Naša firma IB REIN poskytuje široký výber príslušenstva a náhradných dielov na stroje značky Kärcher. Každý náhradný diel sa časom opotrebuje a potrebuje výmenu. V našej kamennej predajni poskytujeme záručný a pozáručný servis pre značku Kärcher. Dostanete u nás špičkový technický servis a poradenstvo. Kärcher vyrába kvalitné produkty  a náhradné diely. S každým strojom je potrebné zaobchádzať profesionálne. U nás dostanete preto dôležité inštrukcie k údržbe strojov.

 

Produktové rady náhradných dielov Kärcher

Náhradné diely pre tlakové čističe Kärcher- rotačné trysky, bodové trysky, predlžovacie pracovné nadstavce, tlakové hadice, motory, čerpadlá, olej. Rotačné kefy, teleskopické pracovné nadstavce do výšky 5,5m, pumpenset, tlakové ventily, iné.

Náhradné diely pre vysávače Kärcher - vrecká- sáčky do vysávačov, sacie hadice, predlžovacie hadice, sacie trubici, štrbinové hubice, filtre PES z polyesteru, turbíny, vrecká na vysávanie oleja, iné.

Náhradné diely pre zametacie stroje Kärcher - bočné metly, hlavný zametací valec, elektronické zariadenia, filtre na bezprašné zametanie, motor, iné.

Náhradné diely pre umývacie automaty Kärcher - diskové kefy, drsné pady, leštiace pady, diamantové pady na kameň, držiaky padov, motory, chémia, valce na umývanie, elektronika, iné.

Náhradné diely pre parné čističe - tesnenia, odvápňovacie prostriedky, parné hadice, kefky, mikrovláknové utierky na leštenie, príslušenstvo na odstraňovanie vodného kameňa.

Chémia Kärcher -  chémia na podlahy, dezinfekčná chémia, chémia na olej, tuky, mastnotu, chémia na vodný kameň, chémia na podlahu, chémia na WC, odstraňovače ropných produktov, iné.

Budovanie navíjacích bubnov do autoumyvární