Profesionálne čistiace služby zamerané na otryskávanie suchým ľadom. Prečo sa pri otryskávaní oplatí použiť suchý ľad?

V čom spočívajú jeho prednosti a čo všetko vám vieme ponúknuť? V akých odvetviach sa s ním dá pracovať a čo všetko čistíme suchým ľadom? Zistite to spolu s nami, prezradíme vám, čo by ste o tejto téme mali vedieť.


 
Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre firmu IB REIN?
IB REIN je rodinne založená firma, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 1994. Zaoberáme sa profesionálnymi čistiacimi službami, ktoré sú mierené pre výrobnú sféru, firmy a domácnosti. Naše portfólio zdobia niektoré doplnkové čistiace služby a zameranie na čistenie v komunálnej sfére. Dbáme na maximálny detail, pretože detail rozhoduje o kvalite. 
 
Praktické použitie- otryskávanie suchým ľadom
Služby otryskávania s pomocou suchého ľadu vám pomôžu pri odstraňovaní nečistôt a zároveň sa pri nich nemusíte obávať poškodenia čisteného povrchu. Tajomstvo účinnosti spočíva v stlačenom vzduchu a svoju úlohu zohrávajú aj pelety zo suchého ľadu. Vďaka tomu je zaručené účinné a bezproblémové čistenie zvoleného podkladu, na ktorom sa zachovali stopy po farbách, mastnote alebo oleji.

Po použití čistenia suchým ľadom nie je prítomná vlhkosť a tak sa dá pracovať aj v prípade elektromotorov respektíve v rámci postupov, ktoré nie je práve najvhodnejšie čistiť prostredníctvom vody či piesku.


 
Kladné vlastnosti a široké spektrum použitia pri otryskávaní suchým ľadom
Zariadenia pracujúce na báze otryskávania so suchým ľadom po sebe nezachovávajú zvyšky veľkého znečistenia. Pri čistení strojov sa nevyžaduje rozobratie, pretože suchým ľad sa dostane prakticky aj do tých najužších medzierok. Otryskávanie suchým ľadom je možné realizovať aj v čase výrobného procesu a je šetrné tak k životnému prostrediu, ako aj čistenému pokladu, ktorý je naďalej prakticky nedotknutý.

Pokiaľ vás zaujíma, do akých sfér sa naše čistiace služby hodia, môžeme vám povedať, že pracujeme hlavne v priemyselných odvetviach, ktoré sa zaoberajú spracúvaním alebo výrobou dreva, papiera, plastov, obalov, potravín či kozmetických produktov. Zároveň vykonávame čistenie suchým ľadom v elektropriemysle, strojárenstve, tlačiarniach prípadne u výrobcov automobilov a predmetov z kovov. Taktiež sa zaoberáme čistením dopravných vozíkov a pásov, elektrických dielov, plniacich zariadení, rôznych foriem, skriňových rozvádzačov či hydraulických komponentov. 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.