Požičovňa profesionálnej čistiacej techniky

Firma IB Rein ponúka špičkovú požičovňu čistiacej techniky, požičovňu náradia v Bratislava, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Malacky, Nové Zámky, Nitra, Senica, Zvolen, Žilina, Zvolen, Trnava, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Banská Bystrica, Prešov, Poprad, Košice. Prístroje na požičanie disponujú svojou kvalitou, silou a výbornými parametrami. Výhradne spolupracujeme so značkou Kärcher, Rothenberger, Atlas Copco.  

Požičovňa vysokotlakového profesionálneho čistiaceho sortimentu nad 1000 bar
Požičovňa techniky je výrazne mierená na profesionálny sortiment, aby uspokojila najnáročnejšie požiadavky pri ťažších prácach.  V našich požičovniach nájdete robustné ultra silné vysokotlakové čističe s naftovým ohrevom vody, ktoré produkujú tlak 500 barov. Pre náročné otryskávacie práce disponujeme vysokotlakovými strojmi s tlakom 1000 barov, ktoré sú na náročné formy čistenia/otryskávania.

Požičovňa priemyselných vysávačov
V profesionálnom sortimente priemyselných vysávačov disponujeme strojmi na vysávanie veľkého objemu prachu, azbestu, korozívnych médií, tekutín a oleja. Profesionálne priemyselné vysávače sú vhodné aj do stavebníctva. Poskytujeme robustné vysávače, ktoré sú vhodné do extrémnych podmienok. 

Požičovňa veľkých umývacích automatov s posedom
Pre umývanie a čistenie plôch a podláh disponujeme strojmi na zametanie a umývanie veľkých plôch. Umývacie automaty s posedom, zametacie stroje s posedom sú vhodné na časté umývanie. Naša technika umožňuje zametať a umývať v jednom kroku. 

Požičovňa priemyselných parných čističov
Pre odstránenie oleja a vodného kameňa používame priemyselné parné čističe s produkciou pary až do výšky 155 Celzia. Vysokotlakové čističe s funkciou pary, parné čističe sú vhodné na tie najťažšie formy znečistenia. 

Požičovňa hasičských čerpadiel, výkonných čerpadiel na kal, blato a vodu
Hasičské čerpadlá, čerpadlá do úzkych vrtov a kalové čerpadlá uspokoja každého požiarnika, živnostníka a veľkú priemyselnú firmu.

Špičková požičovňa- inšpekčné kamery, vodný krtkovia, trasovanie potrubia
Pýšime sa požičovňou špičkovej techniky na čistenie, frézovanie, trasovanie potrubných a kanalizačných systémov. V našej požičovniach nájdete špičkové inšpekčné monitorovacie kamery pre odpadové potrubia. Požičovňa veľkých zametacích strojov, zametacích áut
Pre zametanie externých plôch, ulíc, námestí poskytujeme požičovňu veľkých komunálnych umývacích strojov, zametacích áut. Zametacie autá, priemyselné zametacie stroje slúžia na čistenie a zametanie veľmi prašných ulíc. Pomocou našich zametacích áut vieme bezprašne zametať a čistiť ulice pred kolaudáciou, extrémne znečistené plochy v priemysle. Priemyselné zametacie stroje na prenájom poskytujeme v rôznych verziách.

Požičovňa mobilných dieslových kompresorov Atlac Copco
Pre otryskávanie sme zvolili na požičovňu veľké pieskovacie kotle- pieskovačky na mobilné otryskávanie povrchov znečistených od hrdze a korózie. V stavebníctve sme ponúkli požičovňu mobilných dieslových prívesných kompresorov a elektrocentrál. Pre brúsenie podláh si u nás môžete požičať profesionálne brúsky na brúsenie betónu a podláh. 

Požičovňa profesionálnej čistiacej techniky
Špičková požičovňa industriálnej čistiacej techniky ponúka množstvo výhod. Výkonné industriálne vysávače, umývacie automaty s posedom, zametacie stroje pre zametanie a vysávanie na stavbách, priemysle a v halách, výkonné robustné parné čističe, čističe schodov a eskalátorov, horúcovodné vysokotlakové čističe a wapky s výkonom nad 1000 barov. 


 

Prečo si požičať techniku od nás?
  • Požičiavame profesionálnu čistiacu techniku a náradie so zodpovedajúcim výkonom a kvalitou.
  • Zakladáme si na osobnom prístupe v kamennej požičovni
  • Ponúkame asistenčný prenájom veľkej robustnej vysokotlakovej čistiace techniky
  • V našich radoch nájdete špičkové priemyselné vysávače, vysokotlakové čističe s tlakom 500 bar - 1000 bar - 3000 bar
  • Ponúkame na prenájom výkonné mobilné dieslové agregáty napríklad kompresory, elektrocentrály
  • Požičovňa je rozšírená o kĺbové plošiny a otryskávacie pieskovacie kotle


Kde pôsobíme?
Požičovňa je k dispozícii v kamenných požičovniach Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina.
Špecifické stroje, veľké stroje a stroje na viac dní vieme priviezť na vopred dohodnuté miesto. Požičovňa je zastrešená prostredníctvom obchodných zástupcov aj pre mestá: Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Košice, Komárno, Dunajská Streda, Galanta, Poprad, Prešov, Zvolen, Trnava a mnohé iné.

Neváhajte nás kontaktovať alebo navštíviť v našej kamennej predajni. Prejsť na kontakt »

Techniku, ktorú požičiavame: