Parný čistič tlak 4 bar Parný čistič tlak 8 bar Tlakový čistič s funkciou pary
Vybrať Vybrať Vybrať
 
Predaj a požičovňa parných čističov v Bratislave disponuje kvalitnými strojmi. Firma IB Rein ponúka na prenájom parné čističe pre priemyselné podniky a živnostníkov na jednej strane, na druhej požičovňu parných čističov pre domácnosti a miesta s miernejším znečistením. Všetky parné čističe disponujú dostatočným tlakom pary. Počas práce stačí iba dolievať vodu. K dispozícii parné nadstavce. S našimi parnými strojmi vieme umývať aj okná. 

Požičovňa profesionálnych parných čističov Bratislava ponúka možnosti, ktoré si poradia s nepoddajným znečistením. Parné čističe sme rozdelili do dvoch kategórií. Jeden typ parných čističov na prenájom obsahuje zariadenie, ktoré disponuje tlakom 4 bary. Neobsahuje v sebe vysávač, takže počas prác nemôžeme odsávať kontinuálne znečistenie. Druhý typ parného čističa a vysávača v jednom je stroj, ktorý je schopný produkovať 8 barov nepretržite počas práce. Zároveň umožňuje kontinuálne odsávanie znečistenia. Tlak 8 barov je skutočne veľmi silný tlak. Veľký parný čistič SGV 8/5 odporúčame na väčšie znečistenie a všade tam, kde chceme mať práce zrealizovaný rýchlejšie. 
 
Prečo si požičať profesionálne parné čističe? Čo môžeme čistiť s parným čističom?
Požičovňa parných čističov obsahuje len profesionálne stroje. Stroje, ktoré sú v žltom prevedení alebo sú menšie nedisponujú potrebným tlakom, ktorý je dôležitý pri čistení. Ďalšou potrebnou vlastnosťou kvalitných parných čističov je kontinuálny silný tlak pary. Veľa parných čističov si udrží tlak prvých 30s a potom tlak klesá. Naše parné čističe v požičovni disponujú silným a kontinuálnym tlakom pary. 

S parou môžeme čistiť rôzne povrchy. Veľmi dobre sa čistí vodný kameň, špina v rohoch, zákutiach a všade tam, kde sa rukou nedostaneme. Odporúčame čistiť drevo, ktoré je poškodené od lepu, prilepenej fólie alebo farby. Je potrebné dávať pozor, aby sme nepoškodili povrch. Veľmi dobre sa s parou čistí všetko, čo je znečistené od oleja. Najlepšie sa odstraňuje kuchynský olej z šporákov, hrncov a rôznych foriem na varenie. Parný čistič je často používaný v saunách, bazénoch a spa centrách. V týchto zariadeniach si nájde parných čistič skutočne svoje miesto. 
 
Čo neodporúčame čistiť s parným čističom?
Parný čistič neodporúčame na veľmi citlivé podlahy. Určite neodporúčame aplikovať silný tlak pary na parkety a laminát. Určitým spôsobom áno len v prípade, že budeme používať mikrovláknovú handričku ako ochranu. Paru by sme nemali používať na citlivé alebo dekorované drevo. Prípadov, kedy používať a kedy nepoužívať parný čistič je mnoho. Neváhajte preto osloviť nášho obchodného zástupcu. 
 

1. Stredné znečistenie = tlak pary 4 bar
 

Profesionálny parný čistič SG 4/4 Kärcher s funkciou aplikácie pary
Prvú triedu profesionálnych parných čističov zastáva SG 4/4 Kärcher. Perfektný pomocník pre každú domácnosť a menšiu prevádzku, ktorá bojuje s mastnotou a vodným kameňom. Je úplne jedno, čo s ním budete čistiť. Vodný kameň v sprchovacom kúte, mastná kuchynská trúba alebo šporák. Tento prístroj to zvládne na výbornú. Odporúčame profesionálny parný čistič aj pre prevádzky ako sú reštaurácie, kuchyne, plavárne a sauny, kde by sa určite uplatnil každý deň.

Cena: 30 eur + dph/24hod, Cena víkend: 45 eur + dph, Záloha 100 Eur
Pre koho? domácnosti, živnostníci, kuchyne, reštaurácie, plavárne,...
Typ znečistenia: kuchynský olej, sadza, tmel, vodný kameň
Čo konkrétne čistiť? okná, sprchovací kút, kuchyňa, podlahy, všetky vertikálne a horizontálny povrchy
Nádoba na čistú vodu: 4 l
Tlak pary: 4 bar
Vybavenie: podlahová hubica, malé kefy na špáry a zákutia, hubica na umývanie okien


 

2. Silné znečistenie = tlak pary 8 bar

 
Profesionálny parný čistič a vysávač SGV 8/5 Kärcher s funkciou aplikácie pary 8 bar
Naša špička parných čističov! Absolútne výkonný a efektívny pomocník pre každého. Domácnosť a firmy využijú tento profesionálny parných čistič a vysávač v boji s mastnotou, vodným kameňom a silným znečistením. Eliminuje náklady na chémiu, pretože silný tlak horúcej pary umožňuje odstraňovať extra silné znečistenie. Profesionálny parný stroj obsahuje funkciu vysávania. Odstránená tekutá alebo suchá špina sa povysáva. 

Cena: 60 eur + dph/24hod, Cena víkend: 90 eur + dph, Záloha 300 Eur
Pre koho? domácnosti, firmy, priemyselnejšie znečistenie. Jeho univerzálnosť vhodná pre každý segment trhu
Typ znečistenia: priemyselnejšie znečistenie, kuchynský olej, motorový olej, sadza, tmel, vodný kameň, špáry,....
Čo konkrétne čistiť? okná, sprchovací kút, kuchyňa, podlahy, všetky vertikálne a horizontálny povrchy
Nádoba na čistú vodu: 5 l
Tlak pary: 8 bar
Vybavenie: podlahová hubica, malé kefy na špáry a zákutia, hubica na umývanie okien, 


 

3. Silné znečistenie v exteriéri = horúcovodné tlakové čističe Kärcher s funkciou parného čistenia


Naša firma požičiava aj tlakové čističe na horúcu vodu. Prostredníctvom naftového ohrevu vieme vyprodukovať paru. Čistenie parou pomocou tlakových čističov vykonávame na povrchoch, ktoré nie sú citlivé na vodu. S výkonnými vysokotlakovými čističmi môžeme odstraňovať mastnotu, olej a znečistenie, ktoré je chemického znečistenia. 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 24 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Maroš Ludvik

Rád Vám poradím a odporučím najlepšie
riešenie.