Kärcher krtkovacie centrum
Kärcher krtkovacie centrum firmy IB REIN bolo realizované po našich dlhoročných skúsenostiach v praxi. Disponujeme špičkovou čistiacou technikou, ktorá je orientovaná na čistenie, trasovanie, videoinšpekciu kanalizačných a potrubných systémov. Sme spoločnosť, ktorá sa výlučne venuje požičovni a predaju strojov pre profesionálov a industriálny sektor. V našej predajni a požičovni vám ponúkame to najlepšie, čo nájdete na trhu v spojení vysokotlakových čističov, vodných a mechanických krtkov, videoinšpekčných kamier a iných strojov, prístrojov, ktoré sú vhodné na tento typ prác. 

Firma IB REIN pôsobí na trhu od roku 1994. Sme rodinne založená firma, ktorá dbá na maximálny detail pri prácach. Sme produktívni pri rôznych profesionálnych čistiacich prácach v priemysle, komunálnej sfére a pracujeme aj pre rodinné domy. Vyznačujeme sa špičkovými službami, ktoré sme si starostlivo vybrali a prešli všetky cez naše ruky.
 

 

BRATISLAVA KRTKOVACIE CENTRUM
Predajňa, požičovňa Kärcher
Vjazd Stará Ivánska cesta 2
Hala Everest 3
Telefón: 0903 864 181
Email: ibrein@ibrein.sk
Otváracie hodiny:
Po-Pia: 8:00 - 16:30

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ KRTKOVACIE CENTRUM
Predajňa a požičovňa Kärcher 
ulica: 1. mája 4312
Email: obchod3@ibrein.sk
Tel: 0911 914 299
Otváracie hodiny:
Po-Pia: 8:00 - 16:30

ŽILINA KRTKOVACIE CENTRUM
Predaj a požičovňa Kärcher
Email: obchod2@ibrein.sk
Tel: 0911 914 299

Poctivosť, profesionálny prístup, ochota a flexibilita
 
Dbáme na certifikovaných a zaučených obchodných zástupcov. Prioritou v našej firme je cnosť. Naši predajcovia prešli takmer všetkými strojmi v praxi, ktoré máme na predajni a v portfóliu. Dôležitou skutočnosťou je fakt, že so všetkými strojmi pracujeme v praxi pri vykonávaní čistiacich služieb. Neprevádzkujeme e-shop z dôvodu, že najčastejšou chybou zákazníkov je chybný výber strojov. Naša cesta k zákazníkovi je úplne jasná - predávať a požičiavať  osobne.Dve služby- požičovňa a profesionálne čistiace služby
Požičovňa náradiačistiacej techniky pre profesionálov
Profesionálne čistiace služby zamerané na trasovanie, monitoring, čistenie, fŕézovanie potrubných a kanalizačných systémov. 

Krtkovacie služby
Druhá služba je špecificky orientovaná pre samotné krtkovanie. Odpadové rúry, kanalizačné rúry, čistenie odpadov, upchatý záchod, upchatý odtok, upchaté wc, preplach odpadov sú pojmy, s ktorými sa stretávame prakticky každý deň. Poskytujeme zákazníkom v domácnostiach, vo firmách, mestám, obciam profesionálne čistiace služby spojené s krtkovaním a havarijnou službou.


Profesionálny tlakový čistič 500 bar - vodný krtko 500 bar


Náš tromf- Horúcovodný krtko
Výhodou našich profesionálnych čistiacich služieb je fakt, že veľmi často používame na čistenie a preplach odpadových rúr horúcu vodu. V našich službách v zásade nájdete ekologické čistiace služby, pri ktorých minimalizujeme spotrebu chémie na absolútne minimum. Horúca voda v potrubí, resp. horúcovodný krtko rozpúšťa usadeniny a ničí všetok odpad. Čistenie potrubia, čistenie odtokov, upchaté odpadové potrubie, upchaté wc, záchod, čistenie sifónu, prepchávanie odpadov a komplexné krtkovanie potrubia je vykonávane pre domácnosti, komunálnu sféru a priemyselné firmy. Orientujeme sa aj na čistenie verejnej kanalizácie pre mestá, obce na Slovensku. Podľa nášho názoru neexistuje univerzálny prípravok na čistenie potrubia, či už je vodovodné alebo kanalizačné potrubie. Je nutné disponovať kvalitnou technikou a skúsenosťami. Pred prácami vždy vykonávame monitoring kanalizácie, ktorý nám zdokumentuje upchaté potrubie, upchatý odtok a tak vieme rýchlejšie a precíznejšie čistiť kanalizačné sústavy.

Videomonitoring, frézovanie, trasovanie potrubia a termovízia
Krtkovanie kanalizácie, monitoring potrubia, krtkovanie odpadov nie je jednou jedinou službou, s ktorou pracujeme. Naša firma zameriava svoju činnosť aj na trasovanie a frézovanie kanalizačných sústav a potrubí. Trasovanie potrubia realizujeme až do hĺbky 8m. Vieme vám vytrasovať potrubie pod zemou. Taktiež disponujeme technikou pre frézovanie potrubia. Potrubia a kanalizáciu frézujeme vtedy, keď sa v rúrach potrubiach nachádza veľké množstvo veľmi silne zatvrdnutej špiny. Frézujeme steny potrubia, tak isto vieme preraziť potrubie od koreňov, stavebného odpadu a iných tvrdých materiálov.

Ako vyčistiť upchatý odpad? – aj svojpomocne, požičaj si ma!
Ako vyčistiť upchatý odpad v domácnosti, vo firmách alebo v komunálnej sfére? Popri službách ponúkame požičovňu krtkov na čistenie odpadu. Domácnosti trpia upchatým vodovodným potrubím, upchatým odtokom wc a čistenie odpadových rúr nie je ničím zriedkavým. Požičajte si od nás mechanických a vodných krtkov ako super nástroje pre krtkovanie potrubia. Každý dobrý krtkovač vám poradí, aký nástroj si požičať. U nás v požičovni vám poradíme a vyberieme vhodný stroj. Špirály na čistenie potrubia a kvalitný čistiť potrubia zabezpečia prepchatie odpadu. Prečistiť upchatý záchod, odpadové potrubie wc, upchatý záchod papierom, upchatý odtok vo vani a kompletné prečistenie odpadového potrubia nie je nič ľahké. S našou profesionálnou technikou to všetko zvládnete.Vysokotlakový čistič potrubia je vhodný na vodné krtkovanie. Čistenie kanalizácie s vodným krtkom je vhodné práve vtedy, keď potrebujeme odplaviť nánosy tukov a zvyškov jedla. Vodný krtko ako sme písali už vyššie je tryska, ktorá sa pohybuje v potrubí ako raketa. Vplyvom horúcej vody rázne znásobíme čistenie odpadov.
 
Odvápnenie kanalizácie a trubiek podlahového kúrenia
Odvápnenie kanalizácie, odvápnenie potrubia a odvápnenie podlahového kúrenia realizujeme pre všetkých, ktorí majú pocit preinvestovania finančných prostriedkov pre kúrenie. Často sa stáva, že podlahové kúrenie nepracuje efektívne, čo v praxi znamená, že je obalené vodným kameňom alebo sa nachádza v potrubí podlahovky extrémne množstvo znečistenia. Naša firma poskytuje profesionálne čistenie podlahového kúrenia a taktiež prístroje na čistenie podlahovky aj požičiavame.

Ultra silné vysokotlakové čističe
Firma IB REIN sa venuje popri požičovni vodných a mechanických krtkov aj vysokotlakovému čisteniu a otryskávaniu až do výšky 3000 barov. V našej firme nájdete vysokotlakové čističe s tlakom od 500 barov, 1000 barov až po 3000 barov. Na tlakové čističe vieme zapojiť aj vodných krtkov. Pýšime sa tlakovkami, ktoré sú schopné produkovať tlak 500 barov pri horúcej vode. Tento typ vodného krtka keď vložíme do potrubia absolútne zničí a rozpustí všetky usadeniny. Náš industriálny výber vysokotlakových čističov Kärcher je veľmi pestrý.

Robustnosť a sila 1000 bar


Kärcher predajne zamerané na vysokotlakové čističe a vodných, mechanických krtkov sú situované v mestách Bratislava a Liptovský Mikuláš. Požičovňa strojov je k dispozícii v kamenných predajniach. Dovoz špecifických strojov a veľkých strojov je možný v rámci celého Slovenska: Bratislava, Malacky, Holíč, Senica, Skalica, Myjava, Pezinok, Modra, Senec, Šamorín, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Veľký Meder, Sereď, Šaľa, Nitra, Komárno, Trenčín, Hlohovec, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Púchov, Bytča, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levoča, Levice, Zlaté Moravce, Veľký Krtíš, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Handlová, Čadca, Detva, Rimavská Sobota, Rožňava, Revúca, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Dubnica nad Váhom, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Brezno, Dolný Kubín, Trebišov, Kysucké Nové Mesto, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Humenné, Bardejov, Vranov nad Topľou, Snina.
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.