test
Požičovňa techniky, čerpadiel a kamier pre čistenie, monitoring vŕtaných a kopaných studní
 
Firma IB REIN
Firma IB REIN je profesionálna čistiaca firma, ktorá podniká na Slovensku od roku 1990. Našou snahou je poskytovať špecifické čistiace služby. Ponúkame čistenie a renováciu podláh, čistenie v priemysle a v komunálnej sfére. Mottom našej činnosti je zameranie na detail, pretože detail rozhoduje o kvalite služieb.

Kompletný prehľad čerpadiel pre čistenie studní nájdete na našej stránke POŽIČOVŇA ČERPADIEL
 
Dôvod, prečo sme zaradili do nášho portfólia požičovňu čerpadiel pre studne?
Firma IB REIN je rodinne založená firma, ktorá vsadila požičovňu čerpadiel na čistenie studní do svojho sortimentu zámerne. V poslednom období pozorujeme problém s nedostatkom vody v studniach. Veľmi veľa domácností na Slovensku potrebujem na zavlažovanie studňu, ktorá disponuje dostatkom vody. Tento argument bol hlavným dôvodom, prečo dodnes ponúkame profesionálnu techniku pre čistenie a monitoring studní. 

Vysokotlakový čistič 380 V s vodným krtkom na prerazenie znečistenia v studni, čerpadlo do hlbokého vrtu


Vysokotlakový čistič s benzínovým motorom na prerazenie znečistenia v studni, čerpadlo do hlbokého vrtu


Špičkové kamery pre monitoring a diagnostiku studní a potrubných systémov

 
Naša technika pre čistenie kopaných a vŕtaných studní
Naše čerpadlá sú vhodné pre firmy a rodinné domy. Pomocou čerpadiel čistíme vŕtané a kopané studne od piesku, nánosov bahna a silného znečistenia. Vŕtané studne sú zväčša znečistené od piesku alebo nánosov štrku. Ich úzky priemer nám nevadí, pretože pri prácach používame výkonné hlbinné kalové čerpadlá. Voda sa odsáva do tej doby, pokým začne vytekať čírejšia voda bez piesku.
 
Čistenie kopaných studní je iný záber ako čistenie vŕtaných studní. Zväčša sa jedná o nánosy bahna, ktoré bránia tvorbe vody v studni. Pomocou robustných výkonných kalových čerpadiel odvádzame vodu s bahnom zo studne preč. Naša technika disponuje možnosťami, ako riadne vyčistiť kopanú studňu. Pomocou vysokotlakových čističov so špeciálnymi tryskami rozrážame a narúšame bahno v studni. Následne sa všetko vyťahuje von.
 
Monitoring studní
Monitoring studní je cennou činnosťou práve vtedy, ak potrebujeme zistiť, čo sa nachádza na samotnom dne vašej studne. Profesionálna kamera s dobrou svietivosťou putuje na samotné dno. Ak sa vyskytol nejaký problém, vieme ho identifikovať a následne určiť spôsob čistenia. Často sa nám stáva pri monitoringu, že sa zaseklo v studni čerpadlo alebo iné predmety. Monitoring studní je efektívnou formou ako sa pripraviť na prácu pred čistením.

V prípade záujmu pre čistenie studne od vás potrebujeme pre presné stanovanie techniky nasledovné údaje:
  1. Typ studne (vŕtaná, kopaná)
  2. Priemer vŕtanej studne a hĺbku
  3. Odhadovaný typ znečistenia
  4. 1x foto vstupu do studne
  5. Vaše kontaktné údaje a lokalitu

Kde pôsobíme?
Techniku na čerpanie vody, čerpadlá, monitorovacie kamery a vysokotlakové čističe si môžete prenajať v kamenných prevádzkach: Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina.

Dovoz veľkých strojov alebo prístrojov na viac dní možné pre celé územie Slovenska.  

 
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.