Veľmi veľké plochy, silné znečistenie Veľké plochy, silné znečistenie Veľké plochy, veľmi silné znečistenie Malé plochy, silné znečistenie
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať
 
 Mierne znečistenie Jednokotúčový stroj Leštička podláh Záujem o službu ?
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať
 
Predaj a požičovňa umývacích automatov ponúka firma IB Rein v Bratislave, Trenčíne, Liptovskom Mikuláši, Žilina, Malacky, Nové Zámky, Nitra, Košice, Banská Bystrica. Humenné, Komárno. Požičovňa umývacích automatov a zametacích strojov na čistenie podláh je zameraná pre domácnosti a firmy . Malý umývací automat má výborný prítlak kief, vysokú rotačnú schopnosť valca a sací výkon umožňuje vysať veľa špiny . Je vhodný na po stavebné čistenie a umývanie v rodinných domoch ako aj na čistenie a umývanie dlažby, chodníkov a citlivých plôch . Každá domácnosť je u nás vítaná . Príďte si k nám požičať umývací automat a uľahčiť si prácu pri umývaní domu .

Profesionálna požičovňa veľkých umývacích automatov umožňuje zákazníkom požičať si stroj v našej predajni v Bratislave a Liptovskom Mikuláši. Dovoz veľkých umývacích automatov na požičovňu ponúkame pre nasledovné mestá a ich blízke okolia: Malacky, Nové Zámky, Trnava, Dunajská Streda, Nitra, Žilina, Poprad, Banská Bystrica, Ružomberok, Prešov, Košice, Humenné, Komárno.  Dovoz strojov sa týka zväčša veľkých strojov, ktoré sú vhodné na profesionálne používanie. 

Neváhajte sa pozrieť aj na našu   požičovňu mobilných dieslových agregátov  (kompresor, elektrocentrála)

Do ponuky sme zaradili aj profesionálny umývací automat BR 40 / 10 Kärcher , ktorý je vhodný na priemyselnejšie znečistenie . Disponuje silnejším prítlakom kief a vplyvom rôznych tvrdých štetín umožňuje čistiť silné znečistenie . Umývací automat odporúčame pre firmy a domácnosti, ktoré si chcú vyčistiť podlahu do 1000 met . štv . S vhodnou chémiou dokážeme oveľa viac než čistenie . V našej kamennej predajni Kärcher v Bratislave nájdete široký výber chémie pre rôzne podlahy . Mimochodom, vedeli ste že môžeme čistiť podlahy aj s našimi vysokotlakovými čističmi na horúcu vodu ? Disponujú naftovým ohrevom vody . Pomocou horúcej vody môžeme bez chémie veľmi dobre čistiť všetky podlahy, ktoré sa nachádzajú v exteriéri . Navštívte stránku požičovňa tlakových čističov . 

Podlahy sa čistia veľmi dobre aj s parným čističom . V našej predajni si môžete profesionálne parné čističe požičať . Disponujeme našou jednotkou parným čističom SGV 8 / 5 Kärcher s tlakom 8 barov . Tento typ parného vysávača je vhodný na profesionálne používaie . Veľmi dobrý je pre každú domácnosť, priemyselnú kuchyňu a zároveň pre všetkých, ktorí si chcú vyčistiť a vydezinfikovať priestor . Neváhajte kontaktovať požičovňu parných čističov

Rok 2017- požičovňa napreduje a je rozšírená o malé a stredne veľké umývacie automaty
Rok 2017 je zaujímavý z hľadiska rozvoja malých a stredne veľkých umývacích automatov v našej požičovni. Snažíme sa uspokojiť s náročnými požiadavkami domácnost, firmy a malé priemyselné fabriky. Ponúkame stroje, ktoré disponujú výborným čistiacim efektom.
 
Rok 2018- šikovné leštičky a jednokotúčové stroje
Do požičovne sme zahrnuli aj požičovňu profesionálnych leštičiek na leštenie tvrdých a citlivých podláh . Či ste firma alebo domácnosť je úplne jedno . U nás máte k dispozícii kvalitné leštičky na leštenie . Pomocou vhodných padov môžeme čistiť, umývať a leštiť rôzne typy podláh . Pre záujemcov o jednokotúčové stroje na čistenie, drhnutie a umývanie podláh poskytujeme na prenájom kvalitné kefy, ktoré dokážu vyčistiť extra silne znečistenú podlahu . Naše portfólio čistiacich strojov na požičovňu je skutočne veľmi obsiahle . Umývacie automaty, leštiace stroje, jednokotúčové stroje nájdete u profesionálneho predajcu čistiacej techniky Kärcher v Bratislave.

Rok 2019 v znamení menších strojov so silným prítlakom a valcovým prevedením
V roku 2019 sme vsadili na menšie stroje, ktoré majú silný prítlak. Veľkých strojov máme viac, zato malých strojov s veľmi silným prítlakom menej. Aj z tohto dôvodu sme prešli s časťou umývacích automatov na valcové prevedenie, ktoré je vhodné na čistenie nerovných podláh. Niektoré umývacie automaty umožňujú nastaviteľný prítlak a s výsuvnými bočnými kefami dokážeme čistiť pri stenách aj bež oškretia stroja. Valcové prevedenie umývacích automatov obsahuje silné drhnúce kartáče, ktoré nám umožňujú čistenie veľmi silne znečistených podláh. 

Rok 2020- veľké stroje na veľké plochy
V roku 2020 pokračujeme v zveľaďovaní našej požičovne umývacích automatov . Pre firmy sme vsadili na osvedčené stroje, ktoré sú vhodné na umývanie a čistenie veľkých priestorov . Umývacie automaty na požičovňu s veľkým prítlakom, širokým záberom čistenia a veľkou nádržou na špinavú a čistú vodu sú vhodné na náročné čistiace úlohy . Našim zákazníkom chceme ponúknuť maximálny komfort pri umývaní / čistení a preto odporúčame aj požičovňu zametacích strojov . Zametacie stroje sú vhodným doplnkom pri umývaní všetkých povrchov, pretože efektívne zametajú prach a s umývacím automatom sa lepšie čistí . Veľké umývacie automaty ponúkame s posedom .  V  druhej polovici roka 2020 sme vsunuli do ponuky extra výkonný umývací automat na veľké plochy, ktorý je vhodný na veľmi silné znečistenie . Obsahuje nastaviteľný veľmi silný prítlak diskových kief až na samotné maximum . Tento stroj dokáže odstrániť z  podlahy farby, tmel alebo časti tvrdých hmôt . Umývací automat je bez posedu a  je vhodný na dlhšie pracovné intervaly .

Rok 2021 s najväčšími strojmi pre najväčšie plochy
Pre požičovňu na rok 2021 sme vsunuli ďalší veľmi dobrý umývací automat, ktorý disponuje veľkým záberom a  veľkým objemom nádrže až 150 l . Tento umývací automat s  označením B 150 Kärcher umožňuje reálny plošný výkon 3000 met . štv za 1 hodinu . Ide o  náš najväčší umývací automat, ktorým disponujeme. Jeho váha 246 kg nie je vôbec veľká, v  praxi sa s  ním dá veľmi dobre otáčať . Automat odporúčame pre veľmi veľké plochy a  na silné znečistenie.

1. Veľmi veľké plochy, silné znečistenie

Náš najväčší, najťažší a najrobustnejší umývací automat na požičovňu B 150 Kärcher. Tento typ stroja s valcovou hlavou v šírke 90cm je vhodný na veľké plochy. Jeho reálny výkon pri 4-5h je 8000 metrov štvorcových. Do ponuky sme vsadili tento stroj vo valcovom prevedení, pretože obsahuje funkciu predzametania. V praxi nemusíte znečistenú plochu od triesok, papierov a drobných úlomkov predom zametať. Tento umývací automat na prenájom ponúka funkciu zametacieho stroja a umývacieho automatu. Výhodou tohto stroja je vcelku silný prítlak kartáčových kief čo zaručuje odstránenie gumového oteru alebo farieb. Stroj disponuje veľkým objemom nádrže na čistú a špinavú vodu. So strojom sa veľmi dobre manipuluje a je vhodný na veľké plochy a náročné čistiace úlohy.

Cena dohodou

Parametre:
Pracovná šírka kief: 900mm
Pracovná šírka vysávania: 1060mm
Nádrž na čistú/špinavú vodu: 150 l
Reálny plošný výkon: 2000 met. štv/1h
Hmotnosť: 350 kg

Možnosti
Veľký umývací automat je možné požičať si v kamenných predajniach Bratislava, Trenčín, Liptovský Mikuláš 
Veľký umývací automat vieme doručiť v rámci celého Slovenska 


 

2. Veľké plochy, silné znečistenie

Veľké umývacie automaty s  posedom sú vhodné na veľké plochy a silné znečistenie . Umývacie automaty s  posedom sú maximálnym komfortom pri umývaní / čistení veľkých plôch . Vysoký prítlak, veľký záber kief a  veľký objem nádoby na špinavú a  čistú vodu predurčujú naše stroje k  top profíkom vo svojej oblasti . Veľké umývacie automaty na požičovňu ponúkame s dovozom a odvozom na miesto určenia . V  rámci zaškolenia si vysvetlíme používanie a  vieme vám odporučiť vhodný typ chémie . Automaty na umývanie veľkých plôch sú vhodné na čistenie silného znečistenia ako je gumový oter alebo olejové fľaky . Tento typ automatov je možné požičať v  mestách a  ich blízkych okoliach: Bratislava, Žilina, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Malacky, Trnava, Liptovský Mikuláš, Poprad, Banská Bystrica, Ružomberok, Prešov . 

Možnosti
Tento typ umývacieho automatu si môžete požičať v kamennej predajni Bratislava, Trenčín, Liptovský Mikuláš
Tento typ umývacieho automatu vám vieme priviezť v rámci  celého Slovenska

Cena dohodou

Verzie: Umývacie automaty je nutné konfigurovať podľa typu podlahy, znečistenia a celkovej požiadavky . Ponúkame vám rôzne typy umývacích automatov, ktoré disponujú nastaviteľným prítlakom a svojím individuálnym prevedením . Dostanete u nás na výber rôzne typy padov, kotúčov a chémie . Je nutné diskutovať výber techniky s predajcom!
 
Parametre:
Váha: 150 kg
Pracovná šírka vysávania: 850mm
Reálny plošný výkon: 1000 met . štv / 1h
Výdrž batérie: cca 4 h


 

3. Veľké plochy, veľmi silné znečistenie, silný prítlak kief

Na požičovňu sme pripravili niečo pre náročných zákazníkov . Tento umývací automat síce nie je so sedacou obsluhou, ale zato je vhodný pre čo najdlhšie pracovné intervaly . Zároveň je vhodný na veľmi silne znečistené miesta, pretože obsahuje veľmi silný nastaviteľný prítlak kief . Tento automat disponuje šírkou čistiaceho záberu 80cm a  s  nádržou 100l na čistú a  špinavú vodu sa radí medzi naše najlepšie stroje . Sacia lišta a  kotúčová hlava sú vyrobené z  hliníkových odliatkov . Umývací automat na požičovňu obsahuje výkonný trakčný pohon, ktorý bez problémov zvládne aj stúpanie . Úplne chápeme, že umývacie automaty so sedacou obsluhou sú viac obľúbené . Tento však je zámerne odľahčený od sediaceho pracovníka tak, aby vydržal čo najdlhšie . 

Cena dohodou

Parametre:
 
Váha: 300 kg
Pracovná šírka vysávania: 1090mm
Reálny plošný výkon: 1500 met . štv / 1h
Výdrž batérie: cca 5,5 h
Prítlak kief nastaviteľný pre odstránenie silného znečistenia
2x disková kefa

Možnosť
Umývací automat je možné požičať si v kamenných predajniach Bratislava, Trenčín, Liptovský Mikuláš 
Umývací automat vieme priviezť v rámci celého Slovenska

 

4. Profesionálny umývací automat BR 40 / 10 Kärcher

Profesionálny automat na umývanie podláh ponúka extra silný čistiaci efekt pre silne znečistené podlahy . Automat je nutné konfigurovať podľa typu znečistenia . Zákazník si vyberá extra silné štetiny a veľmi jemné štetiny podľa znečistenia . Navyše vieme ponúknuť na prenájom mikro - vláknové valce na leštenie a čistenie tvrdých lesklých podláh . Umývací automat na prenájom je vhodný do rodinných domov a firiem . Vieme si ho predstaviť pri umývaní extra silne znečistenej dielne, ale aj pri umývaní dlažby v rodinnom dome . Pri výbere a konfigurácii vám samozrejme poradíme . 

Možnosti
Umývací automat je možné požičať v kamennej predajni v Bratislave, Trenčín, Liptovský Mikuláš
Alebo s dovozom na určené miesto v rámci západného a stredného Slovenska .
 
Cena: 90  eur bez dph / 24h, cena víkend 135  eur bez dph, záloha 300 eur
Typ kefy : valec(na výber viac možností, od mikrovláknových až po extra silne tvrdé štetiny)
Plošný výkon : 400 met štv . /1h
Nádrž na čistú a špinavú vodu 10l
Možnosti použitia: priemyselné silne znečistené podlahy, podlahy v rodinných domoch, lesklé podlahy, iné . 

 

5. Malý umývací automat BR 30 / 4 Kärcher

Požičovňa malých umývacích automatov v Bratislave, Trenčín, Liptovský Mikuláš ponúka pre príležitostné čistenie a umývanie profesionálny stroj, s ktorým budete spokojní . Umývací automat je vhodný na priemerné a menšie znečistenie . Veľmi dobre čistí akékoľvek podlahy od prachu a jemného nánosu špiny . Perfektnou pomôckou môže byť pre rodinné domy, ktoré majú väčšie plochy . Jeho využitie ocení každá reštaurácia, hotel a akékoľvek zariadenie, ktoré potrebuje umyť plochy do cca 300 met . štv . 

Možnosti
Umývací automat je možné požičať v kamennej predajni v Bratislave, Trenčíne a Liptovskom Mikuláši

Cena: 40 eur + dph / 24hod, Cena víkend: 60 eur + dph, záloha 100 Eur
Typ kefy: valec
Plošný výkon: 150 metrov štvorcových / 1 hod
Nádrž na čistú a špinavú vodu: 4l
Možnosti použitia: podlahy v domácnostiach, predajniach a všade tam, kde je plocha mierne znečistená


 

6. Jednokotúčový stroj BDS 43 / DUO Kärcher

Pre zákazníkov, ktorí si chcú požičať jednokotúčový stroj na drhnutie, umývanie, čistenie a leštenie podlahy ponúkame profesionálnu kefu značky Kärcher . Typ DUO umožňuje meniť frekvenciu otáčok z 180 ot / 1min na 300 ot / 1min . Z tohto dôvodu je jednokotúčová kefa Kärcher vhodná na rôzne typy podláh . Profesionálna jednokotúčová kefa BDS 43 / Duo Kärcher disponuje silným prítlakom na podlahu, perfektným čistiacim účinkom a v spojení s vhodnou chémiou a padmi na čistenie dokážeme čistiť extra silné znečistenie a tiež citlivé podlahy . 

Možnosti
Jednokotúčový stroj je možné požičať v kamennej predajni v Bratislava, Trenčín, Liptovský Mikuláš

Cena: 40 eur + dph / 24hod, Cena víkend: 60 eur + dph, záloha 300 Eur
Typ kefy: disk(na výber kefa, pady)
Záber disku: 43cm
Nádrž na čistú vodu: 10l
Možnosti použitia: extra silné znečistenie, kartáčovanie kobercov pred tepovaním, leštenie, drhnutie podláh, iné .
Jednotlivé pady je potrebné dokúpiť . 


 

7. Leštička na leštenie podláh BDP 50 / 1500 Kärcher

V prípade, že máte potrebu vyleštiť podlahu perfektnou profesionálnou leštičkou podláh ste správne . Naša leštička s otáčkami 1500 ot / 1min umožňuje absolútne špičkové leštenie podláh rôzneho druhu . Parkety, linoleum, pvc, tvrdé podlahy a iné citlivé podlahy môžeme leštiť pohodlne za cieľom dosiahnutia najlepších výsledkov . Na výber ponúkame rôzne typy padov od extra jemných padov až po tvrdšie pady . Leštička disponuje perfektnou manévrovateľnosťou a zabezpečuje skutočne kvalitné čistiace výsledky . 

Možnosti
Leštiaci stroj je možné požičať v kamennej predajni v Bratislava, Trenčín, Liptovský Mikuláš.

Cena dohodou
Typf kefy: disk(na výber rôzne typy padov)
Záber disku: 50cm
Možnosti použitia: citlivé podlahy, parkety, pvc, linoleum, korok, tvrdé podlahy a všetky reprezentačné podlahy
Jednotlivé pady je potrebné dokúpiť .


 

8. Mám záujem o čistiacu službu ?

Naša firma IB REIN vykonáva profesionálne čistiace služby od roku 1994. Jednou z našich služieb je čistenie, umývanie, impregnácia, voskovanie, polymerizácia a kryštalizácia podláh . Pre extra znečistené plochy od cementu, sadze, tmelu, lepidla, oleja, žuvačiek, jedla, alkoholu a sprejov neváhajte osloviť profesionála, ktorý sa venuje čisteniu podláh veľmi dlho . Zákazník, ktorý má záujem o umývanie a čistenie veľkých plôch sa môže na náš tiež obrátiť . Disponujeme skutočne kvalitnou čistiacou technikou a dokážeme umyť za pár hodín podlahy nad 10 000 met . štv . 


V prípade záujmu o čistenie podláh nás neváhajte kontaktovať

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.