Otváracie hodiny:
Po-Pia: 8:00 - 16:30
So-Ne: Zatvorené

Servis Kärcher Bratislava
Vjazd Stará Ivánska cesta 2
Hala Everest 3, IB Rein
821 04 Bratislava 2

Telefón: 0903 864 181

Viac informácií v kontakte


Servisné stredisko Kärcher v Bratislave

V našom servisnom stredisku poskytujeme záručný a pozáručný servis na čistiacu techniku značky Kärcher. Disponujeme kompletne vybavenou predajňou a servisom pre detekciu problémov, ktoré vznikli z rôznych dôvodov. Ak máte problém s vysávačom, tlakovým čističom, parným čističom, zametacím strojom, umývacím automatom alebo pokazeným čerpadlom neváhajte nám priviesť na opravu pokazený stroj. Výhodou nášho servisného strediska je náš postoj k opravám. Snažíme sa vysvetliť zákazníkom 2 hlavné príčiny chybovosti strojov v praxi. Prvá príčina- neodborné používanie strojov. Druhá príčina- zlý výber daného stroja. V našom servisnom stredisku Kärcher dostanete odbornú inštruktáž k používaniu strojov v praxi a tak isto odborný výklad obchodníkov o produktových radoch Kärcher.

 

Bežná dĺžka opravy

Vzhľadom na výbornú logistiku značky Kärcher je časový horizont opravy Kärcher strojov veľmi krátky. Zväčša sa snažíme poskytovať servis do 2 – 5 dní. Disponujeme dobrou zásobou náhradných dielov a príslušenstva a z týchto dôvodov vieme niektoré opravy zrealizovať aj na počkanie.

Mobilný technický servis Kärcher

Technický servis vykonávame aj u zákazníkov v teréne. Disponujeme mobilným servisom a vyrazíme priamo k vám. Ak nemáte čas alebo možnosti doviesť veľké stroje do nášho servisného strediska je určite lepšie kontaktovať firmu IB REIN. Zrealizujeme opravu v čo najskoršom možnom čase a stroj  budete mať opäť funkčný.
 

Čo všetko sme schopní opraviť?

Vysokotlakové čističe s ohrevom a bez ohrevu, zametacie stroje bez posedu a s posedom, parné čističe, čerpadlá, industriálne vysávače, priemyselné vysávače, vysávače klasické na mokrú a suchú špinu, umývacie automaty a mnohé iné.
 
Principiálne opravujeme všetko čo je označené ako Kärcher. Záleží samozrejme na vzniknutej škode alebo poruche na danom čistiacom stroji Kärcher. U tlakových čističov sa často čistí vykurovací had, vymieňajú sa tesnenia, trysky a tlakové hadice. Na druhej strane kompletne prečisťujeme parné čističe, ktoré majú problém s vodným kameňom. Pri zametacích strojoch sa kontroluje nastavenie bočných kief a hlavného zametacieho valca. Umývacie automaty je potrebné riadne otestovať a nastaviť prítlak kief. Iba v krátkosti sme vám chceli napísať, že chýb a porúch na strojoch môže byť neúrekom a je iba na nás, aby sme pre vás opravili a dali do chodu čistiace zariadenie Kärcher.


S čím sa najčastejšie pri servisoch stretávame?

Jednoznačne môžeme povedať, že zlá údržba strojov vedie k poruchám. Práve náš technik a predajca v predajni musia vysvetliť správne zaobchádzanie so strojmi. Iba tak zredukujeme opravy na absolútne minimum. Druhým vážnym problémom pri poruchách je zlý výber stroja. Dnes si ľudia kadečo kúpia na internete a potom nie sú spokojní. Práve v našej kamennej predajni chceme prístupom a profesionálnym výkladom predchádzať takýmto omylom. Na ťažšie práce je potrebné vybrať tlakové čističe s pomalobežným motorom. Pri vysávaní na stavbách určite odporúčame priemyselné 2- motorové vysávače. Na zametanie v komunálnej oblasti odporúčame zametacie stroje s tvrdými štetinami. V skratke- väčšia špina =  profesionálnejší stroj Kärcher.
 

Aké služby môžete očakávať v našej predajni a v technickom stredisku?

Dnes sme to nastavili tak, že u nás môže pracovať len certifikovaný pracovník. Takýto odborný pracovník je buď technik s daným osvedčením a vyškolený predajca, ktorý pozná absolútne detaily o technike. Prax v praxi je najdôležitejšia a preto si na tom zakladáme. Pri zaškolení personálu sú naši pracovníci preškolení v praxi- absolútny základ.