Čistenie lakovní a lakovacích boxov vykonávame jednorázovo alebo na pravidelných intervaloch. Výmena filtrov, čistenie roštov, nanášanie antudust, naťahovanie fólie a komplexné umytie lakovne zabezpečíme zaškoleným personálom a kvalitnou čistiacou technikou. Čistenie lakovacích boxov si vyžaduje osobné stretnutie a konzultáciu. Otryskávanie roštov a stojanov v lakovniach
Naša firma ponúka profesionálne čistiace práce zamerané na čistenie- otryskávanie vodnou technológiou s tlakom až do výšky 3000 barov. V našom sortimente vám vieme ponúknuť otryskanie silne zanesených roštov a stojanov z lakovní. Pomocou vysokého tlaku vody dokážeme odstrániť niekoľko centimetrové nánosy. Výhodou otryskávania vodnou technológiou je fakt, že neostáva žiadny odpad ako po klasickom pieskovaní. Samozrejme, v prípade záujmu o pieskovanie roštov a stojanov s 100% odstránením nánosov musíme rátať s abrazívnym pieskovaním. Pre veľmi náročné čistiace práce ponúkame hydrosanáciu.Čistenie uzavretých priestorov vykonávame pre každý segment trhu. Potravinárske, chemické a iné silne znečistené priestory čistíme, dezinfikujeme a otryskávame. Používame primeranú chémiu a technológiu čistenia vzhľadom na hygienické predpisy a normy. Čistenie priestorov vykonáva priemyselná čistiaca firma IB Rein. Zameriavame sa na priestory znečistené  od oleja, ropných látok, farby, sprejov a iného nepoddajného znečistenia.
 
Čistenie a dezinfekcia potravinárskych boxov a priemyselných kuchýň

Čistíme a dezinfikujeme potravinárske boxy a priemyselné kuchyne. Miestnosti na skladovanie potravín sú citlivé na poriadok a čistotu. Maximálna hygiena by mala byť vždy  dodržaná. Naša firma vám viem poskytnúť totálnu očistu priestorov. Pomocou silnej horúcej pary a kvalitnej chémie čistíme veľmi silne znečistené miestnosti. 
Čistenie a dezinfekcia smetísk a priestorov na smeti

Zapáchajúce miestnosti na smeti? Čistenie a dezinfekcia smetísk? Áno, ste správne. Čistíme a dezinfikujeme miestnosti, skládky a smetiská po páchnucom smrade. Používame hygienicky nezávadnú chémiu, paru a horúcu vodu.
 
Čistenie a vysávanie nebezpečného, explozívneho prachu a azbestu
 
V prípade vysávania explozívneho alebo zdraviu škodlivého prachu vieme zasiahnuť v pravý čas. Vysávame azbest, flock, sulfenax, výbušný prach, strelných prach a iné nebezpečné častice. Pomocou našej techniky vieme vysávať olej a ropné látky. Ponúkame pre všetky výrobné sféry a hlavne chemický priemysel na Slovensku špičkovú čistiacu službu, kde dbáme na maximálny detail pri prácach a kvalitu. Vysávanie nebezpečného odpadu ako je azbest a iné zdraviu škodlivé látky nie je prácou pre každého s hoc akou technikou. Kvalitná čistiaca technika v spojení s našou odbornosťou bude mať veľký prínos na čistotu a kultúru okolia v každej výrobnej fabrike. V prípade znečistenia okolia zdraviu škodlivým prachom alebo inou nebezpečnou kvapalinou nás neváhajte kontaktovať. 


Stala sa vám havarijná situácia v byte? Vytopilo vás? Vieme vám kompletne vyčistiť a vydezinfikovať priestor od smradu z kanalizácie, blata a iných nepoddajných nečistôt. Expresný upratovací a čistiaci servis firmy IB Rein ponúka maximálnu flexibilitu a kvalitu.
 
Čistenie a dezinfekcia garáží, skladov, komôr a hál

Zameriavame sa na čistenie garáží, skladov a ťažko dostupných miestností. Špina, prach, olej, sadza, ropné látky, gumový oter a žuvačky odstránime rýchlo a kvalitne. Čistíme parkovacie miesta od výkalov, dezinfikujeme sklady a v neposlednom rade čistíme miestnosti pod úrovňou zeme od zatuchnutého znečistenia.

Naše služby ponúkame v nasledovných mestách: Bratislava a okolie, Malacky, Senec, Pezinok, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Senica, Žilina, Banská Bystrica, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Prešov, Poprad, Košice, ....
 
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Dopytový formulár