Čistenie a umývanie fasád Bratislava
 
Čistenie a umývanie fasád Bratislava, Trenčín, Malacky, Nové Zámky, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica realizuje profesionálna čistiaca firma IB REIN, ktorá sa zameriava na čistenie v priemyslekomunálnej sfére. V našom portfóliu nájdete výškové čistenie a umývanie fasád. Sme firma, ktorá sídli v Bratislave a ponúkame služby na území západného Slovenska. Umývanie a čistenie fasád Bratislava, Trenčín, Malacky, Nové Zámky, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica ponúka precízne čistiace služby zamerané na odstránenie grafitov, sadze, hrdze a iného znečistenia z fasády. Či je vaša fasáda na budove alebo rodinnom dome modrá, zelená, žltá alebo biela je úplne jedno. Budeme sa snažiť prinavrátiť jej pôvodný charakter.


 
Firma IB REIN čistí a umýva od roku 1994
Sme firma, ktorá poskytuje kvalitné čistiace služby. Orientujeme sa na priemysel a komunálnu sféru. Naše služby využije aj každý rodinný dom. Disponujeme skúsenosťami, sme flexibilní a v našich radoch nájdete profesionálnu čistiacu techniku. Pri prácach vo výškach ponúkame čistenie a umývanie fasád v nedostupných miestach. S našimi službami budete určite spokojní. Sme zameraný na detailné práce, pretože detail rozhoduje o kvalite. 
 
Umývanie, čistenie fasád vo výškach
Naša firma dokáže pomocou kĺbových výsuvných plošín čistiť a umývať fasády vo veľkých výškach. Sme firma, ktorá disponuje certifikátom na výškové práce. Vieme veľmi dobre odstrániť rôzne typy znečistenia na miestach, ktoré sú nedostupné. Fasádu nepoškodíme, snažíme sa umývať a čistiť fasády ekologicky s horúcou vodou. Drobné fľaky a hrdzu odstránime ako je možné.
 
Čistenie, umývanie okien, žalúzií a presklených častí vo výškach
V našom portfóliu nájdete čistenie, umývanie okien, žalúzií a presklených častí vo výškach. Pri čistení fasád umývame aj okná a žalúzie. Je to naša doplnková služba. Umývanie presklených častí je prirodzená čistiaca služba, pretože každá firma a budova môže mať vo veľkých výškach aj sklá.
 
Naše doplnkové čistiace služby
Kompletné portfólio doplnkových čistiacich služieb nájdete na našej web stránke doplnkové čistiace služby firmy IB REIN. V kategórii čistenia a umývania plôch sa zameriavame aj na odstraňovanie graffitov, ktoré sú zväčša viditeľné na fasádach budov, rodinných domov a múroch. Graffity odstraňujeme veľmi rýchlo a precízne. Pre záujemcov o premaľovanie fasády ponúkame maliarske práce.
 
Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať 0903 922 980 alebo napíšte email obchod@ibrein.sk