Aký výsavač potrebujete?
 
 
Požičovňa parných čističov Bratislava, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Malacky, Nitra, Banská Bystrica, Žilina, Košice, Komárno, Humenné disponuje kvalitnými strojmi. Firma IB Rein ponúka na prenájom parné čističe pre priemyselné podniky a živnostníkov na jednej strane, na druhej požičovňu parných čističov pre domácnosti a miesta s miernejším znečistením. Všetky parné čističe disponujú dostatočným tlakom pary. Počas práce stačí iba dolievať vodu. K dispozícii parné nadstavce. S našimi parnými strojmi vieme umývať aj okná. Kompletná ponuka čistiacej techniky?

Profesionálna požičovňa parných čističov umožňuje zákazníkom požičať si stroj v našej predajniach. Dovoz veľkých parných čističov ponúkame pre nasledovné mestá a ich blízke okolia: Malacky, Nové Zámky, Trnava, Dunajská Streda, Nitra, Žilina, Poprad, Banská Bystrica, Ružomberok, Prešov, Košice, Komárno, Humenné.  Dovoz strojov sa týka zväčša veľkých strojov, ktoré sú vhodné na profesionálne používanie. Všetky ostatné stroje si neváhajte požičať v Bratislave.

Neváhajte sa pozrieť aj na našu požičovňu mobilných dieslových agregátov (kompresor, elektrocentrála)

Rok 2017- profesionálne parné čističe pre domácnosti 
Rok 2017 je v znamení inovácií v našej požičovni parných čističov. V sortimente parných čističov sme sa posunuli dopredu so strojmi, ktorých tlak pary 4 bar s funkciou nástreku horúcej vody umožňuje čistenie silnejšie znečistených povrchov. 

Rok 2018 v znamení profesionálnych parných čističov na náročné úlohy
Požičovňa profesionálnych parných čističov Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš ponúka možnosti, ktoré si poradia s nepoddajným znečistením. Parné čističe sme rozdelili do dvoch kategórií. Jeden typ parných čističov na prenájom obsahuje zariadenie, ktoré disponuje tlakom 4 bary. Neobsahuje v sebe vysávač, takže počas prác nemôžeme odsávať kontinuálne znečistenie. Druhý typ parného čističa a vysávača v jednom je stroj, ktorý je schopný produkovať 8 barov nepretržite počas práce. Zároveň umožňuje kontinuálne odsávanie znečistenia. Tlak 8 barov je skutočne veľmi silný tlak. Veľký parný čistič SGV 8/5 odporúčame na väčšie znečistenie a všade tam, kde chceme mať práce zrealizovaný rýchlejšie. 

Rok 2019 v znamení silnejších parných čističov v našom portfóliu
Potrebovali sme silnejšie parné čističe, ktoré sú vhodné na extra náročné čistiace úlohy. V sortimente nájdeme horúcovodné tlakové čističe s produkciou horúcej vody a pary. Ide o parné vysokotlakové čističe, ktoré produkujú veľmi silný tlak pary. Tieto prístroje sú vhodné na čistenie priemyselných kuchýň, dopravných prostriedkov a povrchov, ktoré sú znečistené od mastnoty a oleja. 

Rok 2020 pokračujeme- bez investícií to nepôjde
Mobilný príves s funkciou produkcie horúcej vody až pary je vhodný zväčša pre mestá, obce a firmy, ktoré potrebujú povrchy odmastniť a riadne vydezinfikovať. Silný tlak horúcej vody až 500 bar má veľmi efektívny dopad na odstránenie akéhokoľvek znečistenia a mastnoty.

Rok 2021- robustnosť našej techniky
Tento rok je v znamení robustnosti techniky, ktorú ponúkame na prenájom. Horúcovodné tlakové čističe s funkciou pary sme rozšírili o stroje s väčším prietokom pary. Tým pádom dokážeme efektívnejšie a rýchlejšie zmývať znečistenie na povrchoch. Parné čističe s prietokom pary približne 1300 litrov za hodinu dokážu odstrániť veľmi silné typy mastnoty. 

V roku 2021 inovujeme ďalej. V portfóliu nájdeme výkonné robustné priemyselné parné čističe a vysokotlakové čističe s naftovým ohrevom vody. Pomocou týchto vysokotlakových prívesov vieme produkovať horúcu vodu až do 155 Celzia čím zaručíme pohodlné a efektívne čistenie pomocou pary. Priemyselné parné čističe s prívesom odporúčame na ekologické čistiace práce v komunálnej sfére. Požičovňa takýchto prístrojov je vhodná pre mestá a obce na Slovensku.

Rok 2022- priemyselný parný čistič 30 barov s naftovým ohrevom vody
Naša požičovňa napreduje aj v roku 2022. Na trhu ponúkame to najlepšie, čo môžete nájsť. Pre náročných zákazníkov ponúkame 30 barový parný čistič s naftovým ohrevom. Ide o absolútnu špičku na trhu pre tie najnáročnejšie pracovné úlohy pri zdolávaní oleja a nečistôt.
 
Prečo si požičať profesionálne parné čističe? Čo môžeme čistiť s parným čističom?
Požičovňa parných čističov obsahuje len profesionálne stroje. Stroje, ktoré sú v žltom prevedení alebo sú menšie nedisponujú potrebným tlakom, ktorý je dôležitý pri čistení. Ďalšou potrebnou vlastnosťou kvalitných parných čističov je kontinuálny silný tlak pary. Veľa parných čističov si udrží tlak prvých 30s a potom tlak klesá. Naše parné čističe v požičovni disponujú silným a kontinuálnym tlakom pary. 

S parou môžeme čistiť rôzne povrchy. Veľmi dobre sa čistí vodný kameň, špina v rohoch, zákutiach a všade tam, kde sa rukou nedostaneme. Odporúčame čistiť drevo, ktoré je poškodené od lepu, prilepenej fólie alebo farby. Je potrebné dávať pozor, aby sme nepoškodili povrch. Veľmi dobre sa s parou čistí všetko, čo je znečistené od oleja. Najlepšie sa odstraňuje kuchynský olej z šporákov, hrncov a rôznych foriem na varenie. Parný čistič je často používaný v saunách, bazénoch a spa centrách. V týchto zariadeniach si nájde parných čistič skutočne svoje miesto. 
 
Čo neodporúčame čistiť s parným čističom?
Parný čistič neodporúčame na veľmi citlivé podlahy. Určite neodporúčame aplikovať silný tlak pary na parkety a laminát. Určitým spôsobom áno len v prípade, že budeme používať mikrovláknovú handričku ako ochranu. Paru by sme nemali používať na citlivé alebo dekorované drevo. Prípadov, kedy používať a kedy nepoužívať parný čistič je mnoho. Neváhajte preto osloviť nášho obchodného zástupcu. 
 

1. Stredné znečistenie = tlak pary 4 bar
 

Profesionálny parný čistič SG 4/4 Kärcher s funkciou aplikácie pary
Prvú triedu profesionálnych parných čističov zastáva SG 4/4 Kärcher. Perfektný pomocník pre každú domácnosť a menšiu prevádzku, ktorá bojuje s mastnotou a vodným kameňom. Je úplne jedno, čo s ním budete čistiť. Vodný kameň v sprchovacom kúte, mastná kuchynská trúba alebo šporák. Tento prístroj to zvládne na výbornú. Odporúčame profesionálny parný čistič aj pre prevádzky ako sú reštaurácie, kuchyne, plavárne a sauny, kde by sa určite uplatnil každý deň.

Pri tomto stroji ponúkame:
Požičanie parného čističa v kamennej predajni Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš

Cena: 60 eur + dph/24hod, Cena víkend: 90 eur + dph, Záloha 100 Eur
Pre koho? domácnosti, živnostníci, kuchyne, reštaurácie, plavárne,...
Typ znečistenia: kuchynský olej, sadza, tmel, vodný kameň
Čo konkrétne čistiť? okná, sprchovací kút, kuchyňa, podlahy, všetky vertikálne a horizontálny povrchy
Nádoba na čistú vodu: 4 l
Tlak pary: 4 bar
Vybavenie: podlahová hubica, malé kefy na špáry a zákutia, hubica na umývanie okien


 

2. Silné znečistenie = tlak pary 8 bar

 
Profesionálny parný čistič a vysávač SGV 8/5 Kärcher s funkciou aplikácie pary 8 bar
Naša špička parných čističov! Absolútne výkonný a efektívny pomocník pre každého. Domácnosť a firmy využijú tento profesionálny parných čistič a vysávač v boji s mastnotou, vodným kameňom a silným znečistením. Eliminuje náklady na chémiu, pretože silný tlak horúcej pary umožňuje odstraňovať extra silné znečistenie. Profesionálny parný stroj obsahuje funkciu vysávania. Odstránená tekutá alebo suchá špina sa povysáva. 

Pri tomto stroji ponúkame:
1. Vyzdvihnutie stroja prevádzka Bratislava
2. Vyzdvihnutie stroja prevádzka Žilina
3. Vyzdvihnutie stroja prevádzka Liptovský Mikuláš
4. Dovoz stroja v rámci stredného a západného Slovenska

Cena: 1 deň 90 eur + dph/24hod, Cena 2 dni 120 Eur + dph/48h, Cena 3 dni 180 Eur + dph /72h, cena víkend: 120 eur + dph, Záloha 300 Eur
Pre koho? domácnosti, firmy, priemyselnejšie znečistenie. Jeho univerzálnosť vhodná pre každý segment trhu
Typ znečistenia: priemyselnejšie znečistenie, kuchynský olej, motorový olej, sadza, tmel, vodný kameň, špáry,....
Čo konkrétne čistiť? okná, sprchovací kút, kuchyňa, podlahy, všetky vertikálne a horizontálny povrchy
Nádoba na čistú vodu: 5 l
Tlak pary: 8 bar
Vybavenie: podlahová hubica, malé kefy na špáry a zákutia


 

3. Tlakový čistič - parný stroj, ohrev vody 155°C, tlak 30 – 200 bar, samostatný motor

Požičovňa priemyselných parných čističov vsadila kartu na kvalitné vysokotlakové čističe, ktoré dokážu produkovať paru s teplotou 155 Celzia. Výkonnejší a lepší parných čistič si už nemôžeme ani predstaviť, pretože naše vysokotlakové čističe s naftovým ohrevom vody produkujú silný tlak horúcej pary a vody. Tento parný- vysokotlakový čistič je vhodný na čistenie veľmi silných nečistôt spôsobených mastnotou, olejom a tukmi. Vieme si ho predstaviť pri umývaní veľmi silne znečistených horizontálnych a vertikálnych povrchov. V prípade použitia horúcej vody s tlakom 200 barov môžeme dosahovať veľmi zaujímavé výsledky pri čistení. Obsahuje samostatný motor, takže nepotrebujeme pripojenie na zdroj elektrickej energie. 

Pri veľkých priemyselných parných čističoch ponúkame:

1. Vyzdvihnutie stroja prevádzka Bratislava
2. Vyzdvihnutie stroja prevádzka Žilina
3. Vyzdvihnutie stroja prevádzka Liptovský Mikuláš
4. Dovoz stroja v rámci celého Slovenska

Cena: dohodou
Parametre:
Tlak 30- 200 bar
Ohrev naftový až do 155 Celzia
Prietok vody 1000 l/h
Váha 188 kg
Typ motora: Yanmar (diesel)

4. Silné znečistenie v exteriér/interiér= horúcovodné tlakové čističe Kärcher s funkciou parného čistenia

Pri veľkých priemyselných parných čističoch ponúkame:
1. Vyzdvihnutie stroja prevádzka Bratislava
2. Vyzdvihnutie stroja prevádzka Žilina
3. Vyzdvihnutie stroja prevádzka Liptovský Mikuláš
4. Dovoz stroja v rámci celého Slovenska


Teplota ohrevu: 155 Celzia
Tlak pary: 40 barov
Váha stroja: 100 kg
Dovoz stroja: možný

Naša firma požičiava aj tlakové čističe na horúcu vodu. Prostredníctvom naftového ohrevu vieme vyprodukovať paru. Čistenie parou pomocou tlakových čističov vykonávame na povrchoch, ktoré nie sú citlivé na vodu. S výkonnými vysokotlakovými čističmi môžeme odstraňovať mastnotu, olej a znečistenie, ktoré je chemického znečistenia. 

Pri požičovni tlakových čističov s ohrevom vám vieme zapožičať elektrocentrálu v prípade, že v dome nedisponujete pripojením 400 V. Nebojte sa veľkosti tohto stroja, pretože s ním viete spraviť veľké množstvo práce za krátky čas. Stroj môžete nechať vonku, vieme vám zapožičať veľké množstvo tlakových hadíc a pokojne budete čistiť v interiéroch. 

Cena dohodou


5. Vysokotlakový čistič s naftovým ohrevom vody do 98 Celzia (150- 500 barov)


Požičovňa mobilných horúcovodných parných čističov a horúcovodných vysokotlakových čističov vsadila do svojho vybavenia extra výkonné priemyselné robustné stroje. Pomocou prívesných vysokotlakových čističov dokážeme produkovať horúcu vodu až paru. Požičovňa prívesných robustných parných čističov- vysokotlakových čističov je zameraná na komunálnu sféru a miesta, kde nie je zdroj elektrickej energie a vody. Veľká nádrž s objemom 500 l umožňuje čistenie a dezinfekciu v komunálnej sfére. Vysoký výkon umožňuje čistiť s tlakom 500 barov a teplotou vody 98 Celzia zároveň. Čistiace účinky sú znamenité.

Možnosti
Stroj vieme priviezť na požadované miesto v rámci celého územia Slovenska. 

Cena dohodou

Váha prívesu: 950 kg
Nádrž: 500 l
Tlak: regulovateľný od 150 bar až po 500 bar
Naftový ohrev vody až 98 Celzia


6. Vysokotlakový čistič s naftovým ohrevom vody do 155 Celzia  (50 – 200 bar)

Požičovňa profesionálnych parných čističov a horúcovodných tlakových čističov s naftovým ohrevom vody myslela aj na ekologický aspekt čistenia do budúcna. Ponúkame firmám, mestám a obciam na Slovensku prenájom mobilného prívesu, ktorý je špeciálne určený na čistenie a dezinfekciu pomocou horúcej vody a pary. Naftový ohrev ohrieva vodu až do 155 Celzia, čo zaručuje absolútne plnohodnotné čistenie pomocou pary. Tento prístroj pre parné čistenie a horúcovodné čistenie je našou unikátnou záležitosťou. Chceme ponúkať ekologické čistiace služby a ponúkať požičovňu prístrojov, pri ktorých nepotrebujeme používať chemické prostriedky pri čistení.

Možnosti
Umožňujeme dovoz tohto prístroja v rámci celého Slovenska

Cena dohodou

Váha: 950 Kg
Nádrž: 500 l
Naftový ohrev vody do 155 Celzia
Tlak: 50 bar – 200 Bar


Vybavenie: Stroj obsahuje dodatočné príslušenstvo na odstraňovanie- likvidáciu buriny pomocou horúcej vody a pary. 
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.