Odstraňovanie žuvačiek realizuje firma IB REIN na území Bratislavy, Malaciek, Trenčína, Žiliny, Nitry, Nový Zámkov, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Košice.  Naše pôsobenie nájdete v mestách na západnom, strednom a východnom Slovensku. Na chodníkoch nájdeme nespočetné množstvo žuvačiek, ktoré svojou štruktúrou a zložením znehodnocujú chodníky. Často mávame od zákazníkov otázky, či je možné odstrániť biele fľaky po žuvačkách. Odpoveď nie je až taká jednoduchá, pretože pri pórovitej podlahe je fľak veľmi silne zapracovaný do štruktúry. Pri rovných podlahách je to lepšie a fľak zmizne vplyvom čistenia suchým ľadom alebo vysokým tlakom vody. Horúca voda a tlak majú veľmi dobrý efekt pri čistení chodníkov a žuvačiek. Odstraňovanie grafitov Bratislava a odstraňovanie žuvačiek Bratislava je špičková forma čistenia, kedy vieme zlepšiť naše prostredie v ktorom bývame. 

Čistenie a zametanie v komunálnej sfére
Čistenie chodníkov, ulíc, námestí pre mestá a obce na Slovensku

Popri odstraňovaní žuvačiek sa zameriavame aj na komplexné čistenie podláh. Výnimkou nie sú ani cesty, chodníky, terasy a námestia miest a obcí na Slovensku. Absolútne špičková technológia na čistenie má vplyv na výslednú čistotu chodníkov. Nepoužívame žiadnu chémiu a dovolíme si tvrdiť, že naše čistiace služby sú maximálne ekologické. Odstránenie prilepenej žuvačky z podlahy nie je ľahké, my to zvládneme na výbornú. Čistenie dlažieb pre rodinné domy a firmy

Komunálna sféra je pre nás zaujímavá v tom, že ide o náročné zákazky a vždy je pre nás veľkou motiváciou vyčistiť niečo veľmi špinavé. Nezabudli sme ani na domácnosti a firmy, ktoré potrebujú mať pekné čisté prístupové cesty, chodníky a dlažby. Odstránime akúkoľvek burinu, žuvačku a silné nepoddajné znečistenie. 

Odstraňovanie grafitov na území Bratislavy a okolia patrí medzi naše služby, ktoré si vyžadujú odborný prístup. Grafity na stĺpoch, múroch alebo podlahách si vyžadujú čistenie pieskom, silným tlakom vody, poriadnou chémiou alebo otryskávaním suchým ľadom. Senzibilné povrchy musia byť šetrne čistené a neodporúčame používať silný tlak vody. Naša firma IB Rein odstraňuje grafity z mostov, pilierov, lodí, fasád, múrov a všade v komunálnej sfére. Disponujeme kvalitnou čistiacou technikou a na odstraňovanie grafitov používame roky overenú metódu. Po odstránení grafitov môže nasledovať natieranie plochy pôvodnou farbou. Antigrafitové nátery aplikujeme už na ošetrené povrchy. Náter proti grafitom plní funkciu ochrany pred opätovným znečistením. Pomocou antigrafitového náteru docielime ľahšie odstránenie farieb v budúcnosti. 
 
Bezprašné pieskovanie a bezprašné odstránenie graffitov?
Snažíme sa ponúkať ekologické čistiace služby tak, aby sme minimalizovali negatívny dopad na životné prostredie. V roku 2020 sme zaradili do nášho portfólia bezprašné odstránenie graffitovbezprašné pieskovanie povrchov. Bezprašné odstránenie graffitov je zamerané na veľmi precízne čistenie, kedy graffit odstraňujeme abrazívnym médiom, ktoré je automaticky vsaté do zariadenia. Zároveň ponúkame s inovatívnou technológiou bezprašné typy pieskovania a otryskávania povrchov.
Antigrafitový náter a jeho účinok

Boj proti sprejerom frajerom sme zlepšili v tom, že ponúkame kvalitné antigrafitové nátery na povrchy. Antigrafitový náter aplikujeme na akýkoľvek povrch tak, aby bol chránený aj voči poveternostným podmienkam. Najväčšou výhodou antigrafitového náteru je fakt, že po opätovnom nastriekaní sprejom vieme jednoduchšie odstrániť grafit. Zákazník tak nemusí platiť opäť za odstraňovanie grafitov. 
 

Čistiace práce v komunálnej sfére

Odstraňovanie grafitov a antigraffit náter

 
Odstraňovanie graffitov, žuvačiek a kompletné čistiace práce v komunálnej sfére vykonávame na území Slovenska v nasledovných mestách a ich blízkych  okoliach: Bratislava, Nitra, Malacky, Trenčín, Pezinok, Senec, Šamorín, Dunajská Streda, Nové Zámky, Žilina, Prievidza, Trnava, Ružomberok, Čadca, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Košice, Lučenec, Komárno, Rožňava, Rimavská Sobota, ... . 

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.