Profesionálne čistenie, monitoring vŕtaných a kopaných studní
 
Firma IB REIN
Firma IB REIN je profesionálna čistiaca firma, ktorá podniká na Slovensku od roku 1994. Našou snahou je poskytovať špecifické čistiace služby, ktoré sú zamerané na čistenie studní, čistenie a renováciu podláh, čistenie v priemysle a v komunálnej sfére. Mottom našej činnosti je zameranie na detail, pretože detail rozhoduje o kvalite služieb.


 
Dôvod, prečo sme zaradili čistenie studní do nášho portfólia
Firma IB REIN je rodinne založená firma, ktorá vsadila čistenie studní do svojho sortimentu zámerne. V poslednom období pozorujeme problém s nedostatkom vody v studniach. Veľmi veľa domácností na Slovensku potrebujem na zavlažovanie studňu, ktorá disponuje dostatkom vody. Tento argument bol hlavným dôvodom, prečo dodnes ponúkame profesionálne čistenie studní.
 
Čistenie kopaných a vŕtaných studní
Pôsobíme pre firmy a rodinné domy. Čistíme vŕtané a kopané studne od piesku, nánosov bahna a silného znečistenia. Vŕtané studne sú zväčša znečistené od piesku alebo nánosov štrku. Ich úzky priemer nám nevadí, pretože pri prácach používame výkonné hlbinné kalové čerpadlá. Voda sa odsáva do tej doby, pokým začne vytekať čírejšia voda bez piesku.


 
Čistenie kopaných studní je iný záber ako čistenie vŕtaných studní. Zväčša sa jedná o nánosy bahna, ktoré bránia tvorbe vody v studni. Pomocou robustných výkonných kalových čerpadiel odvádzame vodu s bahnom zo studne preč. Naša technika disponuje možnosťami, ako riadne vyčistiť kopanú studňu. Pomocou vysokotlakových čističov so špeciálnymi tryskami rozrážame a narúšame bahno v studni. Následne sa všetko vyťahuje von.
 
Monitoring studní
Monitoring studní je cennou činnosťou práve vtedy, ak potrebujeme zistiť, čo sa nachádza na samotnom dne vašej studne. Profesionálna kamera s dobrou svietivosťou putuje na samotné dno. Ak sa vyskytol nejaký problém, vieme ho identifikovať a následne určiť spôsob čistenia. Často sa nám stáva pri monitoringu, že sa zaseklo v studni čerpadlo alebo iné predmety. Monitoring studní je efektívnou formou ako sa pripraviť na prácu pred čistením.
 
Koľko trvá čistenie, podmienky, realizácia v praxi
Firma IB REIN ponúka kvalitné čistiace služby. Ak máte problém so znečistenou studňou, neváhajte sa na nás obrátiť. Ponúkame profesionalitu, precíznosť a zameranie na detail. Studne čistíme viac hodín, všetko záleží od typu znečistenia. Priemerná doba čistenia studní je cca 3-4h. Cena závisí od typu znečistenia a hodín strávených pri čistení.

V prípade záujmu pre čistenie studne od vás potrebujeme:
  1. Typ studne (vŕtaná, kopaná)
  2. Priemer vŕtanej studne a hĺbku
  3. Odhadovaný typ znečistenia
  4. 1x foto vstupu do studne
  5. Vaše kontaktné údaje a lokalitu
Firma IB REIN pôsobí pre čistenie studní v nasledovných mestách a ich blízkych okoliach:
Bratislava, Senec, Pezinok, Stupava, Malacky, Senica, Myjava, Skalica, Trnava, Rusovce, Čuňovo, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Hlohovec, Trenčín, Považská Bystrica, Nitra, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Čadca, Dolný Kubín, Banská Bystrica, Brezno. 

Kompletné portfólio našej činnosti nájdete na web stránkach:
www.ibrein.sk
www.perfektnepodlahy.sk
www.superreinigung.at
www.industrialcleaning.sk
www.tryskaniesuchymladom.sk
www.bratislavskahavarijna.sk
www.krtkovaniemonitoring.sk
 
Neváhajte nás kontaktovať.
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

ZOBRAZIŤ KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

Dopytový formulár