Požičovňa jazierkových vysávačov pre čistenie znečistených jazierok, jazier, biobazénov

 
Firma IB REIN ponúka na požičovňu špičkové čistiace stroje pre domácnosti, priemysel, budovy a komunálnu sféru. Nezabudli sme ani na jazierkové vysávače. Myšlienka vsadenia jazierkového vysávača na prenájom do našej požičovne vznikla pred viacerými rokmi pri odsávaní vody. Zrealizovali sme čistenie zopár jazierok a povedali sme si, že zákazníkom dáme na výber.

1. Buď využijú našu službu čistenie jazierok (jazierka a bazény čistíme cca od  300 Eur...)
2. Alebo im požičiame kvalitný jazierkový vysávač a môžu si odkaliť, vyčistiť svoje prírodné jazierko v záhrade.Naše kompletnú paletu služieb nájdete na www.ibrein.sk 

Kvalitné intergrované čerpadlo a filtre
Jazierkový vysávač pre kvalitné odkalenie jazera obsahuje integrované kalové čerpadlo. Dokážeme sať z hĺbky až 3,5m. Vďaka filtrom môžeme povysávanú vodu čerpať späť do jazierka. Naša ponuka jazierkových vysávačov je veľmi úzka. Vsadili sme na kvalitu a ponúkame vysávač Torpedo Ultra, ktorý plní všetko atribúty profesionálneho stroja pre čistenie jazierka. Vysávač obsahuje množstvo príslušenstva a predlžovacie nadstavce. V zásade môžeme napísať, že naše jazierkové vysávače zvládnu odstrániť vcelku veľký objem kalu a bahna z dna malého rybníka alebo jazierka. Pomocou predlžovacích nadstavcov odstraňujeme riasy, znečistenie na kameňoch a v neposlednom rade vieme čistiť aj dno.

Parametre:
Veľkosť jazierka: od malého až po 250m2
Sací výkon: 20 000l/h
Teleskopická tyč: sklolaminát 2,5m-5m
Odtoková hadica: 12m
Hmotnosť 36kg

Doplnkové odporúčané stroje pre čistenie jazierok
Vzhľadom nato, že naša požičovňa čistiacej techniky je veľmi rozsiahla, umožňujeme zákazníkom si požičať aj iné čistiace stroje, ktoré sa vám pri čistení bazéna, jazera alebo okrasných jazierok dosť zídu. Veľmi často sa stáva, že je nutné vysokotlakovým čističom jazierko doslovne vywapkovať. Opláchneme steny a dno. Stáva sa, že dno jazierka budeme musieť vyčistiť vodným lúčom. Z týchto dôvodov odporúčame horúcovodné vysokotlakové čističe na požičovňu. Pri extrémne silne znečistených jazierkach, ktoré sa roky nečistili, môžu obsahovať veľké vrstvy kalu na dne. V týchto prípadoch je nutné použiť aj kvalitné robustnejšie kalové čerpadlá. Viac info požičovňa kalových čerpadiel.

Požičovňa jazierkových vysávačov  


Čistenie jazierok a biobazénov, požičovňa jazierkových vysávačov je orientovaná pre nasledovné lokality: Bratislava, Malacky, Stupava, Senec, Pezinok, Dunajská Streda, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Hlohovec, Galanta, Komárno, Nitra, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad, Žilina, ...
Ceny:
  1. Jazierkový vysávač Torpedo Ultra samostatne
Cena 24h: 150 Eur bez dph
Cena víkend: 150 Eur bez dph
*požičanie v piatok, vrátanie v pondelok ráno
Záloha 300 Eur
  1. Komplet set: Jazierkový vysávač Torpedo Ultra, vysokotlakový čistič s ohrevom vody + prípadne kalové čerpadlo:
Cena 24h: 250 Eur bez dph
Cena víkend: 250 Eur bez dph
 ​*požičanie v piatok, vrátanie v pondelok ráno
Záloha 500 Eur

Neváhajte nás kontaktovať

Bratislava: 0903 864 181 alebo ibrein@ibrein.sk
Liptovský Mikuláš 0911 914 299 obchod3@ibrein.sk
Žilina: 0911 914 299 obchod3@ibrein.sk
Dovoz, zaškolenie a odvoz do iných miest možný
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.