Na hygiene záleží absolútne najviac. Na našich aktivitách a úmysloch tiež.
 
Firma IB REIN je spoločnosťou, ktorá si v krízových časoch počas pandémie korona vírusu prešla tvrdou cestou. Na jednej strane od nás zákazníci chcú čistiace práce a dezinfekciu, na druhej strane dodávanie hygienických a čistiacich prostriedkov. Všetko zvládame na jednotku až na jeden postreh, o ktorom by sme radi písali pre verejnosť. Tým je spolupráca.Na hygiene záleží absolútne najviac
Áno, na hygiene záleží veľmi veľa hlavne v časoch chrípkovej epidémie alebo korona víruse. Naša firma maká na 100% pri epidémiách a veľmi nám pomáha, pokiaľ naši zákazníci a spoločnosť pomáhajú v maximálnej hygiene. Prečo to vlastne píšeme? Je pravdou, že kvalitná čistiaca firma by si mala pomôcť a poradiť s akýmkoľvek kontaminovaným priestorom. Nie je ale pravdou, že ak ľudia pohybujúci sa v kontaminovaných priestoroch nedodržiavajú prísne hygienické štandardy bude priestor bez- problémový. Je nutné spolupracovať, bez toho to nepôjde. 

V našej firme sme čistili a dezinfikovali veľké plochy počas vírusov. Parné čistenie, plošná a povrchová dezinfekcia, čistenie a dezinfekcia ozónom, vysokotlakové umývanie priestorov s horúcou vodou a vysokým tlakom vody 500 bar. Všetky uvedené činnosti sme riešili a ponúkame ich ako nadštandardné čistiace služby dodnes.

Ak chceme zachovať maximálne hygienické normy musíme spolupracovať. Rukavice, respirátory, čiapky a čistiť resp. dezinfikovať ruky veľmi často. Na hygiene skutočne veľmi veľa závisí. Odporúčame dokonca čistiť a dezinfikovať taniere alebo šálky. Nie je istota, že umývačka riadu dokáže riadne vydezinfikovať riad.

Ponúkame zopár tipov, ako by sa mala udržiavať mentálna a fyzická hygiena počas vírusových ochorení:
  1. Dezinfikujte, dezinfikujte a ešte raz dezinfikujte ruky
  2. Správajme sa ohľaduplne k sebe. Rešpektujem druhých a spravím pre nich niečo hodnotné
  3. Daruj, vytvor pre druhého niečo
  4. Venuj aspoň 10 respirátorov cudzím ľudom, ktorých nepoznáš.
  5. Pred príchodom domov si vydezinfikujem topánky a respirátor!
  6. Uvaríme si dobré jedlo, kvalitne sa vyspím
  7. Budem jesť striedmo, pretože ma to bude držať nad vodou
  8. Vyberiem si aktivitu, napríklad sa začnem učiť cudzí jazyk
  9. Uvarím dobrý obed pre priateľov a starých ľudí
  10. Budem veriť, že to všetci spolu porazíme, ja budem TEN vzor.
Vybrali sme si 10 tipov v časoch, kedy sme doma a musíme bojovať proti vírusom.

Prajeme vám všetko dobré, veľa úspechov a držíme palce v práci a v rodinnom živote.

TEAM IB REIN dňa 29 marca 2020

Neváhajte nás kontaktovať v prípade potreby.