Benzínové čerpadlá hasičské


 
SET na čistenie studne. Vodný krtko a čerpadlo do hĺbky 28m
 
Ponorné kalové čerpadlo pre minimálnu hladinu
 
Kalové čerpadlo na veľké znečistenie
 
Ponorné čerpadlo do hĺbky 50m
 
Priemyselné kalové čerpadlo 400 V
 
Vysávač + čerpadlo
 
Industriálny vysávač
 
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať


Požičovňa čerpadiel Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina a okolie ponúka slušnú kvalitu. Používame kalové čerpadlá do septiku, ktoré sú určené na odsávanie kalovej vody. Mali by sme rešpektovať výkonnostné normy čerpadiel a v prípade bahna musíme používať vysávače. Pre našich zákazníkov ponúkame na prenájom aj hlbinné kalové čerpadlá do úzkych vrtov. Firma IB REIN vám vie vhodne nakombinovať požičovňu čerpadiel a vysávačov na odsávanie silnejšieho znečistenia.Kompletná ponuka profesionálnej čistiacej techniky na prenájom?

Rok 2017- pokračujeme v investičnej činnosti do požičovne čerpadiel. Čerpadlá na odpieskovanie studní.
Čerpadlá na odpieskovanie studní ponúkame tým, ktorí majú problém s pieskom v hlbokom vrte. Zväčša sa jedná o úzky vrt a pre tieto dôvody sme sprístupnili zákazníkom viacero čerpadiel s rôznym priemerom. 

Rok 2018- čerpadlá na odsávanie čistej a kalnej vody
Čerpadlá, ktoré nájdete na požičovňu v našej kamennej predajni sú kvalitnou pomôckou pri odsávaní čistej a kalovej vody. Špinavá voda z nádrží, cisterien, sudov alebo zatopených miest môže narobiť veľa problémov. Zaplavenie vodou je potrebné odsať čo najrýchlejšie. Naše kalové čerpadlá odsávajú vodu do absolútneho minima, takže po odsatí vody ostane len mokrý povrch. Veľmii výhodným pomocníkom pri odsávaní veľkého množstva kalovej vody je benzínové čerpadlo. Výkonné hasičské čerpadlo s vlastným pohonom nájdete na požičovni práve vtedy, ak sa jedná o extrémne typy znečistení. Hasičské čerpadlo poskytuje pri práci skutočný komfort. 

Rok 2019- zveľaďovanie požičovne čerpadiel o hlbinné čerpadlá
Tenké hlbinné čerpadlá do úzkych vrtov sú výborné v tom, že vieme odsávať vodu z veľkej hĺbky. Často sa stáva, že práve v hlbokej studni je veľa kalu a piesku. Pomocou hlbinného čerpadla vieme vytiahnuť kvantum nečistôt. Hlbinné čerpadlo je vsúvané do vrtu pomocou povrazu tak, aby sa nám nezošmyklo. Jeho odolná konštrukcia zvládne filtrovať veľké množstvo piesku. Pre silne znečistenú vodu v úzkych vrtoch studní používame priemyselný vysávač IVR-L 120/2 Tc Me Dp Kärcher, ktorý dokáže vďaka svojmu silnému saciemu efektu vytiahnuť vodu z väčších hĺbok.

Rok 2020- veľké priemyselné vysávače pre odsávanie vody a hrubej špiny
Všade tam, kde je zaplavenie veľmi veľké a špina obsahuje hrubšie častice ako papier, hlinu, väčší štrk alebo nánosy bahna používame na odsávanie priemyselné vysávače. Naše priemyselné vysávače na požičovňu a predaj vysávajú prach a kvapaliny. Vysávače, ktoré obsahujú zabudované kalové čerpadlo sú schopné vysávať a zároveň odpravovať vodu preč. 

Naša požičovňa čerpadiel je rozšírená o požičovňu výkonných hasičských čerpadiel. Ide zväčša o benzínové čerpadlá, ktoré sa používajú na odsávanie veľkého množstva vody. Vysoký prietok vody a silný tlak umožňujú odsávať vodu z rybníkov a zatopených miest.

Pokračujeme v roku 2020- dopĺňame požičovňu o hasičské čerpadlá
V roku 2020 pokračujeme v inovovaní našej špeciálnej požičovni kalových, hasičských a hlbinných čerpadiel. V našich radoch pribudli čerpadlá značky HERON, ktoré používame na odpravovanie veľkého objemu znečistenej vody. Najvýkonnejšie hasičské čerpadlo dokáže odpraviť približne 1300 l vody za 1 minútu. Pre priemyselnú oblasť ponúkame požičovňu kalových čerpadiel, ktoré sú určené na odsávanie kalovej znečistenej vody, kde sa nachádzajú abrazívne častice. Ide o našu špičku kalových čerpadiel. Našou najvyššou radou hasičských čerpadiel na odčerpávanie veľkého objemu vody je čerpadlo s výkonom 11,7 HP  a dokáže odpraviť 2400 litrov za 1 minútu. Všetky čerpadlá najvyššej triedy si môžete požičať v Bratislave. Ponúkame dovoz čerpadiel v rámci Malaciek, Trenčína, Nových Zámkov, Žiliny, Nitry a pre mestá Ružomberok, Čadca, Poprad, Prešov, Brezno,....

Rok 2021- robustné kalové čerpadlá 400 V

Naša požičovňa pre rok 2021 pokračuje tak, ako sme si predsavzali. V sortimente nájdete výkonné robustné kalové čerpadlá na 400 V. Jedná sa o ťažšie čerpadá, ktoré sú vhodné na veľmi silný kal a veľký objem vody. 

Rok 2022- vysávače a čerpadlá na odpravenie oleja, emulzií a korozívnych médií
Rok 2022 sa nesie v investičnej činnosti do čerpadiel na odsávanie oleja, korozívnych médií a emulzií. Vhodná kombinácia kvalitných čerpadiel na nebezpečné látky umožňuje zákazníkom vyriešiť náročné čistiace práce v rizikovom prostredí. Špeciálne upravené vysávače na odsávanie kvapalín umožňujú pomocou kalového čerpadla odpravovať emulzie. V priemysle máme fakt čo ponúknuť.


Priemyselné vysávače, ktoré požičiavame môžete vidieť nižšie na tejto stránke alebo si pozrite stánku požičovňa priemyselných vysávačov, kde nájdete dostatočné množstvo informácií. 

Kalové čerpadlá, čerpadlá do studní, hasičské čerpadlá
 

1. Benzínové čerpadlo (hasičské)

Robustné kalové hasičské čerpadlo na požičovňu v Bratislave, Žiline, Liptovskom Mikuláši nájdete v kamennej predajni. Veľký výkon pre odčerpávanie silne znečistenej vody napríklad z nádrží, výkopov alebo priestorov, ktoré sú absolútne zatopené vodou. Pomocou tohto výkonného čerpadla vieme odčerpávať špinavú a zároveň čistú vodu. Čerpadlo zvládne častice s priemerom do 25mm. Čerpadlo vzhľadom na fyzikálne možnosti umožňuje čerpať vodu z výšky 8m. Výtlačná výška je 26m. Prepravný objem kvapaliny 1300 litrov za jednu minútu. Hasičské čerpadlo je poháňané vlastným motorom na benzín. Výkon motora 4,8 kW. Váha 47 kg. Ďalšie hasičské čerpadlo s vyšším výkonom až 8,4 HP a výkonom 6,3 kW je určené na náročnejšie práce v praxi. 

Možnosti:
Vyzdvihnutie čerpadla na prevádzke: Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš
Dovoz čerpadla v rámci celej SR

1 A Benzínové čerpadlo hasičské, výkon 6,5 HP (4,8 kW)
Prietok 1300 l/min
Max. výtlačná výška 26m
​Max. sacia hĺbka 8m
Hmotnosť 42kg
K dispozícii savice, hadice B 75
Cena: Dohodou, Záloha: 200 eur1 B Benzínové čerpadlo hasičské, výkon 8,4 HP (6,3 kW)
Prietok 1210 l/min
Max. výtlačná výška 26m
Max. sacia hĺbka 8m
Hmotnosť: 69 kg
K dispozícii spojky a savice B 75
Cena dohodou
Záloha 200 Eur

Možnosti:

Vyzdvihnutie čerpadla na prevádzke: Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš
Dovoz čerpadla v rámci celej SR

1 C Benzínové čerpadlo hasičské, výkon 11,7 HP (8,7 kW)

Kalové čerpadlo pre hasičov, ktoré je vhodné na odčerpávanie vody zo zatopených, či zaplavených priestorov. Môžete ho využiť napríklad na stavbách, v poľnohospodárstve a iných podobných odvetviach. Výtlak i satie je vybavené typom A110, rýchlospojka. Je to najvýkonnejšia rada čerpadiel, ktoré sú vhodné na odsávanie veľkého objemu vody. Tento typ čerpadla používame na špecifické úlohy pre odpravenie veľkých objemov vody. Čerpadlo je možné využívať aj na premiestňovanie resp. odčerpávanie vody z rybníkov alebo z nádrží. Jeho parametre sú obdivuhodné. 

Možnosti:
Vyzdvihnutie čerpadla na prevádzke: Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš
Dovoz čerpadla v rámci celej SR

Parametre:
Prietok 2438 l/min
Max. výtlačná výška 27m
Max. sacia hĺbka 8m
Hmotnosť: 89,5 kg
K dispozícii spojky a savice A110
Cena dohodou, záloha dohodou

2. SET na čistenie vŕtanej a kopanej studne. Tlakový čistič (vodný krtko) + čerpadlo do hĺbky 28m

Chcete si požičať SET na čistenie kopanej alebo vŕtanej studne? Umožníme vám prenájom hlbinného čerpadla a vodného krtka s vysokotlakovým čističom. Na čistenie dna studne potrebujeme rozvíriť dno studne a vyčistiť okolie. Ako na to? Pri tejto požičovni je nutné detailné zaškolenie v predajni.

Princíp čistenia:
Pomocou vysokotlakového čističa resp. vodného krtka zvirujeme dno studne. Naše tlakové čističe disponujú dostatočným prietokom vody a tlakom nato, aby sme mohli uvoľniť nánosy na dne studne. Tým pádom môžeme kontinuálne odsávať znečistenú pieskovú alebo kalovú vodu preč. Tento systém čistenia je efektívny z časového hľadiska, keďže narušenie sedimentov nám umožňuje rýchle odpravenie vody. 

Špecifikácia tlakových čističov:

1. Tlakový čistič s pripojením 400 V (tlak 200 - 250 bar, prietok vody 800 - 1000 l/h)2. Tlakový čistič s samostatným motorom (benzín) (tlak 230 bar, prietok vody 900 l/h)Špecifikácia čerpadla
Vďaka tomu, že súčiastky sú vyrobené s odolného oxidu keramiky je možné s týmto čerpadlo čerpať vodu  s vysokým obsahom piesku (až do 250g/m3). Oxidová keramika je veľmi tvrdá, má vysokú mechanickú pevnosť , vynikajúce klzné vlastnosti a dobre odoláva korózii aj opotrebovaniu. Samotné telo, hriadeľ , plášť sú z nerezovej ocele. Čerpadlo je vhodné aj do úzkych vrtov, jeho priemer je 98mm, je výslovne určené na vyčistenie úzkych vŕtaných studní zanesených pieskom. Jeho konštrukcia umožňuje použitie počas celého roka aj v náročných podmienkach.

Možnosť:
Vyzdvihnutie čerpadla na prevádzke: Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina

Cena: 120 Eur bez dph/24h, cena víkend 120 eur bez dph, záloha 300 eur
*k dispozícii hadica na odpravenie vody, prípadne predlžovačka, atd...
 

Čerpadlo do hĺbky 28 mm


 
Motor:
- STAIRS 4R204, olejom plnený, prevedenie 230V, 1,1kW
- nominálny prúd 8,1A
- axiálne zaťaženie 2000N
- otáčky 2840 za minútu
- max. teplota vody 35C
- minimálna rýchlosť obtekania vodou 0,2m/s
- maximálny počet zapnutí – 40x / hod
- dĺžka kábla – 30m
 
Čerpadlo:
-
Ponor: max 28m
- priemer čerpadla 98mm
- minimálna výtlačná výška Hmin - 9m
- maximálna výtlačná výška Hmax – 60m
- maximálne množstvo mechanických nečistôt v čerpanej kvapaline do 250g/m3
- prietok vody (záleží od výtlačnej výšky) do 180l/min

K dispozícii aj rôzne iné typy kalových čerpadiel vhodné na čistenie kopanej studne.

3. Ponorné kalové čerpadlo pre minimálnu hladinu

Ľahké, prenosné, a odolné čerpadlo, ktoré umožňuje odsať kvapaliny na rovnej podlahe už od výšky hladiny 1-2mm. V zavesenej polohe dokáže nasať nečistoty do veľkosti 7mm. Samotné čerpadlo je vhodné na odsávanie priesakovej vody alebo pri zatopení napríklad pivníc, garáží, alebo odčerpať vodu napr. z bazéna. Špeciálna uretanová podložka umožňuje čerpadlu vysať vodu do minimálnej hladiny, zároveň zabraňuje posunutiu čerpadla. Čerpadlo je chladené čerpanou kvapalinou, takže nemusí byť celé ponorené. Užší priemer len 205mm umožňuje použitie aj v užších studniach.

Možnosť:
Vyzdvihnutie čerpadla na prevádzke: Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš

Cena: 40 eur bez dph/24h, cena víkend 60 eur bez dph, záloha 100 eur
*k dispozícii hadica


Motor:
- elektromotor prevedenie 230V, 0,4kW
- max. teplota vody 35 °C
- dĺžka kábla – 10m
 
Čerpadlo:
- priemer čerpadla 205mm
- minimálna výtlačná výška Hmin – 6,5m
- maximálna výtlačná výška Hmax – 1,5m
- prietok vody (záleží od výtlačnej výšky) do 100l/min
- hmotnosť 10,5 Kg
- minimálna výška hladiny 1 - 2mm

 

4. Kalové čerpadlo na silné znečistenie, kal, blato, piesok, odsávanie silne znečistenej vody

Požičovňa čerpadiel Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš zaradila do svojej ponuky výkonné kalové čerpadlá, ktoré sú vhodné na odsávanie veľkého množstva znečistenej vody alebo kalu. Odporúčame na odsávanie kvapalín z nádrží, sudov, zatopených miestností a všade tam, kde potrebujeme veľmi rýchlo a pohodlne odpraviť znečistenú kvapalinu preč. Kalové čerpadlo sa pohodlne umiestňuje do nádrže, pretože disponuje povrazom. 

Možnosť:
Vyzdvihnutie čerpadla na prevádzke: Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš


 
Špičkové kalové čerpadlo je vhodné na odčerpávanie znečistenej vody od bahna, piesku alebo menších kamienkov. Čerpadlo je vhodné na odpravovanie znečistenej odpadovej vody. Jeho výkon je vhodný do stavebníctva a priemyslu. Odvodňovali sme s ním výkopové jamy, šachty, zásobníky a nádrže znečistené od pevných látok. Výhodou kalového čerpadla je jeho robustný výkon. Indukčný motor je chladený odtekajúcou vodou, dvojnásobná upchávka v olejovej vani s dodatočným gufferom, tesniace plochy vyrobené z karbidu chránia motor a predurčujú toto čerpadlo na náročné práce.

Cena: 60 Eur bez dph/24h, Cena víkend 90 Eur bez dph
Záloha: 300 Eur

Parametre:
Elektrika: 230 V
Prietok: 12 metrov kubických/1h
Výkon: 1,65 kW
Otáčky: 2840 ot/1min
Ponor max: 30m
Váha: 27kg

V dodávke máte odvodňovacie hadice v dĺžke 50m. Ostatné sa dozviete v predajni alebo zavolajte.
 
 

5. Hlbinné čerpadlo do úzkych vrtov, odpieskovanie, profesionálne použitie, silné znečistenie

5.1 Čerpadlo 230 V
Požičovňa hlbinných čerpadiel Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš ponúka na prenájom kvalitné hlbinné čerpadlo do úzkych vrtov studní. Hlbinné čerpadlo s úzkym priemerom sa pohodlne dostane do hlbokých studní, ktoré majú priemer od 10cm. Hlbinné čerpadlo odporúčame požičať vtedy, ak máte znečistenú vodu od jemného kalu a piesku. Filtračná schopnosť čerpadla je veľmi dobrá. Hlbinné čerpadlo disponuje výborným výkonom a je ideálnym pomocníkom pri prečistení studní. Veľmi dobre odsáva znečistenú vodu od piesku. 

Možnosť:
Vyzdvihnutie čerpadla na prevádzke: Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš

Cena: 60 Eur bez dph/24h, Cena víkend 90 Eur bez dph
Záloha: 300 Eur


 
Špičkové profesionálne ponorné hlbinné čerpadlo je vhodné na čerpanie úžitkovej a pitnej vody z veľkých hĺbok. Využitie nájde aj pri prečerpávaní nádrží, zavlažovaní, zásobovanie vodou. Najdôležitejším faktorom je skutočnosť, že čerpadlo je vhodné na profesionálne používanie.

Čerpadlo saje stredom. V praxi to znamená, že čerpadlo musí byť celé ponorené do vody. Čerpadlo obsahuje asynchronný motor s kotvou nakrátko. Čerpadlo a jeho konštrukcia sú vyrobené z netoxických materiálov. Tento typ čerpadla je vhodné na čerpanie z väčších hĺbok viac ako 8m. Pomocou tohto čerpala môžeme odčerpávať veľké objemy vody a piesku. Čerpadlo je vhodné na odpieskovanie studne. Vysoký výkon a dobré parametre zaručujú maximálnu efektivitu, ušetrený čas a super výsledky. 
 
Hadice v dodávke podľa potreby. 

Parametre
Maximálny prietok: 100 l/min
Maximálny výtlak: 50m
Výkon: 1,1 kW
Napájanie: 230 V
Pripojenie výtlak: 1´´ ¼ vnútorný závit
Obsah piesku vo vode max 100 g/m3
Materiál: nerezová oceľ
 
5.2 Čerpadlo 400 V pre veľmi náročné čistiace úlohy FP4 Q055/16
V našom portfóliu ponúkame mimoriadne kvalitné robustné hlbinné čerpadlo z nehrdzavejúcej ocele a súčiastok z oxidovej keramiky, vďaka ktorým umožňuje čerpať vodu s oveľa vyšším obsahom častíc, a to až do 250 g/m3. Konštrukcia z oxidovej keramiky je vďaka vysokej tvrdosti odolná voči korózii a opotrebovaniu, pričom vyniká dobrými klznými vlastnosťami. Plášť, puzdro kolies, hriadeľ, výtlačné hrdlo a sacia mriežka sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Vďaka priemeru iba 98 mm je vhodné do naozaj veľmi úzkych vrtov. Celý dizajn, v akom je čerpadlo vyhotovené zaručuje nízke axiálne zaťažovanie motora.Cena dohodou
Elektrocentrála dohodou
*nutnosť 2x človek pri prácach

 
Technické parametre:
- Napätie: 3x400V
- Optimálny výtlak: 52
Motor:
- STAIRS 4R518, olejom plnený, prevedenie 400V, 4kW
- nominálny prúd 9,8A
- axiálne zaťaženie 5000N
- otáčky 2850 za minútu
- max. teplota vody: 35 °C
- minimálna rýchlosť obtekania vodou: 0,2 m/s
 
Čerpadlo:
- pracovná oblasť čerpadla: H= 89-13 m, Q= 0-450 l/min
- priemer čerpadla: 98 mm
- prevedenie 400V, 50Hz
- minimálna výtlačná výška Hmin – 13 m
- maximálna výtlačná výška Hmax – SV40 = hĺbka do 40 m, SV60 = hĺbka do 60 m
- maximálne množstvo mechanických nečistôt v čerpanej kvapaline do 250 g/m3
- prietok vody: 220-260 l/min

6.  Najvýkonnejšie kalové ponorné čerpadlo SIGMA na odsávanie silne znečistenej vody, priemyselné používanie

Požičovňa priemyselných kalových čerpadiel na odsávanie silne znečistenej vody ponúka špičku kalových čerpadiel pre pripojenie na 400 V. Maximálne výkonné parametre v prípade tohto čerpadla značky SIGMA sú vhodné na čerpanie znečistenej vody, ktorá je kontaminovaná od bahna, ílu, kamennej drviny, piesku a rôznych hmôt. Pre našich zákazníkov odporúčam požičovňu v oblasti stavebníctva, pri výkopových prácach a pri odstraňovaní veľkého množstva vody, ktorá zatopila priestor.

Možnosť:
Vyzdvihnutie čerpadla na prevádzke: Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš
Dovoz čerpadla v rámci západného a stredného Slovenska

Cena: dohodou


 
Typ: SIGMA 100-KDFU-150-13,5-AO 400V
Max. výtlak 17,9m
Prietok 15 l/s
Výkon 5 kW
Materiál: nerez, liatina, guma
hmotnosť: 51 kg
cena dohodou, záloha dohodou
*elektrocentrála k dispozícii


 
Vysávač so zabudovaným kalovým čerpadlom
 

7. Profesionálny vysávač na nasávanie a kontinuálne odpravenie vody NT 611 Kärcher

Profesionálny vysávač, ktorý obsahuje zabudované kalové čerpadlo pre odpravenie vody do kanála. Výborný pomocník pri veľkých záplavách, kde potrebujeme odsať a zároveň odpraviť vodu. Vysávač disponuje výborným sacím výkonom a kvalitným čerpadlom. Čerpadlo nie je určené na odpravenie bahna. Je potrebné rešpektovať určitú konzistenciu znečistenej vody. Pri správnom postupe je tento profesionálny vysávač Kärcher perfektnou pomôckou. Výrazne šetrí čas.

Možnosť: 
Vyzdvihnutie vysávača na prevádzke: Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš

Cena: 60 eur + dph/24 hod, Cena víkend 90 eur + dph, záloha 100 Eur (v cene hadica na odpravovanie vody 13m)
Čerpadlo je zabudované vo vysávači a je určené na kontinuálne odvádzanie kalovej vody 
Typ znečistenia: kalová voda, tekutiny stredného znečistenia (nesmie sa vysávať bahno)
 
Technické parametre vysávača:
Prietok vzduchu: 57 l/s
Vákuum (kPa): 235/23,5
Objem nádoby: 55 l
Maximálny príkon (W): 2350
Výkon čerpadla (W): 800
Priemer hadice a trubiek: 40mm
Hmotnosť: 23kg


 
Odsávanie bahna, silného kalu, oleja, tekutín, vody zo studní a nádrží? 
 

8. Priemyselný vysávač IVR-L 120/24-2 Tc Me Dp Kärcher s sudovým čerpadlom

Špičkový priemyselný vysávač Kärcher na odsávanie veľkého množstva tekutín, znečistených kvapalín, oleja, ropných látok a znečistenej bahnovej vody. Absolútne pohodlná práca s vysávačom vďaka výklopnému podvozku a odtokovej hadice zo spodnej časti stroja. Navyše vysávač obsahuje zabudované sudové čerpadlo na odsávanie kvapaliny. Vysávač disponuje veľmi silným sacím výkonom, takže nám umožňuje vysávať silné znečistenie. Kompaktná konštrukcia, kovová nádoba a perfektný výkon predurčujú prácu s vysávačom pri rôznych čistiacich prácach. Navyše ho môžeme využiť aj ako výborný prostriedok pri odsávaní vody zo studní a vrtov. S vysávačom sa veľmi dobre čistia znečistené vŕtané studne s veľmi úzkym priemerom. Všade tam, kde sa nedostaneme s klasickým kalovým čerpadlom do studne môžeme použiť výkonný vysávač. Pohodlne saje veľmi silné znečistenie. Voda sa jednoducho vyplaví smerom von. 

Možnosť
Vyzdvihnutie vysávača na prevádzke: Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš
Dovoz vysávača v rámci celej SR

Cena: dohodou
Záloha: 500 eur
Objem nádoby: 120l
Prietok vzduchu (l/s): 148/532
Priemer príslušenstva: 52 mm
Pripojenie: 220 V
Vybavenie: Zabudované sudové čerpadlo na odpravovanie vody, 20m sacia hadica (5m+5m+5m+5m), sacie trubky, sacia hubica úzka a široká, kôš na korozívne médiá

 
 
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.