Upratovanie domácností v Bratislave a okolí vykonávame so stabilným personálom. Naším zamestnancom pri domácich prácach sú ženy, ktoré pre nás pracujú veľmi dlho. Disponujú vlastným autom, šikovnosťou a vieme zabezpečiť aj anglicky hovoriaci personál. Pre všetkých managerov, riadiacich pracovníkov a ľudí, ktorí sú maximálne vyťažení počas týždňa ponúkame upratovanie a komplexnú starostlivosť o domácnosť. Pani upratovačka k vám vie prísť 365 dní v roku. Je už len na vás, aký termín a čas si dohodneme. Utieranie prachu, žehlenie, odstraňovanie vodného kameňa, pranie, nakupovanie a iné domáce práce ponúkame ako úplný štandard v dnešnej dobe. 

Žehlenie, pranie, vysávanie, umývanie okien a žalúzií, tepovanie, utieranie prachu, odstraňovanie vodného kameňa, starostlivosť o podlahy na jednorázovej alebo pravidelnej báze poskytujeme už od roku 1994. Naša firma IB Rein je rodinného charakteru a preto razíme maximálnu diskrétnosť a spoľahlivosť upratovania.

Našou doplnkovou službou je postavebné upratovanie domácností a rodinných domov. Expresne čisté podlahy, okná, steny a sociálne zariadenia vďaka stabilnému personálu a kvalitnej čistiacej technike. Postavebné upratovanie vykonávame až po obhliadke.

Niečo pre náročných zákazníkov

Aplikujeme polymér resp. vosky na citlivé podlahy. Jedná sa o laminát, korok, parkety, mramor, terazzo, atd. Voskovanie podláh pre domácnosti odporúčame hlavne pre náročných zákazníkov, ktorí dbajú na krásny vizuál svojej podlahy. Voskovanie podláh odporúčame pre každého, pretože chránime povrch a zároveň vytvárame protišmykový film. Viac o starostlivosti podláh čítajte na stránke. Nedostupné miesta vo výške

Máte vysoký dom a na ňom okná a presklené plochy vo výške nad 4m? Naša firma IB Rein pre vás vyčistí a umyje okná vo výške. Expresné umývanie okien na rodinných domoch realizujeme horolezeckou technikou alebo lešením.

Čistenie kože

Kožené sedačky, sedadlá v autách a iné kožené povrchy čistíme špeciálnymi prípravkami. Aplikujeme ochranné vrstvy na kožený povrch resp. impregnujeme povrch tak, aby sme ho zakonzervovali a predĺžili životnosť. Čistenie kože sa zdá na prvý pohľad, že ide o jednoduchý proces. Opak je pravdou. Nie je koža ako koža. Je potrebné vedieť, o aký typ koženej sedačky ide a správne vsadiť chémiu. Konzervačné chemické látky majú vplyv len vtedy, ak je dodržaná správna aplikácia. Prvé výsledky sa objavujú až po 48 hodinách. 


 
Máte želaný termín pre upratovanie vašej domácnosti? Zavolajte nám 0903 922 980 alebo napíšte obchod@ibrein.sk

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 24 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.