Firma IB REIN ponúka od roku 1994 čistiace a otryskávacie služby. Industriálny sektor si vyžaduje vysoké nároky na čistotu, bezpečnosť, rýchlosť a kvalitu priemyselného čistenia. Disponujeme potrebným technickým vybavením na upratovanie a čistenie vo výrobe. Zárukou je kvalifikovaný a zaškolený personál pre náročné priemyselné čistiace práce. Výrobné závody v priemysle požadujú zásah v prvotnom okamihu. Havarijný stav v dôsledku chemickej kvapaliny na podlahe, čistenie strojov od oleja alebo mastných látok, výškové čistiace práce vo výrobných halách a odprášenie potrubných systémov zrealizujeme jednorázovo. Priemyselné čistenie vykonávame industriálnou čistiacou technikou značky Kärcher. Ponúkame čistenie a umývanie priemyselných podláh, čistenie výrobných strojov od oleja, umývanie opláštenia priemyselnej prevádzky, odsávanie oleja a iných nebezpečných ropných látok, čistenie suchým ľadom, otryskávanie, pieskovanie a tlakové čistenie vysokým tlakom a iné priemyselné čistiace práce

Firma IB Rein ponúka špecializované priemyselné čistiace práce. Medzi tieto práce radíme: čistenie solárnych panelov, pieskovacie- otryskávacie služby, výškové čistiace práce, odstraňovanie oleja a ropných látok, odsávanie vody zo zatopených miest, čistenie suchým ľadom, odstraňovanie žuvačiek a grafitov a čistiace práce extra silným tlakom vody. Na priemyselné čistenie používame aj ekologický spôsob čistenia vďaka horúcej pare a silnému tlaku horúcej 90 stupňovej vody. 

Čistenie silne znečistených miestností

 
Priemyselné čistenie podláh
Ponuka priemyselného čistenia podláh je rozsiahla. Čistenie a umývanie priemyselných podláh radíme medzi našu top čistiacu službu v sektore priemyselné čistenie. Čistíme a umývame rôzne typy podláh od senzibilných až po tvrdé podlahy vo výrobnom sektore. Priemyselné čistenie podlahy je vykonávané hĺbkovo s dôzrazom na maximálny detail. Vytiahneme z podlahy olej a iné silné znečistenie. Starostlivosť o podlahy znamená aplikáciu polymérov resp. voskov na ochranu a konzerváciu podláh. Zabezpečíme protišmykový film a krásnu lesklú podlahu. Priemyselné čistiace služby zamerané na podlahy sú rozšírené aj o kryštalizáciu mramoru. 

Čistenie suchým ľadom


Priemyselné čistiace služby zameriavame aj na odstraňovanie lepu a ropných látok. Olej je síce savá látka, ale vieme ju zničiť horúcou vodou alebo špeciálnou chémiou. Napríklad na gumový oter na podlahe používame tvrdé kartáče so silnou chémiou. Na druhej strane používame ekologický prístup k odstraňovaniu ropných látok a oleja- horúcu vodu a silný tlak. Naše priemyselné vysokotlakové čistiace stroje na báze naftového ohrevu vody do detailu čistia rôzne povrchy.

Pieskovacie- otryskávacie služby


Priemyselné čistenie ponúka aj čistenie a údržbu podláh všetkých typov. Dbáme na poriadok a čistotu skladov a veľkých budov. Čistíme a umývame v jednom kroku pomocou výkonných  umývacích automatov. Odstránime aj tú najnepoddajnejšiu špinu z každého povrchu. Parné čistenie je našou ďalšou priemyselnou čistiacou službou. Vysoký tlak pary a efekt horúceho účinku maximálne ničí špinu a dezinfikuje priestor. Parné čistenie vykonávame pre domácnosti, firmy a výrobné priestory. 

Profesionálne čistenie horúcou parou a vodou


Naše služby ponúkame v nasledovných mestách: Bratislava a okolie, Malacky, Senec, Pezinok, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Žilina, Senica, Malacky, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Košice a mnohé iné na Slovensku.

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.