Profesionálna kamenná predajňa Kärcher Bratislava ponúka široký sortiment čistiacej techniky Kärcher. Zameriavame sa na predaj profesionálnych vysokotlakových čističov na horúcu a studenú vodu a profesionálnych vysávačov Kärcher. V našom portfóliu nájdete výkonné parné čističe, zametacie stroje s posedom a manuálne vedené zametacie stroje a v neposlednom rade umývacie automaty. 

Špičkový technický servis Kärcher Bratislava ponúka kvalitné servisné služby. U nás nájdete dostatok náhradných dielov a príslušenstva Kärcher.
 
Príslušenstvo Kärcher je široký pojem, pretože na trhu existuje nespočetné množstvo Kärcher tlakových čističov, umývacích automatov, parných čističov, čerpadiel, vysávačov a zametacích strojov. Ako si vybrať to pravé príslušenstvo Kärcher? V prvom rade potrebujeme vedieť, aký máte typ stroja. Na každom stroji sa nachádza výrobný štítok, ktorý nesie označenie a výrobné číslo stroja. Tieto údaje potrebujeme k tomu, aby sme pre vás mohli zaobstarať príslušenstvo na vhodný stroj Kärcher.
 

Príslušenstvo, ktoré nájdete v našej kamennej predajni.

Príslušenstvo pre vysokotlakové čističe Kärcher
Tlakové hadice, rotačné trysky, tlakové pištole, čerpadlá, motory, tlakové ventily, pumpensety, tesnenia...

Príslušenstvo pre parné čističe Kärcher
Trysky, štetinové trysky, sacie hadice, odvápňovacie prostriedky, mosadzné kefky na čistenie silného znečistenia...

Príslušenstvo pre zametacie stroje Kärcher
Zametacie kefy, hlavný zametací valec, náhradné kolesá, tesnenia...

Príslušenstvo pre vysávače Kärcher
Vrecká na vysávanie pre suché znečistenie, vrecká na vysávanie pre mokré znečistenie, hadice, trubice, turbíny, čerpadlá, sacie jednotky, podlahové hubice, štrbinové hubice...

Príslušenstvo pre umývacie automaty Kärcher
Diskové kefy, valcové kefy, chémia na čistenie podláh a povrchov, sacie turbíny, motory, náhradné kolesá...
 
Pre konfiguráciu kompatibilného príslušenstva pre váš stroj Kärcher vyplňte formulár alebo nám zavolajte do kamennej predajni.

 

Kontaktný formulár