Firma IB REIN poskytuje upratovací servis na západnom a strednom Slovensku. Čistenie a upratovanie firiem Banská Bystrica je zabezpečované našou rodinnou firmou. Už od roku 1991 poskytujeme pravidelný a jednorázový upratovací servis. Myšlienka upratovania firiem začala veľmi dávno a prvé kancelárie sme upratovali hneď po prevrate. Expanzia bola dlhá a náročná, prvé zákazky sme mali v Novom Meste nad Váhom, smerovali sme k Nitre a Zvolenu, Banskej Bystrice. Podarilo sa nám otvoriť prevádzku aj v meste Liptovský Mikuláš, čo sme považovali za veľmi dobrú spojnicu medzi Nitrou. 

Kde vykonávame upratovací a čistiaci servis v Banskej Bystrici?


Firmy upratujeme a čistíme v Banskej Bystrici a v okolí Zvolena. Dobrá poloha, priemyselné firmy roztrúsené na veľmi veľkom území, shopping centrá a firmy nám dali impulz čistiť a upratovať aj na strednom Slovensku. Nájdete nás v nasledovných lokalitách: Banská Bystrica, Zvolen, Nitra, Brezno, Nováky, Bojnice, Žiar nad Hronom, Zlaté Moravce, Žarnovica, Nová Baňa, Podbrezová, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, .....
 
 


Čo konkrétne sme čistili- upratovali v Banskej Bystrici?


Čistiace a upratovacie práce vykonávame a vykonávali sme v Banskej Bystrici pre automobilový priemysel, autopredajne, železiarne Podbrezová, hotely a reštaurácie, korporátne firmy, retail predajne, priemyselné firmy, spracovanie dreva a odpadu. Čistili sme viacero hál pred kolaudáciou, zväčša ide o odstránenie gumových oterov po vysokozdvižných vozíkoch. V retail predajniach sme čistili viacero elastických a drevených podláh. V blízkosti nákupných centier sme odstraňovali žuvačky a grafity. Historické pamiatky sme čistili ekologicky šetrne horúcou vodou, keďže sa kladie dôraz na maximálnu citlivosť povrchu. V meste Banská Bystrica a okolí sme vykonali viacero prác spojených s diagnostikou potrubia a čistením. 

 

V ktorých oblastiach čistíme a upratujeme v Banskej Bystrici?

Vybrali sme si niektoré segmenty, ktorým sa prioritne venujeme. Naša firma je schopná reagovať na rôzne požiadavky z priemyselných firiem. Dokážeme zvládať náročné čistiace činnosti, či už sa jedná o výrobný alebo spracovateľských priemyselný sektor. Upratovanie firiem a kancelárií je skôr o detailnom čistení v kanceláriách, udržovaní maximálneho poriadku a bezprašného prostredia. Sme schopní zabezpečiť dodávanie hygienických a čistiacich potrieb. V budovách a Business Centrách sme dnes schopní zabezpečiť čiastočnú správu budovy. V komunálnej sfére vzhľadom na naše ekologické čistiace služby poskytujeme čistotu a poriadok na verejných priestranstvách. 
 1. Upratovanie a čistenie v priemysle
 2. Upratovanie firiem, kancelárií a budov
 3. Manažment správy budovy a čistenie/starostlivosť
 4. Údržba a čistenie verejných priestranstiev


Technológie, patenty pri čistení, personálne kapacity


Pulzné laserové čistenie

Dlhé roky sme investovali a stále investujeme do pokrokových čistiacich patentov. Od roku 2024 disponujeme službou pulzné laserové čistenie, ktoré je vhodné na zbavenie hrdze a korózie povrchov. Čistíme povrchy suchým ľadom, vodným lúčom až do výšky 3000 barov. 

Personálne kapacity 

Upratovanie firiem je tiež náročné na techniku a hlavne personál. Snažíme sa disponovať solídnym zaškoleným personálom tak, aby sme udržali maximálny poriadok a čistotu vo firmách. Personál je kontaktovaný naším personálnym oddelením. Snažíme sa vyberať vhodných ľudí, ologovaných našou spoločnosťou, pracovitých. Počas výkonu práce sú kontrolovaní a motivovaní. 

Zameriavame sa aktívne na čistenie a leštenie podláh

Našou veľmi veľkou výhodou je aj zameranie sa na podlahy. čistíme, renovujeme, impregnujeme, brúsime a leštíme rôzny typy podláh. Kamenné, elastické, kobercové a drevené podlahy vieme pripraviť ak, aby mali prezentačný charakter. 

  

V skratke naše čistiace služby pre firmy v Banskej Bystrici

 
 • Upratovanie firiem, kancelárií a priemyselných fabrík
 • Dodávanie hygienických a čistiacich prostriedkov
 • Hĺbkové suché a mokré tepovanie
 • Čistenie, renovácia, leštenie, brúsenie podláh
 • Umývanie okien a presklených častí
 • Ekologické čistenie horúcou vodou- odstránenie žuvačiek, graffitov, buriny parou
 • Ekologické čistenie solárnych panelov teplou vodou
 • Čistenie fasád ekologicky
 • Diagnostika, monitoring a trasovanie potrubia
 • Čistenie odkvapov, ríms
 • Tryskanie suchým ľadom, vodným lúčom a pieskovanie
 • Uzavreté okruhy pieskovania bezprašne
 • Patentované technologické pieskovanie abrazívom
 • Pulzné laserové čistenie 
 • Priemyselné zametenia, čistenie a odprášenie hál, skladov
 • Odmastnenie strojov, zariadení
 • Výškové čistiace práce
 

Zelené čistiace služby - čistenie horúcou vodou a parou, čistenie suchým ľadom, laserové čistenieO laserovom pulznom čistení sme písali vyššie. Dbáme max na bezchemické čistenie na verejných priestranstvách. Disponujeme vysokotlakovými čističmi s ohrevom vody. Odstraňujeme burinu, graffity a žuvačky horúcou vodou. Priemyselné čistenie parou je vhodné všade tam, kde chceme odstraňovať silné vrstvy oleja. 

 

Ako prebieha spoluprácu na začiatku pre upratovanie a čistenie?


V prvom rade na začiatku si dohodneme obhliadku, nastaví sa cena na základe dopytu. Pri pravidelnom upratovaní a čistení firiem vieme konzultovať návrh zmluvy. Každému objektu je pridelený objektový vedúci, s ktorým komunikujete. 

 

 

Neváhajte nás kontaktovať

Kontaktné informácie pre Banskú Bystricu a okolie:
upratovaniebanskabystrica@ibrein.sk alebo 0903 922 980