Profesionálna čistiaca firma IB Rein v Bratislave a okolí ponúka upratovacie služby. Upratovanie pre firmy zahŕňa špičkový upratovací servis a dodávku hygienických a čistiacich prostriedkov od roku 1994. Proaktívne orientovaná značka IB Rein pracuje na území Slovenska pre zákazníkov v oblastiach: upratovanie domácností, upratovanie bytových domov, upratovanie firiem a priemyselných fabrík. Zakladáme si na rýchlom servise a kvalitných službách. Naše portfólio zdobia doplnkové čistiace služby, prostredníctvom ktorých vieme uspokojiť požiadavky náročných zákazníkov. V každom administratívnom, verejnom alebo komerčnom centre sídlia firmy, ktoré potrebujú mať čistý priestor pre pritiahnutie pozornosti zákazníkov. Upratovanie firiem v Bratislave a na celom území Slovenskej republiky realizujeme na pravidelnej alebo jednorázovej báze. Pri vstupe do interiéru každej spoločnosti je potrebné zabezpečiť, aby boli všetky voľné plochy úhľadné a čisté. Týka sa to hlavne kobercov a stoličiek, kde je potrebné používať kvalitné tepovacie prostriedky s príjemnou vôňou. Sociálne zariadenia je nutné pravidelne riadne dezinfikovať a dopĺňať hygienické prostriedky. Reprezentačné miestnosti by mali mať čisté priesvitné okná s leskom, cez ktoré je pohľad na okolité prostredie oveľa krajší. Umývanie sklených plôch realizujeme rýchlo, kvalitne a s cieľom dobrého pocitu  počas obchodných rokovaní. 

Prečo práve firma IB Rein zabezpečí kvalitné upratovanie pre vašu firmu?

Naša firma má skúsenosti z rôznych oblastí upratovania a čistiacich služieb. Absolútne stabilná rodinná firma s dlhoročnou skúsenosťou. Áno, každá firma má dnes mnoho výhod a vy sa stále pýtate, ktorá je tá pravá? My si stojíme za tým, že našou ozdobou je kvalitný a rýchly servis, rýchle rozhodovanie na tých najnižších pozíciách až po tie najvyššie. A mimochodom, naše portfólio je široké a poskytujeme v jednom balíku mnoho služieb. Je lepšie mať jedného dodávateľa, ktorý pokryje viac služieb. Viac o nás sa môžete dočítať tu.

Upratovanie Bratislava a na území západného Slovenska

Zabezpečujeme čistiace práce a upratovanie v Bratislave a na území západného Slovenska. Vieme sa zamerať aj na firmy, ktoré sú situované ďalej od Bratislavy. Čo zdobí našu techniku?

Profesionálna čistiaca technika je viditeľná na každom kroku v spojení s našou firmou. Používame veľmi tiché vysávače, ktoré nerušia pri práci. Filtračný systém pozostáva z 6 zložiek a nie je možné, aby v ovzduší poletoval opäť prach. Staráme sa maximálne o čistotu a vôňu priestorov kvalitnou čistiacou technológiou. Snažíme sa vyberať na čistenie a upratovanie také prostriedky, pomocou ktorých vieme zabezpečiť kvalitný servis. 

Cenník upratovacích prác

Ceny za upratovanie závisia od náročnosti prác. Je rozdiel poskytovať priemyselné upratovanie vo fabrikách a administratívnych priestoroch. Áno, oba typy priestorov sú náročné na čistotu. Vieme v nich stanoviť cenu tak, aby bol zákazník spokojný s kvalitou. Je to otázka kvalifikovaného personálu a objektového manažéra. Dávame si záležať na výbere zamestnancov. Disponujeme vlastnou pracovnou silou. Ceny sa tvoria individuálne na základe spoločného stretnutia a vopred určenej obhliadky priestorov.Jednorázové alebo pravidelné upratovanie?

Pravidelné upratovanie realizujeme takmer vždy. Pri jednorázovom upratovaní ide zväčša o čistiacu akciu, ktorá by mala uviesť miestnosti do čistého a voňavého vzhľadu čo najrýchlejšie. Jednorázové upratovanie vykonávame zväčša pred spustením priestorov do obehu alebo pred špeciálnymi akciami. Jednorázové upratovanie realizujeme pre domácnosti a firmy. Je úplne jedno, ako znečistené a veľké priestory máte, my vám ich dáme do poriadku!

Aké služby poskytujeme okrem upratovania?

Naše portfólio je zamerané tak, aby sme uspokojili domácnosti, firmy a priemyselné fabriky. Poskytujeme čistiace práce a upratovanie pre rodinné domy a bytové komplexy. Pre oblasť administratívne budovy a fabriky poskytujeme zimnú údržbu, dodávku hygienických a čistiacich potrieb, tepovanie, čistenie podláh, výškové umývanie okien a kompletné ošetrovanie podláh (voskovanie- polymerizácia, kryštalizácia a leštenie). Viac o našich doplnkových službách nájdete tu

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 24 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.