Otryskávanie vysokotlakovým vodným lúčom
Firma IB REIN disponuje špičkovým portfóliom služieb a čistiacich strojov na prenájom. V našich radoch nájdete kvalitnú robustnú priemyselnú techniku, ktorá je vhodná na otryskávanie a čistenie najťažších foriem znečistenia. Služba otryskávanie je určená pre priemyselný sektor, kde vykonávame profesionálne otryskávacie práce. 
 
Naša spoločnosť IB REIN sa venuje viacerým profesionálnym čistiacim prácam, pri ktorých máme k dispozícii profesionálne robustné vysokotlakové čističe s vysokým prietokom vody a ultra vysokým tlakom vody. S pripojením abrazívnych médií na otryskávanie dosahujeme extra silné tlaky, pri ktorých odstraňujeme najnepoddajnejšie formy znečistenia, korózie, hrdze a iných nečistôt.Možnosti využitia našich služieb

1. služba čistenie vysokotlakovým vodným lúčom, otryskávanie
2. požičovňa ultra silných vysokotlakových čističov s asistenčným prenájmomV našej firme IB REIN si môžete profesionálnu vysokotlakovú čistiacu techniku Kärcher prenajať. Druhá služba otryskávanie ultra silné vysokotlakové čistenie je špičkovou službou, pri ktorej vieme otryskať povrch pre rôzne parametre ako predprípravu povrchu na ďalšiu úpravu.

Požičovňa profesionálnej čistiacej techniky a požičovňa náradia
 

Typy vysokotlakových otryskávacích jednotiek na požičovňu
Vysokotlakové čističe bez ohrevu vody až do výšky 3000 barov
Vysokotlakové čističe s ohrevom až do výšky tlaku 500 barov
Vysokotlakové čističe s produkciou pary
Vysokotlakové čističe pre abrazívne otryskávanie povrchov
Pieskovacie kotle pre pieskovanie s kompresorom


Kamenná prevádzka Bratislava
Vjazd Stará Ivánska cesta 2
Hala Everest 3, IB Rein
0903 864 181
ibrein@ibrein.sk
Otváracie hodiny:
Po-Pia: 8:00 - 16:30

Kamenná prevádzka Liptovský Mikuláš
Ulica 1. mája 4312
obchod3@ibrein.sk
0911 914 299
Otváracie hodiny:
Po-Pia: 8:00 - 16:30

Kamenná prevádzka Žilina
0911 914 299
obchod2@ibrein.sk

Hydrosanácia, hydrodemolácia
V priemysle poskytujeme hydrosanáciu a hydrodemoláciu s vysokotlakovým vodným lúčom až do výšky 3000 barov. Hydrosanácia je efektívny systém otryskávania vodným lúčom bez chémie a bez abrazívneho otryskávania. Na videu môžeme vidieť hydrosanáciu a predprípravu povrchu pre ďalšiu úpravu. Otryskávanie vodným lúčom a abrazívne pieskovanie vykonávame s robustnou tlakovou čistiacou technikou.


Abrazívne otryskávanie
Abrazívne formy otryskávania povrchov sú rôznorodé. Odstraňujeme grafity, koróziu, hrdzu, stavebný odpad a v neposlednom rade čistíme a vykonávame nadštandardné otryskávacie práce všade tam, kde sa jedná o veľmi silné typy znečistenia. Dbáme na ekologický aspekt čistenia a výlučne čistíme horúcou vodou a parou. Pri odstraňovaní grafitov disponujeme aj službou bezprašné otryskávanie grafitov. 


Naše práce sú viditeľné v priemysle
Firma IB REIN poskytuje profesionálne práce v priemysle všade tam, kde sa jedná o čistenie vodným lúčom, čistenie suchým ľadom, otryskávanie- pieskovanie, čistenie laserom. Poskytujeme popri otryskávaní povrchov aj priemyselné odsávanie stavebného odpadu, oleja a tekutín. V našich radoch nájdete aj orientáciu na čistenie, renováciu a údržbu podláh, povrchov. V priemysle, stavebnom priemysle sme činní aj pri rezaní betónu vodným lúčom a odkrývaní zaliatych konštrukcií.

Požičovňa vysokotlakových čističov, otryskávacích jednotiek a profesionálne čistiace služby vykonávame po celom území Slovenska v nasledovných mestách a ich blízkych okoliach: 

Bratislava, Malacky, Holíč, Senica, Skalica, Myjava, Pezinok, Modra, Senec, Šamorín, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Veľký Meder, Sereď, Šaľa, Nitra, Komárno, Trenčín, Hlohovec, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Púchov, Bytča, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levoča, Levice, Zlaté Moravce, Veľký Krtíš, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Handlová, Čadca, Detva, Rimavská Sobota, Rožňava, Revúca, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Dubnica nad Váhom, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Brezno, Dolný Kubín, Trebišov, Kysucké Nové Mesto, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Humenné, Bardejov, Vranov nad Topľou, Snina.
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.