Videoinšpekcia Ø potrubia 120mm
 
Videoinšpekcia Ø potrubia 300mm
 
Lokalizácia potrubia
 
Termovízia
 
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať


Požičovňa inšpekčných kamier na diagnostiku a monitoring potrubia Bratislava a okolie firmy IB REIN disponuje kvalitnými monitorovacími kamerami. S našou kamerou môžeme osvetliť potrubie od priemeru 40mm až po priemer 300mm. Pomocou profesionálnych videoinšpekčných kamier je možné nahrávať audio a video, približovať a vzďaľovať fotky. Jej využitie nájde každá domácnosť, živnostník ale aj firmy. Kamera vhodná na každé ťažko prístupné miesto. Je jedno či ste vodár, riešite vzduchotechniku, čistíte potrubie alebo sa potrebujete dostať na neprístupné miesto. Kamera vám výrazne uľahčí prácu. Do požičovne sme zaradili aj prístroj na presnú lokalizáciu potrubia. Pomocou lokalizačného prostriedku vieme určiť hĺbku potrubia pod zemským povrchom a smer potrubia. Trasovanie potrubia bude s našou technikou určite jednoduchšie ako venovať množstvo času výkopovým prácam. 

Od roku 2018 sme spustili aj požičovňu termokamier. Kvalitné termokamery na požičovňu detekujú netesnosti a praskliny na potrubiach. 
 

1. Inšpekčná kamera na monitoring a diagnostiku potrubia od 40mm do 110 mm priemeru potrubia

Cena: 40 eur + dph/24 hod, Cena víkend 60 eur + dph, záloha 300 Eur
Pre priemer potrubia od 40mm do 120mm
Dĺžka kábla: 22m
Veľkosť hlavy: 25mm
Audio, video záznam, približovanie a osvetlenie fotiek, čipová karta pripojiteľná na počítač, ostatné vysvetlíme v predajni
+ v dodávke 1m osvetľovací kábel

Roscope 25/22


Roscope 25/16 s lokalizačným modulom

2. Inšpekčná kamera na monitoring a diagnostiku potrubia od 40mm do 300 mm priemeru potrubia

Požičovňa veľkých inšpekčných kamier na monitoring potrubia ponúka našu špičku- Rocam 4 multimedia značky Rothenberger. Kamera je vhodná do priemeru potrubia od 100mm až po 300mm. Ku kamere je možné pripojiť kábel s menšou hlavou, ktorý umožňuje detekovať potrubie v priemere od 40mm do 120mm. Týmto sa nám stáva kamera použiteľná pre malé a veľké priemery potrubia. Obsahuje Li- ion batériu 4,0 aH s výdržou 6 hodín. Kamera obsahuje digitálne meranie vzdialenosti a precízne určenie vzdialenosti polohy hlavy prístroja. Displej kamery je dotykový a odnímateľný. Obsluha maximálne komfortná v akýchkoľvek podmienkach a v menej prístupnom teréne. Mikrofón kamery je zabudovaný. 

Cena: 60 eur bez dph/24 hodín, Cena víkend 90 eur bez dph
Záloha: 500 eur
*cena na viac dní dohodou


 
Set obsahuje
Kamera s dĺžkou káblu 30m, vodiace kolieska pre priemer potrubia 150mm a 200mm, vodiaca guľa, hlava 40mm pre potrubie od 100mm do 300mm + kábel 8m s hlavou do potrubia od 40mm do 120mm. Tento set je absolútne špičkový pripravený zvládnuť náročne úlohy.

Zaujímavé parametre:
Kamera disponuje 30m dlhým káblom a priemer hlavy je 40mm
Perfektná svietivosť sondy v potrubí
Audio, video záznam
Priemer kábla 7,7mm
Batéria Li-Ion 18V / 3Ah
Sieťový adaptér 230V (50-60Hz)
Displej 10,4 TFT LCD farebný, odnímateľný
Kamerová hlava s 36 LED diódami, samonivelačná, vodotesná
Hmotnosť 18kg
 

3. Požičovňa lokalizačného modulu na potrubie. Lokalizácia a trasovanie potrubia.

Naša požičovňa náradia v Bratislave disponuje profesionálnym prístrojom pre lokalizáciu sondy v potrubí a umožňuje absolútne precíznu prácu pri trasovaní potrubia. Pomocou tohto prístroja je možné vystopovať smer potrubia pod zemou a zároveň určiť hĺbku potrubia pod zemským povrchom. Na hlave kamery je sonda, ktorá komunikuje s prístrojom na zemskom povrchu. Na základe tejto komunikácie vieme veľmi dobre detekovať problémy v potrubí, smer potrubia a mnohé iné závady. Jeho výhodou je skutočné meranie hĺbky, voľba rôznych frekvencií a jednoduché menu vás privedie na stopu. Preprava veľmi komfortná vzhľadom na teleskopický tvar prístroja. Vhodný na profesionálne používanie. Jeho využitie zvládne ktokoľvek, kto si nechá od nás poradiť osobne u nás v predajni alebo telefonicky. Presné trasovanie potrubia detekcia problému v potrubí má mnoho výhod. Šetríme čas a peniaze a nemusíme platiť za rôzne výkopové práce. Prístroj pre lokalizáciu Roloc značky Rothenberger je pripojiteľný na naše kamery.
 
Na výber máte dva druhy kamier. Lokalizačný modul sa požičiava v nasledovných setoch:

A. lokalizačný modul + Rocam 4 kamera pre priemer potrubia do 40 do 300mm (90 + dph/set)
B. Lokalizačný modul + Roscope kamera pre priemer potrubia od 40 do 120mm ( 90 + dph/set)

Hmotnosť: 1,4 kg, prístroj na batériu, dotyková obrazovka
Cena 2x kamera + lokalizačný modul 90 eur bez dph/24 hod kamera
Cena víkend: 135 eur bez dph
Záloha: 1000 eur celý set

 
 

4. Požičovňa termokamery pre určenie netesností

Požičovňa v Bratislave ponúka na prenájom kvalitné termokamery, ktorých úlohou je nájdenie netesností. Termovízna kamera umožní identifikovať thermo- obraz. Termokamera disponuje špičkovou technológiou vďaka ktorej je možné nájsť netesnosti a praskliny na potrubí, vykurovacích telesách a podlahových kúreniach. Kameru vieme využiť aj na detekciu tepelných mostov. Využitie termo kamery v praxi je rôzne. Termodiagnostike sa venujú viac profesionáli. Prácu s touto kamerou zvládne aj osoba, ktorá sa danej problematike nevenuje denno denne. Kameru používame aj na nájdenie úniku tepla a studených miest. Môžeme ju použiť aj pri nastavovaní klímy alebo pri poruchách na solárnych paneloch.

Termokamera + inšpekčná kamera spolu
Cena 40 eur bez dph/24h; cena víkend 60 eur bez dph; Záloha 300 eur
V cene kamera, komplet príslušenstvo
 
Technické informácie
Prehľadné menu a intuitívne ovládanie
3,5´´ dotykový displej
Prenos dát pomocou WIFI
Fotky + videá
SD karta je vyberateľná s kapacitou 4 GB
IR body 32x31
Rozlíšenie 640x480 bodov
Rozsah teploty meraného objektu -20 Celzia + 220 Celzia
Obrazová frekvencia 9 Hz
Optimálna vzdialenosť zaostrenia 2mNaša firma vie ponúknuť aj požičovňu čističiek odpadov. Na výber máme elektromechanické čističky a vodného krtka. Pre viac informácií kliknite práve na požičovňa čističiek odpadov.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 24 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Maroš Ludvik

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.