Otváracie hodiny:
Po-Pia: 8:00 - 16:30
So-Ne: Zatvorené

Predajňa Kärcher
Vjazd Stará Ivánska cesta 2
Hala Everest 3, IB Rein
821 04 Bratislava 2

Telefón: 0903 864 181

Viac informácií v kontakte


Služby v našej predajni Kärcher

Poctivosť, profesionálny prístup, ochota a flexibilita
 
Dbáme na certifikovaných a zaučených obchodných zástupcov. Prioritou v našej firme je osť. Naši predajcovia prešli takmer všetkými strojmi v praxi, ktoré máme na predajni a v portfóliu. Dôležitou skutočnosťou je fakt, že so všetkými strojmi pracujeme v praxi pri vykonávaní čistiacich služieb. Neprevádzkujeme e-shop z dôvodu, že najčastejšou chybou zákazníkov je chybný výber strojov. Naša cesta k zákazníkovi je úplne jasná - predávať v predajni osobne.

Mohlo by vás zaujímať:

Náhradné diely Kärcher
Servis Kärcher


Portfólio Kärcher - produktové rady

Principiálne delíme Kärcher výrobky pre profesionálov a domácnosti. Z každého segmentu si môžeme vybrať niečo užitočné. U nás nájdete nasledovné produktové rady čistiacej techniky Kärcher- vysokotlakové čističe na naftový, elektrický a plynový ohrev, vysokotlakové čističe bez ohrevu, vysokotlakové čističe do explozívneho- výbušného prostredia, industriálne- priemyselné vysávače, profesionálne vysávače na vysávanie suchej a mokrej špiny, vysávače na batérie, zametacie stroje manuálne a zametacie stroje s vlastným pohonom, umývacie automaty malé a umývacie automaty s posedom na veľké plochy, parné čističe, parné vysávače, čerpadlá a záhradná technika, tepovače na čistenie kobercov, sušiče kobercov, chémia, systémy na umývanie áut, systémy na čistenie dielcov, systémy na čistenie vnútra nádrží.
 

IB REIN - ako sme začali predávať značku Kärcher na Slovensku

25 rokov pracujeme so značkou Kärcher
 
Firma Kärcher od roku 1962 zakladala svoje centrály vo svete a po prevrate v roku 1989 prišli prvé stroje na územie Slovenska. V roku 1991 sme priviezli prvý tepovač Puzzi a začali tepovať. Naša firma IB REIN začala s firmou Kärcher spolupracovať v roku 1993 a dodnes sme predajcom profesionálneho sortimentu Kärcher v Bratislave. Naša firma IB REIN vďaka značke Kärcher ponúka široký sortiment profesionálnej čistiacej techniky. Dodnes prevádzkujeme kamennú predajňu Kärcher s širokým výberom náhradných dielov, príslušenstva a disponujeme záručným a pozáručným servisom Kärcher.