Aký výsavač potrebujete?
 Firma IB Rein v Bratislave, Liptovskom Mikuláši, Žiline a na Slovensku ponúka na predaj a požičovňu vysávače. Pre každú domácnosť, rodinný dom alebo malú prevádzku ponúkame výkonné malé vysávače, ktoré sajú vodu, prach, kúsky omietky alebo iné mierne znečistenie. Profesionálne výkonné dvojmotorové vysávače používame na odsávanie kalovej vody, bahna, sadrokartónu alebo iných stredných až silnejších nečistôt. Poriadny sací výkon, 65 l nádrž na čistú a špinavú vodu zaručujú výborné výsledky. K dispozícii máme aj výkonný kalový vysávač so zabudovaným  čerpadlom na odpravenie tekutiny. Používame pri zatopených miestach. Parný čistič a vysávač v jednom na požičovňu vhodný pre priemyselné kuchyne, hotely a všade tam, kde je problém so silným znečistením.

Profesionálna požičovňa výkonných priemyselných vysávačov umožňuje zákazníkom požičať si stroj v našich predajniach. Dovoz veľkých priemyselných vysávačov ponúkame pre nasledovné mestá a ich blízke okolia: Malacky, Nové Zámky, Trnava, Dunajská Streda, Nitra, Žilina, Čadca, Poprad, Banská Bystrica, Ružomberok, Prešov, Košice. Komárno, Humenné.  Dovoz strojov sa týka zväčša veľkých strojov, ktoré sú vhodné na profesionálne používanie. Všetky ostatné stroje si neváhajte požičať v Bratislave.

Neváhajte sa pozrieť aj na našu požičovňu mobilných dieslových agregátov (kompresor, elektrocentrála)


Požičovňa vysávačov a zametacích strojov Bratislava, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Nové Zámky, Malacky, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice, Komárno, Humenné ponúka požičovňu priemyselných vysávačov, stavebných vysávačov a technických vysávačov. Požičovňa stavebných vysávačov obsahuje silné sacie výkonné vysávače, ktoré vedia vysať veľké kvantum prachu, vody a oleja. Prenájom priemyselných vysávačov je rozšírený aj o vysávače s 120 l nádobou. Práve vysávače na kvapaliny umožňujú odsať veľké kvantum tekutiny a hneď odsávať znečistenie. Niektoré vysávače majú zabudované kalové a sudové čerpadlo. Odvádzanie tekutiny je veľmi jednoduché. Veľkou výhodou priemyselných vysávačov na kvapaliny a prach je odsávanie veľkého množstva prachu a tekutín behom pár minút. Zákazník šetrí čas a energiu. Práce bežia kontinuálne a zákazník bude určite spokojný.

Rok 2017- vysávače na vodu a prach pre živnostníkov
V roku 2017 sme umožnili, aby si u nás našiel každý profesionál malý výkonný vysávač, ktorý disponuje automatickým oklepom filtra a elektrickou zásuvkou. Vysávače vsadené do portfólia umožňujú vysávanie na stavbách a v prašnom prostredí. 

Rok 2018 v nasadení vysávačov na vodu
V roku 2018 pokračujeme v nasadení vysávačov na vodu. Naša požičovňa obsahuje vysávače, ktoré dokážu vysať vodu zo studne. Ide o silné priemyselné vysávače, ktoré vysajú blato a silne špinavú vodu z veľmi úzkych vrtov studní. Všade tam, kde nestačí ponorné a hlbinné kalové čerpadlo prichádza na rad extra silný priemyselný vysávač IVR-L 120/2 TC ME DP Kärcher. Jeho parametre sú skutočne veľmi kvalitné. 

Požičovňa vysávačov Bratislava- Slovensko ponúka vysávače na azbest. Pracujete na rekonštrukčných prácach? Máte problém s nebezpečným prachom ako je azbest? Pre tieto účely sme zriadili požičovňu vysávačov pre nebezpečný prach ako je azbest. Pre výrobné firmy sme zaradili do portfólia vysávačov aj profesionálne vysávače na vysávanie špón. Požičovňa vysávačov na špony disponuje silnými strojmi na vysávanie tohto typu znečistenia.

Rok 2019 s vysávačmi na veľký objem prachu
V roku 2019 sme pokračovali v progrese s našou požičovňou špičkových vysávačov. Doplnili sme niektoré nové modely, ktoré obsahujú dvojitý automatický oklep filtra. Tieto vysávače sú schopné vysávať extrémne veľké množstvo prachu za krátky čas. 

Rok 2020 špičkové veľké stavebné vysávače
Rok 2020 sa začal tiež veľmi úspešné, pretože sme zakúpili do našich radov špičku stavebných/priemyselných vysávačov IVS 100/55 M Kärcher. Vysávač s vysokým sacím výkonom a prietokom vzduchu je vhodný na odsávanie a vysávanie veľkého objemu zdraviu škodlivého prachu. Jeho nádoba 100 l umožňuje zároveň vysávať stavebný odpad.

Rok 2021 rozšírenie sortimentu o vysávače do rizikového prostredia
Do našich radov na požičovňu pribudol špičkový vysávač na vysávanie zdraviu škodlivého a rakovinotvorného prachu IVC 60/12-1 EC H 22 Kärcher. Je vhodný na vysávanie azbestu, explozívnych a výbušných častíc. Skutočne veľká pomoc pri vysávaní priestorov, kde sa kladie maximálny dôraz na hygienu.

Rok 2022- veľmi silné stavebné vysávače na veľmi jemný prach, nová vyzva priemyselných odprašovačov?
Rok 2022 sa nesie v znamení investícií do veľkých priemyselných vysávačov, na ktoré nie sú potrebné sáčky. Vysávače s špičkovou filtráciou na veľmi jemný prach vo výrobnom prostredí pre vysávanie tých najmenších prachových častíc. Extra silný výkon, kompaktnosť a použitie na nepretržitú prevádzku radia naše priemyselné vysávače medzi svetovú špičku. Veľkou výzvou pre našu firmu je zabudovanie priemyselných odprašovačov na rýchle a precízne odprášenie prostedia vo výrobnej sfére. Uvidíme, či sa nám to podarí. 

V roku 2024 sme investovali do jazierkových vysávačov. Vedia odsať veľké množstvo znečistenej vody vďaka filtračnému systému a kvalitnému kalovému čerpadlu. Požičovňu vysávačov sme opätne inovovali hlavne o vysávače v priemysle, ktoré vedia odsať kvantum drobného prachu, keďže naša firma vykonáva pravidelné čistenie a upratovanie v halách, priemysle. 

Ak máte záujem o požičovňu čerpadiel neváhajte nás kontaktovať. Naša ponuka požičovne je bohatá, neváhajte kliknúť na link požičovňa techniky
 
1. Priemyselný vysávač na kvapaliny IVR-L 100/40 Sc Kärcher

Požičovňa industriálnych vysávačov ponúka top kvalitu v podobe vysávačov kvapalín. Tento odsávač kvapalín s výkonom 4 kW odsaje úplne všetko. Odsáva oleje, emulzie, jemné, hrubé a veľmi hrubé kovové triesky. Objem nádoby 100l zaručuje odsávanie veľkého objemu tekutín a kovových častíc. Veľmi výkonný energetický kompresor s bočným kanálom, optimalizovanou geometriou obežného kolesa pre vysoký sací výkon pre dlhodobú prevádzku. Vypustenie kvapalín uvoľnením hadice.

Technické parametre:
Druh prúdu 3/400/50 Ph/V/Hz
Prietok vzduchu 137/495 l/s/m³/h
Príkon 4 kW
Vákuum 140/14 mbar/kPa
Pripájací priemer ID 70
Priemer príslušenstva ID 70, ID 50
Hmotnosť 170 kg


 
2. Vysávanie veľkého objemu kvapalín, oleja, pilín, korozívnych médií v priemysle

V požičovni 2 typy vysávačov:
1. Vysávač s 120l nádobou a čerpadlom
2. Vysávač s 200l nádobou a čerpadlom
 
Vysávač s 120l nádobou
Priemyselný špičkový vysávač IVR-L 120/24-2 Tc Me Dp je našou špičkou vysávačov. Kompaktný priemyselný vysávač na prenájom obsahuje vyklápací podvozok na pohodlné vypúšťanie kvapaliny zo spodnej časti stroja. Stroj je schopný vysávať kvantum oleja, vody, kalu a výborne si poradí aj s bezprašnými časticami ako sú piliny. Odporúčame aj na vysávanie korozívnych médií. Sacia hadica sa vám nezamotá, pretože sa otáča okolo svojej osi. Sudové čerpadlo je zabudované na stroji takže môžeme odpraviť nasatú kvapaliny hneď preč. Absolútne kompaktná a odolná konštrukcia vysávača umožňuje využitie pri náročných prácach v priemysle. Vysávač využijeme aj na odsávanie vody zo studní, ktoré majú veľmi malé priemery. Vysávač veľmi dobre saje silne znečistenú vodu z úzkych vrtov studní. Voda sa pohodlne odpravuje preč alebo sa vypúšťa pomocou hadice. Priemyselný vysávač na olej a korozívne médiá si môžete požičať v nasledovných mestách a ich okolí: Bratislava a okolie, Malacky, Myjava, Holíč, Senec, Pezinok, Modra, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Žilina, Liptovský Mikuláš, Poprad, Košice, ... . 


Cena dohodou, záloha dohodou

Pri tomto stroji ponúkame:
 1. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislave
 2. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Žiline
 3. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Liptovskom Mikuláši
 4. Dovoz stroja v rámci celého Slovenska

Parametre
Objem nádoby: 120l
Prietok vzduchu (l/s): 148/532
Priemer príslušenstva: 52 mm
Pripojenie: 220 V
Vybavenie: Zabudované sudové čerpadlo na odpravovanie vody, 20m sacia hadica (5m+5m+5m+5m), sacie trubky, sacia hubica úzka a široká, kôš na korozívne médiáVysávač s 200l nádobou
Priemyselný vysávač na kvapaliny IVR-L 200/24-2*W2K Kärcher. Požičovňa priemyselných vysávačov na kvapaliny vsadila do svojej flotily vysávačov top produkt, ktorý je síce veľký, zato absolútne inovatívny a všestranný. Odsávač kvapalín alebo vysávač na kvapaliny a triesok s striedavým prúdom pre odsávanie veľkého objemu olejov, triesok, chladiacich emulzií. Vysoký sací výkon zaručuje vreckový filter s dlhou životnosťou. Sitový kôš zachytáva a oddeľuje kvapalné a pevne nasaté médiá. Stroj je možné zdvihnúť aj vysokozdvižným vozíkom. Tekutiny z 200l nádoby sa vypustia uvoľnením vypúšťacej hadice. Sudové zabudované čerpadlo umožňuje odpravenie tekutín až do výšky 6m.
 
Technické parametre
Druh prúdu 1/220-240/50-60
Prietok vzduchu 148/532 l/s/m³/h
Príkon 2,4 kW
Vákuum 230/23 mbar/kPa
Pripájací priemer ID 50
Hmotnosť 134 kg 
3. Vysávanie v priemysle, na stavbe a všade tam, kde je veľmi veľa prachu
 
Profesionálny robustný stavebný vysávač na požičovňu sa hodí na tie najťažšie úlohy. Vysávanie na stavbe, vysávanie piesku, vysávanie štrku, vysávanie mokrej hliny, to všetko zvládne extra silný profík značky Kärcher IVS 100/55 M. Disponuje filtrom prachovej triedy M, tj. vysávanie zdraviu škodlivého prachu. Využívame ho v exteriéri a interiéri. Priemyselný vysávač disponuje silnými turbínami a jeho výkon je nadštandardný. Je to naša špička robustných vysávačov. Veľká nádoba v objeme 100 l umožňuje vysávať behom krátkeho času veľký objem stavebného odpadu. Priemer príslušenstva 50mm a 70mm je konfigurovateľný. Vysávač umožňuje vysávať v dĺžke až 30m vďaka napojiteľným hadiciam. Týmto môžeme ukotviť vysávač na nižích poschodiach a vysávať na vyšších poschodiach. Ponúkame to najlepšie, čím disponuje naša firma IB REIN. Robustný priemyselný stavebný vysávač si môžete požičať v nasledovných mestách a v ich okolí: Bratislava a okolie, Malacky, Myjava, Holíč, Senec, Pezinok, Modra, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Žilina, Poprad, Banská Bystrica, Ružomberok, Prešov. Cena: dohodou, záloha: dohodou

Pri tomto stroji ponúkame:
 1. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislave
 2. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Žiline
 3. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Liptovskom Mikuláši
 4. Dovoz stroja v rámci celého Slovenska
K dispozícii elektrocentrála v prípade, že nemáte pripojenie na elektrickú energiu. Odvoz a dovoz stroja možný. 

Parametre
Druh prúdu 400 V
Prietok vzduchu 500 l/s
Vákuum kPa 240/24
Objem nádoby na špinu 100 l
Príkon 5,5 kW radiálna výveva
Priemer príslušenstva 50/70mm
Hmotnosť 148 kg

Výhody:
30m sacia hadica
možnosť vypnutia a zapnutia vysávača priamo na rukoväti
extra silný výkon, 100 l nádoba na znečistenie
vysávanie bez sáčku
prachová trieda M- vysávanie veľmi jemného prachu
Vysávanie hrubého väčšieho znečistenia


4. Vysávanie prachu a korozívnych médií v priemysle

Výkonný priemyselný vysávač IVR 35/20 Kärcher na prach a korozívne médiá
Výkonný priemyselný vysávač IVR 35/20 – 2 Pf Me Kärcher vhodný pre kovospracujúci priemysel. Vysávač disponuje odolnou konštrukciou a výborným sacím výkonom. Obsahuje dva výkonné bypassové motory. Zosilnený vreckový filter pre prachovú skupinu M s filtračnou plochou 1,4 m² a efektívnym oklepom filtra predurčuje tento stroj do silného znečistenia. Vysávač navyše obsahuje cyklónový systém vstupného odlučovania, čo v praxi umožňuje bezpečné zbieranie jemného prachu do nádoby. Vysávač sa používa absolútne bez sáčkov. Nie je nutnosť používania sáčkov. 

Cena dohodou, záloha dohodou

Pri tomto stroji ponúkame:
 1. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislave
 2. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Žiline
 3. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Liptovskom Mikuláši
 4. Dovoz stroja v rámci celého Slovenska

Technické parametre
Druhu prúdu 1/220-240/50-60 Ph/V/Hz
Vákuum 220/22 mbar/kPa
Objem nádoby 35l
Príkon 2 kW
Pripájací priemer 50 mm
Priemer príslušenstva 40mm, 50mm
Váha 53 kg
Prietok vzduchu l/s: 100/360
5. Vysávanie vody a prachu klasické znečistenie. Automatický oklep filtra. Najmenší vysávač s 2x turbínou.

Náš top vysávač pre vysávanie vody a prachu na 220 V s označením NT 55/2 Tact2 ME I Kärcher. Automatický oklep filtra ho radí medzi vysávače, ktoré v pohode zvládnu viac prachu. Jedná sa o bezsáčkový vysávač, ktorý obsahuje výsuvnú nádobu. Naše vysávače disponujú silným sacím výkonom. Odporúčame na vysávanie stavebného prachu, znečistenej vody a na bežné vysávanie. Vysávač na prenájom disponuje 55l nádobou na suchú a mokrú špinu. Jeho využitie v praxi je univerzálnejšie. Na jednej strane pohodlne zvláda vysávať stavebný prach, na druhej strane vysaje vodu. Najväčšou výhodou tohto vysávača na požičovňu je fakt, že obsahuje 2x turbínu resp. výkonné motory, ktoré vykonávajú silný sací efekt. 

Pri tomto stroji ponúkame:
Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš

Cena: 60 eur + dph/24 hod, Cena víkend: 90 eur + dph, záloha 200 Eur

Technické parametre
Druh prúdu 1/220-240/50-60 Ph/V/Hz
Prietok vzduchu 2x74 l/s
Vákuum 254/25,4 mbar/kPa
Objem nádoby 55l
Materiál nádoby: oceľ
Príkon 2760 W
Priemer príslušenstva 40mm
Hmotnosť 43kg

Výhody
Automatické vypínanie pri nasávaní tekutín
Antistatická príprava
Antikorová nádoba
Dvojitý automatický oklep filtra pre vysávanie prachu
Trieda krytia I


 

6. Vysávanie nebezpečných prachových častíc v triede H, azbestu, zdraviu škodlivého, rakovinotvorného prachu, explozívnych a výbušných častíc
 
Požičovňa vysávačov Bratislava ponúka kvalitný jedno- motorový priemyselný vysávač NT 35/1 Tact Te H na azbest a špičkový priemyselný vysávač pre nebezpečný prach s maximálnym dôrazom na citlivosť prostredia IVC 60/12-1 Ec H 22 Kärcher pre zónu ATEX.  S týmto vysávačom môžeme vysávať aj prachové častice v triede H. Je to trieda s najvyšším nebezpečenstvom prachových častíc. Vysávač na požičovňu je schopný zlikvidovať kvantum nebezpečného prachu. Vysávač je komplet antistatický aj s príslušenstvom. Nebezpečný odpad je vysávaný do špeciálnych vreciek, ktoré sú utesnené. Vysávač obsahuje elektrickú zásuvku na pripojenie príslušenstva. 

V požičovni 3 typy vysávačov
Vysávač na azbest s 35l nádobou, 220 V
Vysávač trieda ATEX s 60 l  nádobou pre nebezpečné prostredie, 220 v
Vysávač trieda ATEX M Z23 s 60l nádobou pre nebezpečné prostredie, 400 V

Priemyselný vysávač na pevné hmoty IVM 60/30 M Z23
Požičovňa vysávačov na nebezpečný odpad a prach vsadila profíka, ktorý nemá konkurencie. Vysávač je vhodný pre zónu ATEX 22 a je certifikovaný podľa 2014/34EU. Vysávač na prenájom je vhodný na odstránenie a vysávanie veľmi jemného prachu, zdraviu škodlivého prachu a výbušného prachu. Vysávač s radiálnou vývevou, trojfázovou prevádzkou vydrží v pohode vysávať 24 hodín denne.

Cena dohodou

Technické parametre
Druhu prúdu 3/400/50 Ph/V/Hz
Prietok vzduchu 55/198 l/s/m³/h
Vákuum 250/25 mbar/kPa
Objem nádoby 60l
Príkon 3 kW
Priemer príslušenstva 40mm
Pripájací priemer 70mm
Hmotnosť 100kg


 

 

Vysávač Kärcher IVC 60/12-1 Ec H Z 22 znamená, že sa používa v priestoroch, kde je nevyhnutné dodržiavať špeciálne bezpečnostné opatrenia. Vysávač na prenájom je certifikovaný na používanie ATEX zóne 22. Jeho veľkou výhodou je 2 stupňová filtrácia, ktorá je rozdelená na rozdielne časti. Jedna časť prachu prechádza cez filtračné vrecká triedy BIA C M a druhá časť cez filter prachovej triedy H. Vysávač je vhodný aj na vysávanie azbestu a iných škodlivých a výbušných častíc. S vysávačom môžeme vysávať aj výbušný prach. Akýkoľvek priestor, ktorý je veľmi citlivý na hygienu vieme vyčistiť prostredníctvom tohto perfektného vysávača. Jeho veľká nádoba umožňuje vysávač veľké množstvo zdraviu škodlivého prachu. Tento vysávač sme zaradili do nášho portfólia s tým, že chceme podporiť odsávanie škodlivého prachu tam, kde skutočne patrí. 

Cena: 60 Eur bez dph/24h, Záloha 300 Eur. 
*nutné zakúpiť sačky na vysávanie nebezpečného odpadu!

Pri tomto stroji ponúkame
Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislave, Žiline a Liptovskom Mikuláši
 
Parametre:
Druh prúdu 220 – 240V
Prietok vzduchu 140 l/s
Vákuum kPa 223/22,3
Objem nádoby 60l
Príkon 1 kW
Hmotnosť 59 kgVysávač na azbest s 35 l nádobou je vhodný na vysávanie menšieho objemu azbestu. Disponuje výborným sacím výkonom a je vhodný všade tam, kde potrebujeme vysávať na rôznych miestach. 

Cena: 40 eur bez dph/24hod, Cena víkend: 60 eur bez dph, Záloha: 300 eur
*potrebné zakúpiť vrecká na vysávanie nebezpečného prachu!!!!!!

 
Trieda prachu H
Prachová trieda H je definovaná ako trieda s najvyšším rizikom nebezpečenstva. Pre tento fakt sa kladú najvyššie požiadavky na bezpečnosť a filtráciu vysávača. Pre všetky prachy s HHPM < 0,1 mg/m3 (vrátane rakovinotvorných prachov, prachy s klíčkami/baktériami) smie byť maximálna priepustnosť vysávača 0,005% !

 
7. Vysávanie kalovej vody a kontinuálne odvádzanie kvapaliny
 

7.1 Profesionálny vysávač na požičovňu obsahuje zabudované kalové čerpadlo, ktoré sa nachádza v nádobe. Čerpadlo sa zapína automaticky podľa výšky hladiny vody. Odporúčame na vysávanie vody. Voda je automaticky pomocou hadice odpravovaná preč. Tento typ vysávača je vhodný napríklad pri zatopených miestach. Ktokoľvek utrpel haváriu s vodou alebo má zatopený priestor môže si od nás vysávač s zabudovaným kalovým čerpadlom požičať. Je to skutočne výborná pomôcka ako odpraviť veľa vody za krátky čas. Navyše vysávanie je veľmi pohodlné. Čerpadlo si samo reguluje koľko odpraví vody, pretože disponuje plavákom. 

Profesionálny vysávač NT 611 so zabudovaným kalovým čerpadlom na odsávanie vody

Cena:
 60 eur + dph/24hod, Cena víkend: 90 eur + dph, záloha 200 Eur

Pri tomto stroji ponúkame:
Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš

Typ znečistenia: kalová voda, redšie tekutiny (nesmie byť bahno)
K dispozícii máte 13m dlhú hadicu na odpravenie vody. 

Technické parametre vysávača:
Prietok vzduchu: 57 l/s
Vákuum (kPa): 235/23,5
Objem nádoby: 55 l
Maximálny príkon (W): 2350
Výkon čerpadla (W): 800
Priemer hadice a trubiek: 40mm
Hmotnosť: 23kg7.2 Profesionálny jazierkový vysávač Torpedo Ultra 
Profesionálny jazierkový vysávač Torpedo Ultra je profesionálnym pomocníkom pre malé a stredne veľké jazierka a biobazény do 250m2. Výhodou tohto pomocníka pri čistení jazierok je kvalitné kalové čerpadlo a filtračný systém. Pomocou čerpadla a filtračného systému nasávame kalovú bahnovú vodu do vysávača a spätne ju vieme vracať do biobazénu. Takto vieme zachovať mikroflóru v jazierku a nemusíme ho celé odčerpať. Výhodou našich vysávačov na čistenie jazierok je množstvo rôznych doplnkových teleskopických tyčí a nadstavcov na čistenie dna bazéna. 

Pri veľmi silne znečistených bazénoch a jazierkách je nutné vysať vodu, buď jazierkovým vysávačom alebo pri extrémnom znečistení aj silným kalovým čerpadlom. Na dne jazierka je množstvo blata, takže je nutné vystriekať horúcovodným tlakovým čističom. Všetko si viete u nás požičať,  postup prác a samotné čistenie vám vieme tiež čo najlepšie vysvetliť. Čistenie jazierka a biobazéna nie je ľahké, s našou čistiacou technikou zvládnete všetko. Technické parametre:
Veľkosť jazierka: od malého až po 250m2
Sací výkon: 20 000l/h
Teleskopická tyč: sklolaminát 2,5m-5m
Odtoková hadica: 12m
Hmotnosť 36kg

Ceny:
 1. Jazierkový vysávač Torpedo Ultra samostatne
Cena 24h: 150 Eur bez dph
Cena víkend: 150 Eur bez dph
*požičanie v piatok, vrátanie v pondelok ráno
Záloha 300 Eur
 
 1. Komplet set: Jazierkový vysávač Torpedo Ultra, vysokotlakový čistič s ohrevom vody + prípadne kalové čerpadlo:
Cena 24h: 250 Eur bez dph
Cena víkend: 250 Eur bez dph
 ​*požičanie v piatok, vrátanie v pondelok ráno
Záloha 500 Eur
 
8. Vysávač s parným čističom. Odstraňovanie vodného kameňa a mastnoty.
 
Profesionálny parný čistič a vysávač na požičovňu v jednom. Perfektný silný sací výkon a silný tlak pary umožňujú veľmi dobre čistiť zákutia, špáry a nedostupné miesta. Čistenie prebieha takmer bez chémie. Parný vysávač a parný čistič v jednom je schopný zároveň vysávať špinu. Odporúčame na čistenie sprchovacích kútov, čistenie kuchýň a na detailnú prácu pri odstraňovaní vodného kameňa. Výhodou parného čistenia je kondenzácia pary. Voda sa mení na paru a tým pádom pri čistiacich prácach nemáte prebytočné množstvo vody. Výhodou pary je skutočnosť, že je veľmi horúca. Tým pádom čistí a odstraňuje špinu z rôznych povrchov. Môže sa jednať o olej a vodný kameň. Dezinfekcia je potrebná pri čistiacich prácach. S našimi parnými strojmi poriadne vydezinfikujete priestor. 

Profesionálny parný čistič a vysavač v jednom
Cena: 1 deň 90
 eur + dph/24hod, Cena 2 dni 120 Eur + dph/48h, Cena 3 dni 180 Eur + dph /72h, cena víkend: 120 eur + dph, Záloha 300 Eur

Pri tomto stroji ponúkame:
1. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislave
2 Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Žiline
3 Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Liptovskom Mikuláši
4 Dovoz stroja v rámci západného a stredného Slovenska

Typ znečistenia: priemyselnejšie znečistenie, kuchynský olej, motorový olej, sadza, tmel, vodný kameň
Čo konkrétne čistiť? okná, sprchovací kút, kuchyňa, podlahy, všetky vertikálne a horizontálny povrchy, silné znečistenie
Nádoba na čistú vodu: 5 l
Tlak pary: 8 bar
Vybavenie: podlahová hubica, malé kefy na špáry a zákutia, hubica na umývanie okien, 


 
 
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.