Požičovňa profesionálnej čistiacej techniky

Firma IB Rein ponúka špičkovú požičovňu čistiacej techniky, požičovňu náradia v Bratislava, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Malacky, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Zvolen, Trnava, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Banská Bystrica, Prešov, Poprad, Košice. Prístroje na požičanie disponujú svojou kvalitou, silou a výbornými parametrami. Výhradne spolupracujeme so značkou Kärcher, Rothenberger, Atlas Copco.  

Požičovňa profesionálneho sortimentu
Požičovňa techniky je výrazne mierená na profesionálny sortiment, aby uspokojila najnáročnejšie požiadavky pri ťažších prácach.  V našich požičovniach nájdete robustné ultra silné vysokotlakové čističe s naftovým ohrevom vody, ktoré produkujú tlak 500 barov. Pre náročné otryskávacie práce disponujeme vysokotlakovými strojmi s tlakom 1000 barov, ktoré sú na náročné formy čistenia/otryskávania. V profesionálnom sortimente priemyselných vysávačov disponujeme strojmi na vysávanie veľkého objemu prachu, azbestu, korozívnych médií, tekutín a oleja. Profesionálne priemyselné vysávače sú vhodné aj do stavebníctva. Pre umývanie a čistenie plôch a podláh disponujeme strojmi na zametanie a umývanie veľkých plôch. Umývacie automaty s posedom, zametacie stroje s posedom sú vhodné na časté umývanie. Pre odstránenie oleja a vodného kameňa používame priemyselné parné čističe s produkciou pary až do výšky 155 Celzia. Hasičské čerpadlá, čerpadlá do úzkych vrtov a kalové čerpadlá uspokoja každého požiarnika, živnostníka a veľkú priemyselnú firmu. Pýšime sa požičovňou špičkovej techniky na čistenie, frézovanie, trasovanie potrubných a kanalizačných systémov. V našej požičovniach nájdete špičkové inšpekčné monitorovacie kamery pre odpadové potrubia. Požičovňa mobilných dieslových kompresorov Atlac Copco
Pre otryskávanie sme zvolili na požičovňu veľké pieskovacie kotle- pieskovačky na mobilné otryskávanie povrchov znečistených od hrdze a korózie. V stavebníctve sme ponúkli požičovňu mobilných dieslových prívesných kompresorov a elektrocentrál. Pre brúsenie podláh si u nás môžete požičať profesionálne brúsky na brúsenie betónu a podláh

Požičovňa náradia?

Požičovňa profesionálnej čistiacej techniky
Špičková požičovňa industriálnej čistiacej techniky ponúka množstvo výhod. Výkonné industriálne vysávače, umývacie automaty s posedom, zametacie stroje pre zametanie a vysávanie na stavbách, priemysle a v halách, výkonné robustné parné čističe, čističe schodov a eskalátorov, horúcovodné vysokotlakové čističe a wapky s výkonom nad 1000 barov. Pre výškové práce sú dostupné mobilné prívesné plošiny, ktoré siahajú do veľkej výšky a využije ich každá firma, ktorá sa zaoberá výškovými prácami. V neposlednom rade nájde u nás každý kúrenár, inštalatér a vodár niektoré špecifické čistiace stroje, ktoré sú vhodné na čistenie podlahového kúrenia, radiátorov alebo slnečných kolektorov. 

Prečo si požičať techniku od nás?
  • Požičiavame profesionálnu čistiacu techniku a náradie so zodpovedajúcim výkonom a kvalitou.
  • Zakladáme si na osobnom prístupe v kamennej požičovni
  • Ponúkame asistenčný prenájom veľkej robustnej vysokotlakovej čistiace techniky
  • V našich radoch nájdete špičkové priemyselné vysávače, vysokotlakové čističe s tlakom 500 bar - 1000 bar - 3000 bar
  • Ponúkame na prenájom výkonné mobilné dieslové agregáty napríklad kompresory, elektrocentrály
  • Požičovňa je rozšírená o kĺbové plošiny a otryskávacie pieskovacie kotle


Kde pôsobíme?
Požičovňa je k dispozícii v kamenných požičovniach Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina.
Špecifické stroje, veľké stroje a stroje na viac dní vieme priviezť na vopred dohodnuté miesto. Požičovňa je zastrešená prostredníctvom obchodných zástupcov aj pre mestá: Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Košice, Komárno, Dunajská Streda, Galanta, Poprad, Prešov, Zvolen, Trnava a mnohé iné.

Neváhajte nás kontaktovať alebo navštíviť v našej kamennej predajni. Prejsť na kontakt »

Techniku, ktorú požičiavame: