Kalové čerpadlo
 
Hlbinné čerpadlo
 
Vysávač + 200l sud
 
Vysávač + čerpadlo
 
Industriálny vysávač
 
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať


Požičovňa čerpadiel Bratislava a okolie ponúka slušnú kvalitu. Používame kalové čerpadlá do septiku, ktoré sú určené na odsávanie kalovej vody. Mali by sme rešpektovať výkonnostné normy čerpadiel a v prípade bahna musíme používať vysávače. Pre našich zákazníkov ponúkame na prenájom aj hlbinné kalové čerpadlá do úzkych vrtov. Firma IB REIN vám vie vhodne nakombinovať požičovňu čerpadiel a vysávačov na odsávanie silnejšieho znečistenia.

Čerpadlá, ktoré nájdete na požičovňu v našej kamennej predajni sú kvalitnou pomôckou pri odsávaní čistej a kalovej vody. Špinavá voda z nádrží, cisterien, sudov alebo zatopených miest môže narobiť veľa problémov. Zaplavenie vodou je potrebné odsať čo najrýchlejšie. Naše kalové čerpadlá odsávajú vodu do absolútneho minima, takže po odsatí vody ostane len mokrý povrch. 

Tenké hlbinné čerpadlá do úzkych vrtov sú výborné v tom, že vieme odsávať vodu z veľkej hĺbky. Často sa stáva, že práve v hlbokej studni je veľa kalu a piesku. Pomocou hlbinného čerpadla vieme vytiahnuť kvantum nečistôt. Hlbinné čerpadlo je vsúvané do vrtu pomocou povrazu tak, aby sa nám nezošmyklo. Jeho odolná konštrukcia zvládne filtrovať veľké množstvo piesku. Pre silne znečistenú vodu v úzkych vrtoch studní používame priemyselný vysávač IVR-L 120/2 Tc Me Dp Kärcher, ktorý dokáže vďaka svojmu silnému saciemu efektu vytiahnuť vodu z väčších hĺbok.

Všade tam, kde je zaplavenie veľmi veľké a špina obsahuje hrubšie častice ako papier, hlinu, väčší štrk alebo nánosy bahna používame na odsávanie priemyselné vysávače. Naše priemyselné vysávače na požičovňu a predaj vysávajú prach a kvapaliny. Vysávače, ktoré obsahujú zabudované kalové čerpadlo sú schopné vysávať a zároveň odpravovať vodu preč. 

Priemyselné vysávače, ktoré požičiavame môžete vidieť nižšie na tejto stránke alebo si pozrite stánku požičovňa priemyselných vysávačov, kde nájdete dostatočné množstvo informácií. 

Kalové čerpadlá a čerpadlá do studní
 

1. Kalové čerpadlo

Požičovňa čerpadiel Bratislava zaradila do svojej ponuky výkonné kalové čerpadlá, ktoré sú vhodné na odsávanie veľkého množstva znečistenej vody alebo kalu. Odporúčame na odsávanie kvapalín z nádrží, sudov, zatopených miestností a všade tam, kde potrebujeme veľmi rýchlo a pohodlne odpraviť znečistenú kvapalinu preč. Kalové čerpadlo sa pohodlne umiestňuje do nádrže, pretože disponuje povrazom. 

Kalové čerpadlo 
Cena: 20 eur + dph/24hod, Cena víkend: 30 eur + dph, záloha 100 Eur
Výkon motora: 750 W
Čerpací výkon: 16 000 l/h
Maximálny priemer častíc: 30mm
Dopravná výška: 8m
Hĺbka ponoru: 7m
Priemer závitu: 1'', 1 1/4'', 1 1/2''
K dispozícii hadica s dĺžkou 25m

 
Požičovňa hlbinných čerpadiel Bratislava ponúka na prenájom kvalitné hlbinné čerpadlo do úzkych vrtov studní. Hlbinné čerpadlo s úzkym priemerom sa pohodlne dostane do hlbokých studní, ktoré majú priemer od 10cm. Hlbinné čerpadlo odporúčame požičať vtedy, ak máte znečistenú vodu od jemného kalu a piesku. Filtračná schopnosť čerpadla je veľmi dobrá. Hlbinné čerpadlo disponuje výborným výkonom a je ideálnym pomocníkom pri prečistení studní. Veľmi dobre odsáva znečistenú vodu od piesku. 
 

2. Hlbinné čerpadlo do úzkych vrtov a studní


Cena: 20 eur + dph/24 hod, Cena víkend 30 eur + dph, záloha 100 Eur
Priemer čerpadla 8cm
Príkon (W) 1300
Typ motoru 230V, 50Hz
Max. čerpací výkon (l/hod) 3000
Max. dopravná výška (m) 55
Max. množstvo pevných prímesí (mg/m3) 40
Max. tlak (bar) 5.5
Priemer závitu ('') 1
Kabeláž H07 RNF 4 × 1 mm2
Dĺžka kábla (m) 20
K dispozícii hadica s dĺžkou 13m


 
Vysávače na vysávanie väčšieho znečistenia
 

3. Profesionálny 3 motorový vysávač NT 70/3 Kärcher s 200 l sudom 

Vhodný na odsávanie väčšieho množstva vody. Vysávač je napojený na sud a vytvára silný podtlak. Zo suda je napojená hadica, ktorú môžeme vsunúť do úzkych vrtov alebo nádrží. Voda sa hromadí v 200 l sude. Profesionálny vysávač s 3x motorom je dostatočne výkonný, aby si nasal znečistenú vodu. Turbíny sa zapájajú osobitne, takže je možný chod s 1x motorom až 3x motorom zároveň. K dispozícii sú rôzne sacie hadice aj s väčšou dĺžkou. S výkonom tohto priemyselného vysávača budete spokojní. 

Cena: 40 eur + dph/24 hod, Cena víkend 60 eur + dph
Záloha: 100 Eur


 
Vysávač so zabudovaným kalovým čerpadlom
 

4. Profesionálny vysávač na nasávanie a kontinuálne odpravenie vody NT 611 Kärcher

Profesionálny vysávač, ktorý obsahuje zabudované kalové čerpadlo pre odpravenie vody do kanála. Výborný pomocník pri veľkých záplavách, kde potrebujeme odsať a zároveň odpraviť vodu. Vysávač disponuje výborným sacím výkonom a kvalitným čerpadlom. Čerpadlo nie je určené na odpravenie bahna. Je potrebné rešpektovať určitú konzistenciu znečistenej vody. Pri správnom postupe je tento profesionálny vysávač Kärcher perfektnou pomôckou. Výrazne šetrí čas.

Cena: 40 eur + dph/24 hod, Cena víkend 60 eur + dph, záloha 100 Eur (v cene hadica na odpravovanie vody 13m)
Čerpadlo je zabudované vo vysávači a je určené na kontinuálne odvádzanie kalovej vody 
Typ znečistenia: kalová voda, tekutiny stredného znečistenia (nesmie sa vysávať bahno)
 
Technické parametre vysávača:
Prietok vzduchu: 57 l/s
Vákuum (kPa): 235/23,5
Objem nádoby: 55 l
Maximálny príkon (W): 2350
Výkon čerpadla (W): 800
Priemer hadice a trubiek: 40mm
Hmotnosť: 23kg 
Odsávanie bahna, silného kalu, oleja, tekutín, vody zo studní a nádrží? 
 

5. Priemyselný vysávač IVR-L 120/24-2 Tc Me Dp Kärcher s sudovým čerpadlom

Špičkový priemyselný vysávač Kärcher na odsávanie veľkého množstva tekutín, znečistených kvapalín, oleja, ropných látok a znečistenej bahnovej vody. Absolútne pohodlná práca s vysávačom vďaka výklopnému podvozku a odtokovej hadice zo spodnej časti stroja. Navyše vysávač obsahuje zabudované sudové čerpadlo na odsávanie kvapaliny. Vysávač disponuje veľmi silným sacím výkonom, takže nám umožňuje vysávať silné znečistenie. Kompaktná konštrukcia, kovová nádoba a perfektný výkon predurčujú prácu s vysávačom pri rôznych čistiacich prácach. Navyše ho môžeme využiť aj ako výborný prostriedok pri odsávaní vody zo studní a vrtov. S vysávačom sa veľmi dobre čistia znečistené vŕtané studne s veľmi úzkym priemerom. Všade tam, kde sa nedostaneme s klasickým kalovým čerpadlom do studne môžeme použiť výkonný vysávač. Pohodlne saje veľmi silné znečistenie. Voda sa jednoducho vyplaví smerom von. 

Cena: dohodou
Záloha: 500 eur
Objem nádoby: 120l
Prietok vzduchu (l/s): 148/532
Priemer príslušenstva: 52 mm
Pripojenie: 220 V
Vybavenie: Zabudované sudové čerpadlo na odpravovanie vody, 20m sacia hadica (5m+5m+5m+5m), sacie trubky, sacia hubica úzka a široká, kôš na korozívne médiá

 
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 24 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Maroš Ludvik

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.