Náš mini projekt zo skúseností z Austrálie

Firma IB Rein podniká na Slovensku od roku 1994 a v komunálnej sfére ponúkame profesionálne čistiace služby maximálne zamerané na zlepšenie života občanov v mestách. Snažíme sa našou čistiacou službou spríjemniť prechádzky, posedenia pri káve a jedle čistotou v meste. Turisti a cudzinci určite ocenia pekné a čisté slovenské mestá. Skúsenosti nadobudli majitelia firmy v austrálskom Sydney, kde sa ulice čistia každé ráno od 5 h. Na túto skúsenosti reagovali ponukou služieb v komunálnej sfére.Zametanie ulíc, čistenie verejných komunikácii pred kolaudáciou. Prach, blato a masívne znečistenie po výstavbe. Zametáme a čistíme ulice, cesty, verejné priestranstvá a pracujeme na stavbách. Čistíme a zametáme profesionálnou technikou. Vieme zametať a umývať v jednom kroku. Nájdete nás všade tam, kde sa jedná o silné znečistenie v industriálnom alebo komunálnom sektore. 


Čistenie a otryskávanie kamenných parterov


Čistiace práce realizujeme v komunálnej sfére kvalitnými čistiacimi strojmi a zaškoleným personálom, ktorý je surovinou budúcnosti. Ponúkame riešenia pre verejné externé priestory, administratívne bytové komplexy a komerčné haly, kde je potrebné udržiavať poriadok a čistotu 24 hodín denne, 365 dní v roku. Vďaka inovačnej čistiacej technike vieme vyzametať chodníky, parkoviská a športoviská veľmi rýchlo. Realizujeme klasické upratovacie a čistiace práce. Dodávame hygienické a čistiace prostriedky. Pre väčšie komplexy ponúkame výškové umývanie okien a odpavučenie budov. Pre pekný interiérový vzhľad firiem a budov zabezpečíme hĺbkové tepovanie a impregnáciu kobercov. Kladieme dôraz na kvalitné čistiace prostriedky, ktoré zjemnia a spríjemnia atmosféru.

Čistenie ulíc a odstraňovanie žuvačiek


Odstraňovanie dopravného značenia


Čo všetko čistíme?

Čistíme námestia, fontány, nábrežia, ulice a verejné priestranstvá. Zameriavame sa aj na odstraňovanie žuvačiek a grafitov. Zároveň aplikujeme antigrafitové nátery ako ochrannú zložku pred opätovným znečistením. Vykonávame pieskovacie- otryskávacie služby pomocou ktorých čistíme silné nánosy hrdze na povrchoch. Naše portfólio zdobia doplnkové čistiace službyA čo tak výškové budovy?
Zameriavame sa na umývanie okien vo výškach a sklených plôch. Výškové budovy v mestách vieme dôkladne poumývať horolezeckou technikou. Nízka alebo vysoká budova? Pre nás žiadny problém, pretože zvládame rôzny sklony a typy znečistenia. Ako doplnkovú službu ponúkame odpavučenie budov. Nevyhnú sa nám ani veľké billboardy, ktoré vyčistíme od sadze a smogu. 

Naša doplnková služba starostlivosť o trávnaté plochy
Popri čistiacich prácach ponúkame pravidelnú starostlivosť o zeleň. Zameriavame sa hlavne na kosenie trávy počas letných mesiacov. Malé, stredne a veľké trávnaté plochy kosíme kvalitnou technikou. 

Boj proti sprejerom frajerom
Firma IB Rein dlhodobo odstraňuje rôzne sprejové kreácie, ktoré vidíme na mostoch, pilieroch, múroch a fasádach bytových domov. Grafity znehodnocujú povrch a navyše špatia pekné budovy. Odstraňujeme grafity z rôznych povrchov a vykonávame následne maliarske práce. Antigrafit nátery aplikujeme ako ochrannú zložku proti farbe a prírodnému znečisteniu. 

Bezprašné bezchemické odstraňovanie graffitov

 
Odstraňovanie buriny horúcou vodou
Firma IB REIN ponúka na Slovensku bezchemické odstraňovanie buriny horúcou vodou. Silný tlak horúcej vody ničí burinu na chodníkoch a všade tam, kde potrebujeme rýchlo bezchemicky odstrániť neželateľný porast trávy. Naše práce sú maximálne čisté, rýchle a precízne.Naše služby ponúkame v nasledovných mestách: Bratislava a okolie, Malacky, Senec, Pezinok, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Žilina, Poprad, Prešov, Košice + celé územie Slovenska.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.