V našich predajniach nájdete:

Kärcher predajne orientované na čistenie potrubných a kanalizačných systémov

Kärcher predajne orientované na ultra silnú vysokotlakovú čistiacu techniku

 
 
V našich predajnich nájdete výlučne sortiment profesionálnej čistiacej techniky, ktorá je orientovaná pre industriálny sektor čistenia. Zameriavame svoju činnosť pre mechanické a vodné čistenie kanalizácie a potrubných systémov. Svoju činnosť mierime absolútne pre čistenie otryskávanie vysokotlakovým vodným lúčom s tlakom viac ako 500 bar, 1000 bar. V našej spoločnosti nájdete špecifické špičkové čistiace a otryskávacie stroje, ktoré sú vhodné na tie najťažšie formy znečistenia. 


Kärcher predajňa a požičovňa Bratislava
Vjazd Stará Ivánska cesta 2
Hala Everest 3, IB Rein
0903 864 181
ibrein@ibrein.sk
Otváracie hodiny:
Po-Pia: 8:00 - 16:30

Kärcher predajňa a požičovňa Liptovský Mikuláš
Ulica
: 1. mája 4312,
obchod3@ibrein.sk
0911 914 299
Otváracie hodiny:
Po-Pia: 8:00 - 16:30

Čistenie kanalizácie a potrubných systémov
Čistenie kanalizácie, potrubia pre firmy, domácnosti a komunálnu sféru je našou špecifickou pracovnou činnosťou, ktorá je orientovaná na čistenie, monitoring, trasovanie a frézovanie kanalizačných a odtokových rúr. Sústreďujeme svoju činnosť pre videomonitoring upchatého potrubia, ktoré sa následne čistý vodným krtkom alebo mechanicky prostredníctvom špirál. V našich službách nájdete mnoho užitočných vecí, kedy sa snažíme čistiť potrubia maximálne ekologicky horúcovodným krtkom. 
Ultra silná vysokotlaková čistiaca technika v Kärcher predajni Bratislava, Liptovský Mikuláš
Ultra silná vysokotlaková čistiaca technika Kärcher predajňa Bratislava, Liptovský Mikuláš ponúka výlučne špecifické ultra silné vysokotlakové čistiace stroje pre čistenia a otryskávanie. V našich radoch nájdete silné tlakové čističe pre profesionálov pre industriálny sektor. Tlakové čističe s naftovým ohrevom, bez ohrevu a s pieskovacími nadstavbami sú určené pre tie najťažšie formy znečistenia. V našej predajni nájdete pieskovacie kotle, ktoré sú vhodné na suché abrazívne pieskovanie.
Kärcher predajňa, požičovňa by mala ponúkať pocit, že si môžem vybrať skutočne zo širokého sortimentu produktov značky Kärcher. Na druhej strane by mal zákazníka obslúžiť skúsený obchodný predajca, ktorý sa rozumie danej problematike. V našej kamennej predajni Kärcher Bratislava, Kärcher Liptovský Mikuláš ponúkame kvalitu. Kvalita je absolútnou alfou a omegou nášho prístupu.
 
V našej požičovni nájdete tlakové čističe na horúcu vodu (s naftovým, elektrickým a plynovým ohrevom), tlakové čističe bez ohrevu (studenovodné tlakové čističe), zametacie stroje manuálne, zametacie stroj s vlastným pohonon, zametacie stroje s posedom, malé umývacie automaty, umývacie automaty s posedom, umývacie automaty s diskovým a valcovým prevedením, umývacie automaty na batériu a elektriku, parné čističe, parné vysávače, industriálne vysávače, priemyselné vysávače, kotlové vysávače, vysávače na azbest a explozívny horľavý prach, vysávače na olej a emulzie, čerpadlá a mnohé iné. Vzhľadom na našu orientáciu na čistenie kanalizácie a potrubia u nás dostanete široký sortiment vodných a mechanických krtkov. 

Mechanické čistenie potrubia


V čom sme výnimoční?

Dovolíme si napísať, že sme výnimoční v portfóliu, prístupe a skúsenostiach. Naše produktové rady Kärcher sú pre každého. Či ste domácnosť, firma, živnostník alebo priemyselná fabrika u nás  nájdete mnoho. Stačí si vybrať a s pomocou špičkových predajcov nájdete ten správny Kärcher produkt. Kärcher čistiaca technika ponúka inováciu pri čistení. Dokážeme si poradiť s rôznou nečistotou.

Profesionálne čistiace práce, požičovňa špecifických strojov a dovoz strojov umožňujeme v rámci celého Slovenska: Bratislava, Malacky, Holíč, Senica, Skalica, Myjava, Pezinok, Modra, Senec, Šamorín, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Veľký Meder, Sereď, Šaľa, Nitra, Komárno, Trenčín, Hlohovec, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Púchov, Bytča, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levoča, Levice, Zlaté Moravce, Veľký Krtíš, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Handlová, Čadca, Detva, Rimavská Sobota, Rožňava, Revúca, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Dubnica nad Váhom, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Brezno, Dolný Kubín, Trebišov, Kysucké Nové Mesto, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Humenné, Bardejov, Vranov nad Topľou, Snina.

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.