Otváracie hodiny:
Po-Pia: 8:00 - 16:30
So-Ne: Zatvorené

Kärcher predajňa Bratislava
Vjazd Stará Ivánska cesta 2
Hala Everest 3, IB Rein
821 04 Bratislava 2

Telefón: 0903 864 181

Viac informácií v kontakte


Čo u nás nájdete?

Kärcher predajňa by mala ponúkať pocit, že si môžem vybrať skutočne zo širokého sortimentu produktov značky Kärcher. Na druhej strane by mal zákazníka obslúžiť skúsený obchodný predajca, ktorý sa rozumie danej problematike. V našej kamennej predajni Kärcher Bratislava ponúkame kvalitu. Kvalita je absolútnou alfou a omegou nášho prístupu.
 
V našej predajni nájdete tlakové čističe na horúcu vodu (s naftovým, elektrickým a plynovým ohrevom), tlakové čističe bez ohrevu (studenovodné tlakové čističe), zametacie stroje manuálne, zametacie stroj s vlastným pohonon, zametacie stroje s posedom, malé umývacie automaty, umývacie automaty s posedom, umývacie automaty s diskovým a valcovým prevedením, umývacie automaty na batériu a elektriku, parné čističe, parné vysávače, industriálne vysávače, priemyselné vysávače, kotlové vysávače, vysávače na azbest a explozívny horľavý prach, vysávače na olej a emulzie, čerpadlá a mnohé iné.


V čom sme výnimoční?

Dovolíme si napísať, že sme výnimoční v portfóliu, prístupe a technickom servise. Naše produktové rady Kärcher sú pre každého. Či ste domácnosť, firma, živnostník alebo priemyselná fabrika u nás  nájdete mnoho. Stačí si vybrať a s pomocou špičkových predajcov nájdete ten správny Kärcher produkt. Kärcher čistiaca technika ponúka inováciu pri čistení. Dokážeme si poradiť s rôznou nečistotou.