Požičovňa strojov na otryskávanie-čistenie suchým ľadom s vlastnou výrobou zmrazených peliet

 
Firma IB REIN razí cestu špičkových technológií pre čistenie a otryskávanie povrchov. V našich radoch nájdete rôzne metódy čistenia a renovácie povrchov. Zhrnieme tie najdôležitejšie, ktoré sa u nás vyvíjali viacero rokov:
 
 • Vysokotlakové čistenie horúcou vodou 500 bar
 • Otryskávanie zmrazenými peletami suchého ľadu s integrovanou vlastnou výrobou suchého ľadu
 • Agresívne formy otryskávania zmrazenými peletami
 • Abrazívne suché a mokré pieskovanie
 • Abrazívne bezprašné pieskovanie
 • Pulzné laserové čisteniePatentované čistiace technológie pre otryskávanie suchým ľadom a abrazívom
Firma IB REIN ponúka na požičovňu patentované čistiace- otryskávacie technológie pre otryskávanie rôznych typov povrchov. Sme firma, ktorá ponúka malé a veľké stroje na prenájom. Našou veľkou výhodou sú rôzne typy otryskávacích zariadení. Samostatná výroba suchého ľadu pomocou CO2 bomby umožňuje tryskanie prakticky kedykoľvek resp. hneď. Vo výrobných prevádzkach alebo v širokom spektre priemyslu využijete naše tryskacie zariadenia kedykoľvek. Odstránenie mastnoty, korózie a hrdze prakticky ihneď.
 
Naše zariadenia pre tryskanie suchým ľadom sú vhodné pre pripojenie mobilných a stacionárnych kompresorov. Tryskacie zariadenia tak môžete využiť v interiéroch a externom prostredí. Tryskacie zariadenia obsahujú rôzne typy trysiek, abrazív a hlavne ochranných pomôcok. Našou hlavnou výhodou sú bezpečné ochranné pomôcky. 

Naša ponuka
 • Zariadenie na otryskávanie suchým ľadom s integrovanou vlastnou výrobou suchého ľadu IB 10/8 Kärcher
 • Zariadenie na otryskávanie suchým ľadom s integrovanou vlastnou výrobou suchého ľadu IB 10/15 Kärcher
 • Zariadenia pre agresívne formy tryskania suchým ľadom IB 15/120 Kärcher

Hlavné rozdiely - prietok vzduchu
Hlavným rozdielom medzi IB 10/8 Kärcher a IB 10/15 Kärcher je v prietoku vzduchu. Množstvo zmrazených peliet dopadajúcich na znečistený povrch je dôležitý pre výsledok otryskávacieho procesu. Zariadenie s integrovanou výrobou suchého ľadu IB 10/15 Kärcher je robustnejšie a priemyselnejšie zariadenie. Vieme ho využiť v priemysle a tak isto je vhodný pre malé a veľké firmy. Oba stroje s vlastnou výrobou suchého ľadu sú vhodné či už pre remeselníkov, autoservisy alebo reštaurátorov. Vieme ich používať v širokom spektre priemyslu.

Patentované laserové čistenie pre odstránenie hrdze, korózie a mastnoty  
Agresívne metódy čistenia suchým ľadom
Medzi industriálne veľmi výkonné typy čistenia suchým ľadom radíme zariadenia, na ktoré vieme pripojiť masívny prietok a tlak vzduchu. Zariadenie IB 15/120 Kärcher sa radí medzi najrobustnejšiu silu v kategórii čistenia suchým ľadom. Vieme ho zapojiť až na 16m3/1min prietok vzduchu s tlakom 16 barov. Pri týchto parametroch vieme strhnúť staré usadene vrstvy, cement a rôzne stavebné nánosy. Tieto zariadenia poskytujeme s mobilným dieslovým kompresorom. V prípade plnohodnotného tlaku a prietoku vzduchu ho vieme zapojiť aj v hale.

Skúsenosti, odbornosť, všestrannosť a špecifickosť našich služieb

Firma IB REIN ponúka rôzne možnosti spolupráce:

Asistenčný prenájom
V prípade asistenčného prenájmu zariadení vieme dané stroje priviezť, zaškoliť personál a náš zamestnanec bude počas celej doby aktívne asistovať svojimi skúsenosťami. Postaráme sa o plnohodnotný chod strojov a v prípade poruchy ich hneď riešime. Táto služba je vhodná hlavne pri veľkých a náročných zákazkách s náročnou obsluhov strojov.

Klasický prenájom
Klasická požičovňa čistiacej techniky je vhodná na náročné a menej náročné čistiace úlohy. Stroje si môžete u nás vyzdvihnúť alebo vám ich vieme doručiť na požadované miesto. Zaškolenie je nutné.

Čistiaca služba
V prípade potreby vieme vykonať rôzne čistiace služby. Firma IB RIEN sa radí medzi profesionálne priemyselné firmy, ktoré sa venujú pravidelným a jednorázovým zákazkám. Naše kompletné portfólio si viete pozrieť v nasledovných web stránkach:
 • Priemysel
 • Komunálna sféra
 • Budovy
   

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.