Aký výsavač potrebujete?
 
Kvapaliny, olej, korozívne médiá
 
Prach, korozívne média
 
Voda a prach
 
Azbest, prachová skupina H
 
Vysávač s kalovým čerpadlom
 
Vodný kameň, mastnota
 
Vysávanie pre domácnosť
 
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať


Firma IB Rein v Bratislave ponúka na predaj a požičovňu vysávače. Pre každú domácnosť, rodinný dom alebo malú prevádzku ponúkame výkonné malé vysávače, ktoré sajú vodu, prach, kúsky omietky alebo iné mierne znečistenie. Profesionálne výkonné dvojmotorové vysávače používame na odsávanie kalovej vody, bahna, sadrokartónu alebo iných stredných až silnejších nečistôt. Poriadny sací výkon, 65 l nádrž na čistú a špinavú vodu zaručujú výborné výsledky. K dispozícii máme aj výkonný kalový vysávač so zabudovaným  čerpadlom na odpravenie tekutiny. Používame pri zatopených miestach. Parný čistič a vysávač v jednom na požičovňu vhodný pre priemyselné kuchyne, hotely a všade tam, kde je problém so silným znečistením.

Požičovňa vysávačov Bratislava ponúka požičovňu priemyselných vysávačov, stavebných vysávačov a technických vysávačov. Požičovňa stavebných vysávačov obsahuje silné sacie výkonné vysávače, ktoré vedia vysať veľké kvantum prachu, vody a oleja. Prenájom priemyselných vysávačov je rozšírený aj o vysávače s 120 l nádobou. Práve vysávače na kvapaliny umožňujú odsať veľké kvantum tekutiny a hneď odsávať znečistenie. Niektoré vysávače majú zabudované kalové a sudové čerpadlo. Odvádzanie tekutiny je veľmi jednoduché. Veľkou výhodou priemyselných vysávačov na kvapaliny a prach je odsávanie veľkého množstva prachu a tekutín behom pár minút. Zákazník šetrí čas a energiu. Práce bežia kontinuálne a zákazník bude určite spokojný.

Naša požičovňa obsauje vysávače, ktoré dokážu vysať vodu zo studne. Ide o silné priemyselné vysávače, ktoré vysajú blato a silne špinavú vodu z veľmi úzkych vrtov studní. Všade tam, kde nestačí ponorné a hlbinné kalové čerpadlo prichádza na rad extra silný priemyselný vysávač IVR-L 120/2 TC ME DP Kärcher. Jeho parametre sú skutočne veľmi kvalitné. 

Požičovňa vysávačov Bratislava ponúka vysávače na azbest. Pracujete na rekonštrukčných prácach? Máte problém s nebezpečným prachom ako je azbest? Pre tieto účely sme zriadili požičovňu vysávačov pre nebezpečný prach ako je azbest. Pre výrobné firmy sme zaradili do portfólia vysávačov aj profesionálne vysávače na vysávanie špón. Požičovňa vysávačov na špony disponuje silnými strojmi na vysávanie tohto typu znečistenia. 

Ak máte záujem o požičovňu čerpadiel neváhajte nás kontaktovať. Naša ponuka požičovne je bohatá, neváhajte kliknúť na link požičovňa techniky
 
1. Vysávanie veľkého objemu kvapalín, oleja, pilín, korozívnych médií v priemysle
 
Priemyselný špičkový vysávač IVR-L 120/24-2 Tc Me Dp je našou špičkou vysávačov. Kompaktný priemyselný vysávač na prenájom obsahuje vyklápací podvozok na pohodlné vypúšťanie kvapaliny zo spodnej časti stroja. Stroj je schopný vysávať kvantum oleja, vody, kalu a výborne si poradí aj s bezprašnými časticami ako sú piliny. Odporúčame aj na vysávanie korozívnych médií. Sacia hadica sa vám nezamotá, pretože sa otáča okolo svojej osi. Sudové čerpadlo je zabudované na stroji takže môžeme odpraviť nasatú kvapaliny hneď preč. Absolútne kompaktná a odolná konštrukcia vysávača umožňuje využitie pri náročných prácach v priemysle. Vysávač využijeme aj na odsávanie vody zo studní, ktoré majú veľmi malé priemery. Vysávač veľmi dobre saje silne znečistenú vodu z úzkych vrtov studní. Voda sa pohodlne odpravuje preč alebo sa vypúšťa pomocou hadice. 

Cena: dohodou
Záloha: 1000 eur
Objem nádoby: 120l
Prietok vzduchu (l/s): 148/532
Priemer príslušenstva: 52 mm
Pripojenie: 220 V
Vybavenie: Zabudované sudové čerpadlo na odpravovanie vody, 20m sacia hadica (5m+5m+5m+5m), sacie trubky, sacia hubica úzka a široká, kôš na korozívne médiá2. Vysávanie prachu a korozívnych médií v priemysle

Výkonný priemyselný vysávač IVR 35/20 – 2 Pf Me Kärcher vhodný pre kovospracujúci priemysel. Vysávač disponuje odolnou konštrukciou a výborným sacím výkonom. Obsahuje dva výkonné bypassové motory. Zosilnený vreckový filter pre prachovú skupinu M s filtračnou plochou 1,4 m² a efektívnym oklepom filtra predurčuje tento stroj do silného znečistenia. Vysávač navyše obsahuje cyklónový systém vstupného odlučovania, čo v praxi umožňuje bezpečné zbieranie jemného prachu do nádoby. Vysávač sa používa absolútne bez sáčkov.

Cena: dohodou
Záloha: 500 eur
Objem nádoby: 35l
Prietok vzduchu l/s: 100/360
Priemer príslušenstva: 52mm
Pripojenie: 220 V
Nie je nutnosť používať sáčky3. Vysávanie vody a prachu (klasické znečistenie)

Klasické veľké profesionálne vysávače na prenájom. Disponujú silným sacím výkonom. Odporúčame na vysávanie stavebného prachu, znečistenej vody a na bežné vysávanie. Vysávač na prenájom disponuje 65l nádobou na suchú a mokrú špinu. Jeho využitie v praxi je univerzálnejšie. Na jednej strane pohodlne zvláda vysávať stavebný prach, na druhej strane zhltne veľké kvantá vody za pár sekúnd. Najväčšou výhodou tohto vysávača na požičovňu je fakt, že obsahuje 2x turbínu resp. výkonné motory, ktoré vykonávajú silný sací efekt. Vysávače na požičovňu s 3x turbínou obsahujú o niečo vyšší sací efekt. Tu môžeme kľudne pritvrdiť a vysávať väčšie úlomky častíc. S týmto vysávačom je možné vysávať špony. 

Profesionálne vysávače s 2 až 3x motorom
Cena:
40 eur + dph/24 hod, Cena víkend: 60 eur + dph, záloha 100 Eur
Typ znečistenia: prach, väčšia špina, zakalená voda, bahno
Objem nádoby: 65 l
Počet motorov: 2x
Vybavenie: hadica 2,5m až 10m, sacie hubice, predlžovacie tyče


4. Vysávanie nebezpečných prachových častíc v triede H a azbestu
 
Požičovňa vysávačov Bratislava ponúka kvalitný jedno- motorový priemyselný vysávač NT 35/1 Tact Te H na azbest. S týmto vysávačom môžeme vysávať aj prachové častice v triede H. Je to trieda s najvyšším nebezpečenstvom prachových častíc. Jednomotorový vysávač na požičovňu je schopný zlikvidovať kvantum nebezpečného prachu. Vysávač je komplet antistatický aj s príslušenstvom. Nebezpečný odpad je vysávaný do špeciálnych vreciek, ktoré sú utesnené. Vysávač obsahuje elektrickú zásuvku na pripojenie príslušenstva. 

Cena: 20 eur bez dph/24hod, Cena víkend: 30 eur bez dph, Záloha: 300 eur
*potrebné zakúpiť vrecká na vysávanie nebezpečného prachu!!!!!!

 
Trieda prachu H
Prachová trieda H je definovaná ako trieda s najvyšším rizikom nebezpečenstva. Pre tento fakt sa kladú najvyššie požiadavky na bezpečnosť a filtráciu vysávača. Pre všetky prachy s HHPM < 0,1 mg/m3 (vrátane rakovinotvorných prachov, prachy s klíčkami/baktériami) smie byť maximálna priepustnosť vysávača 0,005% !

 
5. Vysávanie kalovej vody a kontinuálne odvádzanie kvapaliny
 
Profesionálny vysávač na požičovňu obsahuje zabudované kalové čerpadlo, ktoré sa nachádza v nádobe. Čerpadlo sa zapína automaticky podľa výšky hladiny vody. Odporúčame na vysávanie vody. Voda je automaticky pomocou hadice odpravovaná preč. Tento typ vysávača je vhodný napríklad pri zatopených miestach. Ktokoľvek utrpel haváriu s vodou alebo má zatopený priestor môže si od nás vysávač s zabudovaným kalovým čerpadlom požičať. Je to skutočne výborná pomôcka ako odpraviť veľa vody za krátky čas. Navyše vysávanie je veľmi pohodlné. Čerpadlo si samo reguluje koľko odpraví vody, pretože disponuje plavákom. 

Profesionálny vysávač NT 611 so zabudovaným kalovým čerpadlom na odsávanie vody

Cena:
40 eur + dph/24hod, Cena víkend: 60 eur + dph, záloha 200 Eur
Typ znečistenia: kalová voda, redšie tekutiny (nesmie byť bahno)
K dispozícii máte 13m dlhú hadicu na odpravenie vody. 

Technické parametre vysávača:
Prietok vzduchu: 57 l/s
Vákuum (kPa): 235/23,5
Objem nádoby: 55 l
Maximálny príkon (W): 2350
Výkon čerpadla (W): 800
Priemer hadice a trubiek: 40mm
Hmotnosť: 23kg


 
6. Vysávač s parným čističom. Odstraňovanie vodného kameňa a mastnoty.
 
Profesionálny parný čistič a vysávač na požičovňu v jednom. Perfektný silný sací výkon a silný tlak pary umožňujú veľmi dobre čistiť zákutia, špáry a nedostupné miesta. Čistenie prebieha takmer bez chémie. Parný vysávač a parný čistič v jednom je schopný zároveň vysávať špinu. Odporúčame na čistenie sprchovacích kútov, čistenie kuchýň a na detailnú prácu pri odstraňovaní vodného kameňa. Výhodou parného čistenia je kondenzácia pary. Voda sa mení na paru a tým pádom pri čistiacich prácach nemáte prebytočné množstvo vody. Výhodou pary je skutočnosť, že je veľmi horúca. Tým pádom čistí a odstraňuje špinu z rôznych povrchov. Môže sa jednať o olej a vodný kameň. Dezinfekcia je potrebná pri čistiacich prácach. S našimi parnými strojmi poriadne vydezinfikujete priestor. 

Profesionálny parný čistič a vysavač v jednom
Cena:
60 eur + dph/24hod, Cena víkend: 90 eur + dph, záloha 300 Eur
Typ znečistenia: priemyselnejšie znečistenie, kuchynský olej, motorový olej, sadza, tmel, vodný kameň
Čo konkrétne čistiť? okná, sprchovací kút, kuchyňa, podlahy, všetky vertikálne a horizontálny povrchy, silné znečistenie
Nádoba na čistú vodu: 5 l
Tlak pary: 8 bar
Vybavenie: podlahová hubica, malé kefy na špáry a zákutia, hubica na umývanie okien, 


 
7. Vysávanie pre každú domácnosť
 
Pre každú domácnosť a živnostníka odporúčame využiť malý výkonný vysávač na požičovňu. Vysaje vodu a prach. S malým vysávačom môžete vysávať piliny, prach, piesok, hlinu a iné typy mierneho znečistenia. 

Vysávač pre domácnosť
Cena:
20 eur + dph/24hod, Cena víkend 30 eur + dph, záloha 100 Eur
Typ znečistenia: suchá a mokrá špina
Veľkosť znečistenia: suchá špina a tekutiny menšieho znečistenia


 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 24 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Maroš Ludvik

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.