Pre domácnosti, apartmány a rodinné domy v Bratislave, Litptovskom Mikuláši, Žilina a okolí je možnosť zapožičať čistiacu techniku. Snažili sme sa vybrať také spektrum čistiacich strojov, aby sme vedeli vyriešiť situáciu vždy a všade. Na klasické upratovanie v domácnosti vieme požičať mokro suchý vysávač na podlahy. Exteriérové podlahy v rodinných domoch čistíme pomocou malého umývacieho automatu. Rotačný rádius kefy zo spodnej časti je dostatočne veľký na to, aby sme odstránili nepoddajnú špinu aj zo špár. Čistenie WC, kúpeľní realizujeme parným čističom. Pomocou silného tlaku pary v každej domácnosti odstránime vodný kameň a iné usadeniny. Šetríme peňaženku a nepoužívame chémiu. Ostatnú čistiacu techniku ako tlakové čističe, čerpadlá a zametacie stroje vieme prenajať v každom rodinnom dome. Detailný popis požičovne čistiacej techniky nájdete na linku požičovňa čistiacej techniky.Dovoz veľkých strojov možný v rámci celej SR

Prenájom čistiacej techniky pre domácnosť obsahuje množstvo strojov a záleží na vás, ktorý si vyberiete. Ak nie ste si istí, ako sa čistí dlažba, kachličky, drez a potrebujete poradiť pri výbere strojov neváhajte nás kontaktovať.

Pre rodinné domy a byty ponúkame požičovňu čističiek odpadov. Čističky odpadov ponúkame so špirálami alebo klasické čističky na princípe vody- vodné krtkovanie. Záleží od priemeru potrubia, aký typ stroja vám ponúkneme a omnoho dôležitejšie je typ znečistenia.

Požičovňa tlakových čističov pre domácnosti a rodinné domy disponuje strojmi, ktoré majú primeraný tlak a prietok vody. Pre náročných zákazníkov sme pripravili požičovňu tlakových čističov na horúcu vodu. Ich najväčšou výhodou je absolútne ekologický systém čistenia vďaka 90 stupňovej vode.Domácnosti si môžu od nás prenajať kvalitný vysávač na vysávanie mokrej a suchej špiny. Možno potrebujete vysať piliny, polystyrén, hlinu alebo obyčajný prach. Práve naše vysávače sú ako stvorené na výborné výkony. Odsávanie vody z bazénov alebo zo zatopených miest nie je problém. Na výber máte aj výkonné vysávače na vodu.

Požičovňa parných čističov pre domácnosti je bohatá. Obsahuje stroje s minimálnym tlakom 4 bar. Našim najväčším pomocníkom je 8 barový parný čistič. Každá domácnosť vďaka nemu môže odstraňovať vodný kameň, sadzu, olej a iné tuhé nečistoty. Naše parné čističe využijete vo vnútri domu a tiež vonku. Čokoľvek, čo je silne znečistené odstraňujeme horúcou parou.Ako doplnkové náradie pre domácnosti ponúkame na prenájom inšpekčné kamery a náradie. Monitoring potrubia je zložitá vec, ale určité procesy zvládne aj človek, ktorý priamo nepracuje s touto technikou. Náradie ako sú lisovačky, zmrazovačka potrubia, systémy na čistenie radiátorov, podlahového kúrenia a potrubia pitnej vody požičiavame pre domácnosti tiež.

Požičovňa tepovačov pre suché tepovanie kobercov


 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.