Čistenie všetkých sklenných plôch vo výškach a klasické výškové umývanie okien po celej Bratislave a okolí realizuje firma IB Rein. Horolezci so špeciálnou umývacou technikou vedia čistiť parapetné dosky, veľké okenné plochy a žalúzie vo výškových budovách. Ďalším systémom, ktorý využívame je ionizovaná voda. Štruktúra a zloženie vody veľmi dobre viaže špinu. Citlivé kefy pracujú do výšky približne 20m od povrchu zeme. Medzi ďalšie výškové práce patrí odpavučenie budov. Hmyz a rôzne druhy pavúkov si kladú počas určitých ročných období svoje útulky. Pokiaľ si neustrážime budovanie ich teritória môžeme mať z budovy doslovne pavučinu. Nástrahy proti holubom kladieme na všetky typy budov. Priemyselné fabriky, haly a iné obytné komplexy sa vedia zbaviť problému holubov veľmi rýchlo. Bariéry sú vsadené na dlhé časové obdobie a výsledkom by mal byť odvyk vtáctva sadať a hniezdiť v miestach, ktoré sú poškodené vtáčim trusom. Umývanie svetelných reklám, bilboardov a iného značenia realizujeme expresne rýchlo. Svetelné reklamy čistíme jemnejšími kefami a nadstavcami. Chémia a tlak vody sú prispôsobené citlivým povrchom aby nedošlo k poškodeniu materiálu a elektroniky. 

Čistenie, umývanie fasád vo výške zo zeme
Firma IB REIN ponúka čistenie, umývanie fasád a stien vo výške. Umývame, čistíme budovy od znečistenia. Vieme pomocou špeciálnych teleskopických tyčí zmyť znečistenie zo zeme až do veľkej výšky. Našou pýchou je čistenie ekologicky bez chémie. Čistíme povrchy horúcou a teplou vodou. 


 
Odpavučenie budov

Špecifickou službou je odpavučenie budov. Ak máme problém s pavúkmi a hmyzom počas celého roka, aplikujeme špeciálne postreky, ktoré odlákajú hmyz preč. Odpavučenie je vykonávané periodicky.

Požičovňa fasádny systém?
Požičovňa fasádneho systému pre čistenie a umývanie stien, fasád, okien? Ako alternatívu spoluprácu umožňujeme zákazníkom požičanie si vhodného tlakového čističa s fasádnym systémom. Môžeme umývať steny až do výšky 14m zo zeme. 


 
Doplnková služba umývanie solárnych a fotovoltaických panelov

Firma IB Rein realizuje popri výškových čistiacich prácach aj umývanie solárnych panelov. Naša špičková technológia umývania nám umožňuje pomocou tlakových čističov a teleskopických kief umývať vo výšších miestach. Používame nezávadnú chémiu s čistiacim efektom. Umývanie a čistenie solárnych panelov je našou doplnkovou službou. Solárne panely odporúčame umývať z dôvodu postupného sa usádzania špiny na povrchu. Týmto umožňujeme vyšší výkon solárnych panelov. Vyšší výkon znamená úsporu energie. 

Umývanie solárnych panelov našou technikou isolar
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.