Firma IB Rein je skutočný špecialista na kvalitné a dôkladné čistenie a umývanie domácností, priemyselných a výrobných priestorov, komunálnej a štátnej sféry, samospráv, kancelárskych a administratívnych, či komerčných a business priestorov, školských, ubytovacích, zdravotníckych a reštauračných zariadení, rôznych inštitúcii, úradov, apod.
 
S dôrazom na detail a spokojnosť zákazníkov čistíme podlahové krytiny, zámkové dlažby a externé podlahy, obklady, fasády, priemyselné vybavenie, prosto všetko, čo vás napadne. Razíme cestu ekológie, preto v našom portfóliu môžete vidieť bez chemické čistenia vysokotlakovou technikou za pomoci horúcej vody a pary, suchým ľadom, laserom alebo pieskovaním sódou a orechovou škrupinkou.
Expresné umývanie mačacích hláv, zámkových, kamenných a dláždených priestorov veľkých rodinných domov, víl a apartmánov ponúkame na území Bratislavy a Liptovského Mikuláša a širokého územia Slovenska.

Čistenie dlažieb nielen okolo rodinných domov, bytoviek, ale aj firiem, inštitúcii, školských, ubytovacích a stravovacích zariadení, či iných plôch je možné realizovať prakticky v priebehu celého roka, ak sa na povrchu nenachádza súvislá snehová, či ľadová pokrývka, prípadne nemrzne. Najideálnejšie je pristupovať k čisteniu a umývaniu od marca do novembra, no sme vám k dispozícii podľa toho ako si to situácia a stav dlažieb vyžaduje. Stále však majte na pamäti naše odporúčanie realizovať čistiace aktivity na jar až koncom jesene. Sme efektívni, rýchly a šetríme čas, ktorý môže využiť na voľnočasové aktivity miesto drhnutia, upratovania a umývania zámkových dlažieb, ktoré nakoniec nemusí byť vôbec efektívne alebo minimálne krátkodobé. Práce vykonáme za vás a plne ekologicky

Rýchle, efektívne a kvalitné umývanie všetkých externých povrchov a podlahových krytín, vrátane obkladov, fasád a striech budov čistíme našou vlastnou profi technikou, plne ekologicky za pomoci horúcej vody a pary. Ak máte pocit, že by sme vám mohli uľahčiť domáce práce, neváhajte nás kontaktovať.

Pre náročné čistiace úlohy siahame po lešení alebo zdvíhacej plošine. Bezpečne a dôkladne čistíme, umývame a tryskáme i ťažké, nedostupné, zažraté, silné, odolné, nepoddajné znečistenie a usadeniny, ba dokonca i burinu, trávu, machy a lišajníky prerastajúce cez špáry dlaždíc.
 

Zámkové dlažby čistíme ekologicky horúcou vodou a parou, bez použitia chémie!

To znamená, že pri prácach nepoužívame žiadne chemické látky, prostriedky, či prvky, no i napriek tomu sú naše čistiace výsledky perfektné. Vysokotlaková technika z našich radov produkuje v skutku silný prúd vody, ktorý si vieme regulovať podľa potrieb a rozsahu znečistenia. V spojení s horúcou vodou a parou predstavuje účinné kombo s dokonalými čistiacimi výsledkami.
 
Navyše horúca voda a para vďaka vysokej teplote dosahujúcej až 98 °C pôsobí dezinfekčne, ničí všetky baktérie, vírusy, mikroorganizmy a iné choroboplodné zárodky, čo skutočne oceníte.
 
Ponúkame jednoduchú a rýchlu službu s absolútne perfektnými výsledkami, ktoré môžete badať okamžite po začatí prác. Vysokotlakové čistenie horúcou vodou je ekologické, neznečisťuje okolité prostredie, prírodu, životné prostredie a neškodí ani ľudskému zdraviu, keďže voda, naša hlavná čistiaca zložka je prírode vlastná. 


 

Čo odstránime?

Horúca voda a para je mimoriadne univerzálna, čo sa odstraňovanie nečistôt týka. Bez problémov odstránime burinu a iné biologické znečistenie, usadeniny a špinu spôsobené počasím, vetrom, dažďom alebo striedaním ročných období, odstránime mastné škvrny po olejoch, tukoch, mazivách, emulziách, či ropných a pohonných látkach, odstránime hrdzu i koróziu, gumené otery, vodný kameň, holubí trus, farby, laky, nátery, apod. Vyčistiť, odstrániť, umyť, očistiť alebo otryskať tak vieme hocijaký problém, ktorý vás na pozemku trápi. Aj roky zanedbané povrchy od usadenín, neporiadku a špiny vďaka našej inovatívnej technike a metódam čistenia vedia opäť vyzerať naozaj ako nové.
 

Čo ešte čistíme ekologicky?

Popri umývaní a čistení zámkových dlažieb sa zameriavame na čistenie fasád, obkladov, chodníkov, plotov, múrov, pilierov a iných horizontálnych a vertikálnych plôch. Silné znečistenie vieme odstrániť aj vďaka pieskovacím- otryskávacím službám, prípadne suchého ľadu. Grafity, olej, sadza a tmel nie je pre nás žiadny problém.
 
Čistiacej technike sa službám sa venujeme od roku 1994 a máme skutočne kvalitný záber. Každý jeden povrch, ktorý sa dostane pod náš silný vodný lúč s horúcou vodou alebo parou dostane opäť nový vzhľad, vďaka čomu ušetríte nielen čas, ale i finančné prostriedky, keďže predídete rekonštrukciám, prerábke, búracím prácam alebo maľovaniu.

Našou doplnkovou službou, ktorú vieme v prípade záujmu a potreby vykonať je čistenie balkónov, loggií a terás po holubom truse.. Ak máte problém s holubmi, ktoré vám špinia okná, parapety, balkóny, terasy alebo strechu neváhajte nás osloviť. 


Naše portfólio je rozdelené na čistiace služby pre verejné, komerčné a administratívne budovy, priemyselné podniky a domácnosti. Pre záujem o naše služby pre rodinné domy resp. domácnosti si môžete pozrieť našu ponuku na stránke. 
Expresné čistenie, umývanie, zmývanie, odburinenie ekologicky vysokotlakovou technikou s horúcou vodou a parou poskytujeme pre nasledovné mestá a ich okolie: Bratislava, Malacky, Holíč, Senica, Skalica, Myjava, Pezinok, Modra, Senec, Šamorín, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Veľký Meder, Sereď, Šaľa, Nitra, Komárno, Trenčín, Hlohovec, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Púchov, Bytča, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levoča, Levice, Zlaté Moravce, Veľký Krtíš, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Handlová, Čadca, Detva, Rimavská Sobota, Rožňava, Revúca, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Dubnica nad Váhom, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Brezno, Dolný Kubín, Trebišov, Kysucké Nové Mesto, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Humenné, Bardejov, Vranov nad Topľou, Snina.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.