Havarijná a poruchová služba Bratislava a okolie ponúka formou služby a prenájmu zariadení expresný čistiaci servis. Pri problémoch s vodou v domácnosti, zatopených bytoch alebo vo veľkých garážach vám vieme čistiacu techniku požičať. Havarijnú situáciu vieme riešiť aj formou služby, kde vyrazíme priamo k vám. Počas zimných mesiacov vykonávame zásah pri zatopených parkoviskách. V letných mesiacoch máme tiež oči na stopkách, kde vplyvom silného dažďa vzrastá možnosť prívalovej vody. Snažíme sa v maximálnej možnej miere vyjsť v ústrety zákazníkom a zakročiť promptne. Voda, špina a blato sú pojmy, ktoré sa často spájajú spoločne pri problémoch spojených s havarijnou situáciou. Špičková čistiaca technológia nám dovoľuje za veľmi krátky čas vysať, vyčistiť a vydezinfikovať priestory po havarijnej situácii. Výkonné kalové vysávače, horúca para na dezinfekciu priestorov a nasadenie nášho personálu majú rozhodujúcu úlohu pri úspechu havarijnej akcii. 
 
Havarijná služba Bratislava- problém s upchatým potrubím
Havarijná služba Bratislava firmy IB Rein je orientovaná na každý segment trhu. Našu službu ponúkame pre domácnosti, firmy, administratívne budovy a výrobné podniky. Kdekoľvek sa stane havarijná situácia zapríčinená vodou a špinou vieme naskočiť promptne. Špičková služba krtkovanie Bratislava ponúka omnoho viac. Čítajte ďalej. 
 
Havarijná služba Bratislava- vyliaty olej, ropná látka a likvidácia (odsávanie) nebezpečného odpadu
Pre výrobné podniky ponúkame profesionálne čistiace práce ako je odsávanie oleja a ropných látok. Profesionálna technika je zdobená výkonnými vysávačmi na olej, ktoré sajú nebezpečné látky. V prípade potreby vieme odsávať nebezpečný prach ako je azbest, sulfenax, výbušný prach a iné nebezpečné častice. Havarijná služba na odsávanie oleja a nebezpečných látok používa výhradne stroje, ktoré sú oprávnené likvidovať tento typ odpadu. Naše využitie nájde každá chemická a výrobná fabrika. 
 
Čistenie žumpy- krtkovanie pomocou vodného krtka a krtkovanie pomocou špirál
Čistenie kanála, žumpy, odtoku a vodovodného potrubia môžeme vykonávať viacerými spôsobmi. Pre zákazníkov odporúčame využiť našu službu alebo si môžu stroje na čistenie požičať. Žumpa je často znečistená od blata, kalu a iných smradľavých zmesí. Pre tieto účely používame na čistenie horúcu vodu. Práve tlakové čističe s ohrevom produkujú 90 stupňovú vodu, ktorá výborne čistí potrubie. Krtkovanie pomocou vodného krtka a mechanického krtka je maximálne precízne. Mechanické krtkovanie firiem a  domácností realizujeme pomocou špeciálnych špirál a krtkujeme potrubia až do 40m 

Kompresor na čistenie radiátorového kúrenia, podlahového kúrenia a potrubia pitnej vody
Voda nám môže neraz upchať a znečistiť potrubie na pitnú vodu alebo kúrenie. Kompresor Ropuls využívame zvyčajne na odstránenie vodného kameňa, ktorý sa usádza na trubkách. Obaľuje trubky a tým pádom znemožňujje efektívne kúrenie. Čistiaci kompresor Ropuls značky Rothenberger je výborným pomocníkom na čistenie podlahového kúrenia. Tento stroj si môžete aj požičať v našej požičovni náradia. 

Čistenie a upratovanie po havarijnej situácii

Zatopilo vám byt, komoru, pivnicu, garáž alebo sklad? Máte v miestnosti výkaly, špinu a blato? Neváhajte nás osloviť s čistiacimi prácami po havarijnej situácii. Vieme vám miestnosti dať do maximálneho poriadku, vydezinfikovať sociálne zariadenia a kuchyňu. Poradíme si s nánosmi agresívnej špiny z kanalizácie a potrubia. Sme odborníci, kvalitný čistiaci a upratovací servis v Bratislave a okolí.
 
        
 
 
Naše lokality a možnosti
Upchaté vodovodné potrubie, kanalizácia alebo odpad znepríjemňujú život všetkým domácnostiam, rodinným domom alebo budovám. V meste Bratislava, Staré Mesto, Ružinov, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Karlova Ves, Dúbravka, Lamač, Devín, Devínska Nová Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Petržalka, Jarovce, Čuňovo, Rusovce a okolie, Senec, Pezinok, Svätý Jur je zásah z našej strany vo forme požičovne čističiek odpadov a odtokov a služby, kedy vykonávame čistenie potrubia a kanalizácie priamo u vás. Môžete si vybrať medzi požičovňou a promptným zásahom. Kvalitné krtkovacie stroje s manuálnym alebo elektrickým pohonom vedia preraziť kal, vodný kameň alebo upchatie spôsobené prírodným znečistením. Konáre, handry, pieskové a tukové nánosy alebo iné silné znečistenie prerážame krútiacim účinkom vrtáka. Lopatkový, listový, rezný vrták alebo silný drvič nánosov vedia pomôcť nejednému živnostníkovi alebo domácnosti. 
 
Naša technika a výhoda
Firma IB Rein čistí potrubia od priemeru 40mm až po 300mm strojmi, ktoré disponujú vysokým prietokom vody. Na základe vysokého prietoku vody vieme čistiť potrubia väčších priemerov a akýkoľvek kal vyplaviť von. Rodinné domy, byty, budovy a haly si u nás môžu objednať službu čistenie potrubia a kanalizácie. Zameriavame sa aj na komunálnu sféru, kde vieme čistiť väčšie priemery efektívne a kvalitne.
 
 

 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 24 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.