Požičovňa profesionálneho náradia Bratislava ponúka špeciálne náradie pre kurenárov a inštalatérov. Svoje miesto si u nás nájde každý profesionálny živnostník alebo firma. Požičiavame lisovačky, vŕtacie systémy s jadrovými korunkami (diamantové vŕtanie), zmrazovačky potrubia, prístroje na čistenie potrubia pitnej vody, systémy na čistenie podlahového kúrenia, prístroje na čistenie slnečných kolektorov. Našu požičovňu sme rozšírili o požičovňu čističiek odpadov a potrubí (elektromechanické čističky potrubia a vodné čističky potrubia), Nezabudli sme ani na zváračov a ponúkame požičovňu profesionálnych zváračiek. Naša požičovňa je maximálne kvalitná, obsahuje to najlepšie zo značky Rothenberger, Kemppi a Kärcher. 

Požičovňa čistiaceho a preplachovacieho kompresora pre podlahové kúrenie, radiatorové vykurovacie systémy a trubky pitnej vody v Bratislave je vhodné všade tam, kde je zavápnené a zanesené potrubie. Podlahové kúrenie je dobré z času na čas prečistiť a preto neváhajte osloviť našu požičovňu.

Požičovňa prístroja na čistenie, preplachovanie, napĺňanie a odvzdušňovanie slnečných kolektorov je vhodné používať všade tam, kde máme staršie slnečné kolektory a kde je predpoklad, že sú zanesené. Prístroj na preplachovanie slnečných kolektorov je vhodný na efektívnejšie využívanie slnečnej energie. 
 

Požičovňa údržba, naplnenie, odvzdušnenie a preplachovanie slnečných kolektorov

 
Prístroj na požičanie Rosolar Rothenberger je vhodné v prípade, keď chceme prepláchnuť slnečné kolektory. Ak sa nevyužíva správne energia zo slnka, náš prístroj je vhodný na vyriešenie tejto situácie. Čistič slnečných kolektorov pracuje na princípe čerpadla. Vo svojej podstate aj tento prístroj je určitý typ čerpadla. Pomocou čerpadla preplachujeme systém. Stroj obsahuje vysúvateľnú teleskopickú rukoväť, ktorá sa výškovo nastavuje. Objem nádrže je 30l. Prístroj zvláda teploty až do 100 Celzia. 
 
Cena 40 eur bez dph/24 hod; cena víkend 60 eur bez dph; záloha 300 eur
 
 
Technické parametre
teleskopická rukoväť výškovo nastaviteľná od 76 do 110cm
Objem nádrže 30l
Hadia dĺžka 2x3m
Prípojka 1/2´´
Dovolené teploty 100 Celzia 

Požičovňa lisovacie prístroje s batériovým a sieťovým pripojením. Požičovňa čeľuste na lisovanie. 

Požičovňa náradia Bratislava, Trenčín, Malacky, Trenčín ponúka lisovačku na batériu Romax 4000 značky Rothenberger. Elektrohydraulický lisovací prístroj používame na kotle, fitingy a sanitu. Lisovacie prístroje na prenájom ponúkajú jedinečný systém na spájanie trubiek. Naša technika na prenájom spĺňa maximálnu kvalitu. Po prekročení určitej lisovacej sily je lisovanie ukončené automaticky. Nehrozí uvoľnenie, pretože je nutné páku otočiť o 180 stupňov. Vybavené batériou Li-Ion, ktorá má veľa výhod – vysoká koncentrácia energie, nízka hmotnosť, odolná voči chladu, konštantný príkon energie. Požičovňa ponúka na prenájom aj lisovacie čeľuste na trubky. Požičiavame čeľuste M, TH, SV, U. S našimi kvalitnými lisovacími čeľusťami zvládnete perfektne prácu pre trubky z materiálu: meď, uhlík, oceľ a plastohliník. 
 
Cena prístroj + čeluste: 40 eur bez dph/24 hod; Cena víkend: 60 eur bez dph, Záloha: 300 eur


 
Dôležité parametre a informácie:
Systémové zalisovanie fitingu do priemeru 110 mm * s 32-34 kN
Lisovanie trvá 5 s a piest zájde automaticky po ukončení lisovania späť
Presnosť prístroja je zapríčinené automatickým vrátením piestu do začiatočnej polohy.
Zalisovanie je možné medzi – 10 stupňov až + 60 stupňov Celzia.
Technológia LI-Ion umožňuje až 160 zalisovaní (pri 28mm ušľachtilej ocele), 90 zalisovaní ( pri 54mm ušľachtilej ocele).
Rozmery prístroja: 445x125x75mm
Váha: 3,6 kg bez lisovacích čeľustí
Sila zdvihu piesta: 32 kN/40mm
Menovité šírky: priemer 12mm – 110mm
Natáčanie lisovacích čeľustí: 270 otáčavosť
Napájanie: Li-Ion akumulátor 18 V/3 Ah, napájací zdroj 230 V, 50-60 Hz,
Zalisovanie: až 160 pri 28mm ušľachtilej ocele, až 90 pri 54mm ušľachtilej ocele
 
Na výber ponúkame lisovacie čeľuste:
Romax 4000 Sada SV – lisovacie čeľuste typ SV 15-22-28
Romax 4000 Sada TH 16-20-26 -32 (plastohliník)
Romax 4000 Sada U – 16-20-25
Romax 4000 Sada M – 15-22-28 -35 - 42 (meď, uhlík, oceľ)
* na špeciálnu požiadavku vieme požičať väčšie rozmery čeľustí - TH 32, M 35, iné

Požičovňa diamantové jadrové vŕtanie

Požičovňa náradia Bratislava, Trenčín, Malacky, Trnava ponúka na prenájom vŕtacie systémy s jadrovými korunkami Rodiadrill značky Rothenberger. Hovoríme o diamantovom jadrovom vŕtaní. Rodiadrill značky Rothenberger pre vŕtanie otvorov o priemeru 10 – 200mm do armorovaného betónu. Prístroj je maximálne kvalitný s posuvnou jednotkou s rýchlo- výmenným upínacím systémom. Jeho výhodou je rýchla montáž a demontáž motora bez použitia náradia. Páka prestaviteľná. Prístroj umožňuje zmenu strany obsluhy bez použitia náradia – vhodné aj pre vŕtanie v jednej rovine so stenou.
 
Cena: 50 eur + dph/24 hod, cena víkend 75 eur bez dph, záloha 300 Eur


 
Korunky priemery: 60, 80, 100, 130
*iné priemery na dodatočnú objednávku
 
Dôležité informácie a parametre:
Stolné mokré vŕtanie do armorovaného betónu: priemer 10 – 200mm
Stolné suché vŕtanie do muriva: priemer 10 – 225 mm
Ručné mokré vŕtanie do armorovaného betónu: priemer 10 – 82 mm
Ručné suché vŕtanie do muriva: priemer 10 – 250 mm
Rozsah vŕtania v betóne: priemer 10 – 172 mm
Rozsah vŕtania v múre: priemer 32 – 200mm
Odstup od steny: 40mm
Stolné vŕtanie: priemer 10 – 172 mm
Výstupný výkon: 1800 W
Hmotnosť: 20 kg
Špeciálne funkcie: 4 aplikácie, stojan s kompletnou výbavou

Požičovňa zmrazovacej techniky potrubia

 
Požičovňa náradia Bratislava, Trenčín, Malacky, Trnava ponúka na prenájom zmrazovačku potrubia Rofrost Turbo Rothenberger 1/4´´ - 2´´ v sade. Jedinečný systém pre zmrazovanie medených, oceľových, plastových a viac vrstvových trubiek. Zmrazovačku potrubia Rofrost odporúčame na požičovňu pre údržbárske a opravárenské práce.

Cena: 40 eur + dph/24 hod, cena víkend 60 eur bez dph, záloha 300 Eur

Medené trubky: priemer 10 – 54mm, priemer 3/8 – 2.1/8´´
Oceľový trubky: priemer ¼ - 2´´

Prednosti:
Rýchle a bezpečné zmrazovanie aj vďaka teplomeru na obímkach, redukčné vložky na všetky priemery potrubia, pomocou flexi hadíc a pohodlného upínacieho systému nepredstavujú práce nad úrovňou hlavy problémy, požitie tepelnej vodivej pasty garantuje pokrytie ľadom a zabraňuje vzniku vzduchových bubliniek medzi zmrazovacími kliešťami a trubkou ( nie je nutné trubku pokropiť vodou).

Požičovňa systémov na čistenie, preplachovanie a ochranu podlahového kúrenia. Požičovňa systémov na čistenie potrubí pitnej vody. 

 
Požičovňa náradia Bratislava, Trenčín, Malacky, Trnava ponúka na prenájom systém na preplachovanie a čistenie potrubia. Preplachovací kompresor Ropuls značky Rothenberger vhodný na preplachovanie podlahového kúrenia. Vhodný kameň sa časom usádza na potrubí a efekt kúrenia sa znižuje. Z tohto dôvodu je potrebné z času na čas prepláchnuť komplet podlahové kúrenie. Vhodný aj na čistenie rozvodov pitnej vody. Princíp čistenia potrubia je mechanický. Kombinácia vody, vzduchu a chémie je efektívna na čistenie znečistenia a odbúranie vodného kameňa v trubkách. Vplyvom vzduchu sa voda a chémia víria v potrubí a strhávajú znečistenie priamo z povrchu. Garantujeme maximálny čistiace efekt. 

Cena: 40 eur + dph/24 hod, cena víkend 60 eur bez dph, záloha 200 Eur
*chémia na objednávku podľa typu prác

Zaujímavosti:
Jeden stroj = 3 použitia. (Preplachovanie podlahového kúrenia, tepelných okruhov, čistenie rozvodov pitnej vody podľa DIN 1988 – 2, dezinfekcia rozvodov pitnej vody)
Striedavé rázové vlny pre výborné výsledky
Možnosť chemického čistenia
Chemické čistenie a ochrana tepelných okruhov
Dezinfekcia rozvodu pitnej vody
 
Parametre:
Pripojenia potrubia R 1´´ Gk- napojenie
Max. priemer potrubia: DN 65/2´´
Max. prietok: 5m³/h
Max. tlak vody: 7 bar
Max. teplota vody: 30 stupňov
Spôsob ochrany: IP 22
Spätné zadržanie častíc: 0,3 µm kompresor
Max. tlak: 8 bar
Výkon motora: 1,5 kW
Sieť: 230 V – 50 Hz
Rozmery prístroja: 630x380x340mm

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 24 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.