Firma IB Rein realizuje detailné tepovanie kobercových krytín. Naša firma v roku 1994 priniesla prvý tepovač značky Kärcher a dodnes s touto technikou a metódou tepujeme. Tepovače disponujú silným nástrekom a poriadnym sacím výkonom. Tepovanie na území Bratislava, Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Žilina, Liptovský Mikuláš ponúkame pre firmy, administratívne centrá, business objekty a všade tam, kde potrebujeme vytepovať rýchlo a kvalitne. Špecializujeme sa na stredne veľké a veľké plochy, ktoré sú zväčša vo vlastníctve firiem a budov. Naše tepovače majú väčšie zábery podlahových hubíc a preto vieme zvládnuť za krátky čas aj 1000 metrov štvorcových. Tepovanie extra silného znečistenia je vykonávané v 2 krokoch. Najprv kartáčujeme koberce s tepovacími zostavami a následne klasicky využívame princíp extrakcie. Princíp tepovania
Naše tepovače obsahujú 2 čerpadlá a pri tlaku 4 bar zabezpečujú silný nástrek vody. Viac vody, silnejší tlak = narušenie nečistoty. Následne vysávame nečistoty do nádrže na špinavú vodu.  
Precízne tepovanie koberca
Precízne tepovanie koberca je podmienené ľudským zdrojom. U nás pracujú ľudia dlhodobo a majú skúsenosti. Druhou veľmi dôležitou podmienkou pre kvalitné tepovanie kobercov je technika. O nej sa dočítate viac ďalej. 
 
Naša výhoda je predkartáčovanie kobercov
Našou výhodou je predkartáčovanie kobercov resp. pripravenie kobercov pred tepovaním. Diskové a rotačné kefy sa pomocou vlasov dostávajú do povrchu čalúnenia a narušujú znečistenie. Následne vykonávame klasickú extrakciu, kde aplikujeme silný nástrek vody a spätne vysajeme znečistenie. Rokmi overená kvalita a nebudeme ju meniť.

Naša najväčšia výhoda – flexibilita, otvorenosť, prístup, širší záber a kvalita
Prečo by ste mali osloviť práve nás pre tepovanie? Naša odpoveď je jednoduchá. Sme rodinne založená firma, ktorá bola etablovaná na trhu v roku 1994. Tepovaciu technológiu  máme v krvi už roky. Personál je maximálne kvalitný s proaktívnym prístupom k zákazníkovi. Firmu sme nastavili tak, aby mala zaujímavé portfólio. Popri tepovaní ponúkame aj čitenie kožených sedačiek. Každú domácnosť alebo firmu vieme uspokojiť so širším portfóliom. Doplnkové služby sme nastavili tak, aby sme mohli pomôcť pri rôznych typoch znečistenia. 

Tepovanie pre firmy
Jednorázové a pravidelné tepovanie ponúkame pre firmy. Koberce, rohože, sedačky a iné čalúnenie vytepujeme hĺbkovo. Pre firmy ponúkame popri hĺbkovom čistení čalúnenia aj umývanie okien, čistenie kožených sedačiek, čistenie žalúzií, odstraňovanie oleja a vodného kameňa.

Tepovanie pre domácnosti
Pravidelné a jednorázové tepovanie pre domácnosti realizujeme špičkovou čistiacou technikou. Koberce, matrace, sedačky, vankúše, rohože, kreslá, gauče a stoličky tepujeme s voňavou chémiou. Tepovanie je zároveň dezinfekcia povrchu a boj proti roztočom. Naše tepovacie chemické prostriedky sú nezávadné pre alergikov.
 
Suché tepovanie ako náhrada za tepovanie s extraktorom
Naša služba suché tepovanie slúži ako doplnok ku klasickému tepovaniu s vodou. Suché tepovanie je čistiaci proces, kedy aplikujeme na povrch čistiace piliny, ktoré povrch koberca dezinfikujú a čistia. Piliny obsahujú špeciálne čistiace chemické látky, ktoré povrch čistia. Navyše veľmi pekne voňajú a povrch ostáva čistý, suchý, voňavý s veľmi pekný vizuálnym efektom. 

Čistiace piliny na suché tepovanie. 

 
Aký je hlavný rozdiel medzi suchým a klasickým tepovaním na princípe extrakcie?

Zásadný v tom, že pri tepovaní s tepovačom sa dostáva voda do textílie a spätným ťahom vysávame špinu. Voda ľahšie rozpúšťa znečistenie a tepovanie je jednoduchšie. Pri suchom tepovaní nepoužívame vodu. Koberec sa čistí dlhšie, namáhavejšie a celkové čistenie je náročnejšie. Výsledky oboch typov tepovania sú kvalitné. Zákazníkom odporúčame riešiť typ tepovania s našim odborným personálom. My vieme najlepšie, kedy použiť klasické tepovanie a kedy suché tepovanie.

Firma IB Rein ponúka tepovacie služby v týchto lokalitách: Bratislava, Staré Mesto, Ružinov, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Karlova Ves, Dúbravka, Lamač, Devín, Devínska Nová Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Petržalka, Jarovce, Čunovo, Rusovce, Senec, Pezinok, Svätý Jur, Modra, Trnava, Malacky a oblasť Záhorie. Pre iné lokality nás neváhajte tiež kontaktovať. 

Pôsobíme aj pre nasledovné mestá: Malacky, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Bratislava, 


Naša doplnková služba - čistenie a impregnácia kožených povrchov

 
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Dopytový formulár