Čistenie a dezinfekcia ozónom
 
Firma IB REIN sa špecializuje na služby, ktoré ponúkame v priemysle a komunálnej sfére. Naše pôsobenie nájdete v rôznych kútoch Slovenska. Zároveň smerujeme našu činnosť aj pre domácnosti, pre ktoré máme v ponuke dostatočné množstvo kvalitných služieb. Pôsobíme na trhu od roku 1994. Sme rodinne založená firma, ktorá si zakladá na 100% práci. Sústreďujeme sa na detail, pretože detail rozhoduje o kvalite. Zdobia nás niektoré špecifické doplnkové čistiace služby. Naše kompletné portfólio nájdete na web stránkach:

www.industrialcleaning.sk
www.perfektnepodlahy.sk
www.tryskaniesuchymladom.sk
Viete, aký je najlepší ozónový generátor? Ktorý typ ozónového čističa treba mať, aby sme docielili stav absolútnej dezinfekcie? Radi by sme vám odpovedali na tieto otázky, avšak naše skúsenosti si necháme pre seba. Čo tak vyskúšať našu službu ozónové čistenie? Ponúkame kompletné čistiace práce pred ozónovaním priestoru. Je to naša veľká výhoda, pretože fungovanie samotného ozónu v nevyčistenom priestore je takmer zbytočné.

Čo všetko vieme čistiť a dezinfikovať ozónom?
V praxi sa stretávame s rôznymi požiadavkami. Uvádzame niektoré, ktoré sa ukazujú ako najčastejšie: čistenie bytu ozónom, čistenie priemyselnej kuchyne ozónom, čistenie bazéna ozónom, čistenie hokejovej výzbroje ozónom, čistenie kontaminovaných miestností ozónom, čistenie pivníc ozónom, čistenie miestností na skladovanie potravín ozónom, atd. Všetky uvedené činnosti vykonávame na pravidelnej báze. Disponujeme technikou, ktorá je vhodná do menších a väčších miestností.

Aká je cena za čistenie a dezinfekciu ozónom?
Čistenie vzduchu resp. kontaminovaného prostredia ozónom závisí od viacerých faktorov. Jedným z popredných faktorov stanovenia ceny čistenia ozónom je veľkosť miestnosti a náročnosť dezinfekcie. V mnohých prípadoch sa stáva, že ozónovanie musíme vykonávať viac krát. Zároveň musíme podotknúť, že znečistení priestor je nutné pred čistením ozónom riadne vyčistiť- vydezinfikovať: napr. suchým ľadom, vysokotlakovým čistením horúcou vodou, priemyselným parným čistením, laserovou technológiou alebo chémiou. Následne sa vieme zamerať na aplikáciu ozónu do priestoru.
 
Dôležité upozornenia
Čistenie a dezinfekcia ozónom závisí od absolútnej očisty a dezinfekcie daného priestoru. Pred čistením ozónom vykonávame profesionálne čistiace práce a odstraňujeme rôzne nánosy oleja, tukov a sadzí. Následne sa vykonáva čistenie ozónom. Čistenie ozónom je teda závislé od čistiacich prác, ktoré sú vykonávané prioritne.
 
Veľmi dôležitou podmienkou pre dezinfekciu priestorov je fakt, v akom stave sa budú nachádzať jednotlivé steny alebo povrchy. Ak sú steny nasiaknuté fajčiarskym dymom, pachom alebo sadzou, je nutné tieto steny premaľovať. Kvalita čistenia ozónom je závislá od viacerých prác. Čistenie ozónom neznamená, že do priestoru postavíme ozónový generátor a všetko je vyriešené.

Čistenie a dezinfekciu ozónom vykonávame na území západného Slovenska. Pôsobíme v nasledovných mestách a v ich priľahlých lokalitách: Malacky, Bratislava, Nové Zámky, Nitra, Trenčín, Žilina.

Neváhajte nás kontaktovať.
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 24 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.