Priemyselný a komunálny zametací stroj/auto
nafta/batéria
 Zametací stroj na veľké objemy prachu s oklepom filtra
batéria
Zametací stroj na klasické znečistenie exteriér, interiér
batéria
 
Zametanie exteriéru
benzín
 
Zametanie hál, parkovísk, interiérov
batéria
 
 Menšie interiérové plochy
batéria
 
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať
 
Firma IB REIN prevádzkuje požičovňu a predaj zametacích strojov v Bratislave, Žiline, Liptovskom Mikuláši, Nitra, Malacky, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Košice, Komárno, Humenné. Na prenájom sme pre vás vybrali zametacie stroje s manuálnym prevedením a automatickým prevedením. Pre koho sú určené? Odporúčame prenájom pre firmy, živnostníkov a domácnosti. Zametanie ulíc, parkovísk, verejných, súkromných a komunálnych priestranstiev je vyčistené veľmi rýchlo. Maximálna úspora času bez metly a smetného koša. Čas sú peniaze, tak neváhajte nad požičovňou kvalitného zametacieho stroja. V požičovni komunálnych a priemyselných zametacích strojov nájdete niektoré výmimočné stroje, ktoré dokážu zvládnuť tie najtvrdšie podmienky. Priemyselné zametacie stroje sú vhodné na vysávanie a zametanie obrovského množstva znečistenia za veľmi krátky čas. Kompletná ponuka čistiacej techniky na prenájom?

Profesionálna požičovňa zametacích strojov umožňuje zákazníkom požičať si stroj v našej predajni v Bratislave, Liptovskom Mikuláši, Žiline. Na všetky ostatné prevádzky a pre nasledovné mestá vieme zametacie stroje doručiť: Nové Zámky, Nitra, Malacky, Žilina, Trnava, Poprad, Banská Bystrica, Ružomberok, Prešov, Čadca., Košice, Komárno, Humenné. Dovoz strojov sa týka zväčša veľkých strojov, ktoré sú vhodné na profesionálne používanie. Všetky ostatné stroje si neváhajte požičať v Bratislave, Žiline, Liptovskom Mikuláši.

Neváhajte sa pozrieť aj na našu požičovňu mobilných dieslových agregátov (kompresor, elektrocentrála)

Niektoré zaujímavosti o našich zametacích strojoch
Rýchlosť zametanie je plne regulovateľná do 4,5 km/h. Princíp zametania našich strojov je založený na systéme prehadzovania cez valec. Bočná metla a jej prítlak sú nastaviteľné. Filtračný systém je zdobený plochým skladaným filtrom z polyesteru s filtračnou plochou 1,8 met. štvorcového. Mechanický oklep je maximálne efektívny, aby sa neprášilo zo stroja smerom von. Práca pri zametaní je veľmi pohodlná, pretože zametacie stroje obsahujú posuvné držadlo. Zo spodnej časti sa nachádza rotačná kefa, ktorá umožňuje pozbierať všetkú špinu. 

Rok 2017 pokračujeme v inováciách. Sortiment rozširujeme o manuálne zametacie stroje na väčšie plochy
V roku 2017 sme doplnili náš sortiment o zametacie stroje, ktoré disponujú väčším záberom a sú schopné zametať väčšie plochy. Vplyvom kvalitnejších strojov s filtráciou môžeme zametať aj jemný prach bez veľkého prášenia. 

Rok 2018 v znamení menších zametacích strojov s vlastným pohonom a vysávaním
Rok 2018 sa nesie s rozširovaním požičovne zametacích strojov o menšie kvalitné stroje, ktoré umožňujú aj vysávanie prachu. Naše zametacie stroje disponujú turbínou, ktorá saje prach. V princípe vysávame prach tak isto ako keby sme ho vysávali vysávačom. Naše zametacie stroje disponujú vlastným pohonom, takže pri prácach sa nenarobíme. 

Rok 2019- Zametacie stroje pre vysávanie a zametanie v jednom kroku
Do prenájmu sme zaradili zametací stroj na väčšie znečistenie. Výhodou zametacieho stroja na väčšie znečistenie je jeho vlastný pohon. Ak si chcete požičať zametací stroj na väčšie plochy neváhajte ísť do väčšej verzie. Umožňuje zametať väčšiu špinu a veľmi dobré saje aj prach. V našej kvalitnej požičovni čistiacej techniky v Bratislave nájdete len výkonné zametacie stroje. Naše zametacie stroje sú maximálne spoľahlivé, disponujú vysoký zametacím a čistiacim efektom. Zametacie stroje s posedom umožňujú pohodlné zametanie veľkých plôch. Veľmi veľkou výhodou veľkých zametacích strojov je zabudovaná sacia turbína. Zametací stroj Kärcher vysáva aj tie najmenšie prachové častice na príncípe vysávača. Zametanie a vysávanie v jednom kroku so zametacími strojmi Kärcher. 

Rok 2020 - začíname s komunálnymi zametacími strojmi
V našom portfóliu nájdete aj komunálne zametače, ktoré sú vhodné na zametanie a odsávanie veľkého objemu znečistenia. Požičovňa komunálnej čistiacej techniky vsadila do svojho portfólia komunálne zametače z dôvodu pomoci mestám a obciam, ktoré potrebujú udržiavať čistotu. Požičovňa komunálnych zametacích áut je vhodná pre všetkých, ktorí potrebujú rýchlo a efektívne vyčistiť a pozametať pozemné komunikácie alebo garáže. 

Rok 2021 - veľké komunálne stroje pre mestá a obce
V roku 2021 pokračujeme v zveľaďovaní našej požičovni zametacích strojov. Vybrali sme pre vás komunálne zametacie stroje, ktoré sú vhodné na zametanie a vysávanie ciest, ulíc a námestí pre mestá a obce. Komunálne zametacie stroje si môžete požičať aj na vysávanie jemného prachu, pretože obsahujú saciu turbínu a automatický oklep filtra. Takmer bezprašné vysávanie a zametanie prachu v halách je veľmi dôležité. Chceme ponúkať skutočnú kvalitu.

Rok 2022- menšie komunálne zametacie stroje pre veľmi jemný prach
V roku 2022 sme rozšírili našou požičovňu o zametacie stroje vhodné na vysávanie a zametanie veľmi jemného prachu vo výrobe. Tento typ zametacích strojov je vhodný na precízne vysávanie, ktoré nám nahradí vysávanie vysávačom. Zametacie stroje s posedom zvládnu zametať na rovných a nerovných povrchoch tak, aby úplne odprášili podlahy.


Veľké komunálne zametacie autá na požičovňu sú vhodné pre mestá, obce, hotely a všetky veľké prevádzky, ktoré si potrebujú pozametať svoj areál. Veľké komunálne zametače na požičovňu ponúkajú mnoho doplnkových funkcií. S našimi pojazdovými autami na čistenie v komunálnej sfére dokážeme čistiť chodníky, kosiť trávu, odhŕňať sneh, nakladať znečistenie, vysávať jemných prach, vysávať lístie a hrubú špinu. S naším autom na čistenie dokážeme jazdiť s rýchlosťou 25 km/h a tak sa môžeme ľahko prepravovať aj na iné miesta. Komunálnu čistiacu techniku na požičovňu ponúkame v top kvalite s mimoriadnym príslušenstvom.

1.1  Veľký komunálny zametací stroj- auto MIC 130 Kärcher, nafta

Požičovňa komunálnej čistiacej techniky vám ponúka veľké zametacie a čistiace stroje, ktoré spĺňajú všetky atribúty komfortného väčšieho auta na zametanie alebo čistenie. Moderná dieslová technika umožňuje používať tento stroj aj v ekologických zónach miest. Motor s dobrým výkonom splní emisné hodnoty a vyznačuje sa výbornou hospodárnosťou. Zametacie auto disponuje veľmi komfortnou obsluhou. Zametacie auto pracuje a odsáva znečistenie na princípe tak, aby sa do okolia neprášil prach. 

Kabína pre 2x ľudí je veľmi komfortná s dobrým širokým výhľadom. Pracovník môže počas jazdy veľmi dobre manévrovať s komunálnym autom. V aute sa nachádza niekoľko veľmi dobrých systémových funkcií. Zariadenie je vhodné na vysávanie, zametanie lístia, znečistenia a komunálneho jemného odpadu. Zároveň môžeme komunálny zametač s prídavným príslušenstvom použiť na nakladanie odpadu, kosenie trávy, odhrabávanie snehu. Naša technika je vhodná na pravidelnú údržbu verejný priestranstiev, ulíc, námestí a chodníkov. 

Možnosti
Dovoz stroja možný na území celého Slovenska, zaškolenie.

Typ prenájmu:
krátkodobý alebo dlhodobý prenájom
1 dňový prenájom s asistenciou nášho pracovníka


Cena dohodou

Parametre
Pohon 3 valcový motor
Zdvihový objem 1642
Nádrž palivová 41 l
Rýchlosť jazdy 40 km/h
Povolené zaťaženie nápravy vpredu 1750 kg
Povolené zaťaženie nápravy vzdau 1750 kg
Schopnosť stúpania 25%
Max. náklad 1100 kg
Hmotnosť 2500 kg
Rozmery 3750 x 1075 x 1980

1.2 Priemyselný zametací stroj/auto KM 130/300 Kärcher, batéria

Priemyselný zametací stroj KM 130/300 R Kärcher je schopný vysávať a zametať extrémne množstvo prachu a silného znečistenia. Je vyvinutý na tie najtvrdšie podmienky, či už sa jedná o zametanie na stavbe, ulíc alebo v priestoroch, kde je nutné zametať extrémne množstvo špiny. Industriálny zametací stroj je vhodný do interných a externých priestorov, pretože je poháňaný  na batériu. Vreckový filter s vibračným motorom na oklep filtra, veľká nádoba na znečistenie umožňujú používať tento zametací stroj na tie najtvrdšie prevádzky. Odporúčame pre stavebné podniky, mestá a obce, zlievarne atd, veľké haly a externé veľké plochy. Hydraulické výškové vyprázdnenie nádoby až do výšky 1,42m. 

Možnosti
Dovoz stroja možný na území celého Slovenska, zaškolenie.

Cena dohodou

Technické parametre
Druh pohonu: batéria
Výkon V/kW – 36/5
Reálny plošný výkon cca 5000- 6500 m2/1h
Pracovná šírka 900mm
Pracovná šírka s 1x bočnou metlou 1300mm
Pracovná šírka s 2x bočnými metlami 1550mm
Nádoba na nečistoty: 300l
Schopnosť stúpania 14%
Pracovná rýchlosť max 7km/h
Hmotnosť 1300kg
Rozmery  2150 x 1330 x 1430 dxšxv

 

2.  Komunálny zametací stroj.

Požičovňa komunálnych zametacích strojov umožňuje prenajať si výkonné stroje, ktoré sú schopné pozametať a povysávať veľké plochy v interiéri a exteriéri. Zametacie stroje v komunálnej sfére obsahujú saciu turbínu, takže sú schopné nasávať aj prach. Zametací stroj zvláda prejsť aj menšie stupienky. Veľkou výhodou je automatický oklep filtra TACT, ktorý zabezpečí bezprašnú prácu pri zametaní a vysávaní prachu. Na prenájom si môžete požičať komunálne zametacie stroje aj na zametanie a vysávanie lístia a väčšieho znečistenia. Naše komunálne zametače sú vhodné pre mestá, obce, priemyselné firmy a všetkých, ktorí si chcú rýchlo a dôkladne pozametať veľké znečistené plochy. 

Komunálne zametacie stroje na požičovňu odporúčame konzultovať s obchodníkom, ktorý vám pri výbere pomôže. Či sa jedná o zametanie v halách alebo v mestách, obciach, naše zametacie stroje sú skutočne veľkým pomocníkom.

Možnosti
Komunálny zametací stroj si môžete požičať v kamenných predajniach: Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš
Komunálny zametací stroj vieme doručiť na území celého Slovenska

Cena dohodou

Parametre
2x bočná kefa
Reálny výkon: 3000-3500 met. štv/1h
Hmotnosť 500kg

Pracujeme na vlastnom videu, čoskoro bude hotové.


 

3.  Profesionálny zametací stroj KM 85/50 Kärcher BP Pack s posedom. Verzia batéria. Vysávanie a zametanie v jednom kroku.

Profesionálny zametací stroj s posedom na batérie umožňuje pohodlne zametať prach, špinu, lístie a hlinu v každom externom a internom prostredí. Jeho využitie môžeme uplatniť vo výrobných halách, veľkých parkoviskách, nákupných centrách a všade tam, kde chceme pohodlne zametať. Hlavnou výhodou nášho zametacieho stroja KM 85/50 Bp Pack Kärcher je hlavný zametací valec, ktorý sa nachádza na spodnej časti stroja. Efektívne zametá väčšiu špinu. Pomocou zametacieho stroja môžeme vysávať prach a jemné znečistenie. Zametací stroj Kärcher disponuje turbínou a odsávanie je zabezpečené na princípe vysávača. Z bočnej strany veľmi dobre vháňajú znečistenie rotujúce zametacie kefy, ktoré umožnia zozbieranie znečistenia z menej dostupných miest. Veľký zametací stroj na požičovňu odporúčame všade tam, kde sa jedná o veľké plochy a želáte si pohodlné zametanie. Stroj je maximálne mobilný s dostatočným sacím efektom. Zametací stroj odporúčame pre náročnejších zákazníkov. Profesionálny zametací stroj s posedom si môžete požičať v nasledovných mestách a ich okolí: Bratislava a okolie, Malacky, Myjava, Holíč, Senec, Pezinok, Modra, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Žilina,

Cena dohodou

Možnosti:
 1. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislave
 2. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Žilina
 3. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Liptovskom Mikuláši
 4. Dovoz stroja v rámci celého Slovenska 
Parametre
Typ znečistenia: lístie, prach, špina, hlina
Pohon: batéria
Reálny plošný výkon: 3500 met. štv/1h
Pracovná šírka s bočnými kefami 1085mm
Nádoba na nečistoty: 50l
Hmotnosť 230kg


 

4. Profesionálny zametací stroj KM 85/50 W Kärcher s vlastným pohonom (benzín) a funkciou vysávania

Požičovňa a predaj profesionálnych veľkých zametacích strojov Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš ponúka vo svojich radoch špičkový zametací stroj na benzínový pohon. Zametací stroj s vlastným pohonom je poháňaný výkonným motorom. Už je koniec extrémne únavnej práce. Zvládneme aj vyššie sklony pri prechádzaní cez jednotlivé podlažia z väčším sklonom. Zametací stroj s pohonom na požičovňu je vhodný pre všetkých, ktorí sa zameriavajú na väčšie plochy. Zametací stroj umožňuje v pohode zvládnuť veľké plochy o rozlohe 10 000 metrov štvorcových. Veľká nádrž na nečistoty šetrí čas pri sústavnom vyprázdňovaní nádoby. Navyše obsahuje aj funkciu vysávania. Zvládneme veľmi efektívne povysávať veľké plochy prachu a následne sa môžu umývať umývacím automatom. Vyberateľná veľká nádoba na nečistoty umožňuje vysať až 50l nečistôt behom krátkeho času. Bočná kefa veľmi dobre zametá pri rohoch a kútoch. Filter zachytáva prach a pracuje na princípe filtra vo vysávači. Profesionálny zametací stroj s vlastným pohonom si môžete požičať resp. vieme vám ho priviezť v nasledovných mestách a ich okolí: Bratislava a okolie, Malacky, Myjava, Holíč, Senec, Pezinok, Modra, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Žilina, Banská Bystrica, Ružomberok, Poprad, Liptovský Mikuláš, Prešov. 

Cena dohodou

Možnosti
 1. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislave
 2. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Žiline
 3. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Liptovskom Mikuláši
 4. Dovoz stroja v rámci celého Slovenska
Pohon: benzín- 4 taktný motor
Výkon: 3300 W
Reálny plošný výkon: 3000 met. štv/1h
Nádoba na nečistoty: 50l
Hmotnosť: 126 kg
Typ znečistenia: prach, lístie, špina, hlina, väčšie znečistenie
Kedy použiť? veľké priestory, veľa prachu, lístia a špiny
Prevedenie: rotačná valcová kefa zo spodnej časti stroja, 1x bočná kefa, filter proti prachu

5. Silné znečistenie a stredne veľké plochy zametací stroj s pohonom na batérie 

Požičovňa- prenájom ručne vedených zametacích strojov Kärcher v Bratislave, Žiline, Liptovskom Mikuláši ponúka kvalitný stroj s možnosťou práce bez spalín v uzavretých priestoroch. Zametací stroj Kärcher je vhodný na zametanie špiny a prachu v uzavretých a exteriérových priestranstvách. Práve pohon na batérie umožňuje zametať bez spalín. Výhodou je práve zametanie a odsávanie prachu z podlahy, ktorá sa nachádza v tlačiarňach, fabrikách, halách a všade tam, kde nie je možné vypúšťať spaliny do ovzdušia. Výhodou zametacieho stroja na prenájom- kúpu je hlavný zametací valec, ktorý sa nachádza na spodnej časti stroja. Veľmi dobre zametá veľkú špinu a aj veľmi jemný prach. Kvalitný filtračný systém s mechanickým oklepom filtra je ďalšou výhodou. Na stroji sa nachádza nádoba na špinu v objeme 40l.

Cena: dohodou

Možnosti
 1. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislave
 2. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Žiline
 3. Klasický prenájom s vyzdvihnutím stroja v Liptovskom Mikuláši
 4. Dovoz stroja v rámci celého Slovenska
Reálny plošný výkon: 2000 met. štv/1h
Pracovný šírka: 750mm
Nádoba na nečistoty: 40l
Stúpavosť: 12
Hmotnosť: 120kg
Pohon: batéria

 

6. Profesionálny zametací stroj KM 70/30 Kärcher s batériovým pohonom a funkciou nasávania špiny

Malý profesionálny zametací stroj KM 70/30 Kärcher s lithiovou batériou a funkciou nasávania špiny. Umožňuje rýchlo a efektívne pozametať rôzne priemerné a menšie znečistenie. Obsahuje funkciu vysávania, resp obsahuje zabudovanú malú turbínu. Odporúčame na zametanie klasického znečistenia ako je drobné lístie, jemné plastové úlomky, prach alebo hlina. Oplatí sa pre všetky športové haly a svoje miesto si nájde aj pri zametaní parkovísk. Vieme si ho predstaviť aj pri zametaní ulíc a preto ho ocení každá domácnosť. Zametací stroj nie je vysávač, pre maximálne odprášenie priestoru odporúčame požičovňu vysávačov

Verzia batéria s funkciou odsávania slúži na zametanie veľmi jemného prachu. Odsávanie je založené na malej turbíne, ktorá je uložená v stroji. Zametací stroj KM 70/30 Kärcher obsahuje prachový filter, ktorý zamedzuje prášeniu. Obsluha stroja je veľmi komfortná, keďže stroj je poháňaný samostatne motorom. 

Cena: 60 eur + dph/24hod, Cena víkend: 90 eur + dph, záloha 300 Eur

Možnosti
Prenájom s vyzdvihnutím stroja v Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš

Prevedenie: rotačná kartáčová kefa zo spodnej časti stroja + 2x rotačná bočná kefa, manuál, funkcia odsávania
Nádoba na špinu: 42 l
 
 
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.