S posedom. Silné znečistenie a veľké plochy
 
Silné znečistenie a veľké plochy
 
Silné znečistenie a stredne veľké plochy
 
Stredné znečistenie a menšie plochy
 
Vybrať Vybrať Vybrať Vybrať
 
Firma IB REIN prevádzkuje požičovňu a predaj zametacích strojov v Bratislave. Na prenájom sme pre vás vybrali zametacie stroje s manuálnym prevedením a automatickým prevedením. Pre koho sú určené? Odporúčame prenájom pre firmy, živnostníkov a domácnosti. Zametanie ulíc, parkovísk, verejných, súkromných a komunálnych priestranstiev je vyčistené veľmi rýchlo. Maximálna úspora času bez metly a smetného koša. Čas sú peniaze, tak neváhajte nad požičovňou kvalitného zametacieho stroja. 

Niektoré zaujímavosti o našich zametacích strojoch
Rýchlosť zametanie je plne regulovateľná do 4,5 km/h. Princíp zametania našich strojov je založený na systéme prehadzovania cez valec. Bočná metla a jej prítlak sú nastaviteľné. Filtračný systém je zdobený plochým skladaným filtrom z polyesteru s filtračnou plochou 1,8 met. štvorcového. Mechanický oklep je maximálne efektívny, aby sa neprášilo zo stroja smerom von. Práca pri zametaní je veľmi pohodlná, pretože zametacie stroje obsahujú posuvné držadlo. Zo spodnej časti sa nachádza rotačná kefa, ktorá umožňuje pozbierať všetkú špinu. 

V prenájme aj väčšie zametacie stroje
Do prenájmu sme zaradili zametací stroj na väčšie znečistenie. Výhodou zametacieho stroja na väčšie znečistenie je jeho vlastný pohon. Ak si chcete požičať zametací stroj na väčšie plochy neváhajte ísť do väčšej verzie. Umožňuje zametať väčšiu špinu a veľmi dobré saje aj prach. V našej kvalitnej požičovni čistiacej techniky v Bratislave nájdete len výkonné zametacie stroje. Naše zametacie stroje sú maximálne spoľahlivé, disponujú vysoký zametacím a čistiacim efektom. Zametacie stroj s posedom umožňujú pohodlné zametanie veľkých plôch. Veľmi veľkou výhodou veľkých zametacích strojov je zabudovaná sacia turbína. Zametací stroj Kärcher vysáva aj tie najmenšie prachové častice na príncípe vysávača. Zametanie a vysávanie v jednom kroku so zametacími strojmi Kärcher. 
 

1.  Profesionálny zametací stroj KM 85/50 Kärcher BP Pack s posedom. Verzia batéria. Vysávanie a zametanie v jednom kroku.

Profesionálny zametací stroj s posedom na batérie umožňuje pohodlne zametať prach, špinu, lístie a hlinu v každom externom a internom prostredí. Jeho využitie môžeme uplatniť vo výrobných halách, veľkých parkoviskách, nákupných centrách a všade tam, kde chceme pohodlne zametať. Hlavnou výhodou nášho zametacieho stroja KM 85/50 Bp Pack Kärcher je hlavný zametací valec, ktorý sa nachádza na spodnej časti stroja. Efektívne zametá väčšiu špinu. Pomocou zametacieho stroja môžeme vysávať prach a jemné znečistenie. Zametací stroj Kärcher disponuje turbínou a odsávanie je zabezpečené na princípe vysávača. Z bočnej strany veľmi dobre vháňajú znečistenie rotujúce zametacie kefy, ktoré umožnia zozbieranie znečistenia z menej dostupných miest. Veľký zametací stroj na požičovňu odporúčame všade tam, kde sa jedná o veľké plochy a želáte si pohodlné zametanie. Stroj je maximálne mobilný s dostatočným sacím efektom. Zametací stroj odporúčame pre náročnejších zákazníkov.

Cena dohodou, v cene dovoz aj odvoz stroja
Záloha: 1000 eur
Typ znečistenia: lístie, prach, špina, hlina
Pohon: batéria
Reálny plošný výkon: 3500 met. štv/1h
Pracovná šírka s bočnými kefami 1085mm
Nádoba na nečistoty: 50l
Hmotnosť 230kg


 

2. Profesionálny zametací stroj KM 85/50 W Kärcher s vlastným pohonom (benzín) a funkciou vysávania

Požičovňa a predaj profesionálnych veľkých zametacích strojov Bratislava ponúka vo svojich radoch špičkový zametací stroj na benzínový pohon. Zametací stroj s vlastným pohonom je poháňaný výkonným motorom. Už je koniec extrémne únavnej práce. Zvládneme aj vyššie sklony pri prechádzaní cez jednotlivé podlažia z väčším sklonom. Zametací stroj s pohonom na požičovňu je vhodný pre všetkých, ktorí sa zameriavajú na väčšie plochy. Zametací stroj umožňuje v pohode zvládnuť veľké plochy o rozlohe 10 000 metrov štvorcových. Veľká nádrž na nečistoty šetrí čas pri sústavnom vyprázdňovaní nádoby. Navyše obsahuje aj funkciu vysávania. Zvládneme veľmi efektívne povysávať veľké plochy prachu a následne sa môžu umývať umývacím automatom. Vyberateľná veľká nádoba na nečistoty umožňuje vysať až 50l nečistôt behom krátkeho času. Bočná kefa veľmi dobre zametá pri rohoch a kútoch. Filter zachytáva prach a pracuje na princípe filtra vo vysávači.   

Cena dohodou, záloha 500 eur
Pohon: benzín- 4 taktný motor
Výkon: 3300 W
Reálny plošný výkon: 3000 met. štv/1h
Nádoba na nečistoty: 50l
Hmotnosť: 126 kg
Typ znečistenia: prach, lístie, špina, hlina, väčšie znečistenie
Kedy použiť? veľké priestory, veľa prachu, lístia a špiny
Prevedenie: rotačná valcová kefa zo spodnej časti stroja, 1x bočná kefa, filter proti prachu

3. Silné znečistenie a stredne veľké plochy zametací stroj s pohonom na batérie 

Požičovňa- prenájom ručne vedených zametacích strojov Kärcher v Bratislave ponúka kvalitný stroj s možnosťou práce bez spalín v uzavretých priestoroch. Zametací stroj Kärcher je vhodný na zametanie špiny a prachu v uzavretých a exteriérových priestranstvách. Práve pohon na batérie umožňuje zametať bez spalín. Výhodou je práve zametanie a odsávanie prachu z podlahy, ktorá sa nachádza v tlačiarňach, fabrikách, halách a všade tam, kde nie je možné vypúšťať spaliny do ovzdušia. Výhodou zametacieho stroja na prenájom- kúpu je hlavný zametací valec, ktorý sa nachádza na spodnej časti stroja. Veľmi dobre zametá veľkú špinu a aj veľmi jemný prach. Kvalitný filtračný systém s mechanickým oklepom filtra je ďalšou výhodou. Na stroji sa nachádza nádoba na špinu v objeme 40l.

Cena: dohodou, záloha 500 eur
Reálny plošný výkon: 2500 met. štv/1h
Pracovný šírka: 550mm
Nádoba na nečistoty: 40l
Stúpavosť: 12
Hmotnosť: 120kg
Pohon: batéria

 

4. Profesionálny zametací stroj KM 70/20 Kärcher s manuálnym pohonom

Klasický zametací stroj bez pohonu s manuálnym chodom umožňuje rýchlo a efektívne pozametať rôzne priemerné znečistenie. Neobsahuje funkciu vysávania, resp je plne manuálny. Odporúčame na zametanie klasického znečistenia ako je drobné lístie, jemné plastové úlomky alebo hlina. Oplatí sa pre všetky športové haly a svoje miesto si nájde aj pri zametaní parkovísk. Vieme si ho predstaviť aj pri zametaní ulíc a preto ho ocení každá domácnosť. 

Cena: 40 eur + dph/24hod, Cena víkend: 60 eur + dph, záloha 100 Eur
Typ znečistenia: prach, špina, lístie
Reálny výkon: 1000 metrov štvorcových / 1 hod
Prevedenie: rotačná kartáčová kefa zo spodnej časti stroja + 2x rotačná bočná kefa, manuál
Nádoba na špinu: 42 l

 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 24 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Maroš Ludvik

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.