Profesionálna čistiaca firma IB Rein v Bratislave, Galante, Trenčíne, Žiline, Čadci, Liptovskom Mikuláši, Malackách, Trnave, Nitre, taktiež pre celé územie západného a stredného Slovenska ponúka upratovacie služby. Upratovanie pre firmy zahŕňa špičkový upratovací servis a dodávku hygienických a čistiacich prostriedkov od roku 1994. Proaktívne orientovaná značka IB Rein pracuje na území Slovenska pre zákazníkov v oblastiach: upratovanie domácností, upratovanie bytových domov, upratovanie firiem a priemyselných fabrík. Zakladáme si na rýchlom servise a kvalitných službách. Naše portfólio zdobia doplnkové čistiace služby, prostredníctvom ktorých vieme uspokojiť požiadavky náročných zákazníkov.  V každom administratívnom, verejnom alebo komerčnom centre sídlia firmy, ktoré potrebujú mať čistý priestor pre pritiahnutie pozornosti zákazníkov. Upratovanie firiem v Bratislava, Trenčín, Liptovskom Mikuláš, Čadca, Malacky, Nitra, Trnava, Žilina, Galanta a na celom území Slovenskej republiky realizujeme na pravidelnej alebo jednorázovej báze. Pri vstupe do interiéru každej spoločnosti je potrebné zabezpečiť, aby boli všetky voľné plochy úhľadné a čisté. Týka sa to hlavne kobercov a stoličiek, kde je potrebné používať kvalitné tepovacie prostriedky s príjemnou vôňou. Sociálne zariadenia je nutné pravidelne riadne dezinfikovať a dopĺňať hygienické prostriedky. Reprezentačné miestnosti by mali mať čisté priesvitné okná s leskom, cez ktoré je pohľad na okolité prostredie oveľa krajší. Umývanie sklených plôch realizujeme rýchlo, kvalitne a s cieľom dobrého pocitu  počas obchodných rokovaní. Prečo práve firma IB Rein zabezpečí kvalitné upratovanie pre vašu firmu?

Naša firma má skúsenosti z rôznych oblastí upratovania a čistiacich služieb. Absolútne stabilná rodinná firma s dlhoročnou skúsenosťou. Áno, každá firma má dnes mnoho výhod a vy sa stále pýtate, ktorá je tá pravá? My si stojíme za tým, že našou ozdobou je kvalitný a rýchly servis, rýchle rozhodovanie na tých najnižších pozíciách až po tie najvyššie. A mimochodom, naše portfólio je široké a poskytujeme v jednom balíku mnoho služieb. Je lepšie mať jedného dodávateľa, ktorý pokryje viac služieb. Viac o nás sa môžete dočítať tu.

Profesionálne upratovanie pre malé a veľké firmy Bratislava (s pôsobnosťou západné Slovensko) Liptovský Mikuláši (s pôsobnosťou stredné Slovensko).

Zabezpečujeme čistiace práce a upratovanie v mestách: Bratislava, Trenčín, Malacky, Senica, Skalica, Trnava, Dunajská Streda, Komárno, Nitra, Liptovský Mikuláš, Čadca a na území západného a stredného Slovenska. Vieme sa zamerať aj na firmy, ktoré sú situované ďalej od hlavných príjazdových ciest. 

Čo zdobí našu techniku?

Profesionálna čistiaca technika je viditeľná na každom kroku v spojení s našou firmou. Používame veľmi tiché vysávače, ktoré nerušia pri práci. Filtračný systém pozostáva z 6 zložiek a nie je možné, aby v ovzduší poletoval opäť prach. Staráme sa maximálne o čistotu a vôňu priestorov kvalitnou čistiacou technológiou. Snažíme sa vyberať na čistenie a upratovanie také prostriedky, pomocou ktorých vieme zabezpečiť kvalitný servis. 

Cenník upratovacích prác

Ceny za upratovanie závisia od náročnosti prác. Je rozdiel poskytovať priemyselné upratovanie vo fabrikách a administratívnych priestoroch. Áno, oba typy priestorov sú náročné na čistotu. Vieme v nich stanoviť cenu tak, aby bol zákazník spokojný s kvalitou. Je to otázka kvalifikovaného personálu a objektového manažéra. Dávame si záležať na výbere zamestnancov. Disponujeme vlastnou pracovnou silou. Ceny sa tvoria individuálne na základe spoločného stretnutia a vopred určenej obhliadky priestorov.Jednorázové alebo pravidelné upratovanie?

Pravidelné upratovanie realizujeme takmer vždy. Pri jednorázovom upratovaní ide zväčša o čistiacu akciu, ktorá by mala uviesť miestnosti do čistého a voňavého vzhľadu čo najrýchlejšie. Jednorázové upratovanie vykonávame zväčša pred spustením priestorov do obehu alebo pred špeciálnymi akciami. Jednorázové upratovanie realizujeme pre domácnosti a firmy. Je úplne jedno, ako znečistené a veľké priestory máte, my vám ich dáme do poriadku!

Aké služby poskytujeme okrem upratovania?

Naše portfólio je zamerané tak, aby sme uspokojili domácnosti, firmy a priemyselné fabriky. Poskytujeme čistiace práce a upratovanie pre rodinné domy a bytové komplexy. Pre oblasť administratívne budovy a fabriky poskytujeme zimnú údržbu, dodávku hygienických a čistiacich potrieb, tepovanie, čistenie podláh, výškové umývanie okien a kompletné ošetrovanie podláh (voskovanie- polymerizácia, kryštalizácia a leštenie). Viac o našich doplnkových službách nájdete tu

Vedeli Ste, že vieme aj aplikovať firemné logo na podlahu?Upratovanie firiem, profesionálne čistiace práce, upratovacie služby orientované na čistenie a renováciu povrchov orientujeme pre západné a stredné Slovensko aj pre ďalšie mestá a ich blízke okolia: Bratislava a okolie, Stupava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnava, Galanta, Dunajská Streda, Veľký Meder, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Dubnica nad Váhom, Prievidza, Handlová, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Považská Bystrica, Topoľčany, Levice, Nitra, Sereď, Šaľa, Nové Zámky, Komárno, Bytča, Žilina, Martin, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Ružomberok, Poprad, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Tvrdošín, Banská Bystrica, Brezno, Rimavská Sobota, Revúca, Lučenec, Detva, Krupina, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom.

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Dopytový formulár