Pracovné nasadenie, stres, úlohy, povinnosti s deťmi vyžadujú obrovskú dávku energie počas týždňa. Naša komplexná starostlivosť o domácnosť a firmy v Bratislave, Liptovskom Mikuláši a okolí umožňuje naším zákazníkom vychutnať si viac svojho voľného času. Vieme pre vás zrealizovať čistiace práce a upratovanie v domácnosti a firme. Rodinné domy, apartmány, kancelárske priestory a byty čistíme a upratujeme každý deň aj počas víkendu. Apartmánové rodinné domy s rozlohou okien približne 100 m² až 350 m² vrátane špinavých žalúzií zaberú množstvo času. Realizujeme umývanie okien a ak máte vysoké okná disponujeme mini lešením, kde sa vieme dostať aj do výšky 18m. Neváhajte osloviť firmu IB Rein

Profesionálne čistiace služby sú mierené na viaceré typy znečistenia. Zameriavame sa na odstraňovanie vodného kameňa, leštenie podláh, čistenie zámkových dlažieb ekologicky horúcou vodou, pieskujeme kovové a plechové povrchy a zameriavame sa aj na čistenie suchým ľadom.


 
Čo všetko nájdete u nás?

Zameriavame sa na kosenie a údržbu trávnikov, nakupovanie potravín, žehlenie a pranie bielizne, umývanie okien a žalúzií. Hĺbkové tepovanie kobercov a sedačiek realizujeme priamo u zákazníka. Disponujeme 2 čerpadlovými tepovačmi s výborným nástrekom vody. Ponúkame absolútnu dezinfekciu povrchov. Kožené sedačky a povrchy z kože ošetrujeme kvalitnou chémiou. Čistíme kožené povrchy a impregnujeme zároveň.Čo tak starostlivosť o perfektné podlahy? Máte parkety, laminát alebo iné citlivé podlahy? Vieme vám aplikovať kvalitný vosk, ktorý ochráni povrch a zabezpečí protišmykový film. Pre exteriérové zámkové alebo kamenné podlahy ponúkame tlakové čistenie horúcou vodou. Absolútne ekologický proces čistenia a zároveň odstraňovania buriny.

Diamantové čistenie a leštenie mramoru


Doplnkové služby pre domácnosť

Čistenie bazénov, odstraňovanie grafitov a antigrafitové nátery, pieskovanie- otryskávanie povrchov, čistenie solárnych panelov na rodinných domoch, havarijná situácia zapríčinená vodou, požičovňa čistiacej techniky. 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Dopytový formulár