Ultra silný tlak
1000bar-3000bar
Príves 1t-3,5t
 
Tlak 500 bar, benzínový pohon
 
Tlak 230 bar, benzínový pohon
 
Tlak 210 bar, ohrev, naftový pohon
 
Tlak 150 bar, benzínový pohon
 
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať
 
Tlak 200 bar, ohrev, 380 V
 
Tlak 150 bar, ohrev, 220 V
 
Tlak 250 bar, 380 V
 
Tlak 180 bar, 380 V
 
Tlak 150 bar, 220 V
 
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať

Predaj a požičovňa vysokotlakových čističov na horúcu a studenú vodu disponuje strojmi s poriadnym výkonom. Firma IB Rein v Bratislave a okolí ponúka tlakovky s prietokom vody až 1300 l/h a tlakom 500 bar. Odporúčame na čistenie oleja, ropných látok, áut, kamiónov, lepu a iných veľmi silne poškodených povrchov špinou. Pre priemyselné použitie používame 85 stupňovú vodu a rotačné trysky, ktoré majú najlepší čistiaci účinok. Nezabudli sme ani na drobných živnostníkov a domácnosti. U nás si viete požičať vašu wapku na hobby účely. Od júna 2017 je naša požičovňa tlakových čističov rozšírená o požičovňu tlakových čističov s vlastným pohonom. Stroje s benzínovým motorom Honda nepotrebujú pripojenie na zdroj elektrického prúdu. Takto môžeme vykonávať tlakové čistenie v teréne. Navyše vysokotlakové čističe s nasávaním vody umožňujú nasať vodu z nádrže. Na jeseň 2017 sme rozšírili požičovňu vysokotlakových čističov o profesionálny tlakový čistič s tlakom 500 bar. Extra silný tlakový stroj na prenájom ponúka perfektné čistiace výsledky. Vhodný na extra silné znečistenie a otryskávanie. Ako novinku v požičovni tlakových čističov Bratislava ponúkame kvalitnú wapku na ohrev s vlastným pohonom. Profesionálny vysokotlakový čistič so samostatným motorom je schopný produkovať vodu s teplotou až 90 stupňov. Týmto sme sprístupnili čistenie horúcou vodou aj v tých najnáročnejších podmienkach a všade tam, kde nie je pripojenie elektrickej energie. Naša firma je aj predajcom čistiacej techniky, ponúkame kvalitné profesionálne tlakové čističe. Najvyššiu triedu ultra silných tlakových čističov reprezentujú prístroje, ktoré dokážu vyprodukovať tlak 1000 bar až 3000 bar. Od roku 2019 sme zaradili do našej požičovne tlakových čističov ultra silné vysokotlakové zariadenia s tlakom dosahujúcim až 3000 barov. Pomocou týchto extra silných tlakových púmp odkrývame železné konštrukcie, režeme rúry, vykonávame hydrodemoláciu a hydrosanáciu
 

1. Tlakové čističe 1000 bar až 3000 bar

Požičovňa ultra silných tlakových čističov s výkonom 1000 bar až 3000 bar ponúka skvelú techniku do priemyslu. Naše výkonné ultra silné tryskacie zariadenia sú vhodné pre otryskávanie, hydrosanáciu, hydrodemoláciu a čistiace práce. Možno sa pýtate, čo všetko môžem realizovať s tlakom 3000 barov? S tlakom 3000 barov sa už nejedná o čistenie, ale o hydrodemoláciu alebo hydrosanáciu. S takýmto vysokým tlakom je možné odkrývať zaliate železné konštrukcie v betóne, rezať rúry, strhávať omietky alebo čokoľvek búrať. Výhodou požičovne ultra silných tlakových čističov je fakt, že pri prácach nepotrebujeme žiadne abrazívne médium (okrem rezania rúr).Naša technika je maximálne vyšpičkovaná a ponúkame maximálny komfort pri práci. Naše zariadenia si môžete prenajať a zároveň vám ponúkame prenájom tlakových čističov s asistenciou. Pri asistencii prenajímame nášho profesionálne zaškoleného zamestnanca, ktorý vám všetko vysvetlí a bude s vami pracovať.
 
Tlakové čističe sú na prívesnom vozíku s váhou od 1000kg až po 3500kg. Nevyhnutnou podmienkou je vodičské oprávnenie typu BE a vhodné auto. 

Cena: dohodou

2. Extra silné znečistenie - Ultra silný tlakový čistič HD 9/50 Kärcher s samostatným motorom


 
Požičovňa vysokotlakových čističov Bratislava ponúka na prenájom ultra silný profesionálny tlakový čistič s tlakom 500 bar. Výška tlaku 500bar je veľmi vysoká a stroj je vhodný na čistenie vodným lúčom. Veľmi dobre sa so strojom odstraňujú silné nánosy špiny, cementu, hrdze a inej nepoddajnej špiny. Tlakové čističe s tlakom 500 bar sú vhodné na ťažké priemyselné čistenie. Tlakový čistič je výborným pomocníkom v teréne, kde nie je pripojenie elektrickej energie. Jeho výhodou je fakt, že si dokáže nasať vodu sám z nádrže. Vysokotlakový čistič s nasávaním vody je ideálnou pomôckou pri odstraňovaní silného znečistenia v rôznych sférach priemyslu.  
 
Cena: dohodou
Záloha: 1000 eur
Tlak: 150 – 500 bar regulovateľný
Prietok 500 l – 900 l/hod
Výhoda: stroj je schopný nasať vodu z nádrže samostatne
Max. teplota vody na prítoku 60 stupňov
Výkon motora 16 kW
Hmotnosť 135 kgBodová tryska- rezanie dreva a odstraňovanie extra silného znečistenia

 

3. Silné znečistenie - Tlakový čistič HD 9/23 Kärcher s samostatným motorom


Požičovňa tlakových čističov Bratislava ponúka na prenájom výkonný tlakový čistič s benzínovým pohonom. Čistiace práce sú možné aj v teréne, kde nie je zdroj elektrickej energie. Vysoskotlakový čistič Kärcher s samostatným nasávaním vody pracuje absolútne samostatne, pretože nasáva vodu z nádrže. Nie je potrebné pripojiť stroj na klasický zdroj vody. Tlakový čistič na požičovňu s tlakom 230bar je vhodný na čistiace práce pri odstraňovaní klasickej špiny. Jeho parametre sú dosť vysoké nato, aby si poradil aj s nepoddajnou špinou. 
 
Cena: 60 eur + dph/24 hod, Cena víkend: 90 eur + dph/24 hod, záloha 300 Eur
Benzínový motor, HONDA
Výhoda: stroj je schopný nasať vodu z nádrže samostatne
Váha stroja: 71 kg
Tlak: 230 bar 
Prietok vody: 900 l/h
Vybavenie: 15m hadica, rotačná tryska. Možnosť individuálnej konfigurácie na požiadanie.


 

 

4. Silné znečistenie - Horúcovodný tlakový čistič HDS 1000 Kärcher s samostatným motorom a ohrevom vody (85 stupňov)

 


Požičovňa tlakových čističov na horúcu vodu Bratislava disponuje s prístrojom, ktorý má samostatný motor a je schopný ohrievať vodu na 85 stupňov s vysokým tlakom 210 barov. Výhodou vysokotlakového čističa je fakt, že nepotrebujeme prísun elektrickej energie. Zvládneme prácu v teréne s horúcou vodou. Absolútnú nezávislosť stroja predurčuje fakt, že je schopný nasať vodu z nádrže a nie je potrebné pripojiť tlakový čistič na klasický zdroj vody. Tlak a prietok vody spĺňajú požiadavky profesionálneho tlakového čističa, ktorý je vhodný na silné znečistenie.

Cena dohodou; záloha 500 eur
Prietok vody 450 l – 900 l/h
Tlak 40 – 210 bar
Max. teplota 98 stupňov
Výhoda: stroj je schopný nasať vodu z nádrže samostatne
Spotreba benzín: 6l/hod
Objem nádrže na palivo: 6,5 l
Hmotnosť 165 kg


 

5. Priemerné a menšie znečistenie - Malý tlakový čistič HD 728  Kärcher s samostatným motorom

Požičovňa malých, prenosných tlakových čističov v Bratislave ponúka na prenájom stroj, ktorý môžeme prenášať v ruke. Vhodný na čistiace práce na stavenisku, kde musíme veľmi často meniť pozíciu. Taktiež je vhodný pre prácu v teréne, pretože nepotrebuje pre svoju prácu zdroj elektrickej energie. Tlak 150 barov a prietok vody 650 l/h sú dostačujúce na priemerné znečistenie. Tlakový čistič radíme medzi profesionálne tlakové čističe. 

Cena: 40 eur bez dph/24hod; cena víkend 60 eur bez dph; záloha 300 eur
Tlak 150bar
Prietok 650 l/h
Výhoda: stroj je schopný nasať vodu z nádrže samostatne
Hmotnosť 34kg


 

6. Silné znečistenie - Horúcovodný tlakový čistič HDS 10/20 Kärcher s samostatný motorom a ohrevom vody (155 Celzia)

Požičovňa tlakových čističov s ohrevom vody Bratislava disponuje strojmi, ktoré sú schopné vyprodukovať veľmi horúcu vodu s vysokým tlakom. Práve vysoký tlak a horúca voda sú vhodné na odstraňovanie oleja a mastnej špiny. Tento typ tlakových čističov je vhodný na intenzívne čistiace práce. Pomocou výkonného ohrevu vieme vyprodukovať stabilný lúč horúcej pary. Absolútne špičkové čistiace účinky dosahujeme bez pomoci chémie. Pri veľmi silnom znečistení od oleja a mastnoty nám pomôže para, ktorú si vie tlakový čistič vyprodukovať vďaka výkonnému naftovému ohrevu sám za pár minút. 
 
Cena: 90 eur + dph/24 hod, Cena víkend 135 eur + dph, záloha 300 Eur
Typ znečistenia: priemyselné použitie, silné znečistenie, čistenie grafitov, podláh, áut, odstraňovanie oleja, fólie, lepu, mastnoty, 
Zdroj: 380 V, ohrev na diesel
Príkon: 8 kW
Váha stroja: 180 kg, máme pre vás lyžiny na pohodlné naloženie a vyloženie
Teplota vody: regulovateľná od 30 stupňov až po 155
Tlak: regulovateľný od 30 do 200 bar, prietok vody: 1000 l/h

 

7. Stredné znečistenie - Horúcovodný tlakový čistič HDS 5/15 Kärcher s ohrevom

Požičovňa šikovných malých tlakových čističov na horúcu vodu Bratislava disponuje mobilným strojom, ktorý nie je veľký a ťažký. Tento typ stroja produkuje horúcu vodu 65 stupňov a je vhodný na časté prenášanie. Odporúčame pri čistení menej znečistených povrchov. Výborné sa hodí na rozmrazovanie potrubia alebo striech. 
 
Cena: 60 eur + dph/24 hod, Cena víkend 90 eur bez + dph, záloha 300 Eur
Typ znečistenia: stredné znečistenie 
Zdroj: 220 V, ohrev na diesel
Príkon: 2,2 kW
Váha stroja: 70 kg
Teplota vody: 80 stupňov
Tlak: 150 bar


 

8. Silné znečistenie - Tlakový čistič HD 10/25 Kärcher

Požičovňa priemyselnej čistiacej techniky Bratislava dala do svojich radov stroj na prenájom, ktorý splní očakávania každého zákazníka, ktorý pracuje v poľnohospodárstve, stavebníctve alebo na verejných komunikáciách. Tlakový čistič s vysokým tlakom umožňuje čistiť a odstraňovať silnú nepoddajnú špinu. Navyše obsahuje veľký prietok vody, ktorý je potrebný na zmývanie špiny.
 
Cena: 60 eur + dph/24 hod, Cena víkend 90 eur + dph, záloha 300 Eur
Typ znečistenia: priemyselné použitie, silné znečistenie, určený na zmývanie veľkej špiny z povrchov
Zdroj: 380 V
Príkon: 9 kW
Váha stroja: 64 kg, máme pre vás lyžiny na pohodlné naloženie a vyloženie
Tlak: regulovateľný od 30 do 250 bar, prietok vody: 1000 l/h
Vybavenie: rotačná tryska, V-lúč tryska, bodová tryska, 20m hadica v navíjacom bubne + 15m predlžovacia na požiadanie
Individuálna konfigurácia: možnosť zapožičania plošného čističa na plochy, cena 40 + dph/fix

 

9. Stredné znečistenie - Tlakový čistič HD 7/18 Kärcher

Požičovňa tlakových čističov Bratislava ponúka stroj, ktorý je maximálne vhodný na intenzívne čistenie priemerného znečistenia. Jeho váha je malá, stroj je vhodný na prenášanie. Tento typ tlakového čističa odporúčame pre živnostníkov a domácnosti pre vyčistenie strechy, dvora, chodníkov, áut, fasády a iných povrchov. Stroj s tlakom 180 barov a prietokom vody 700l/h spĺňa  požiadavky profesionálneho tlakového čističa. 
 
Cena: 40 eur + dph/24 hod, Cena víkend 60 eur + dph, záloha 100 Eur
Typ znečistenia: stredne silné znečistenie, umývanie podláh, áut, klasická špina
Zdroj: 380 V
Príkon: 4,7 kW
Váha stroja: 29 kg
Tlak: regulovateľný od 30 do 180 bar, prietok vody: 700 l/h
Vybavenie: rotačná, V-lúč, bodová tryska, 15m hadica v navíjacom bubne + 15m predlžovacia na požiadanie
Individuálna konfigurácia: možnosť zapožičania plošného čističa na umývanie podláh
 

 

10. Menšie znečistenie - Tlakový čistič HD 5/15 Kärcher

Požičovňa tlakových čističov pre domácnosti v Bratislave ponúka kvalitný čistiaci stroj pre rodinné domy. Ktokoľvek, kto si chce tlakovým čističom umyť podlahy, chodníky, odkvap, zanesené potrubie alebo strechu je vhodný práve tento typ stroja. Jeho parametre umožnia pohodlne zvládnuť akékoľvek priemerné znečistenie v okolí domu. Požičať si ho môže aj živnostník, ktorý potrebuje z času na čas poumývať špinavé miesta. 
 
Cena: 20 eur + dph/24 hod, Cena víkend 30 eur + dph, záloha 100 Eur
Cena plošný čistič na umývanie podláh: 10 + dph/fix
Typ znečistenia: menšie znečistenie, vhodný pre rodinné domy, umývanie podláh, áut, klasická špina
Zdroj: 220 V
Váha stroja: 15 kg
Tlak: regulovateľný od 30 do 160 bar, prietok vody:  l/h
Vybavenie: rotačná, V-lúč, bodová tryska, 10m hadica v navíjacom bubne 


 
Príslušenstvo k vysokotlakovým čističom na požičanie

1. Pieskovacie súpravy na pieskovanie a otryskávanie povrchov. Pripojiteľné na tlakový čistič. 
2. Dlhé teleskopické tyče až do 5,5 m. Možnosť umývať tlakom vody až do výšky 7m
3. Vodný krtko (rotačná tryska, 4x tryska dozadu a 1x lúč dopredu) - čistenie potrubia do priemeru 250mm
4. Napeňovacie súpravy na napeňovanie a čistenie áut, nádoby, priestorov
5. Dlhé predlžovacie tlakové hadice - všade tam, kde potrebujeme maximálnu mobilitu pri čistení
6. Plošné čističe na umývanie a čistenie podláh
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 24 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Maroš Ludvik

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.