Ultra silný tlak
1000bar-3000bar
Príves 1t-3,5t
 
Tlak 500 -1000 bar, benzínový/elekt. pohon
 
Tlak 230 bar, benzínový pohon
 
Tlak 210 bar, naftový ohrev, benzínový pohon
 
Tlak 190 bar,
maximálny prietok vody
380 V
 
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať
 
Tlak 200 bar, naftový ohrev, 380 V
 
Tlak 150 bar, naftový ohrev, 220 V
 
Tlak 250 bar, 380 V
 
Tlak 180 bar, 380 V
 
Tlak 150 bar, 220 V
 
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať

Predaj a požičovňa vysokotlakových čističov na horúcu a studenú vodu disponuje strojmi s poriadnym výkonom. Firma IB Rein v Bratislave, Liptovskom Mikuláši a okolí ponúka tlakovky s prietokom vody až 1300 l/h a tlakom 500 bar. Odporúčame na čistenie oleja, ropných látok, áut, kamiónov, lepu a iných veľmi silne poškodených povrchov špinou. Pre priemyselné použitie používame 85 stupňovú vodu a rotačné trysky, ktoré majú najlepší čistiaci účinok. Nezabudli sme ani na drobných živnostníkov a domácnosti. U nás si viete požičať vašu wapku na hobby účely.Kompletná ponuka profesionálnej čistiacej techniky na požičovňu?

Profesionálna požičovňa výkonných vysokotlakových čističov umožňuje zákazníkom požičať si stroj v našej predajni v Bratislave, Žiline a Liptovskom Mikuláši. Na všetky ostatné prevádzky a lokality Nové Zámky, Nitra, Malacky, Žilina, Trnava, Banská Bystrica, Poprad, Ružomberok, Prešov, Košice, Komárno, Humenné vieme tlakové čističe priviezť. Dovoz strojov sa týka zväčša veľkých strojov, ktoré sú vhodné na profesionálne používanie. Všetky ostatné stroje si neváhajte požičať v Bratislave.

Neváhajte sa pozrieť aj na našu požičovňu mobilných dieslových agregátov (kompresor, elektrocentrála)


Rok 2017- tlakové čističe s vlastným pohonom. Nezávislosť v teréne.
Od júna 2017 je naša požičovňa tlakových čističov rozšírená o požičovňu tlakových čističov s vlastným pohonom. Stroje s benzínovým motorom Honda nepotrebujú pripojenie na zdroj elektrického prúdu. Takto môžeme vykonávať tlakové čistenie v teréne. Navyše vysokotlakové čističe s nasávaním vody umožňujú nasať vodu z nádrže. Na jeseň 2017 sme rozšírili požičovňu vysokotlakových čističov o profesionálny tlakový čistič s tlakom 500 bar. Extra silný tlakový stroj na prenájom ponúka perfektné čistiace výsledky. Vhodný na extra silné znečistenie a otryskávanie.

Rok 2018- výkonné horúcovodné tlakové čističe s naftovým ohrevom
Ako novinku v požičovni tlakových čističov Bratislava- Slovensko ponúkame kvalitnú wapku na ohrev s vlastným pohonom. Profesionálny vysokotlakový čistič so samostatným motorom je schopný produkovať vodu s teplotou až 90 stupňov. Týmto sme sprístupnili čistenie horúcou vodou aj v tých najnáročnejších podmienkach a všade tam, kde nie je pripojenie elektrickej energie. Naša firma je aj predajcom čistiacej techniky, ponúkame kvalitné profesionálne tlakové čističe. Najvyššiu triedu ultra silných tlakových čističov reprezentujú prístroje, ktoré dokážu vyprodukovať tlak 1000 bar až 3000 bar.

Rok 2019- ultra silné tlakové čističe s tlakom od 500 bar do 3000 bar
Od roku 2019 sme zaradili do našej požičovne tlakových čističov ultra silné vysokotlakové zariadenia s tlakom dosahujúcim až 3000 barov. Pomocou týchto extra silných tlakových púmp odkrývame železné konštrukcie, režeme rúry, vykonávame hydrodemoláciu a hydrosanáciu. Mobilné vysokotlakové čističe nájdete v tej najsilnejšej triede. Popri požičovni tlakových čističov nájdete u nás aj širokú ponuku náradia a hlavne požičovňu mobilných dieslových kompresorov

Rok 2020- tlakové čističe pre prácu v rizikovom a výbušnom prostredí
V roku 2020 pokračujeme v zveľadovaní nášho portfólia. V požičovni vysokotlakových čističov nájdete tlakový čistič pre prácu v rizikovom a výbušnom prostredí. Obsahuje komponenty a jeho funkčnosť je prispôsobená rizikovým podmienkam. V požičovni nájdete aj vysokotlakové čističe s vysokým prietokom vody až 2500 litrov za hodinu. Jedná sa o prístroje, ktoré sú vhodné na zmývanie veľkého množstva znečistenia. 

Rok 2021- investičná činnosť požičovne pokračuje, zveľaďujeme a do sortimentu pribudol horúcovodný tlakový príves 500 bar
V roku 2021 pokračujeme vo zveľaďovaní našej požičovne vysokotlakových čističov. Pre prácu v náročnom prostredí umožňujeme požičať si vysokotlakový príves s naftovým ohrevom vody až do 98 Celzia. Ide o veľmi silné tlakové zariadenie s tlakom až 500 barov.

Rok 2022- rozšírenie flotily vysokotlakových čističov s elektrickým ohrevom vody
Naše budovanie požičovne pokračuje v roku 2022. Flotilu špičkových tlakových čističov sme rozšírili o vysokotlakové čističe na elektrický ohrev. Zákazník môže čistiť vodným lúčom v uzavretých miestnostiach horúcou vodou. Vysokotlakové čističe s elektrickým ohrevom vody sú vhodné všade tam, kde nie je možnosť vypúšťať spaliny v uzavretých miestnostiach.

1. Priemysel, výroba a komunálna sféra. Ultra silné vysokotlakové čističe 500 bar- 1000 bar až 3000 bar 

Požičovňa ultra silných tlakových čističov s výkonom 1000 bar až 3000 bar ponúka skvelú techniku do priemyslu. Naše výkonné ultra silné tryskacie zariadenia sú vhodné pre otryskávanie, hydrosanáciu, hydrodemoláciu a čistiace práce. Možno sa pýtate, čo všetko môžem realizovať s tlakom 3000 barov? S tlakom 3000 barov sa už nejedná o čistenie, ale o hydrodemoláciu alebo hydrosanáciu. S takýmto vysokým tlakom je možné odkrývať zaliate železné konštrukcie v betóne, rezať rúry, strhávať omietky alebo čokoľvek búrať. Výhodou požičovne ultra silných tlakových čističov je fakt, že pri prácach nepotrebujeme žiadne abrazívne médium (okrem rezania rúr).

Naša technika je maximálne vyšpičkovaná a ponúkame maximálny komfort pri práci. Naše zariadenia si môžete prenajať a zároveň vám ponúkame prenájom tlakových čističov s asistenciou. Pri asistencii prenajímame nášho profesionálne zaškoleného zamestnanca, ktorý vám všetko vysvetlí a bude s vami pracovať. Tlakové čističe sú na prívesnom vozíku s váhou od 1000kg až po 3500kg

Možnosti
Asistenčný prenájom
Ultra silné vysokotlakové čističe si môžete požičať v Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš
Stroje vám vieme priviezť na požadované miesto v rámci celého Slovenska + zaškolenie

1.1 Horúcovodný tlakový čistič 500 bar príves HDS 9/50 De Tr 1 Kärcher

Mobilný tlakový čistič na požičovňu je našou špičkou na trhu z dôvodu, že kombinácia vysokého tlaku a vody s teplotou 80 - 98 stupňov Celzia je výnimočná. Vhodná kombinácia vysokého tlaku a horúcej vody je vhodná na veľmi ťažké znečistenia v priemysle, výrobe alebo v komunálnej sfére. Vysokotlakový čistič mobilný HDS 9/50 De Tr Kärcher si môžete požičať v nasledovných mestách a v ich okolí: Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany + celé územie Slovenska.

Cena: dohodou, záloha dohodou

Možnosti
 1. Asistenčný prenájom
 2. Dovoz stroja v rámci celého Slovenska
 3. Požičovňa s vyzdvihnutím v Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš

Parametre: 
Tlak 150 - 500 bar regulovateľný
Prietok vody 900 l/h
Ohrev vody: 85 - 98 stupňov Celzia
Objem nádrže: 500 l
Váha: 950 kg
1.2 Ultra silný tlakový čistič s tlakom 1000 bar - 3000 bar MK 3 WOMA

Absolútna dominantná sila medzi vysokotlakovými čističmi!. Tlak regulovateľný od 1000 bar do 3000 bar vďaka tryskám, ktoré vieme vymieňať. Stroj je vhodný na hydrodemoláciu, hydrosanáciu, búracie práce pomocou vysokého tlaku vody, odstraňovanie cementu, tvrdých usadenín. Tento tlakový čistič dosahuje vyššie prietokové parametre vody, preto je vhodný na stavbu alebo pre komunálnu sféru. Práca s týmto tlakovým čističom si vyžaduje silnejších chlapovVysokotlakový čistič mobilný MK 3 Woma si môžete požičať v nasledovných mestách a v ich okolí: Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany + celé územie Slovenska.

Cena dohodou, záloha dohodou

Možnosti
 1. Asistenčný prenájom
 2. Dovoz stroja v rámci celého Slovenska
 3. Požičovňa s vyzdvihnutím stroja v Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš

Parametre:
Tlak: 1000 bar - 3000 bar
Prietok vody max 26 litrov/1min
Váha: 3,5 t
Diesel

 Zatiaľ nemáme vlastné video, pracujeme na tom. 

 

2. Extra silné znečistenie - Ultra silný tlakový čistič HD 9/50 Kärcher s samostatným motorom a HD 9/100 Kärcher s elektromotorom


2.1 Vysokotlakový čistič HD 9/50 Kärcher s samostatným motorom
Požičovňa vysokotlakových čističov Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš ponúka na prenájom ultra silný profesionálny tlakový čistič s tlakom 500 bar. Výška tlaku 500bar je veľmi vysoká a stroj je vhodný na čistenie vodným lúčom. Veľmi dobre sa so strojom odstraňujú silné nánosy špiny, cementu, hrdze a inej nepoddajnej špiny. Tlakové čističe s tlakom 500 bar sú vhodné na ťažké priemyselné čistenie. Tlakový čistič je výborným pomocníkom v teréne, kde nie je pripojenie elektrickej energie. Jeho výhodou je fakt, že si dokáže nasať vodu sám z nádrže. Vysokotlakový čistič s nasávaním vody je ideálnou pomôckou pri odstraňovaní silného znečistenia v rôznych sférach priemyslu. Vysokotlakový čistič so samostatným motorom HD 9/50 Kärcher s tlakom 500 bar si môžete požičať v nasledovných mestách a v ich okolí: Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany + celé územie Slovenska.
 
Cena: dohodou, záloha dohodou
 
Možnosti
 1. Asistenčný prenájom
 2. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislave
 3. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Žiline
 4. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Liptovskom Mikuláši
 5. Dovoz stroja v rámci celého Slovenska
Parametre
Tlak: 150 – 500 bar regulovateľný
Prietok 500 l – 900 l/hod
Výhoda: stroj je schopný nasať vodu z nádrže samostatne
Max. teplota vody na prítoku 60 stupňov
Výkon motora 16 kW
Hmotnosť 135 kgBodová tryska- rezanie dreva a odstraňovanie extra silného znečistenia


2.2 Vysokotlakový čistič 1000 bar HD 9/100 Kärcher- elektromotor

Robustná sila predurčujú tento vysokotlakový čistič medzi to najlepšie, čo máme. Tlak 1000 bar je vhodný na otryskávanie silných zažratých usadenín z povrchov alebo na klasické otryskávacie práce vodou. Tlakový čistič disponuje elektromotorom. Výhodou stroja je vcelku dobrá manipulácia vzhľadom na jeho váhu. Pomocou rôznych trysiek dokážeme efektívnejšie zbavovať povrchy nežiaduceho znečistenia. Vysokotlakový čistič HD 9/100 Kärcher s elektrickým motorom s tlakom 1000 bar si môžete požičať v nasledovných mestách a v ich okolí: Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany + celé územie Slovenska.

Cena dohodou, záloha dohodou

Možnosti
 1. Asistenčný prenájom
 2. Dovoz stroja v rámci celého Slovenska
 3. Požičovňa s vyzdvihnutím stroja v Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš

Parametre:
Tlak 1000 bar 
Prietok vody 900 l/h
Váha: 380 kg
Elektromotor 30 kW
Potrebná 135 kW elektrocentrála pre pripojenie (vieme zabezpečiť) alebo pre pripojenie v hale je nutný hlavný istič viac ako 80 A!


 

3. Silné znečistenie - Tlakový čistič HD 9/23 Kärcher s samostatným motorom


Požičovňa tlakových čističov Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš ponúka na prenájom výkonný tlakový čistič s benzínovým pohonom. Čistiace práce sú možné aj v teréne, kde nie je zdroj elektrickej energie. Vysoskotlakový čistič Kärcher s samostatným nasávaním vody pracuje absolútne samostatne, pretože nasáva vodu z nádrže. Nie je potrebné pripojiť stroj na klasický zdroj vody. Tlakový čistič na požičovňu s tlakom 230bar je vhodný na čistiace práce pri odstraňovaní klasickej špiny. Jeho parametre sú dosť vysoké nato, aby si poradil aj s nepoddajnou špinou. 
 
Cena dohodou
 
Možnosti
Požičovňa s vyzdvihnutím stoja v Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš
 
Parametre
Benzínový motor, HONDA
Výhoda: stroj je schopný nasať vodu z nádrže samostatne
Váha stroja: 71 kg
Tlak: 230 bar 
Prietok vody: 900 l/h
Vybavenie: 15m hadica, rotačná tryska. Možnosť individuálnej konfigurácie na požiadanie.


 

 

4. Silné znečistenie - Horúcovodný tlakový čistič HDS 1000 Kärcher s samostatným motorom a ohrevom vody (85 stupňov)


Požičovňa tlakových čističov na horúcu vodu Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš disponuje s prístrojom, ktorý má samostatný motor a je schopný ohrievať vodu na 85 stupňov s vysokým tlakom 210 barov. Výhodou vysokotlakového čističa je fakt, že nepotrebujeme prísun elektrickej energie. Zvládneme prácu v teréne s horúcou vodou. Absolútnú nezávislosť stroja predurčuje fakt, že je schopný nasať vodu z nádrže a nie je potrebné pripojiť tlakový čistič na klasický zdroj vody. Tlak a prietok vody spĺňajú požiadavky profesionálneho tlakového čističa, ktorý je vhodný na silné znečistenie.

Cena dohodou; záloha dohodou
 

Možnosti
 1. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislave
 2. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Žiline
 3. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Liptovskom Mikuláši
 4. Dovoz stroja v rámci západného a stredného SlovenskaParametre
Prietok vody 450 l – 900 l/h
Tlak 40 – 210 bar
Max. teplota 98 stupňov
Výhoda: stroj je schopný nasať vodu z nádrže samostatne
Spotreba benzín: 6l/hod
Objem nádrže na palivo: 6,5 l
Hmotnosť 165 kg


 

5. Vysokotlakový čistič HD 25/15 -4 Cage Plus Kärcher s maximálnym možným prietokom vody 2500l/h (42l za 1 min) na zmývanie veľkého objemu špiny

Požičovňa vysokotlakových čističov na Slovensku vsadila do svojho portfólia profesionálny tlakový čistič, ktorý disponuje veľkým prietokom vody. Vysokotlakový čistič na prenájom bez spalín pre prácu v prostredí, kde sa na povrchoch nachádza veľký objem znečistenia a jeho nutné opláchnuť čo najrýchlešie. S výkonom tlaku 190 barov  dokazuje, že tento stroj je vhodný na prácu denno denne. Tlakový čistič je vhodný používať v uzavretých miestnostiach a prevádzkach, kde nemôžeme používať klasické horúcovodné tlakové čističe s naftovým ohrevom vody. S tlakom 190 barov a prietokom vody 42 litrov za 1min je vhodný na profesionálne využitie. Nariaďuje používať určitý typ pracovných postupov tak, aby bolo prostredie bezpečné. Odporúčame prácu s vysokotlakovým čističom hlavne v priemysle a výrobnej sfére. 

Cena dohodou, záloha dohodou
 
Možnosti
 1. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislave
 2. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Žiline
 3. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Liptovskom Mikuláši
 4. Dovoz stroja v rámci celého Slovenska
 
Technické parametre
Druh prúdu 400 V
Prietok vody 2500 l/1h
Max. tlak 190 bar
Príkon 13 kW
Hmotnosť 120 kg 

6. Silné znečistenie - Horúcovodný tlakový čistič HDS 10/20 Kärcher, HDS 13/20 Kärcher, HDS 8/18 Kärcher s samostatný motorom a ohrevom vody (155 Celzia)

Požičovňa tlakových čističov s ohrevom vody Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš disponuje strojmi, ktoré sú schopné vyprodukovať veľmi horúcu vodu s vysokým tlakom. Práve vysoký tlak a horúca voda sú vhodné na odstraňovanie oleja a mastnej špiny. Tento typ tlakových čističov je vhodný na intenzívne čistiace práce. Pomocou výkonného ohrevu vieme vyprodukovať stabilný lúč horúcej pary. Absolútne špičkové čistiace účinky dosahujeme bez pomoci chémie. Pri veľmi silnom znečistení od oleja a mastnoty nám pomôže para, ktorú si vie tlakový čistič vyprodukovať vďaka výkonnému naftovému ohrevu sám za pár minút. 
 
Cena: 90 eur + dph/24 hod, Cena víkend 135 eur + dph, záloha 300 Eur
 
Možnosti
 1. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislave
 2. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Žiline
 3. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Liptovskom Mikuláši
 4. Dovoz stroja v rámci západného Slovenska

Typ znečistenia: priemyselné použitie, silné znečistenie, čistenie grafitov, podláh, áut, odstraňovanie oleja, fólie, lepu, mastnoty, 
Zdroj: 380 V, ohrev na diesel
Príkon: 8 kW
Váha stroja: 180 kg, máme pre vás lyžiny na pohodlné naloženie a vyloženie
Teplota vody: regulovateľná od 30 stupňov až po 155
Tlak: regulovateľný od 30 do 200 bar, prietok vody: 1000 l/hVysokotlakové čističe s produkciou pary
 

7. Stredné znečistenie - Horúcovodný tlakový čistič HDS 5/15 Kärcher s ohrevom

Požičovňa šikovných malých tlakových čističov na horúcu vodu Bratislava disponuje mobilným strojom, ktorý nie je veľký a ťažký. Tento typ stroja produkuje horúcu vodu 65 stupňov a je vhodný na časté prenášanie. Odporúčame pri čistení menej znečistených povrchov. Výborné sa hodí na rozmrazovanie potrubia alebo striech. 
 
Cena: 60 eur + dph/24 hod, Cena víkend 90 eur bez + dph, záloha 300 Eur
 
Možnosti
Požičovňa s vyzdvihnutím v Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš

Typ znečistenia: stredné znečistenie 
Zdroj: 220 V, ohrev na diesel
Príkon: 2,2 kW
Váha stroja: 70 kg
Teplota vody: 80 stupňov
Tlak: 150 barHorúcovodné tlakové čističe v spojení s fasádnym systémom pre bezchemické čistenie vertikálnych plôch

 

8. Silné znečistenie - Tlakový čistič HD 10/25 Kärcher

Požičovňa priemyselnej čistiacej techniky Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš dala do svojich radov stroj na prenájom, ktorý splní očakávania každého zákazníka, ktorý pracuje v poľnohospodárstve, stavebníctve alebo na verejných komunikáciách. Tlakový čistič s vysokým tlakom umožňuje čistiť a odstraňovať silnú nepoddajnú špinu. Navyše obsahuje veľký prietok vody, ktorý je potrebný na zmývanie špiny.
 
Cena: 90 eur + dph/24 hod, Cena víkend 135 eur + dph, záloha 300 Eur
 
Možnosti
 1. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš
 2. Dovoz stroja v rámci západného Slovenska

Typ znečistenia: priemyselné použitie, silné znečistenie, určený na zmývanie veľkej špiny z povrchov
Zdroj: 380 V
Príkon: 9 kW
Váha stroja: 64 kg, máme pre vás lyžiny na pohodlné naloženie a vyloženie
Tlak: regulovateľný od 30 do 250 bar, prietok vody: 1000 l/h
Vybavenie: rotačná tryska, V-lúč tryska, bodová tryska, 20m hadica v navíjacom bubne + 15m predlžovacia na požiadanie
Individuálna konfigurácia: možnosť zapožičania plošného čističa na plochy, cena 40 + dph/fix

 

9. Stredné znečistenie - Tlakový čistič HD 7/18 Kärcher

Požičovňa tlakových čističov Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš ponúka stroj, ktorý je maximálne vhodný na intenzívne čistenie priemerného znečistenia. Jeho váha je malá, stroj je vhodný na prenášanie. Tento typ tlakového čističa odporúčame pre živnostníkov a domácnosti pre vyčistenie strechy, dvora, chodníkov, áut, fasády a iných povrchov. Stroj s tlakom 180 barov a prietokom vody 700l/h spĺňa  požiadavky profesionálneho tlakového čističa. 
 
Cena: 60 eur + dph/24 hod, Cena víkend 90 eur + dph, záloha 100 Eur

Možnosti
Prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš

Typ znečistenia: stredne silné znečistenie, umývanie podláh, áut, klasická špina

Parametre
Zdroj: 380 V
Príkon: 4,7 kW
Váha stroja: 29 kg
Tlak: regulovateľný od 30 do 180 bar, prietok vody: 700 l/h
Vybavenie: rotačná, V-lúč, bodová tryska, 15m hadica v navíjacom bubne + 15m predlžovacia na požiadanie
Individuálna konfigurácia: možnosť zapožičania plošného čističa na umývanie podláh
 

 

10. Menšie znečistenie - Tlakový čistič HD 6/15 Kärcher

Požičovňa tlakových čističov pre domácnosti v Bratislave, Žiline a Liptovskom Mikuláši ponúka kvalitný čistiaci stroj pre rodinné domy. Ktokoľvek, kto si chce tlakovým čističom umyť podlahy, chodníky, odkvap, zanesené potrubie alebo strechu je vhodný práve tento typ stroja. Jeho parametre umožnia pohodlne zvládnuť akékoľvek priemerné znečistenie v okolí domu. Požičať si ho môže aj živnostník, ktorý potrebuje z času na čas poumývať špinavé miesta. 
 
Cena: 40 eur + dph/24 hod, Cena víkend 60 eur + dph, záloha 100 Eur
Cena plošný čistič: 20 Eur bez dph

Možnosti
Prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš

Typ znečistenia: menšie znečistenie, vhodný pre rodinné domy, umývanie podláh, áut, klasická špina
Zdroj: 220 V
Váha stroja: 15 kg
Tlak: regulovateľný od 30 do 160 bar, prietok vody:  650 l/h
Vybavenie: rotačná, V-lúč, bodová tryska, 10m hadica v navíjacom bubne, 


 
Príslušenstvo k vysokotlakovým čističom na požičanie

1. Pieskovacie súpravy na pieskovanie a otryskávanie povrchov. Pripojiteľné na tlakový čistič. 
2. Dlhé teleskopické tyče až do 5,5 m. Možnosť umývať tlakom vody až do výšky 7m
3. Vodný krtko (rotačná tryska, 4x tryska dozadu a 1x lúč dopredu) - čistenie potrubia do priemeru 250mm
4. Napeňovacie súpravy na napeňovanie a čistenie áut, nádoby, priestorov
5. Dlhé predlžovacie tlakové hadice - všade tam, kde potrebujeme maximálnu mobilitu pri čistení
6. Plošné čističe na umývanie a čistenie podláh
7. Kärcher fasádny systém


 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.