Hĺbková polymérová dezinfekcia chémiou, čistenie parou a horúcou vodou

Dezinfekcia je služba, ktorá je mierená na rizikové prostredia, ktoré sú infikované vírusmi, baktériami, plesňami alebo inými nebezpečnými a zdraviu škodlivými mikróbmi alebo látkami. Dezinfekcia je mierená na rôzne typy povrchov a rôzne priestory. Čistiace a dezinfekčné práce sa vykonávajú v uzavretých priestoroch (kancelárie, výrobné haly, sklady, autopredajne, pivnice, parkoviská, kuchyne, miesta na skladovanie potravín) a v externých priestoroch (ulice, námestia, fontány, iné verejné priestranstvá).

Pre dezinfekciu, deratizáciu disponujem zmluvou s osobou, ktorá je oprávnená narábať s chemickými dezinfekčným produktami cielených na polymérová dezinfekciu. Hlavnou prioritou našej firmy je hĺbková celoplošná dezinfekcia, ktorá sa vykonáva rôznymi spôsobmi. Pre dané profesionálne práce máme zazmluvnenú právnickú osobu, ktorá disponuje patričným oprávnením. V prvom rade sa používa dezinfekčná chémia, ktorá je aplikovaná do priestoru alebo na povrchy. V externom prostredí používame pri čistení horúcu voduparu. Odstraňovanie silne zažratej nečistoty vykonávame silným tlakom horúcej vody a pary.

V našom portfóliu nájdete to najlepšie, čo sme našli a uplatnili na trhu. Polymérová dezinfekcia absolútne ničí všetky možné vírusy. 
 
Polymérová dezinfekcia ako boj proti vírusom
Firma IB REIN stavila na kvalitu a preto sme sa rozhodli dať do praxe aplikáciu polymérovej dezinfekcie. Jedná sa o vodou riediteľnú dezinfekciu, ktorá je bez chlóru. Pri zmysluplnom používaní nie je dráždivá pre ľudí. Uvážene je možné aplikovať tento druh chémie aj za prítomnosti ľudí alebo zvierat. Polymérová dezinfekcia sa aplikuje do interných priestorov, ako sú kancelárie alebo obývateľné byty. Ide o veľmi jemný prášok, ktorý postupne spadne na povrch. Tým, že dezinfekčné čistočky dopadajú priamo na povrch nie je nutnosť dodatočne dezinfikovať napríklad počítače a miesta častého dotyku (okrem kľučky, sklá, atd ).

Dvojnásobný dezinfekčný efekt polymérovej dezinfekcie
Aplikovaná chémia eliminuje existujúce organizmy a paralelne vytvára absolútne nehostinné prostredie pre ich vývoj. Polymérová dezinfekcia nepoškodí žiadne povrchy v kancelárii alebo v byte. Chémia je nehorľavá.

  • normálne bunky – nevystavené účinkom polyméru (PHMG)
  • bunky vystavené účinkom polyméru (PHMG) - môžeme pozorovať zreteľnú deštrukciu membrányČistenie a dezinfekcia horúcou vodou
Firma IB REIN vykonáva čistenie v priemysle a komunálnej sfére. Vďaka našej technológii, ktorá spočíva v čistení a dezinfekcii horúcou vodou vieme pracovať vo veľmi znečistených podmienkach a páchnucich priestoroch. Čistíme prioritne horúcou vodou a vysokým tlakom vody. Zameriavame sa na povrchy, ktoré sú znečistené od mastnoty, oleja, tukov, biologických látok a v neposlednom rade je nutné takýto povrch alebo priestor vyčistiť a vydezinfikovať aj chémiou. Vysokotlakové čistenie s tlakom horúcej vody 500 bar dokáže odstrániť tú najhoršiu špinu. Používame mobilné alebo stacionárne vysokotlakové čističe s ohrevom.Čistenie a dezinfekcia horúcou parou
Priemyselné čistenie horúcou parou vykonávame všade tam, kde sa jedná o znečistenia spôsobené olejom, tukom alebo plesňami. Dezinfekcia parou je vhodná všade tam, kde nechceme používať priveľa chémie. Áno, parné čistenie je ekologické a to vieme za roky praxe aj potvrdiť. Pri veľmi náročných dezinfekčných prácach je nutné používať chémiu na dezinfekciu. V praxi sa stretávame s rôznymi požiadavkami pre profesionálne čistenie parou. Kuchyne, sociálne zariadenia, pivničné priestory, športové haly, drevené sudy čistíme a dezinfikujeme s vhodnou kombináciou pary a chémie. Profesionálne parné čistenie je vhodné všade tam, kde potrebujeme doslovne vypariť mikróby z povrchov.Čistenie a dezinfekcia proti vírusom chémiou
Naša firma ponúka čistenie a dezinfekciu proti vírusom všade tam, kde je riziko šírenia sa nebezpečných mikróbov v priestoroch. Používame prostredníctvom autorizovanej právnickej osoby povrchovú a priestorovú dezinfekciu. Pri priestorovej dezinfekcii formou rozprašovacích fliaš sa vnáša do priestoru dezinfekčná chémia. Pri povrchovej dezinfekcii sa sústreďuje na miesta dotyku ako sú napríklad kľučky, dvere, sklá, klávesnice atd. Hlavne v obdobiach, keď úraduje korona vírus v našej spoločnosti často aplikujeme plošné dezinfekcie do priestorov kancelárií, sociálnych zariadení, pivníc, parkovísk a hál. Pri dlhodobých kontraktoch so zákazníkmi vykonávame dezinfekciu pravidelne na dennej báze. Ako doplnkovú službu ponúkame dodávanie hygienických produktov ako sú respirátory, hygienické rúška na tvár, dezinfekčné gély, hygienické rukavice, hygienické servítky a v neposlednom rade kompletný hygienický materiál do každej firmy alebo výrobného podniku.

Čistenie a dezinfekcia ozónom
Dezinfekcia a čistenie ozónom sa vykonáva všade tam, kde sa jedná o absolútnu dezinfekciu vzduchu (nie povrchu). Ozón disponuje niektorými výbornými vlastnosťami, ktoré ho radia k najúčinnejším metódam pre očistu priestoru. Ozónovanie je vhodné v priestoroch, kde sa chceme zbaviť vírusov v priestore a pachu. Ponúkame špičkovú techniku ozónovania, ktorá zabíja vírusy s najvyššou možnou mierou. Ozónovanie vieme používať všade tam, kde potrebujeme zabezpečiť čisté prostredie pre ľudí. Ozón je vhodný aj na zbavenie sa pachov. Samozrejme treba prihliadnuť aj na fakt znečistenia okolitých stien. Ak je stena riadne znečistená pachom počas dlhých rokov je nutné aj premaľovanie celého priestoru.

Čistenie a dezinfekcia je vykonávaná profesionálmi. Poskytujeme rýchly servis a kvalitné služby na území západného Slovenska v nasledovných miestach: Bratislava, Malacky, Trnava, Trenčín, Nitra, Nové Zámky, Žilina.

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Dopytový formulár