Havarijná služba Bratislava, Trenčín, Trnava, Malacky, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad, Nové Zámky, Žilina, Nitra a okolie ponúka formou služby a prenájmu zariadení expresný čistiaci servis. Pri problémoch s vodou v domácnosti, zatopených bytoch alebo vo veľkých garážach vám vieme čistiacu techniku požičať. Havarijnú situáciu vieme riešiť aj formou služby, kde vyrazíme priamo k vám. Počas zimných mesiacov vykonávame zásah pri zatopených parkoviskách. V letných mesiacoch máme tiež oči na stopkách, kde vplyvom silného dažďa vzrastá možnosť prívalovej vody. Snažíme sa v maximálnej možnej miere vyjsť v ústrety zákazníkom a zakročiť promptne. Voda, špina a blato sú pojmy, ktoré sa často spájajú spoločne pri problémoch spojených s havarijnou situáciou. Následne je potrebné odsať prebytočnú vodu, ale aj vysušiť steny, murivo a podlahy. Špičková čistiaca technológia nám dovoľuje za veľmi krátky čas vysať, vyčistiť, vysušiť a vydezinfikovať priestory po havarijnej situácii. Výkonné kalové vysávače, horúca para na dezinfekciu priestorov a nasadenie nášho personálu majú rozhodujúcu úlohu pri úspechu havarijnej akcii. 

 
Havarijná služba Bratislava, Trenčín, Trnava, Malacky, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad, Nové Zámky, Žilina, Nitra- problém s upchatým potrubím
Havarijná služba Bratislava firmy IB Rein je orientovaná na každý segment trhu. Našu službu ponúkame pre domácnosti, firmy, administratívne budovy a výrobné podniky. Kdekoľvek sa stane havarijná situácia zapríčinená vodou a špinou vieme naskočiť promptne. Špičková služba krtkovanie Bratislava ponúka omnoho viac. Čítajte ďalej. 


 
Havarijná služba Bratislava, Trenčín, Trnava, Malacky, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad, Nové Zámky, Žilina, Nitra- vyliaty olej, ropná látka a likvidácia (odsávanie) nebezpečného odpadu
Pre výrobné podniky ponúkame profesionálne čistiace práce ako je odsávanie oleja a ropných látok. Profesionálna technika je zdobená výkonnými vysávačmi na olej, ktoré sajú nebezpečné látky. V prípade potreby vieme odsávať nebezpečný prach ako je azbest, sulfenax, výbušný prach a iné nebezpečné častice. Havarijná služba na odsávanie oleja a nebezpečných látok používa výhradne stroje, ktoré sú oprávnené likvidovať tento typ odpadu. Naše využitie nájde každá chemická a výrobná fabrika. 

Kompresor na čistenie radiátorového kúrenia, podlahového kúrenia a potrubia pitnej vody
Voda nám môže neraz upchať a znečistiť potrubie na pitnú vodu alebo kúrenie. Kompresor Ropuls využívame zvyčajne na odstránenie vodného kameňa, ktorý sa usádza na trubkách. Obaľuje trubky a tým pádom znemožňujje efektívne kúrenie. Čistiaci kompresor Ropuls značky Rothenberger je výborným pomocníkom na čistenie podlahového kúrenia. Tento stroj si môžete aj požičať v našej požičovni náradia. 

Vysušovanie stien a vysušovanie podláh a povrchov
Vytopenie bytu, garáže, pivnice alebo iného priestoru je nočnou morou asi pre každého. Keď sa už aj podarí odsať vodu a odstrániť najhrubšiu vrstvu nánosu a špiny, vzniká otázka čo s mokrými stenami? Je potrebné dôkladne vysušiť murivo, steny aj podlahu, aby nezačala vznikať pleseň. Disponujeme profesionálnymi strojmi určenými na odstránenie vlhkosti zo stien. Naše odvlhčovače muriva sa postarajú o to, aby sa vaše priestory stali znova plnohodnotne obývateľnými bez vlhkosti a zápachu. Teplý a suchý vzduch sa dostane do každého kúta a rohu miestnosti. Odvlhčovač je veľkým pomocníkom aj pri maľovaní. Pomôže vám rýchlejšie vysušiť steny. 

Čistenie a upratovanie po havarijnej situácii
Zatopilo vám byt, komoru, pivnicu, garáž alebo sklad? Máte v miestnosti výkaly, špinu a blato? Neváhajte nás osloviť s čistiacimi prácami po havarijnej situácii. Vieme vám miestnosti dať do maximálneho poriadku, vydezinfikovať sociálne zariadenia a kuchyňu. Poradíme si s nánosmi agresívnej špiny z kanalizácie a potrubia. Sme odborníci, kvalitný čistiaci a upratovací servis. 
 
        
 
Naše lokality a možnosti
Upchaté vodovodné potrubie, kanalizácia alebo odpad znepríjemňujú život všetkým domácnostiam, rodinným domom alebo budovám. V meste Bratislava, Staré Mesto, Ružinov, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Karlova Ves, Dúbravka, Lamač, Devín, Devínska Nová Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Petržalka, Jarovce, Čuňovo, Rusovce a okolie, Senec, Pezinok, Svätý Jur je zásah z našej strany vo forme požičovne čističiek odpadov a odtokov a služby, kedy vykonávame čistenie potrubia a kanalizácie priamo u vás. Môžete si vybrať medzi požičovňou a promptným zásahom. Kvalitné krtkovacie stroje s manuálnym alebo elektrickým pohonom vedia preraziť kal, vodný kameň alebo upchatie spôsobené prírodným znečistením. Konáre, handry, pieskové a tukové nánosy alebo iné silné znečistenie prerážame krútiacim účinkom vrtáka. Lopatkový, listový, rezný vrták alebo silný drvič nánosov vedia pomôcť nejednému živnostníkovi alebo domácnosti. 

Vďaka našim zastúpením dokážeme vykonávať havarijnú službu v nasledovných mestách: Trenčín, Trnava, Malacky, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad, Nové Zámky, Žilina, Nitra
 
Naša technika a výhoda
Firma IB Rein čistí potrubia od priemeru 40mm až po 300mm strojmi, ktoré disponujú vysokým prietokom vody. Na základe vysokého prietoku vody vieme čistiť potrubia väčších priemerov a akýkoľvek kal vyplaviť von. Rodinné domy, byty, budovy a haly si u nás môžu objednať službu čistenie potrubia a kanalizácie. Zameriavame sa aj na komunálnu sféru, kde vieme čistiť väčšie priemery efektívne a kvalitne.
 
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.