Požičovňa strojov na čistenie eskalátorov, pohyblivých schodov
 
Profesionálna čistiaca firma IB Rein ponúka možnosť zapožičania profesionálnej čistiacej techniky. Vo svojej ponuke máme vysoko kvalitné stroje na čistenie pohyblivých schodov, resp. eskalárotov. Naše stroje rýchlo odstránia všetkú nečistotu so zaručenými výsledkami aj na ťažších plochách ako sú pohyblivé schody a chodníky. Požičovňa prístrojov na čistenie eskalátorov môže byť vhodná všade tam, kde sa jedná o veľmi silne znečistené pohyblivé schody. Nákupné centrá, obchody, externé priestory môžu tak využiť našu službu, ktorá je orientovaná na prenájom špecifických čistiacich strojov, akým sú nepochybne čističe eskalátorov. V prípade, že si želáte zrealizovať profesionálnu čistiacu službu zameranú na čistenie eskalátorov, neváhajte nás kontaktovať.Strojové čistenie eskalátorov
Čistenie pohyblivých eskalátorov
Naše stroje na čistenie eskalátorov sú ľahko obslužné, určené na detailné, základné a udržiavacie čistenie. Čistenie vykonávame umiestnením stoja na spodný koniec eskalátora, kde za pomoci trysiek dochádza k nástreku čistiaceho prostriedku priamo na kefy. Čistenie a odstraňovanie nečistôt dochádza prostredníctvom 800 W sacieho motora. Čistiaci stroj obsahuje špeciálne zachytávacie kefy, ktoré absorbujú vodu a odvádzajú ju smerom k sacím lištám, ktoré ju spoľahlivo odsajú. So strojom je naozaj jednoduchá manipulácia, vďaka svojmu tvaru možno pracovať po oboch stranách v blízkosti okrajov s dvomi kefovými valcami. Čistič možno využiť naozaj na všetky typy eskalátorov, vďaka až 4 rôznym súpravám vodiacich hrebeňov, ktoré možno bez problémov vymeniť a prispôsobiť tak tvaru schodov. K nabíjaniu stroja dochádza priamo zo siete.

Naša požičovňa čističov eskalátorov obsahuje stroje s vysokým sacím výkonom, vďaka dvom turbínam a sacím motorom s 1500 W. Väčšie stroje sú určené na detailné čistenie,  udržiavacie čistenie a medzičistenie. K čisteniu eskalátorov dochádza jednoducho a za plnej prevádzky. Manipulácia aj s väčšími strojmi je naozaj jednoduchá, pričom ich možno použiť na všetky typy eskalátorov. V prípade potreby bezprašného čistenia je možné jednoducho nasadiť filtračné vrecko s objemom 10 l. Napájanie stroja je možné iba zo siete. Súčasťou sú čistiace a valcové kefy.

Požičovňa strojov na čistenie pohyblivých schodov, eskalátorov obsahuje skutočne veľmi kvalitné prístroje. Väčšie stroje vám vieme priviezť na vopred určené miesto. Zaškolenie obsluhy je nutné.


Čistenie schodov
Požičovňa čistiacej techniky vsadila so svojho portfólia aj čističe schodov, ktoré vedia vyčistiť do hĺbky nášľapovú a vertiálnu časť schoda. Tieto malé ručné prístroje na hĺbkové čistenie kamenných schodov vedia vyčistiť detailne znečistené schody. Čistič schodov obsahuje variabilné nastavenie otáčok od 0 do 470 ot/1min. Výhodou stroja sú rôzne kefy (mäkké, tvrdé) a taktiež výber vhodný padov do detailné čistenie alebo doleštenie.

Cena: dohodou

Technické parametre:
Pracovná šírka 170mm
Otáčky kefy: 0 -470 ot/1min
Výkon motora kief 150 W
Druh prúdu 230 V
Hmotnosť 5kg
 
Výhody
Použitie horizontálne aj vertikálne.
Možnosť dodania aj nádrže na vodu
Nastavenie otáčok od 0  do 470 ot/1min
Veľmi ľahký a kompaktný 
Požičovňa prístrojov na čistenie pohyblivých eskalátorov, schodov je závislá na odbornom zaškolení personálu. Dané stroje sú väčšie a menšie a preto sme zvolili možnosť dovozu strojov. Ponúkame profesionálne stroje s kvalitným výkonom v nasledovných mestách a ich blízkych okoliach: Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno, Skalica, Sereď, Šamorín, Šaľa, Považská Bystrica,
 
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 32 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.