Firma IB REIN začala svoju činnosť v roku 1991, kedy sme priniesli z Rakúska prvý tepovač. Začali sme tepovať, následne sme založili upratovaciu spoločnosť. Rodinne založený podnik dodnes poskytuje kvalitné čistiace a upratovacie práce. Dbáme na detail, vykonávanie pravidelných upratovacích prác pre firmy, kancelárie, business centrá a priemyselné fabriky. Poskytujeme širokú paletu čistiacich služieb, či už sa jedná o budovy, priemysel alebo komunálnu sféru. Naše čistiace služby poskytujeme aj v okolitých mestách a obciach: Pezinok, Trnava, Voderady, Sládkovičovo, Ivanka pri Dunaji, Svätý Jur, Galanta, Dunajská Streda, Šala, Modra, Nitra, Nové Zámky, Bratislava. 

 


 


Upratovanie a čistenie v meste Senec. Ako sme sa sem dostali? Kedy sme začali čistiť a upratovať pre mesto Senec?

 
Naša firma má pochopiteľne zastúpenie v Bratislave a ľudí zo Senca. Taktiež sme v Senci na dennej báze, pretože vykonávame pravidelné čistiace práce a upratovanie pre firmy a kancelárie v meste Senec. Logistické parky, haly, sklady nás prinútili zvýšiť naše obchodné aktivity. Senec nám poskytuje vcelku slušný počet zákazníkov, kde vykonávame rôznorodé upratovacie činnosti. 
 


Keby sme mali vypichnúť jednu vec, ktorá nás najviac zdobí, ktorá to je?

Vzťah konateľov a personálu k firme IB REIN. Všetko sme si museli sami vybudovať. Vzťah je veľmi silný a preto pristupujeme k práci veľmi svedomito. 
 Naše konkrétne čistiace a upratovacie práce v okolí mesta Senec

Naša firma poskytuje v meste Senec a okolí dlhodobo rôznorodé aktívne upratovacie činnosti. Pravidelné upratovanie poskytujeme pre veľké a stredne veľké haly a skladové priestory. Zameriavame sa na poriadok, čistotu a bezprašné prostredie. Pre automobilový priemysel a prevádzky s predajňami áut poskytujeme pravidelné upratovanie showroom a servisov. Čistíme a čistili sme pre retail maloobchodné prevádzky hlavne podlahy, či už sa jednalo o kamenné, elastické alebo drevené podlahy. Čistenie fasád a budov sme realizovali pre veľké, stredne veľké a rodinné domy. Odstraňovali sme dopravné značenia z ciest alebo parkovísk. Využili sme aj niektoré profesionálne priemyselné čistiace služby ako je čistenie suchým ľadom, vodným lúčom, abrazívne pieskovanie a laserové čistenie. 

 

Dôvod, aby ste si vybrali IB REIN pre upratovanie a čistenie vašich priestorov

Trh dnes ponúka značné množstvo firiem. Pri hľadaní novej firmy na upratovanie sa kladie dôraz na cenu a kvalitu prác. Hlavnou našou výhodou sú:
 
  1. Technológie- disponujeme veľmi kvalitnou technikou pre čistenie v priemysle a upratovanie firiem. Snažíme sa používať patentované technológie. Stroje u nás hrajú veľmi dôležitú úlohu.
  2. Personál- musí prejsť cez mzdové oddelenie, zaškolený, vedený objektovým vedúcim
  3. Konatelia- komunikácia. Snažíme sa komunikovať v prípade akútnych situácií, snažíme sa riešiť promptne čistenie v prípade auditov, atd. 
  4. Flexibilita, reakčný čas- personál je nastavený, aby sa dané náležitosti riešili čo najskôr
  5. Kvalitná flotila doplnkových čistiacich služieb- otryskávanie suchým ľadom, laserové čistenie, čistenie a renovácia podláh, čistenie horúcou vodou a parou, odsávanie obrovského objemu prachu a špiny, odsávanie oleja a mazív, priemyselné zametenie veľkých plôch, čiastočná správa budovy, diagnostika a monitoring potrubných systémov, čistenie solárnych panelov, patentované technológie na abrazívne tryskanie povrchov, ... 


Hlavné oblasti poskytovania čistiacich a upratovacích prác pre okolie Senec

 
  1. Firmy, budovy, business centrá, kancelárie, administratívne prevádzky. Upratovanie pre firmy, kancelárie, upratovanie a čistenie v korporátnych firmách, zabezpečenie hygienických prostriedkov, tepovanie, umývanie presklených plôch, facility manažment, hĺbkové tepovanie, čistenie a renovácia podláh. 
  2. Komunálna sféra, čistenie na verejných priestranstvách. Odstránenie graffitov, odstránenie buriny horúcou vodou, čistenie námestí a ulíc, zametanie a upratovanie na verejných priestranstvách, kosenie a mulčovanie, čistenie solárnych panelov
  3. Priemysel, spracovanie, logistické centrá, sklady, haly. Tryskanie zmrazenými peletami suchého ľadu, čistenie horúcou vodou a parou, hydrosanácia, laserové čistenie, abrazívne formy pieskovania, čistenie priemyselných podláh, odprášenie hál a skladov, 


 

 


Naša špička čistenia- laserové čistenie vo výrobe pre priemyselné firmy Senec a okolie


Laserové čistenie je pokroková veľmi inovatívna forma čistenia hrdzavých, korozívnych povrchov. Z časti vieme takého povrchy aj riadne odmastniť. Laserové čistenie pre priemyselné firmy v Senci realizujeme od roku 2024. Snažili sme sa vsadiť do našej flotily služieb skutočne niečo výnimočné. Popri čistení suchým ľadom, horúcou vodou, abrazívnym pieskovaním je laserová technológia veľmi dobrým doplnkom.   
IB REIN – kvalitný výkon čistiacich a upratovacích prác pre firmy Senec

Upratovacia firma pri výkone čistiacich a upratovacích prác musí používať kvalitné patentované stroje. Naša firma používa výlučne strojovú techniku pre čistenie a upratovanie. Podlahy sa snažíme umývať umývacími automatmi s rôznymi kartáčmi a vhodnou chémiou. Znečistené plochy v priemysle sa snažíme čistiť suchým ľadom, laserom, parou alebo abrazívnym tryskaním. Tepovanie kobercov realizujeme aj s kartáčovaním kobercov. Na každé znečistenie a povrch máme vhodnú technológiu. 

Ľudia pri výkone prác musia používať ochranné oblečenie a byť ologovaní našou spoločnosťou. Upratovací personál si vyberáme prostredníctvom nášho personálneho oddelenia. Upratovací personál je zaškolený. Snažíme sa vyberať schopných ľudí pre výkon kvalitných čistiacich práca a upratovania. 
 

 

Neváhajte nás kontaktovať

Kontaktné informácie pre Senec a okolie:
upratovaniesenec@ibrein.sk alebo 0903 922 980