Veľké objemy znečistenia, veľmi veľké plochy, funkcia zametania a umývania
Batéria
BR 300
Veľké plochy
Batéria
BD 85
BD 90
 
Stredne veľké plochy
Batéria/elektrika
BD 43, BD 50
Malé plochy
Elektrika
BR 40/10
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať
 
Stredne veľké zastavané plochy 
Batéria
BR 45
Veľmi veľké plochy, funkcia predzametania
Batéria, regulácia otáčok, bočná metla
BR 110 industriál 
Čističe malých plôch, schodov, eskalátorov Robotické autonómne veľké umývacie automaty alebo
záujem o službu ?
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať
 
Predaj a požičovňa umývacích automatov ponúka firma IB Rein v Bratislave, Žiline, Liptovskom Mikuláši, Žilina, Malacky, Nové Zámky, Nitra, Košice, Banská Bystrica. Humenné, Komárno. Požičovňa umývacích automatov a zametacích strojov na čistenie podláh je zameraná pre domácnosti a firmy . Malý umývací automat má výborný prítlak kief, vysokú rotačnú schopnosť valca a sací výkon umožňuje vysať veľa špiny . Je vhodný na po stavebné čistenie a umývanie v rodinných domoch ako aj na čistenie a umývanie dlažby, chodníkov a citlivých plôch . Každá domácnosť je u nás vítaná . Príďte si k nám požičať umývací automat a uľahčiť si prácu pri umývaní domu .Profesionálna požičovňa veľkých umývacích automatov umožňuje zákazníkom požičať si stroj v našej predajni v Bratislave, Žiline a Liptovskom Mikuláši. Dovoz veľkých umývacích automatov na požičovňu ponúkame pre nasledovné mestá a ich blízke okolia: Malacky, Nové Zámky, Trnava, Dunajská Streda, Nitra, Žilina, Poprad, Banská Bystrica, Ružomberok, Prešov, Košice, Humenné, Komárno.  Dovoz strojov sa týka zväčša veľkých strojov, ktoré sú vhodné na profesionálne používanie. 

Požičovňa čističov eskalátorov a schodov
Popri umývacích automatoch máme k dispozícií aj profesionálne čističe pohyblivých schodov, eskalátorov a ručné čističe na detailné hĺbkové čistenie kamenných schodov. Pre viac informácií kliknite na požičovňu čističov schodov.

Do ponuky sme zaradili aj profesionálny umývací automat BR 40 / 10 Kärcher , ktorý je vhodný na priemyselnejšie znečistenie . Disponuje silnejším prítlakom kief a vplyvom rôznych tvrdých štetín umožňuje čistiť silné znečistenie . Umývací automat odporúčame pre firmy a domácnosti, ktoré si chcú vyčistiť podlahu do 1000 met . štv . S vhodnou chémiou dokážeme oveľa viac než čistenie . V našej kamennej predajni Kärcher v Bratislave nájdete široký výber chémie pre rôzne podlahy . Mimochodom, vedeli ste že môžeme čistiť podlahy aj s našimi vysokotlakovými čističmi na horúcu vodu ? Disponujú naftovým ohrevom vody . Pomocou horúcej vody môžeme bez chémie veľmi dobre čistiť všetky podlahy, ktoré sa nachádzajú v exteriéri . Navštívte stránku požičovňa tlakových čističov . 

Podlahy sa čistia veľmi dobre aj s parným čističom . V našej predajni si môžete profesionálne parné čističe požičať . Disponujeme našou jednotkou parným čističom SGV 8 / 5 Kärcher s tlakom 8 barov . Tento typ parného vysávača je vhodný na profesionálne používaie . Veľmi dobrý je pre každú domácnosť, priemyselnú kuchyňu a zároveň pre všetkých, ktorí si chcú vyčistiť a vydezinfikovať priestor . Neváhajte kontaktovať požičovňu parných čističov

Rok 2017- požičovňa napreduje a je rozšírená o malé a stredne veľké umývacie automaty
Rok 2017 je zaujímavý z hľadiska rozvoja malých a stredne veľkých umývacích automatov v našej požičovni. Snažíme sa uspokojiť s náročnými požiadavkami domácnost, firmy a malé priemyselné fabriky. Ponúkame stroje, ktoré disponujú výborným čistiacim efektom.
Rok 2018- šikovné leštičky a jednokotúčové stroje
Do požičovne sme zahrnuli aj požičovňu profesionálnych leštičiek na leštenie tvrdých a citlivých podláh . Či ste firma alebo domácnosť je úplne jedno . U nás máte k dispozícii kvalitné leštičky na leštenie . Pomocou vhodných padov môžeme čistiť, umývať a leštiť rôzne typy podláh . Pre záujemcov o jednokotúčové stroje na čistenie, drhnutie a umývanie podláh poskytujeme na prenájom kvalitné kefy, ktoré dokážu vyčistiť extra silne znečistenú podlahu . Naše portfólio čistiacich strojov na požičovňu je skutočne veľmi obsiahle . Umývacie automaty, leštiace stroje, jednokotúčové stroje nájdete u profesionálneho predajcu čistiacej techniky Kärcher v Bratislave.

Rok 2019 v znamení menších strojov so silným prítlakom a valcovým prevedením
V roku 2019 sme vsadili na menšie stroje, ktoré majú silný prítlak. Veľkých strojov máme viac, zato malých strojov s veľmi silným prítlakom menej. Aj z tohto dôvodu sme prešli s časťou umývacích automatov na valcové prevedenie, ktoré je vhodné na čistenie nerovných podláh. Niektoré umývacie automaty umožňujú nastaviteľný prítlak a s výsuvnými bočnými kefami dokážeme čistiť pri stenách aj bež oškretia stroja. Valcové prevedenie umývacích automatov obsahuje silné drhnúce kartáče, ktoré nám umožňujú čistenie veľmi silne znečistených podláh. 

Rok 2020- veľké stroje na veľké plochy
V roku 2020 pokračujeme v zveľaďovaní našej požičovne umývacích automatov . Pre firmy sme vsadili na osvedčené stroje, ktoré sú vhodné na umývanie a čistenie veľkých priestorov . Umývacie automaty na požičovňu s veľkým prítlakom, širokým záberom čistenia a veľkou nádržou na špinavú a čistú vodu sú vhodné na náročné čistiace úlohy . Našim zákazníkom chceme ponúknuť maximálny komfort pri umývaní / čistení a preto odporúčame aj požičovňu zametacích strojov . Zametacie stroje sú vhodným doplnkom pri umývaní všetkých povrchov, pretože efektívne zametajú prach a s umývacím automatom sa lepšie čistí . Veľké umývacie automaty ponúkame s posedom .  V  druhej polovici roka 2020 sme vsunuli do ponuky extra výkonný umývací automat na veľké plochy, ktorý je vhodný na veľmi silné znečistenie . Obsahuje nastaviteľný veľmi silný prítlak diskových kief až na samotné maximum . Tento stroj dokáže odstrániť z  podlahy farby, tmel alebo časti tvrdých hmôt . Umývací automat je bez posedu a  je vhodný na dlhšie pracovné intervaly .

Rok 2021 s najväčšími strojmi pre najväčšie plochy
Pre požičovňu na rok 2021 sme vsunuli ďalší veľmi dobrý umývací automat, ktorý disponuje veľkým záberom a  veľkým objemom nádrže až 150 l . Tento umývací automat s  označením B 150 Kärcher umožňuje reálny plošný výkon 3000 met . štv za 1 hodinu . Ide o  náš najväčší umývací automat, ktorým disponujeme. Jeho váha 246 kg nie je vôbec veľká, v  praxi sa s  ním dá veľmi dobre otáčať . Automat odporúčame pre veľmi veľké plochy a  na silné znečistenie.

Rok 2022- umývacie automaty a zametacie stroje pre masu jemného prachu
Tento rok sme doplnili požičovňu o menšie stroje, ktoré sú vhodné na zametanie veľkého objemu prachu a zároveň umývanie podlahy v jednom kroku. Nejedná sa o klasické stroje, ale o veľmi výkonné efektívne čistiace a zametacie stroje na podlahy. Vplyvom automatického oklepu filtra môžeme nepretržite vysávať podlahu ako s vysávačom. Prístroje sú prispôsobené na dlhé pracovné intervaly pre extra náročné prašné prostredie.

Rok 2024- prvý plne autonómny robotický umývací automat Kira Kärcher
V roku 2024 sa snažíme napredovať s týmto rýchlym svetom technológií a noviniek. V požičovni umývacích automatov máme nového robotického odborníka pre dôkladné zametanie a umývanie veľkých hál a podláh. Autonómny podlahový umývací automat Kira Kärcher je vhodný na dôkladné čistenie a umývanie akýchkoľvek podláh, či už sa jedná o priemyselné alebo iné tvrdé podlahy. Môžete si od nás požičať plne robotické umývacie automaty pre čistenie parkovísk, priemyselných hál a rôznych iných podláh napríklad v budovách.
 

1. Veľké objemy znečistenia, umývanie a zametanie, najväčší stroj aký máme - BR 300 Kärcher

Veľký umývací automat s funkciou zametania na požičovňu BR 300 Kärcher. Tento typ stroja s valcovou hlavou v šírke 1045mm je vhodný na veľké plochy. Jeho reálny výkon prekračuje všetky hranice a reálne vieme čistiť a zametať približne 10 000m2/1h. Do ponuky sme vsadili tento stroj vo valcovom prevedení, pretože obsahuje funkciu zametania. V praxi nemusíte znečistenú plochu od triesok, papierov a drobných úlomkov predom zametať. Tento umývací automat na prenájom ponúka funkciu zametacieho stroja a umývacieho automatu. Výhodou tohto stroja je vcelku silný prítlak kartáčových kief čo zaručuje odstránenie gumového oteru alebo farieb. Stroj disponuje veľkým objemom nádrže na čistú a špinavú vodu. So strojom sa veľmi dobre manipuluje a je vhodný na veľké plochy a náročné čistiace úlohy. Vyklápanie nádoby je plne hydraulické.

BR 300 Kärcher je top v našej ponuke
Profesionálny kombinovaný zametací a umývací automat so sediacou obsluhou. S bočnou metlou, silným prítlakom kief, otáčkami sa radí tento stroj medzi našu špičku priemyselných umývacích a zametacích strojov. V pohode zvládne zametať väčšie znečistenie a prach. Vplyvom veľkého objemu vody a záberu valcov umožňuje precízne čistiť veľké objemy plôch. Bočná metla rozširuje šírku čistenia až na 1350mm. 

Cena: 800 Eur bez dph/24h + doprava
Cena na viac dní dohodou

Parametre:
Druh pohonu: batéria
Pracovná šírka kief 1400mm
Nádrž na čistú a špinavú vodu 300l
Nádoba na nečistoty 180l
Reálny výkon: 10 000 - 12 000m2/1h
Hmotnosť: 2300 kg
Rozmery 2490 x 1570 x 1860
Druh pohonu: batéria

Možnosti 
Veľký umývací automat vieme doručiť v rámci celého Slovenska V ponuke aj iné rôznorodné umývacie a zametacie stroje

 

2. Veľké plochy, silné znečistenie. Ponúkame viacero verzíí. Nutné riešiť s obchodným zástupcom.

2.1 BD 50/70 Kärcher- diskové prevedenie

2.2 BD 90 Kärcher- diskové prevedenie

 
Veľké umývacie automaty s  posedom sú vhodné na veľké plochy a silné znečistenie . Umývacie automaty s  posedom sú maximálnym komfortom pri umývaní / čistení veľkých plôch . Vysoký prítlak, veľký záber kief a  veľký objem nádoby na špinavú a  čistú vodu predurčujú naše stroje k  top profíkom vo svojej oblasti . Veľké umývacie automaty na požičovňu ponúkame s dovozom a odvozom na miesto určenia . V  rámci zaškolenia si vysvetlíme používanie a  vieme vám odporučiť vhodný typ chémie . Automaty na umývanie veľkých plôch sú vhodné na čistenie silného znečistenia ako je gumový oter alebo olejové fľaky. Snažíme sa maximálne inovovať umývacie automaty. V roku 2023 sme zakúpili top stroj BR 110 Kärcher, ktorý disponuje s možnosťou nastavenia rýchlosti otáčok valca. S funkciou predzametania a otáčkami 1300/1min sa radí medzi top umývacie automaty Kärcher na trhu. Tento typ automatov je možné požičať v  mestách a  ich blízkych okoliach: Bratislava, Žilina, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Malacky, Trnava, Liptovský Mikuláš, Poprad, Banská Bystrica, Ružomberok, Prešov . 

Možnosti
Tento typ umývacieho automatu si môžete požičať v kamennej predajni Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš
Tento typ umývacieho automatu vám vieme priviezť v rámci  celého Slovenska

Cena dohodou

Verzie: Umývacie automaty je nutné konfigurovať podľa typu podlahy, znečistenia a celkovej požiadavky . Ponúkame vám rôzne typy umývacích automatov, ktoré disponujú nastaviteľným prítlakom a svojím individuálnym prevedením . Dostanete u nás na výber rôzne typy padov, kotúčov a chémie . Je nutné diskutovať výber techniky s predajcom!
 
Parametre:
Váha: 150 kg - 350 kg - 600 kg
Verzie: diskový, valcový, s nastavením otáčok kartáčovania, s funkciou predzametania, automatické dávkovanie chémie, ...
Pracovná šírka vysávania: 850mm
Reálny plošný výkon: 1000-2000 met . štv / 1h
Výdrž batérie: cca 4 h

Umývací automat B 90 Kärcher

 

3. Stredne veľké plochy BD 43/25, BD 50/50, 

Na požičovňu sme pripravili umývacie automaty pre stredne veľké plochy. Tento umývací automat síce nie je so sedacou obsluhou, ale zato je vhodný pre náročné pracovné intervaly. Tento automat disponuje šírkou čistiaceho záberu 43-51cm a  s  nádržou 25-50l na čistú a  špinavú vodu sa radí medzi naše najlepšie stroje. Sacia lišta a  kotúčová hlava sú vyrobené z  hliníkových odliatkov . Umývací automat na požičovňu obsahuje výkonný trakčný pohon, ktorý bez problémov zvládne aj stúpanie . Úplne chápeme, že umývacie automaty so sedacou obsluhou sú viac obľúbené . Tento však je zámerne odľahčený od sediaceho pracovníka tak, aby vydržal čo najdlhšie . 

Cena dohodou

Parametre:
 
Váha: 80 kg
Pracovná šírka vysávania: 900mm
Reálny plošný výkon: cca 700 - 1000 met . štv / 1h

Možnosť
Umývací automat je možné požičať si v kamenných predajniach Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš 
Umývací automat vieme priviezť v rámci celého Slovenska
 

 

4. Profesionálny umývací automat BR 40 / 10 Kärcher

Profesionálny automat na umývanie podláh ponúka extra silný čistiaci efekt pre silne znečistené podlahy . Automat je nutné konfigurovať podľa typu znečistenia . Zákazník si vyberá extra silné štetiny a veľmi jemné štetiny podľa znečistenia . Navyše vieme ponúknuť na prenájom mikro - vláknové valce na leštenie a čistenie tvrdých lesklých podláh . Umývací automat na prenájom je vhodný do rodinných domov a firiem . Vieme si ho predstaviť pri umývaní extra silne znečistenej dielne, ale aj pri umývaní dlažby v rodinnom dome . Pri výbere a konfigurácii vám samozrejme poradíme . 

Možnosti
Umývací automat je možné požičať v kamennej predajni v Bratislave, Žilina, Liptovský Mikuláš
Alebo s dovozom na určené miesto v rámci západného a stredného Slovenska .
 
Cena: 90  eur bez dph / 24h, cena víkend 135  eur bez dph, záloha 300 eur
Typ kefy : valec(na výber viac možností, od mikrovláknových až po extra silne tvrdé štetiny)
Plošný výkon : 400 met štv . /1h
Nádrž na čistú a špinavú vodu 10l
Možnosti použitia: priemyselné silne znečistené podlahy, podlahy v rodinných domoch, lesklé podlahy, iné . 

 

5. Umývací automat BR 45/22 Kärcher. Špička pre umývanie veľkých zastavaných priestorov

Profesionálny umývací automat BR 45/22 Kärcher je špička umývacích automatov s lithiovou batériou, 2x valcovým prevedením a otočnou hlavou. Tento umývací automat na prenájom nie je na priemyselné plochy od oleja a ťažkého znečistenia. Umývací automat je vhodný na väčšie plochy, ktoré sú zastavané (stoly, stoličky, nábytok) a jedná sa o väčšie plochy (hotely, nemocnice, budovy, administratívne a komerčné budovy)  Výhodou automatu je parádna manévrovateľnosť, keďže obsahuje otočnú hlavu.

​Požičovňa umývacích automatov v Bratislave, Žiline, Liptovský Mikuláš ponúka pre kvalitné veľkoplošní zastavané čistenie a umývanie profesionálny stroj, s ktorým budete spokojní . Umývací automat je vhodný na priemerné znečistenie. Veľmi dobre čistí akékoľvek podlahy od prachu a špiny . Perfektnou pomôckou môže byť pre budovy, ktoré majú väčšie plochy . Jeho využitie ocení každá reštaurácia, hotel, budova, nemocnice a akékoľvek zariadenie, ktoré potrebuje umyť plochy komfortne.

Cena: dohodou, záloha dohodou
konfigurácia nutná z obchodným zástupcom

Možnosti
Umývací automat je možné požičať v kamennej predajni v Bratislave, Žiline a Liptovskom Mikuláši
Dovoz automatu možný pre celé územie Slovenska. 
 
Výhody
Kefová otočná hlava o 200 stupňov umožňuje výbornú obratnosť v zákrutách, rohoch, kútoch, nedostupných miestach. Vhodný na silno zastavané plochy
Možný chod dozadu v nedostupnom mieste
Veľká pracovná šírka 500mm
Lithiové batérie (polovičné dobitie 1,5h, plné nabitie 3h)
Práca možná aj v priestoroch náročných na hygienu vďaka HEPA filtru, ktorý je zabudovaný
Vhodný na čistenie drsných plôch a špár
Zametanie, umývanie a odsávanie v jednom kroku. Prístroje umožňuje zbieranie kamienkov, úlomkov a iných malých predmetov do malej nádobky. Tým sa uľahčuje čistenie.
 
Technické parametre:
Druh prúdu 25,2 V
Pracovná šírka kief  450mm
Pracovná šírka vysávania 500mm
Príkon až do 550 W
Batéria 25,2/42 V/Ah
Výdrž batérie: max 2h (možnosť hneď dobitia- polovičné dobiie 1,5h, plné nabitie 3h)
Nádrž na čistú/špinavú vodu 22l
Prítlak kief 150 g/cm²)
Otáčky kief 750 – 1050/min
Hmotnosť 55 kg  

 

6. Umývací automat s funkciou predzametania BR 110 Kärcher industriál

Kombinovaný umývací a zametací stroj (s funkciou predzametania) so sediacou obsluhou Kärcher. Disponuje zametacou jednotkou aj s funkciou odsávania. Široká valcová kefa so šírkou 750mm obsahuje reguláciu otáčok až do 1200/1min. Veľká nádrž na vodu, bočná metla a filtrácia umožňujú takmer bezprašnú prácu. Pre zákazníkov, ktorí si chcú požičať umývací automat a zametací stroj Kärcher na drhnutie, umývanie, čistenie a zametanie veľkej podlahy, parkoviska alebo akejkoľvek znečistenej internej alebo externej plochy ponúkame profesionálny veľký umývací automat s funkciou predzametania. Typ RI- verzia industriál umožňuje meniť otáčky z 300 na 1200 otáčok za 1minútu. Z tohto dôvodu umývací automat Kärcher vhodný na rôzne typy podláh . Profesionálny umývací automat Kärcher disponuje silným prítlakom na podlahu, perfektným čistiacim účinkom a v spojení s vhodnou chémiou a padmi na čistenie dokážeme čistiť extra silné znečistenie a tiež citlivé podlahy. 

Špičkové vybavenie:
Rôzne typy kartáčovacích valcov - tvrdé, univerzálne, mäkké
Rôzne typy kartáčovacích padov - tvrdé, univerzálne, mäkké
Bočná metla na zametanie v blízkosti stien
Funkcia predzametania - znečistenie je zametané do prednádoby

Technické parametre
Pracovná šírka kief 750mm
Pracovná šírka vysávania 950mm
Nádrž na čistú a špinavú vodu 110/110l
Reálny plošný výkon cca: 3000-3600m2/1h
Otáčky kief 300-1200 /1min (nastaviteľné)
Prítlak kief 75kg
Rozmery: 1695 x 975 x 1315 dxšxv
Váha 650 kg

Možnosti
Dovoz stroja v rámci celého Slovenska alebo s vyzdvihnutím u nás na predajniach.

Cena:  dohodou


 

7. Čistenie malých plôch, schodov, eskalátorov. 

Požičovňa profesionálnej čistiacej techniky ponúka rôzne typy strojov na čistenie a umývanie podláh. Pre malé znečistené plochy umožňujeme zákazníkom prenajať si čističe schodov a eskalátorov. Tieto stroje sú vhodným doplnkom pri čistení pohyblivých schodov a taktiež menších plôch, kamenných schodov napríklad v bytovkách alebo budovách. Čističe schodov disponujú variabilnou funkciou nastavenia otáčok a taktiež vieme k nim konfigurovať rôzne typy diskových kief. Výbornou výhodou je možnosť vsadenia rôznych padov, ktoré znásobujú čistiaci efekt.. 

Cena: 60 Eur bez dph/24h, cena víkend 90 Eur bez dph
Záloha: 300 Eur
Cena na viac dní dohodou

Technické parametre
Typf kefy: disk(na výber rôzne typy padov)
Nastaviteľné otáčky 0 - 470 ot/1min
Záber disku: 17cm
Váha: 5 Kg
Možnosť dodania 5l nádrže na vodu
 

8. Robotické autonómne umývacie automaty alebo mám záujem o čistiacu službu ?

Naša firma IB REIN vykonáva profesionálne čistiace služby od roku 1991. Jednou z našich služieb je čistenie, umývanie, impregnácia, voskovanie, polymerizácia a kryštalizácia podláh . Pre extra znečistené plochy od cementu, sadze, tmelu, lepidla, oleja, žuvačiek, jedla, alkoholu a sprejov neváhajte osloviť profesionála, ktorý sa venuje čisteniu podláh veľmi dlho . Zákazník, ktorý má záujem o umývanie a čistenie veľkých plôch sa môže na náš tiež obrátiť . Disponujeme skutočne kvalitnou čistiacou technikou a dokážeme umyť za pár hodín podlahy nad 10 000 metrov štvorcových. 

Požičovňa robotických umývacích automatov ponúka profesionálne autonómne čistiace stroje, ktoré zvládnu pracovať bez personálu. Robot na umývanie je nutné nastaviť pred prácami a sem tam sledovať v softvéri. Naša požičovňa čistiacej techniky sa snaží byť nadčasová a precízna v strojoch, ktoré umývajú a zametajú veľké priestory. Naše umývacie automaty značky KIRA Kärcher ponúkajú absolútnu robotizáciu čistiaceho procesu.
Funkcia zametania, umývania a sania. Tieto funkcie zaručujú bezprašnú a čistú podlahu, či už v budovách alebo v priemyselných halách. Roboty na umývanie sú vybavené okamžitou funkciou zastavenia sa, snímajú priestor na základe obrysov a dajú sa nastaviť na viacerých úrovniach.
Pracujeme na vlastnom videu


Strojové čistenie eskalátorov IB REIN
  

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.