Expresné umývanie okien pre veľké rodinné domy a apartmány ponúkame na území Bratislavy a Liptovského Mikuláša a okolia. Umývanie okien, parapiet, sieťok a žalúzií je zväčša realizované na jar alebo na sklonku mesiaca september. Nie je pravidlom ročné obdobie pre umývanie. Odporúčame realizovať čistiace aktivity na jar a koncom jesene. Pre zákazníka platí fakt, že ušetrený čas môže využiť na voľnočasové aktivity namiesto upratovania a umývania okien v domácnosti, ktoré vykonáme za vás. Rýchle, efektívne a kvalitné umývanie všetkých sklených plôch zabezpečujeme teleskopickými tyčami, parnými čističmi a handrami pre vysoký lesk. Pre okná vo väčších výškach používame zaškolený personál, ktorý má oprávnenie a skúsenosti umývať okná vo výške nad 7 metrov. Ak máte pocit, že by sme vám mohli uľahčiť domáce práce, neváhajte nás kontaktovať.

Pre náročné čistiace úlohy používame horolezeckú techniku. Ostré sklony, okná vo výške, sklené plochy na nedostupných miestach umývame bezpečne a dôkladne. Našou doplnkovou službou je aj kladenie nástrah proti holubom. Ak máte problém s holubmi, ktoré vám špinia okná a strechu neváhajte nás osloviť. 

Okná umývame aj ionizovanou vodou. To znamená, že táto voda neobsahuje žiadne chemické prvky a čistiace výsledky sú perfektné. Umývanie okien pomocou dlhých teleskopov a ionizovanej vody umožňuje umývať okná bez lešenia a horolezeckej techniky. Absolútne jednoduchý systém s perfektným výsledkom. 

Popri umývaní okien sa zameriavame aj na čistenie fasád, chodníkov, plotov, múrov a iných horizontálnych a vertikálnych plôch. Silné znečistenie vieme odstrániť aj vďaka pieskovacím- otryskávacím službám. Grafity, olej, sadza a tmel nie je pre nás žiadny problém. Čistiacej technike sa službám sa venujeme od roku 1994 a máme skutočne kvalitný záber. 

Naše portfólio je rozdelené na čistiace služby pre verejné, komerčné a administratívne budovy, priemyselné podniky a domácnosti. Pre záujem o naše služby pre rodinné domy resp. domácnosti si môžete pozrieť našu ponuku na stránke. 
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Dopytový formulár