Čistenie suchým ľadom. Firma, ktorá ponúka profesionálne čistiace a otryskávacie práce.

Aké výhody vám môže pri čistení priniesť suchý ľad, aký postup sa pri ňom používa a čo ho charakterizuje? Odhaľte viac o tejto praktickej a čoraz používanejšej metóde s našou firmou IB REIN.
 
Prečo by ste si mali vybrať práve našu firmu IB REIN?
Sme firma, ktorá dbá na maximálny detail. Detail rozhoduje v konečnom dôsledku o kvalite práce. Máme výborné portfólio, kvalifikovanú pracovnú silu a históriu skúseností od roku 1994.


 
Podstata efektivity čistenia suchým ľadom
Prístroje využívajúce suchý ľad sa stali neoceniteľnou pomocou pre profesionálov poskytujúcich čistiace služby. Na tomto princípe fungujeme pri čistení extra silného znečistenia ako je napríklad mastnota. Zároveň sa jedná aj o špinu, ako sú pozostatky farieb, olejov či mastných chemických látok. Pracujeme na báze otryskávania, pri ktorom sa spoliehame tak na stlačený vzduch, ako aj pelety, ktoré si možno vyrobiť zo suchého ľadu špeciálnym peletizérom.

Čistenie drevenej konštrukcie suchým ľadom

 
Otryskávanie ľadom je praktická metóda, než je napríklad pieskovanie a celkový efekt možno zdokonaliť použitím doplnkového príslušenstva. Skôr než sa pustíme do čistenia zašpinených dielcov či strojov, tieto nemusia byť vopred rozobraté, pelety dokážu preniknúť aj do ťažšie dostupných miest. Tento postup čistenia je ohľaduplnejší k životnému prostrediu a nepoškodzuje čistený materiál. Na rôzne chemické prísady alebo dodatočné čistiace produkty môžete pokojne zabudnúť.
 
Kde sa s nami môžete stretnúť a čo ponúkame?
Otryskávanie suchým ľadom prináša pozitívne výsledky v mnohých oblastiach výroby, či už máme na mysli automobilový, drevársky, energetický priemysel, produkciu plastov, papiera a obalov alebo činnosť tlačiarní. Poradíme si grafitmi a žuvačkami v komunálnej sfére, čistením pásov a liniek v oceliarstve a metalurgii, ako aj v prípade strojov využívaných v kozmetickej, farmaceutickej prípadne potravinárskej sfére. Venujeme sa popri otryskávaní suchým ľadom aj čisteniu vysokotlakovým vodným lúčom a otryskávaniu- pieskovaniu. V našej ponuke nájdete špecifické portfólio doplnkových čistiacich služieb.

Jednou z našich profesionálnych služieb je otryskávanie vodným lúčom s tlakom 2800 barov


Čistenie suchým ľadom je vykonávané pre nasledovné mestá na Slovensku
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno.

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.