Suché tepovanie. Metóda jemnej aktívnej peny a obaľovania vlákien. 

Firma IB Rein realizuje detailné tepovanie kobercových krytín. Naša firma v roku 1990 priniesla prvý tepovač značky Kärcher a dodnes s touto technikou a metódou tepujeme. Tepovače disponujú silným nástrekom a poriadnym sacím výkonom. Tepovanie na území Bratislava, Malacky, Senec, Pezinok, Trnava, Nitra, Trenčín, Dunajská Streda, Galanta, Zvolen, Banská Bystrica, Ružomberok, Nové Zámky, Žilina, Liptovský Mikuláš ponúkame pre firmy, administratívne centrá, business objekty a všade tam, kde potrebujeme vytepovať rýchlo a kvalitne. Špecializujeme sa na stredne veľké a veľké plochy, ktoré sú zväčša vo vlastníctve firiem a budov. Naše tepovače majú väčšie zábery podlahových hubíc a preto vieme zvládnuť za krátky čas aj 1000 metrov štvorcových. Tepovanie extra silného znečistenia je vykonávané v 2 krokoch. Najprv kartáčujeme koberce s tepovacími zostavami a následne klasicky využívame princíp extrakcie. Princíp tepovania pri suchom spôsobe
Naše tepovače pre suché tepovanie obsahujú čerpadlá a pri veľmi jemnom tlaku zabezpečujú veľmi jemný nástrek aktívnej peny. Metóda obaľovania vlákien kobercov je v praxi účinná, vieme to už zopár rokov pri poskytovaní pravidelných čistiacich prác. Kvalitný nástrek chémie, peny viaže na seba textilné vlákna a obaľuje ich. Následne dochádza k vmasírovaniu aktívnej jemnej peny do kobercov a spätné sanie a sušenie. Koberec je vplyvom suchej peny pochôdzny pomerne za veľmi krátky čas. 

Upratovanie firiem je našou nosnou čistiacou službou


 
Precízne tepovanie koberca  formou suchého tepovania
Precízne tepovanie koberca formou suchého tepovania je podmienené ľudským zdrojom. U nás pracujú ľudia dlhodobo a majú skúsenosti. Druhou veľmi dôležitou podmienkou pre kvalitné tepovanie kobercov je technika. U nás ponúkame rôzne typy tepovania kobercov. Jedným z nich je metóda suchého tepovania, tj pri tepovaní nepoužívame vodu. 
 
Naša výhoda je predkartáčovanie kobercov
Našou výhodou je predkartáčovanie kobercov resp. pripravenie kobercov pred tepovaním. Diskové a rotačné kefy sa pomocou vlasov dostávajú do povrchu čalúnenia a narušujú znečistenie. Následne vykonávame klasickú extrakciu, alebo aplikáciu suchej peny (suché tepovanie), kde aplikujeme silný nástrek vody a spätne vysajeme znečistenie. Rokmi overená kvalita a nebudeme ju meniť. O výhodách suchého tepovania bez vody sme písali vyššie. 

Naša najväčšia výhoda – flexibilita, otvorenosť, prístup, širší záber a kvalita
Prečo by ste mali osloviť práve nás pre tepovanie? Naša odpoveď je jednoduchá. Sme rodinne založená firma, ktorá bola etablovaná na trhu v roku 1990. Tepovaciu technológiu  máme v krvi už roky. Personál je maximálne kvalitný s proaktívnym prístupom k zákazníkovi. Firmu sme nastavili tak, aby mala zaujímavé portfólio. Popri tepovaní ponúkame aj čitenie kožených sedačiek. Každú domácnosť alebo firmu vieme uspokojiť so širším portfóliom. Doplnkové služby sme nastavili tak, aby sme mohli pomôcť pri rôznych typoch znečistenia. 

Tepovanie pre firmy
Jednorázové a pravidelné tepovanie ponúkame pre firmy. Koberce, rohože, sedačky a iné čalúnenie vytepujeme hĺbkovo. Pre firmy ponúkame popri hĺbkovom čistení čalúnenia aj umývanie okien, čistenie kožených sedačiek, čistenie žalúzií, odstraňovanie oleja a vodného kameňa.

Tepovanie pre domácnosti
Pravidelné a jednorázové tepovanie pre domácnosti realizujeme špičkovou čistiacou technikou. Koberce, matrace, sedačky, vankúše, rohože, kreslá, gauče a stoličky tepujeme s voňavou chémiou. Tepovanie je zároveň dezinfekcia povrchu a boj proti roztočom. Naše tepovacie chemické prostriedky sú nezávadné pre alergikov.
 
Suché tepovanie a impregnácia kobercov
Naša služba suché tepovanie s impregnáciou kobercov, čalúnenia slúži pre náročných zákazníkv a všade tam, kde máme kvalitné koberce. Suché tepovanie je čistiaci proces, kedy aplikujeme na povrch kvalitný jemný roztok aktívnj peny. Impregnácia kobercových krytín je službou, ktorá dodáva kobercom krajší vzhľad a hlavne dokážeme koberec chrániť pred vyliatím roztoku alebo prachu. Prach sa z naimpregnovaného koberca lepšie vysáva a tak údržba podláh je jednoduchšia. 
 
Aký je hlavný rozdiel medzi suchým a klasickým tepovaním na princípe extrakcie?

Zásadný v tom, že pri tepovaní s tepovačom sa dostáva voda do textílie a spätným ťahom vysávame špinu. Voda ľahšie rozpúšťa znečistenie a tepovanie je jednoduchšie. Pri suchom tepovaní nepoužívame vodu. Koberec sa čistí dlhšie, namáhavejšie a celkové čistenie je náročnejšie a výsledku sú zato výborné, Výsledky oboch typov tepovania sú kvalitné. Zákazníkom odporúčame riešiť typ tepovania s našim odborným personálom. My vieme najlepšie, kedy použiť klasické tepovanie a kedy suché tepovanie.

Firma IB Rein ponúka tepovacie služby v týchto lokalitách: Bratislava, Staré Mesto, Ružinov, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Karlova Ves, Dúbravka, Lamač, Devín, Devínska Nová Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Petržalka, Jarovce, Čunovo, Rusovce, Senec, Pezinok, Svätý Jur, Modra, Trnava, Malacky a oblasť Záhorie. Pre iné lokality nás neváhajte tiež kontaktovať. 

Pôsobíme aj pre nasledovné mestá: Malacky, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, BratislavaBratislava a okolie, Stupava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnava, Galanta, Dunajská Streda, Veľký Meder, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Dubnica nad Váhom, Prievidza, Handlová, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Považská Bystrica, Topoľčany, Levice, Nitra, Sereď, Šaľa, Nové Zámky, Komárno, Bytča, Žilina, Martin, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Námestovo, Tvrdošín, Banská Bystrica, Brezno, Rimavská Sobota, Revúca, Lučenec, Poltár, Detva, Krupina, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Poprad, Prešov.
 
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Dopytový formulár