Čistenie všetkých sklenných plôch vo výškach a klasické výškové umývanie okien po celej Bratislave a okolí realizuje firma IB Rein. Horolezci so špeciálnou umývacou technikou vedia čistiť parapetné dosky, veľké okenné plochy a žalúzie vo výškových budovách. Ďalším systémom, ktorý využívame je ionizovaná voda. Štruktúra a zloženie vody veľmi dobre viaže špinu. Citlivé kefy pracujú do výšky približne 20m od povrchu zeme. Medzi ďalšie výškové práce patrí odpavučenie budov. Hmyz a rôzne druhy pavúkov si kladú počas určitých ročných období svoje útulky. Pokiaľ si neustrážime budovanie ich teritória môžeme mať z budovy doslovne pavučinu. Nástrahy proti holubom kladieme na všetky typy budov. Priemyselné fabriky, haly a iné obytné komplexy sa vedia zbaviť problému holubov veľmi rýchlo. Bariéry sú vsadené na dlhé časové obdobie a výsledkom by mal byť odvyk vtáctva sadať a hniezdiť v miestach, ktoré sú poškodené vtáčim trusom. Umývanie svetelných reklám, bilboardov a iného značenia realizujeme expresne rýchlo. Svetelné reklamy čistíme jemnejšími kefami a nadstavcami. Chémia a tlak vody sú prispôsobené citlivým povrchom aby nedošlo k poškodeniu materiálu a elektroniky. 

 
Odpavučenie budov

Špecifickou službou je odpavučenie budov. Ak máme problém s pavúkmi a hmyzom počas celého roka, aplikujeme špeciálne postreky, ktoré odlákajú hmyz preč. Odpavučenie je vykonávané periodicky.
 
Doplnková služba umývanie solárnych a fotovoltaických panelov

Firma IB Rein realizuje popri výškových čistiacich prácach aj umývanie solárnych panelov. Naša špičková technológia umývania nám umožňuje pomocou tlakových čističov a teleskopických kief umývať vo výšších miestach. Používame nezávadnú chémiu s čistiacim efektom. Umývanie a čistenie solárnych panelov je našou doplnkovou službou. Solárne panely odporúčame umývať z dôvodu postupného sa usádzania špiny na povrchu. Týmto umožňujeme vyšší výkon solárnych panelov. Vyšší výkon znamená úsporu energie. 

Umývanie solárnych panelov našou technikou isolar

Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Dopytový formulár