Firma IB Rein pôsobí na Slovensku od roku 1994 a zameriavame sa na čistiace a upratovacie práce. Disponujeme skúsenosťami v oblasti čistenia pre priemyselné a výrobné podniky. Chemické, strojárske, elektrotechnické, výrobné podniky môžu využiť naše profesionálne čistiace služby. Sme rodinne založenou firmou, pre ktorú je 100% práca základom k spokojnosti zákazníka. Do portfólia sme zaradili aj niektoré doplnkové čistiace služby, ktoré vyriešia mnoho problémov spojených s znečistením. 


 
Čistíme prostredia náchylné na riziko explózie, priestory náročné na hygienu a znečistené povrchy, kde je čistiaci proces veľmi náročný vzhľadom na zdravie a bezpečnosť pri práci. Výhodou spolupráce s našou firmou je fakt, že sa nemusíte sústrediť na riešenie znečistenia. Ponechajte túto službu na profesionálov a vaša výroba môže pokračovať naďalej bez prerušenia. 
 
Čo všetko odsávame?
Sulfenax, strelný prach, azbest, múčny prach, zvyšky zaschnutého oleja, tekutý olej, jemný prach vo výrobnom prostredí, znečistenie z výrobných chemických piec, prachy výbušných prachových tried St 1, St 2, St 3 v zóne 22, vysávame prach a nebezpečné častice pre ATEX zónu 22 s prachovými triedami M a H, iné.  
Naša výhoda
Maximálne mobilná firma s proaktívnym zameraním na potreby zákazníkov v rizikovom prostredí
Likvidácia nebezpečného odpadu
V prípade potreby: NE- chemické čistenie suchým ľadom
Reálne skúsenosti z praxe
Rýchlosť, ochota a 100% pracovné nasadenie
Vlastná technika prispôsobená pre rizikové prostredie (tlakové čističe, vysávače, oblečenie,..)
Práca aj cez víkendy alebo v nočných hodinách

Venujeme sa aj čisteniu suchým ľadom

 
Naše stroje spĺňajú požiadavky pre prácu v extra rizikovom prostredí. . Výhody našej techniky.
Vysávače poháňané radiálnou vývevou
Prístroje vhodné na nepretržitú prevádzku
2- stupňové filtrácie vysávačov
Bezprašné vyprázdňovanie škodlivého prachu
Antistatický systémČistenie chemicky znečistených priestorov a lakovacích boxov

 
 
Naše služby ponúkame v nasledovných mestách: Bratislava a okolie, Malacky, Senec, Pezinok, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Senica, Malacky, Žilina, Banská Bystrica, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Košice, ...

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.