Upratovanie domácností v Bratislave, Liptovskom Mikuláši a okolí vykonávame so stabilným personálom. Naším zamestnancom pri domácich prácach sú ženy, ktoré pre nás pracujú veľmi dlho. Disponujú vlastným autom, šikovnosťou a vieme zabezpečiť aj anglicky hovoriaci personál. Pre všetkých managerov, riadiacich pracovníkov a ľudí, ktorí sú maximálne vyťažení počas týždňa ponúkame upratovanie a komplexnú starostlivosť o domácnosť. Pani upratovačka k vám vie prísť 365 dní v roku. Je už len na vás, aký termín a čas si dohodneme. Utieranie prachu, žehlenie, odstraňovanie vodného kameňa, pranie, nakupovanie a iné domáce práce ponúkame ako úplný štandard v dnešnej dobe. Pozrite aj www.perfektnepodlahy.sk

alebo

Požičovňa čistiacej technikyŽehlenie, pranie, vysávanie, umývanie okien a žalúzií, tepovanie, utieranie prachu, odstraňovanie vodného kameňa, starostlivosť o podlahy na jednorázovej alebo pravidelnej báze poskytujeme už od roku 1994. Naša firma IB Rein je rodinného charakteru a preto razíme maximálnu diskrétnosť a spoľahlivosť upratovania.

Našou doplnkovou službou je postavebné upratovanie domácností a rodinných domov. Expresne čisté podlahy, okná, steny a sociálne zariadenia vďaka stabilnému personálu a kvalitnej čistiacej technike. Postavebné upratovanie vykonávame až po obhliadke.

Niečo pre náročných zákazníkov

Aplikujeme polymér resp. vosky na citlivé podlahy. Jedná sa o laminát, korok, parkety, mramor, terazzo, atd. Voskovanie podláh pre domácnosti odporúčame hlavne pre náročných zákazníkov, ktorí dbajú na krásny vizuál svojej podlahy. Voskovanie podláh odporúčame pre každého, pretože chránime povrch a zároveň vytvárame protišmykový film. Viac o starostlivosti podláh čítajte na stránke. 

Nedostupné miesta vo výške

Máte vysoký dom a na ňom okná a presklené plochy vo výške nad 4m? Naša firma IB Rein pre vás vyčistí a umyje okná vo výške. Expresné umývanie okien na rodinných domoch realizujeme horolezeckou technikou alebo lešením.

Čistenie kože

Kožené sedačky, sedadlá v autách a iné kožené povrchy čistíme špeciálnymi prípravkami. Aplikujeme ochranné vrstvy na kožený povrch resp. impregnujeme povrch tak, aby sme ho zakonzervovali a predĺžili životnosť. Čistenie kože sa zdá na prvý pohľad, že ide o jednoduchý proces. Opak je pravdou. Nie je koža ako koža. Je potrebné vedieť, o aký typ koženej sedačky ide a správne vsadiť chémiu. Konzervačné chemické látky majú vplyv len vtedy, ak je dodržaná správna aplikácia. Prvé výsledky sa objavujú až po 48 hodinách. 

Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.