Firma IB REIN ponúka pre mestá a obce na Slovensku profesionálne odstraňovanie buriny horúcou vodou. Ekologický systém čistenia je vhodný všade tam, kde je prísny zákaz používania chémie. Áno, dali sme sa na tento typ služby z jedného dôvodu: aj firma IB REIN inklinuje k inovatívnejším a ekologickejším čistiacim službám. Plynie všetko z nášho osobného presvedčenia. Cestovali sme, videli krajiny a čistiace služby, ktoré sa používajú. Inšpirovalo nás to k zavedeniu  nového portfólia, ktoré musí ladiť z budúcnosťou našej spoločnosti. 

Tak ako sme začali čistiť ulice, námestia a chodníky  v mestách a obciach na Slovensku silným tlakom horúcej vody pokračujeme v likvidácii buriny. Našou výhodou je robustná čistiaca technika, ktorá  sa skladá z niekoľkých výkonný tlakových čističov. Pomocou naftového ohrevu vody vieme ničiť burinu všade tam, kde je to potrebné. Naša firma pevne verí, že ekologické systémy čistenia budú uprednostňovaní pred chémiou. Pri odstraňovaní buriny horúcou vodou nebudeme nikomu zavadzať. Navyše naše prístroje sú maximálne úsporné v spotreby energie a nie sú hlučné. Tým pádom môžeme pokojne pracovať v oddychovej zóne, v parku alebo v centre mesta. Navyše ponúkame rôzne čitiace práce aj pre komerčné a rezidenčné sídla.Ekologické systémy čistenia firmy IB REIN
Všetky ekologické čistiace služby si vyžadujú potrebné skúsenosti, techniku a ľudskú kapacitu. Pri všetkých týchto typoch služieb nepoužívame chemické prostriedky. Predstavujeme špičkové čistiace služby zamerané na maximálny detail. Jedná sa o čistenie suchým ľadom, čistenie parou, diamantové čistenie kameňa a čistenie solárnych panelov. 
  1. Odstraňovanie buriny horúcou vodou
  2. Čistenie suchým ľadom
  3. Čistenie horúcim tlakom pary
  4. Diamantové čistenie kameňa bez chémie
  5. Čistenie solárnych panelov
Likvidácia buriny horúcou vodou


Čistenie a zametanie v komunálnej sfére


 
Predstavujeme vám všetky služby, kde nepoužívame žiadnu chémiu.

Čistenie suchým ľadom je vhodné všade tam, kde sa jedná o znečistenie spôsobené mastnotou a olejom. Agresívne otryskávanie povrchov poškodených hrdzou a farbou vykonávame tiež suchým ľadom. Suchý ľad po dopade na povrch sa mení na plyn. Neostáva žiadna voda. Ostane len znečistenie, ktoré odpraceme. Pelety majú výhodu v tom, že ich teplota sa pohybuje na úrovni - 79 stupňov Celzia. Po dopade na znečistený povrch zmrštia špinu a tá ľahko odpadá.Čistenie parou je službou, ktorú realizujeme výkonnými parnými čističmi. Para na výstupe kondenzuje, takže až tak veľa vody neostáva po čistiacich prácach. Profesionálne kuchyne a všetky povrchy od mastnoty a oleja čistíme parou. Aj v týchto prípadoch nepožívame chémiu. Profesionálne čistenie horúcou parou je vhodné aj v domácnostiach. Odstraňovanie vodného kameňa odporúčame všade tam, kde nám tento typ znečistenia narúša kamenné povrchy. Diamantové čistenie kameňa je našou špičkovou službou, ktorá si zaslúži veľkú pozornosť. Travertín, mramor, granit, bridlicu a iné kameňa čistíme, ošetrujeme a renovujeme ekologickým čistiacim procesom- diamantovým čistením. Diamantové čistenie kameňa spočíva v čistení a leštení kameňa špciálnymi padmi. Výsledky sú výborné! Jedná sa o veľmi detailnú prácu. Ak je vaša podlaha znečistená a vyžaduje si absolútnu obnovu neváhajte nás kontaktovať.Čistenie solárnych panelov je vhodné všade tam, kde solány systém nedosahuje patričnú efektivitu. Solárne panely odporúčame čistiť periodicky a minimálne 1x ročne. Pomocou výsuvných teleskopických tyčí čistíme solárne panely na poliach, v lese a všade tam, kde je ťažšia dostupnosť. Povrch solárnych panelov je čistení rotačným rádiusom kief v kombináii s horúcou vodou. Výsledky sú výborné!


 
Vráťme sa ale k odstraňovaniu buriny v našich mestách a obciach. Sme pripravení zasahovať vo všetkých väčších mestách na Slovensku a v priľahlých lokalitách: Bratislava, Malacky, Trnava, Galanta, Dunajská Streda, Komárno, Považská Bystrica, Nitra, Šahy, Lučenec, Zlaté Moravce, Žilina, Poprad, Liptovský Mikuláš, Košice, Michalovce, Prešov a iné. Sme pripravení cestovať, pretože odstraňovanie buriny sme spustili ako výnimočnú službu po celom Slovensku.

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.