Silné znečistenie a veľké plochy
 
Stredné znečistenie a menšie plochy
 
Vybrať Vybrať
 
Firma IB REIN prevádzkuje požičovňu a predaj zametacích strojov v Bratislave. Na prenájom sme pre vás vybrali zametacie stroje s manuálnym prevedením a automatickým prevedením. Pre koho sú určené? Odporúčame prenájom pre firmy, živnostníkov a domácnosti. Zametanie ulíc, parkovísk, verejných, súkromných a komunálnych priestranstiev je vyčistené veľmi rýchlo. Maximálna úspora času bez metly a smetného koša. Čas sú peniaze, tak neváhajte nad požičovňou kvalitného zametacieho stroja. 

Niektoré zaujímavosti o našich zametacích strojoch
Rýchlosť zametanie je plne regulovateľná do 4,5 km/h. Princíp zametania našich strojov je založený na systéme prehadzovania cez valec. Bočná metla a jej prítlak sú nastaviteľné. Filtračný systém je zdobený plochým skladaným filtrom z polyesteru s filtračnou plochou 1,8 met. štvorcového. Mechanický oklep je maximálne efektívny, aby sa neprášilo zo stroja smerom von. Práca pri zametaní je veľmi pohodlná, pretože zametacie stroje obsahujú posuvné držadlo. Zo spodnej časti sa nachádza rotačná kefa, ktorá umožňuje pozbierať všetkú špinu. 

V prenájme aj väčšie zametacie stroje
Do prenájmu sme zaradili zametací stroj na väčšie znečistenie. Výhodou zametacieho stroja na väčšie znečistenie je jeho vlastný pohon. Ak si chcete požičať zametací stroj na väčšie plochy neváhajte ísť do väčšej verzie. Umožňuje zametať väčšiu špinu a veľmi dobré saje aj prach. V našej kvalitnej požičovni čistiacej techniky v Bratislave nájdete len výkonné zametacie stroje. Naše zametacie stroje sú maximálne spoľahlivé, disponujú vysoký zametacím a čistiacim efektom. 
 

1. Profesionálny zametací stroj KM 85/50 W Kärcher s vlastným pohonom a funkciou vysávania

Požičovňa a predaj profesionálnych veľkých zametacích strojov Bratislava ponúka vo svojich radoch špičkový zametací stroj na benzínový pohon. Zametací stroj s vlastným pohonom je poháňaný výkonným motorom. Už je koniec extrémne únavnej práce. Zvládneme aj vyššie sklony pri prechádzaní cez jednotlivé podlažia z väčším sklonom. Zametací stroj s pohonom na požičovňu je vhodný pre všetkých, ktorí sa zameriavajú na väčšie plochy. Zametací stroj umožňuje v pohode zvládnuť veľké plochy o rozlohe 10 000 metrov štvorcových. Veľká nádrž na nečistoty šetrí čas pri sústavnom vyprázdňovaní nádoby. Navyše obsahuje aj funkciu vysávania. Zvládneme veľmi efektívne povysávať veľké plochy prachu a následne sa môžu umývať umývacím automatom. Vyberateľná veľká nádoba na nečistoty umožňuje vysať až 40l nečistôt behom krátkeho času. Bočná kefa veľmi dobre zametá pri rohoch a kútoch. Filter zachytáva prach a pracuje na princípe filtra vo vysávači.   

Cena dohodou
Záloha 500 eur
Typ znečistenia: prach, lístie, špina, hlina, väčšie znečistenie
Kedy použiť? veľké priestory, veľa prachu, lístia a špiny
Prevedenie: rotačná valcová kefa zo spodnej časti stroja, 1x bočná kefa, filter proti prachu
 
Technické parametre
Pohon 4 taktný benzínový motor
Výkon 3300 W
Max  reálny plošný výkon 2500 met. štv/hod
Pracovná šírka kief 750 mm
Nádoba na nečistoty 40l
Hmotnosť 84 kg

2. Profesionálny zametací stroj KM 70/20 Kärcher

Klasický zametací stroj bez pohonu s manuálnym chodom umožňuje rýchlo a efektívne pozametať rôzne priemerné znečistenie. Neobsahuje funkciu vysávania, resp je plne manuálny. Odporúčame na zametanie klasického znečistenia ako je drobné lístie, jemné plastové úlomky alebo hlina. Oplatí sa pre všetky športové haly a svoje miesto si nájde aj pri zametaní parkovísk. Vieme si ho predstaviť aj pri zametaní ulíc a preto ho ocení každá domácnosť. 

Cena: 40 eur + dph/24hod, Cena víkend: 60 eur + dph, záloha 100 Eur
Typ znečistenia: prach, špina, lístie
Reálny výkon: 1000 metrov štvorcových / 1 hod
Prevedenie: rotačná kartáčová kefa zo spodnej časti stroja + 2x rotačná bočná kefa, manuál
Nádoba na špinu: 42 l

 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 24 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.