Požičovňa inšpekčných kamier na diagnostiku a monitoring potrubia Bratislava, Trenčín, Trnava, Malacky a okolie disponuje kvalitnými monitorovacími kamerami. S našou kamerou môžeme osvetliť potrubie od priemeru 40mm až po priemer 300mm. Pomocou profesionálnych videoinšpekčných kamier je možné nahrávať audio a video, približovať a vzďaľovať fotky. Jej využitie si nájde každá domácnosť, živnostník ale aj firmy. Kamera vhodná na každé ťažko prístupné miesto. Je jedno či ste vodár, riešite vzduchotechniku, čistíte potrubie alebo sa potrebujete dostať na neprístupné miesto. Kamera vám výrazne uľahčí prácu. Do požičovne sme zaradili aj prístroj na presnú lokalizáciu potrubia. Pomocou lokalizačného prostriedku vieme určiť hĺbku potrubia pod zemským povrchom a smer potrubia. Trasovanie potrubia bude s našou technikou určite jednoduchšie ako venovať množstvo času výkopovým prácam. 

Inšpekčná kamera na monitoring a diagnostiku potrubia od 40mm do 110 mm priemeru potrubia

Cena: 40 + dph/24 hod, Cena víkend 60 + dph, záloha 300 Eur
Pre priemer potrubia od 40mm do 120mm
Dĺžka kábla: 22m
Veľkosť hlavy: 25mm
Audio, video záznam, približovanie a osvetlenie fotiek, čipová karta pripojiteľná na počítač, ostatné vysvetlíme v predajni
+ v dodávke 1m osvetlovací kábel


 
Inšpekčná kamera na monitoring a diagnostiku potrubia od 100mm do 300 mm priemeru potrubia
 
Požičovňa veľkých inšpekčných kamier na monitoring potrubia ponúka našu špičku- Rocam 4 multimedia značky Rothenberger. Kamera je vhodná do priemeru potrubia od 100mm až po 300mm. Obsahuje Li- ion batériu 4,0 aH s výdržou 6 hodín. Kamera obsahuje digitálne meranie vzdialenosti a precízne určenie vzdialenosti polohy hlavy prístroja. Displej kamery je dotykový a odnímateľný. Obsluha maximálne komfortná v akýchkoľvek podmienkach a v menej prístupnom teréne. Mikrofón kamery je zabudovaný. 

Cena: 60 eur bez dph/24 hodín, Cena víkend 90 eur bez dph
Záloha: 500 eur
*platba vopred na 1 deň
*cena na viac dní dohodou


Zaujímavé parametre:
Kamera disponuje 30m dlhým káblom a priemer hlavy je 40mm
Priemer kábla 7,7mm
Hlava je prichytená na kolieskach pre lepšiu manipuláciu. 
Hlava kamery je samonastaviteľná, vode odolná s 36-diódami
 
Požičovňa lokalizačného modulu na potrubie. Lokalizácia a trasovanie potrubia.
 
Naša požičovňa náradia disponuje profesionálnym prístrojom pre lokalizáciu sondy v potrubí a umožňuje absolútne precíznu prácu pri trasovaní potrubia. Pomocou tohto prístroja je možné vystopovať smer potrubia pod zemou a zároveň určiť hĺbku potrubia pod zemským povrchom. Na hlave kamery je sonda, ktorá komunikuje s prístrojom na zemskom povrchu. Na základe tejto komunikácie vieme veľmi dobre detekovať problémy v potrubí, smer potrubia a mnohé iné závady. Jeho výhodou je skutočné meranie hĺbky, voľba rôznych frekvencií a jednoduché menu vás privedie na stopu. Preprava veľmi komfortná vzhľadom na teleskopický tvar prístroja. Vhodný na profesionálne používanie. Jeho využitie zvládne ktokoľvek, kto si nechá od nás poradiť osobne u nás v predajni alebo telefonicky. Presné trasovanie potrubia detekcia problému v potrubí má mnoho výhod. Šetríme čas a peniaze a nemusíme platiť za rôzne výkopové práce. Prístroj pre lokalizáciu Roloc značky Rothenberger je pripojiteľný na naše kamery.

Hmotnosť: 1,4 kg, prístroj na batériu, dotyková obrazovka
Cena 20 eur bez dph/24 hod + kamera
Cena víkend: 30 eur bez dph/24 hod + kamera
Záloha: 100 eur + záloha za kameru

 


Naša firma vie ponúknuť aj požičovňu čističiek odpadov. Na výber máme elektromechanické čističky a vodného krtka. Pre viac informácií kliknite práve na požičovňa čističiek odpadov.
 
Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať na 0903 864 181 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 24 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.