Firma IB Rein ponúka strojové čistenie podláh. Naše služby na čistenie a ošetrovanie podláh sme rozdelili do nasledovných kategórií podľa typu znečistenia. Strojové odstraňovanie gumového oteru a ropných látok, čistenie a umývanie priemyselných podláh, parkovísk a veľkých plôch, kryštalizácia mramoru a vápencových podláh, voskovanie a leštenie podláh. Pre všetky firmy a domácnosti ponúkame zároveň ekologické čistenie kamennej a zámkovej dlažby pomocou tlakových čističov na horúcu vodu. Všetky naše strojové čistiace služby pre rôzne typy podláh vykonávame našou čistiacou technikou, kvalitnými čistiacimi prostriedkami a overenou metódou.Pre náročné podlahy z kameňa ponúkame diamantové čistenie podláh. Čistenie pomocou diamantových  padov prináša do bodlahy nový život a podlaha nadobune nový charakter. 

Odstraňovanie gumového oteru a ropných látok z podlahy

Strojové čistenie podláh vykonávame na podlahách, kde je veľmi silné znečistenie. Čistiaca služba odstraňovanie gumového oteru a ropných látok z podlahy je veľmi náročnou a citlivou témou. Akákoľvek chemická látka sa ihneď vsaje hlavne do betónovej podlahy a následne ju nie je možné odstrániť. Snažíme sa maximálne vyčistiť podlahy od znečistenia. Silnou chémiou, ktorú aplikujeme manuálne narúšame znečistenie. Používame silné tvrdé kartáče a pady. 
 Čistenie priemyselných podláh, parkovísk a silne znečistených plôch
 
Malé, veľké a stredne veľké parkoviská a parkovacie boxy čistíme zväčša umývacími automatmi. Používame umývacie automaty s posedom a tiež bez posedu. Nerobia nám problémy aj drsné podlahy, pretože naša technika disponuje diskovým a valcovým prevedením umývacích automatov. Hlavy strojov sa dajú vymeniť a preto flexibilne reagujeme na rôzne typy podláh. Strojové čistenie je realizované troma spôsobmi. Prvý spôsob je použitie umývacieho automatu s valcami, ktoré rotujú proti sebe. Druhý spôsob strojového čistenia podláh je plošný čistič napojený na tlakový čistič. Pomocou horúcej vody a silného tlaku čistíme rôzne znečistené povrchy. A tretí typ strojového čistenia podláh je čistenie parou. Parný čistič produkuje horúcu paru, ktorá zničí všetky baktérie a výborne uvoľňuje mastnotu. Strojové čistenie podláh nechajte na odborníkov, my vieme najlepšie kedy použiť aký typ čistenia.
 Kryštalizácia mramoru a vápencových podláh. Renovácia mramorových a travertínových podláh.
 
Ďalším typom strojového čistenia podláh je kryštalizácia mramoru. Kryštalizácia je špecifickou službou, pretože nie je to typické čistenie podlahy. Ide o chemickú reakciu medzi chémiou a mramorom. Čítajte ďalej. Pri našej službe kryštalizácia povrchov vápencových podláh prichádza k zmene vizuálu podlahy následkom chemickej reakcie. Vápenec komunikuje s chemickým prostriedkom tak, že vytvára perleťový efekt. Kryštalizáciou chránime vrchnú vrstvu podlahy. Podlahu pred kryštalizáciou dôkladne vyčistíme, umyjeme a nanesieme kryštalizačný prostriedok. 

Diamantové čistenie travertínu spočíva v špeciálnej metóde čistenie a renovácie. Pomocou diamantových padov čistíme, leštíme a renovujeme podlahy z travertínu. Zákazníkom odporúčame impregnáciu kameňa pre dlhodobú ochranu a vysoký lesk. 
 


Voskovanie, polymerizácia a leštenie podláh

Medzi strojové čistenie podláh patrí aj poylmerizácia podláh, čo je vlastne voskovanie všetkých typov podlahových krytín. Leštenie a ošetrovanie citlivých podláh vykonávame zväčša pre linoleum, marnoleum, PVC, laminát a iné voskované podlahy. Výborné výsledky zaručujú perfektný vzhľad. Naše voskovacie prostriedky sú roky overené a naše voskovacie metódy nebudeme nikdy meniť. Odporúčame pre všetky domácnosti a hlavne firmy, ktoré si zakladajú na perfektnom stave podláh. Aplikácia vosku je v niekoľkých vrstvách. Polymérová ochrana vyplňuje póry na podlahe a chráni povrch pred nečistotou a predlžuje významne životnosť a kvalitu podlahy. 
 
Aké iné podlahy čistíme?
Zameriavame sa aj na čistenie kachličiek. Kachličky sa veľmi dobre čistia parným čističom. Parné čističe si viete u nás aj požičať. Drevené podlahy vieme jemne očistiť a navoskovať. Práve vosk na parkety dodá perfektný vzhľad. Parkety budú vyzerať ako keby sme na nich mali lak. Lak na parkety síce neaplikujeme, zato disponujeme skutočne kvalitnými voskami.

Voskovanie a polymerizácia podlahy


Ekologické čistenie zámkovej, kamennej dlažby a všetkých typov podláh

Strojové čistenie podlahy tlakovým čističom? A na horúcou vodou? Úplne bez chémie? Ekologické čistenie všetkých typov podláh, kamennej a zámkovej dlažby pre firmy a domácnosti vykonávame profesionálnou čistiacou technikou. Pre rodinné domy ponúkame čistenie podláh, dlažieb, dlaždíc, zámkovej a kamennej dlažby. Používame na čistenie tlakové čističe na horúcu vodu. Pomocou výkonných plošných čističov čistíme zámkovú dlažbu na výbornú. Najvyšší efekt dosahujeme pri 80 stupňoch a tlaku 160 bar.  Pri čistení sa vieme zamerať aj na odstraňovanie oleja, žuvačiek, lepu, tmelu a iných nečistôt, ktoré znehodnocujú celkový povrch. Celková špina sa odstraňuje veľmi rýchlo aj z hĺbky povrchu a pórov. Pri čistení pomocou horúcej vody zároveň ničíme burinu, ktorá znehodnocuje každú dlažbu alebo chodník. Pre firmy ponúkame čistenie dlažieb na vstupných častiach budovy, ktoré by mali mať výborný dojem pre zákazníkov. Výsledkom našich čistiacich prác bude krásna zámková a kamenná dlažba, ktorá bude pripomínať nový povrch a zanechá príjemný dojem.
 
Dôležité
Prípravok na čistenie zámkovej dlažby nie je chémia. Prípravkom na čistenie dlažby je horúca voda, ktorá je produkovaná tlakovým čističom na ohrev. Prostriedok na čistenie je teda kvalitná čistiaca technika a nie chémia.
 
Cena za čistenie zámkovej dlažby
Čistenie zámkovej dlažby od cementu, buriny, oleja, machu a iných látok. Cena za čistenie zámkovej dlažby sa odvíja od náročnosti zákazky. Je potrebné zrealizovať obhliadku na mieste alebo nám pošlite fotky a následne vám neceníme čistiace práce.

Radi pre vás vykonáme čistiace služby. Ak máte otázku, ako vyčistiť drevené parkety? Alebo ako čistiť laminát, kachličky a iné typy plôch nás neváhajte kontaktovať. Starostlivosť o plávajúcu podlahu, laminátovú, drevenú a inú citlivú podlahu radi prevezmeme. 

Čistenie, leštenie, renováciu, impregnáciu, voskovanie podláh a povrchov vykonávame v nasledovných mestách a ich blízkych okoliach: Bratislava, Malacky, Trenčín, Trnava, Nitra, Nové Zámky, Žilina, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Šamorín, Senica, Banská Bystrica, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Košice, ......

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.