Pracovné nasadenie, stres, úlohy, povinnosti s deťmi vyžadujú obrovskú dávku energie počas týždňa. Naša komplexná starostlivosť o domácnosť v Bratislave a okolí umožňuje naším zákazníkom vychutnať si viac svojho voľného času. Vieme pre vás zrealizovať čistiace práce a upratovanie v domácnosti. Rodinné domy, apartmány a byty čistíme a upratujeme každý deň aj počas víkendu. Apartmánové rodinné domy s rozlohou okien približne 100 m² až 350 m² vrátane špinavých žalúzií zaberú množstvo času. Realizujeme umývanie okien a ak máte vysoké okná disponujeme mini lešením, kde sa vieme dostať aj do výšky 8m. Venujeme sa praniu a žehleniu. Naša domáca pani pre vás vyžehlí, uprace a operie. Máte záujem aj o nakupovanie potravín? Neváhajte osloviť firmu IB Rein
 
Čo všetko nájdete u nás?

Zameriavame sa na kosenie a údržbu trávnikov, nakupovanie potravín, žehlenie a pranie bielizne, umývanie okien a žalúzií. Hĺbkové tepovanie kobercov a sedačiek realizujeme priamo u zákazníka. Disponujeme 2 čerpadlovými tepovačmi s výborným nástrekom vody. Ponúkame absolútnu dezinfekciu povrchov. Kožené sedačky a povrchy z kože ošetrujeme kvalitnou chémiou. Čistíme kožené povrchy a impregnujeme zároveň.Čo tak starostlivosť o podlahy? Máte parkety, laminát alebo iné citlivé podlahy? Vieme vám aplikovať kvalitný vosk, ktorý ochráni povrch a zabezpečí protišmykový film. Pre exteriérové zámkové alebo kamenné podlahy ponúkame tlakové čistenie horúcou vodou. Absolútne ekologický proces čistenia a zároveň odstraňovania buriny.

Voskovanie a polymerizácia podláh


Doplnkové služby pre domácnosť

Čistenie bazénov, odstraňovanie grafitov a antigrafitové nátery, pieskovanie- otryskávanie povrchov, čistenie solárnych panelov na rodinných domoch, havarijná situácia zapríčinená vodou, požičovňa čistiacej techniky.
 
Máte záujem o naše služby? Zavolajte nám 0903 922 980 alebo napíšte email obchod@ibrein.sk

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.

Dopytový formulár