Strojové čistenie eskalátorov, pohyblivých schodov. Upratovanie budov a firiem.
Firma IB REIN prevádzkuje od roku 1990 profesionálne čistiace práce a upratovanie. Našou snahou je poskytovanie kvalitných služieb pre administratívne a obchodné priestory. V priemysle poskytujeme pre výrobné firmy odsávanie prachu, čistenie podláh a mnohé iné čistiace služby- upratovanie. V komunálnej sfére zametáme a čistíme verejné miesta, dezinfikujeme a hlavne sa staráme o poriadok a čistotu námestí, pamiatok a budov.Strojové čistenie pohyblivých schodov a eskalátorov
Strojové čistenie eskalátorov je vykonávane profesionálnou čistiacou technikou. Disponujeme strojmi, ktoré pomocou kartáčovacích valcov dokážu odstrániť všetko znečistenie z medzidrážok. Sme firma, ktorá čistí vertikálnu ale aj horizontálnu plochu eskalátorov.
Pomocou našej techniky dokážeme vyčistiť aj veľmi staré a zanedbané eskalátory. Naša firma poskytuje nie len čistenie takýchto typov ploch. 

Čistenie eskalátorov v obchodnom centre


Pravidelné upratovanie budov a firiem
Sme firma, ktorá dokáže v danom mieste, budove vykonávať pravidelné čistiace služby vrátane upratovania. Keďže sa každý eskalátoro nachádza v budove, či už administratívnej alebo komerčnej, vieme zaisto poskytnúť upratovacie práce na dennom režime. Vysávanie, umývanie okien, dodávanie hygienických potrieb a mnohé iné špecifické činnosti zabezpečíme. Upratovanie a facility management budov
Firma IB REIN ponúka aj facility management budov. Popri upratovaní a čistení eskalátorov vieme ponúknuť aj nasledovné činnosti:

1. kosenie a údržba zelene
2. krtkovanie, detekcia a monitoring potrubných systémov
3. zimná údržba
4. zametanie parkovísk 
5. čistenie klimatizácie a vzduchotechniky

Doplnkové čistiace služby
Pre firmy na Slovensku a v zahraničí ponúkame doplnkové čistiace služby:
1. čistenie/otryskávanie suchým ľadom
2. vysokotlakové čistenie
3. Odstraňovanie buriny horúcou vodou
4. umývanie solárnych panelov
5. čistenie a renovácia podláh, impregnácia a leštenie
6. odstraňovanie grafitov a žuvačiek
7. hĺbkové tepovanie kobercov, suché tepovanie

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.