Umývací automat silné znečistenie Umývací automat mierne znečistenie Jednokotúčový stroj Leštička podláh Záujem o službu?
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať
 
Predaj a požičovňa umývacích automatov ponúka firma IB Rein v Bratislave. Požičovňa umývacích automatov na čistenie podláh je zameraná pre domácnosti a firmy. Malý umývací automat má výborný prítlak kief, vysokú rotačnú schopnosť valca a sací výkon umožňuje vysať veľa špiny. Je vhodný na po stavebné čistenie a umývanie v rodinných domoch ako aj na čistenie a umývanie dlažby, chodníkov a citlivých plôch. Každá domácnosť je u nás vítaná. Príďte si k nám požičať umývací automat a uľahčiť si prácu pri umývaní domu.

Do ponuky sme zaradili aj profesionálny umývací automat BR 40/10 Kärcher, ktorý je vhodný na priemyselnejšie znečistenie. Disponuje silnejším prítlakom kief a vplyvom rôznych tvrdých štetín umožňuje čistiť silné znečistenie. Umývací automat odporúčame pre firmy a domácnosti, ktoré si chcú vyčistiť podlahu do 1000 met. štv. S vhodnou chémiou dokážeme oveľa viac než čistenie. V našej kamennej predajni Kärcher v Bratislave nájdete široký výber chémie pre rôzne podlahy. Mimochodom, vedeli ste že môžeme čistiť podlahy aj s našimi vysokotlakovými čističmi na horúcu vodu? Disponujú naftovým ohrevom vody. Pomocou horúcej vody môžeme bez chémie veľmi dobre čistiť všetky podlahy, ktoré sa nachádzajú v exteriéri. Navštívte stránku požičovňa tlakových čističov. 

Podlahy sa čistia veľmi dobre aj s parným čističom. V našej predajni si môžete profesionálne parné čističe požičať. Disponujeme našou jednotkou parným čističom SGV 8/5 Kärcher s tlakom 8 barov. Tento typ parného vysávača je vhodný na profesionálne používaie. Veľmi dobrý je pre každú domácnosť, priemyselnú kuchyňu a zároveň pre všetkých, ktorí si chcú vyčistiť a vydezinfikovať priestor. Neváhajte kontaktovať požičovňu parných čističov
 
Novinka v roku 2018
Do požičovne sme zahrnuli aj požičovňu profesionálnych leštičiek na leštenie tvrdých a citlivých podláh. Či ste firma alebo domácnosť je úplne jedno. U nás máte k dispozícii kvalitné leštičky na leštenie. Pomocou vhodných padov môžeme čistiť, umývať a leštiť rôzne typy podláh. Pre záujemcov o jednokotúčové stroje na čistenie, drhnutie a umývanie podláh poskytujeme na prenájom kvalitné kefy, ktoré dokážu vyčistiť extra silne znečistenú podlahu. Naše portfólio čistiacich strojov na požičovňu je skutočne veľmi obsiahle. Umývacie automaty, leštiace stroje, jednokotúčové stroje nájdete u profesionálneho predajcu čistiacej techniky Kärcher v Bratislave. 
 

1. Profesionálny umývací automat BR 40/10 Kärcher

Profesionálny automat na umývanie podláh ponúka extra silný čistiaci efekt pre silne znečistené podlahy. Automat je nutné konfigurovať podľa typu znečistenia. Zákazník si vyberá extra silné štetiny a veľmi jemné štetiny podľa znečistenia. Navyše vieme ponúknuť na prenájom mikro- vláknové valce na leštenie a čistenie tvrdých lesklých podláh. Umývací automat na prenájom je vhodný do rodinných domov a firiem. Vieme si ho predstaviť pri umývaní extra silne znečistenej dielne, ale aj pri umývaní dlažby v rodinnom dome. Pri výbere a konfigurácii vám samozrejme poradíme. 
 
Cena: 60 eur bez dph/24h, cena víkend 90 eur bez dph, záloha 300 eur
Typ kefy: valec (na výber viac možností, od mikrovláknových až po extra silne tvrdé štetiny)
Plošný výkon: 400 met štv. /1h
Nádrž na čistú a špinavú vodu 10l
Možnosti použitia: priemyselné silne znečistené podlahy, podlahy v rodinných domoch, lesklé podlahy, iné. 

 

2. Malý umývací automat BR 30/4 Kärcher

Požičovňa malých umývacích automatov v Bratislave ponúka pre príležitostné čistenie a umývanie profesionálny stroj, s ktorým budete spokojní. Umývací automat je vhodný na priemerné a menšie znečistenie. Veľmi dobre čistí akékoľvek podlahy od prachu a jemného nánosu špiny. Perfektnou pomôckou môže byť pre rodinné domy, ktoré majú väčšie plochy. Jeho využitie ocení každá reštaurácia, hotel a akékoľvek zariadenie, ktoré potrebuje umyť plochy do cca 300 met. štv. 

Cena: 40 eur + dph/24hod, Cena víkend: 60 eur + dph, záloha 100 Eur
Typ kefy: valec
Plošný výkon: 150 metrov štvorcových /1 hod
Nádrž na čistú a špinavú vodu: 4l
Možnosti použitia: podlahy v domácnostiach, predajniach a všade tam, kde je plocha mierne znečistená


 

3. Jednokotúčový stroj BDS 43/DUO Kärcher

Pre zákazníkov, ktorí si chcú požičať jednokotúčový stroj na drhnutie, umývanie, čistenie a leštenie podlahy ponúkame profesionálnu kefu značky Kärcher. Typ DUO umožňuje meniť frekvenciu otáčok z 180 ot/1min na 300 ot/1min. Z tohto dôvodu je jednokotúčová kefa Kärcher vhodná na rôzne typy podláh. Profesionálna jednokotúčová kefa BDS 43/Duo Kärcher disponuje silným prítlakom na podlahu, perfektným čistiacim účinkom a v spojení s vhodnou chémiou a padmi na čistenie dokážeme čistiť extra silné znečistenie a tiež citlivé podlahy. 

Cena: 40 eur + dph/24hod, Cena víkend: 60 eur + dph, záloha 300 Eur
Typ kefy: disk (na výber kefa, pady)
Záber disku: 43cm
Nádrž na čistú vodu: 10l
Možnosti použitia: extra silné znečistenie, kartáčovanie kobercov pred tepovaním, leštenie, drhnutie podláh, iné.
Jednotlivé pady je potrebné dokúpiť. 


 

4. Leštička na leštenie podláh BDP 50/1500 Kärcher

V prípade, že máte potrebu vyleštiť podlahu perfektnou profesionálnou leštičkou podláh ste správne. Naša leštička s otáčkami 1500 ot/1min umožňuje absolútne špičkové leštenie podláh rôzneho druhu. Parkety, linoleum, pvc, tvrdé podlahy a iné citlivé podlahy môžeme leštiť pohodlne za cieľom dosiahnutia najlepších výsledkov. Na výber ponúkame rôzne typy padov od extra jemných padov až po tvrdšie pady. Leštička disponuje perfektnou manévrovateľnosťou a zabezpečuje skutočne kvalitné čistiace výsledky. 

Cena: 40 eur + dph/24hod, cena víkend 60 eur bez dph/24h, záloha 300 eur
Typf kefy: disk (na výber rôzne typy padov)
Záber disku: 50cm
Možnosti použitia: citlivé podlahy, parkety, pvc, linoleum, korok, tvrdé podlahy a všetky reprezentačné podlahy
Jednotlivé pady je potrebné dokúpiť.


 

5. Mám záujem o čistiacu službu?

Naša firma IB REIN vykonáva profesionálne čistiace služby od roku 1994. Jednou z našich služieb je čistenie, umývanie, impregnácia, voskovanie, polymerizácia a kryštalizácia podláh. Pre extra znečistené plochy od cementu, sadze, tmelu, lepidla, oleja, žuvačiek, jedla, alkoholu a sprejov neváhajte osloviť profesionála, ktorý sa venuje čisteniu podláh veľmi dlho. Zákazník, ktorý má záujem o umývanie a čistenie veľkých plôch sa môže na náš tiež obrátiť. Disponujeme skutočne kvalitnou čistiacou technikou a dokážeme umyť za pár hodín podlahy nad 10 000 met. štv. 


V prípade záujmu o čistenie podláh nás neváhajte kontaktovať

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 24 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Maroš Ludvik

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.